Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Amorku, Pia - teraz sa parasolki takie z regulowanym oparciem na 3 pozycje i zawsze widze nie dzieci pionowo siedzace a wlasnie odchylone nie sa takie jak kiedys te zwykle jak dla lalek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i tez mam stara jak swiat komorke. Jest nawet ubita i wygladam z nia jak fleja ale mam w niej sms sprzed trzech lat :-) W sumie 241 sms i nie chce zadnego wykasowac bo kazdy to jakas pamiatka :-) I jeszcze zdjecie z moja ciocia jak sie zegnamy.Ona pozniej po tygodniu nie zyla a ja nie wiedzialam, ze jak sie z nia zegnalam to Julka bawila sie komorka i cyknela nieswiadomie zdjecie. Odkrylam to zdjecie po czasie i jest dla mnie ogromna pamiatka ! Nie umie tego zdjecia wgrac na kompa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - a masz to w pamieci telefonu czy karty? moze w salonie cos by Ci doradzili oni maja rozne sposoby sie znaja na rzeczy piekna pamiatka a 241 to chyba rekord - i telefon ci jeszcze dziala?/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge dobudzic Anetki :o no nic ide siłą ja ubrac własnie myśle nad kilkoma zestawami na dzien matki bo sasiadka ma kilka chetnych na takie torty lub koszyki wiec pomyslalam ze zrobie 2 zestawy do pokazania a jeden bedzie mozna sobie samemu wybrac skladniki bedzie albo winko słodkosci jakies specjalne i reczniki no i cos odnosnie dnai mamy albno relaksacyjnie jakies sole do kapieli bomby musujace olejki itp w reczniku rzecz jasna i jakies swieczki i moze siweczniczek maly jak w tym do kumpeli na urodziny co byl a jedne niech same se wymysla co by chcialy w koncu znaja swoje mamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meaa dzieki za opis przebiegu choroby swojej mamy, no własnie ma takie objawy, tylko nam jeszcze nie zemdlała, na tomografi nic nie pokazłało wiec licze na to ze to migrena, kurde ja tez od czasu do czasu takie mam bole glowy ze dzordz nie raz musial jechac w nocy po proszki. a jak czuje ze mnie zaczyna bolec to biore 2 apapy. ja z tych co nie sa za lekami i jak mnie glowa boli to najczesciej na noc to klade sie i przesypiam bol, ale wlasnie po narodzinach corci jak sie połoze tak i wstane z bolem ale takim ze zyc sie nie chce jakby mozg ciazył...tylko ciekawe co mi ciazy jak mozgu brak:) Pia Meaa, Amorki Kessi Baryłko dzieki za pamiec, Pia wojek wyszedł z tej operacji na ktora go wiezli z zamierajacym sercem .... udalo sie ale musi uwazac na siebie. bo 2 szansy mu nie daja:( jest słaby ale jest:) Kessi ale dzien mialas jejku nie zazdrosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam zxe szkolytsx nx x xmarta pisze ze mna Anetka cala droge plakala okazalo sie ze to przez WF :( Zdarla w srode kolano do krwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - takie pytanie o pamiec czy karte w komorce to dla mnie o numer za duze ! :-P Syn mowi, zeby to wgrac to czego mi brakuje...kij wie czego. Dobry pomysl z servisem, wypytam przy okazji. Tak sobie teraz mysle jak piszesz o tych tortach czy sobie nie kolmplikujesz i nie wciagasz w duze koszta. Juz kupilas rzeczy na przyszle Swieta teraz myslisz o Dniu Matki i chcesz zrobic kilka wersji. Jesli wiesz, ze Ci wszystkie zejda to ok., ale jesli nie ? Dlatego sobie pomyslalam czy nie mozesz rownoczesnie zaproponowac servisu w pakowaniu ? Niech kupia to co chca zapakowac matka , oddadza do Ciebie na3 dni przed odbiorem a Ty bedziesz wtedy robila opakowanie w postaci tortu, koszyka, balonu. Kasuj za opakowanie. Bedziesz pewna, ze zarobisz i na pewno nie stracisz. U mnie na wsi kobieta pakuje wina na korze drzew , czasami ide po prostu poogladac bo super jej to wychodzi. *** Nie wiem jakie to klopoty , ale niepokojace jest to co piszesz o Anetce szkole. Ja jestem zodiakalna lwica i taka tez jesli chodzi o dzieci. Nie wyobrazam sobie puszczac dziecka do szkoly , w ktorej by byla niebezpieczna albo nieszczesliwa. Jesli mozesz to dzialaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- w sumie ja bym nie kupowala spacerkowki, ale tesciowa z mama namawiaja mnie, ze ciezko ten wozek co mamy potem do auta w Pl upchac razem z walizkami i ze lepiej taka do samolotu wlasnie. ja nie wiem, dzis ide do sklepu zobaczyc w ogole jak sie prowadzi takie parasolki bo z jednej strony moze i racja ze byloby lzej przy takich wypadach a z drugiej strony nie po to Kubus ma dobry wozek, zeby stal odlogiem. ehh zla jestem bo mi tylko mieszaja w glowie:O a myslalam o takim czyms, przemawia za nia to ze ma dosc duze kolka: http://www.allegro.pl/item936695276_chicco_wozek_multiway_ct_04_spiworek_folia_palak.html a tez jak widze, te dzieci w tych parasolkach to srednio palam entuzjazjem zeby taka kupic:O nie wiem moze faktycznie na takie wypady bylaby super ...ehhh z tesciowymi.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- da sie jakos ta sytuacje opannowac w szkole? ja tak jak Pia mowi dzialaj, jak nie... moze lepiej zmienic szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje parasolki. nie wiadomo ile mała jeszcze pojezdzi w wózku, a ta spacerowka co ją mamy jest dosc lekka (11kg) i bardzo wygodna. fakt zajmuje wiecej miejsca w bagazniku niz parasolka ale mamy duze kombi ;) a na wakacje wynajmujemy box na dach wiec sie miescimy ;) rok temu do słowenii bralismy wózek, łóżeczko, wanienkę, leżaczek i mase innych rzeczy i sie spakowalismy bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam napisac, ze te spacerowki nie sa drogie a pozniej popatrzylam na linka i mnie zatkalo :-( Amorku - a moze niech rodzice/tesciowie popytaja w okolicy sasiadow. Mozliwe, ze gdzies w sasiedctwie stoi nie uzywany wozek i na czas pobytu by ktos Wam wyporzyczyl. meaaa - imponujacy ladunek braliscie na wczasy :-) Dziwne, ze im mniejsze dziecko tym wiekszy majdan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerze i zakupach-złapała nas taka sniezyca,ze szok!!!!ledwo szlam:((Zosia jeszcze spi w wózku,na poczatku miała wieeelkie oczy jak jechała-juz zapomniała chyba co to wózek:)) Jutro narobie gołąbkow,bo juz normalnie snia mi sie po nocach:)) Dziekuje Wam za troskę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tu nie jest tak łatwo zmianić szkołę a o sytuacje to chodzi taka dzieci tutejsze kontra "nasze" jeśli wiecie o co mi chodzi i ponoc to nie tylko o Anetke chodzi a baaa ona nawet łagodnie jest traktowana zaczyna sie powyzej 2 klasy Nie wiem moze ludzie przesadzaja ja rozmawiałam juz i z Pania i z Dyrektorką i obie zapewniają że pilnują dzieci na przerwie zawsze wiem co sie wydarzyło jesli Aneta np jest brudna, obita czy odarta... Dzieci do klasy 2 sa odzdzielone na przerwach od tych co chodza do 3 klasy i wyzej wiec jest bezpieczniej Po akcji z ta dziewczynka z naszej ulicy pani zadziałała podziekowała za zwrocenie uwagi mówiła że bylo kilka innych skarg na nia i dwa dni pozniej Anetka mi powiedziala ze sie z nia bawila na przerwie wiec nie wiem co zrobiły ale z drugiej strony na podworku nadal diablica jak nie wiem :o Wiecie jak to dzieci jednego dnia sie kloca nastepnego sa najlepszymi przyjaciolmi... Mnie niepokoi tylko ze wydaje mi sie ze ona sie czegos boi a nie chce mi powiedziec czego? Podpytuje delikatnie o rozne rzeczy jak umiem i nic!! Co do dnia matki to tu obchodza go za dwa tygodnie dlatego sie pytaly czy dalabym rade Ja sobie pomyslalam ze zrobie dwa takie torty zeby zobaczyly jak to wyglada jakie duze itp a jak nie zechca to i tak to zużyje do innych rozbiore znow na czesci i tyle. Wiecie ze ja mam juz mały magazyn w domu? Zapas pieluszek w rozmiarach 2 i 3 i sporo pluszakow z promocji :) rozne ozdoby mase wstazek, skarpetek pare kompletow itd teraz juz nawet kocyki na zapas bo wrobie sie znow tak jak teraz jakbym miala ten niebieski torty juz bym zawiozla a teraz czekac musze czy przywioza i jak nie to spytac czy chce tort z innym niebieskim kocykiem? :o Pia - pomysl z pakowaniem super !! dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d spacerowki to chce taka normalna,nie parasolkę,bo ta nasza to ciężka jak cholera,po zapakowaniu zakupow+Zosia to jak Pudzian idę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Was doować czy nie :D no dobra napisze :P u nas teraz 10 stopni na + a to dopiero 10:37 :D bedzie znow lato dzis :D tyle ze od czwartej juz tak zimno ze szok Zdradliwa taka pogoda i znow mnie gardlo boli aaa i mam stokrotki w ogrodku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja pomylilam sie o tydzien :o dzien matki jest 14 marca :o no to watpie ze zdarez a szkoda kasiora by byla tyle ze sasiadka ma juz sporo chetnych i tak glupio :o wogole to od srody zaczynaja sie bierzmowania ktore trwaja do konca maja a od konca kwietnia do konca czerwca komunie no ja mam nadzieje ze wyrobie ale mam meza za pomocnika :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - heheheh Ty jak pudzian? oj bidna ale Zosia kruszynka jest to pewnie za duze zakupy robicie bo grzeczna jest nie jak nasze dzieci ze trza uciekac ze sklepu heheheh Nie no żartuje ale ty taka kruszynka jak ona to sobie tego nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski ja na chwile Ja mysel ze spacerowka fajna sprawa.Lekkie sa nawet niecale 7 kg. teraz sa z budka,regulowane oparcia,pasy,podnozki regulowane i fajnie na zakupy isc bo maja koszyki.Amorku w Argosie jest masa tanich.Kup sobie jakies i sprawdzisz w domu i pojezdzis po carpetach i juz bedziesz wiedziala czy Wam pasuje a jak nie to zaraz oddasz bez problemu.Fajne sa na wyjazdy,do samochodu i samolotu.Ja narazie woze Natalke po domu:) ale jest taka leciutka ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sie przelecien na zakupy do Londka:) w czerwcu polece a przyjade z Dzordzem.Ale mysle o kwietniu tez:) zeby sie rozerwac,wyjsc na clubu,pozwiedzac i okupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jejku, nie dam rady nadrobić wczorajszego i dzisiejszego dnia, więc tylko szybko napiszę co u mnie. Wczoraj oddałam laptopa do naprawy - wylało mi się trochę herbaty na klawiaturę i kilka klawiszy nie działa. Będzie do wymiany albo klawiatura albo w gorszym przypadku płyta główna. Czekam na wyniki analizy. W tej chwili piszę z komputera męża. Jak nie mam laptopa, to rzadziej do komputera zaglądam, więc nie mam za bardzo jak was poczytać. W poniedziałek zaczynam pracę... Najpierw szkolenia pon-pt 8-16. Opiekunka bedzie przychodzić na 9, a ja o 16.30 będę z powrotem. Mam nadzieję, że sobie poradzi. Naprawdę miałam dużo szczęścia, że tak długo czekała, aż znów będziemy jej potrzebować - prawie 5 miesięcy. Wreszcie sobie kobita zarobi parę groszy. Jakbym miała teraz szukać niańki, to... ehh, nie wyobrażam tego sobie nawet. No właśnie, przez to że w poniedziałek zaczynam regularną pracę, to teraz ciągle gdzieś biegam i załatwiam różne zaległości. Przepraszam, że teraz będzie mnie mniej. Postaram się przynajmniej czytać was na bieżąco. Pozdrawiam was wszystkie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na miasto - oby dzis poszlo szybciej bo popoludniu bede walczyc z tortami a wieczorem z pieczeniem hehehe sama chcialam :P Barylko - ooo prosze wiosne czuc w Twoich postach :D narka laski kurcze nie wiem jak sie ubrac :o niby cieplo slonce prazy ale chyba w golfie pojde i cienka kurtke wloze... najwyzej kupie se sweter w sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi te 10 st.moge wybaczyc,ale stokrotki to cios ponizej pasa:-P Asik wierzę,że teraz zabiegana bedziesz))ale wpadniesz w "swój rytm"i wszystko wróci na właściwe tory:))łącznie z Dżordżem:-P w nosie mam post-jem spaghetti:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - jeszcze ci nie gratulowałam pracy :) a wiec przyjmij gratulacje :) a ja mam dzisiaj ogórkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mniamu mniamu ;) jeszcze wieksze mniamu bo jak przyjde to bedzie juz gotowa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam , ogorkowa :-P Post bo piatek czy dzisiaj jakies swieto ? U mnie slonecznie, ale tylko 1 plus wiatr i w ogrodzie przebisniegi ( na bank zle napisalam ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - świeta chyba nie ma... ale ja ze świetami na bakier ;) własnie dzwoniłam do mamy, są na spacerku i Nadia śpi ;) wiec chyba juz bedzie spała na spacerkach tylko... troche mysle czy dobrze ze poszła z katarem (jakies -3) ale w sumie poza katarem nic jej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przebiśniegi chyba dobrze napisane ;) ja wczoraj widziałam bazie :D wiosna tuż tuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia post,bo piatek:)) Mea z katarem moze isc na spacer,tylko z gorączką sie nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×