Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hejka:) 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam🌻 🌻 kochana Barylka:) Dużo zdrówka, i szybkiego powrotu męża na stałe do domu:) Pia na spacerku byliśmy już po 9. Mały jak tylko zje śniadanie od razu rusza po buty i pokazuje na szafę z kurtką. Mus to mus:P I nie zazdroszczę poszukiwań niańki. Mam nadzieję że jednak znajdziesz kogoś. A może poszukasz kogoś do pomocy w domu. Przy tylu dzieciach roboty masz co niemiara.. Wiem wiem już to Tobie kiedyś proponowałam, ale skoro nie ma idealnej niańki to może... Asik masz fajnego męża. Strzelił gafę, ale potrafił przyjść i załagodzić sytuację. Babeczko uwielbiam Twoje wpisy. Twoje dzieci mają wspaniały dom, dzięki Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Baryłko wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i pociechy z córci. Asik gratuluję pracy, teraz to możesz wybierać chociaż pewnie książkę odłożysz bo tłumaczenie pochłania dużo czasu, ale pracę u znajomego zawsze od czasu do czasu jakąś godzinkę dodatkowo możesz wziąć jak będziesz jeszcze miała siły i ochotę po pracy. Holly co do bebilonu pepti 2 to jak u nas podejżewano alergię to Tosiek go też nie chciał pić pluł dalej niż widział, ale za to jak robiłam mu naleśniki, budyń czy inne rzeczy które przygotowuje się na mleku to zajadał ze smakiem, do naleśników dawałam tylko B. pepti, żółtko i cókier i jak jadł to tylko klepał się po brzuszku. A do picia podawałam mu sinlac a on jest słodki więc pił. ale na szczęście alergia okazała się tylko wymysłem naszej pani pediatry. Ale mimo wszystko nadal robię mu dania na tym mleku( przynajmniej póki mi się nie skończy opakowanie). Kessi gratuluję pierwszego większego zamówienia, teraz już pójdzie z górki i tego życzę. coś jeszcze miałam, ale nie pamiętam, tak to jest jak się zagląda tu raz na tydzień i czyta po łebkach. My dziś byliśmy u pediatry i Tośko waży uwaga, uwaga 8700g, wiem że to mało ale na chudzielca on nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- w zyciu nie dalabym Tobie 32 lat:) a z tym prawkiem wiem, ze niby trzeba jezdzic z osoba kt juz ma prawko. w praktyce malo kto tak jezdzi, siostra sama jezdzi, wiem ryzyk fizyk;) no i z tym ubezpieczeniem to jest tak, ze kazdy kto korzyta z auta musi miec te ubezpieczenie wykupione na siebie. jedno wiem ja jezdzilabym z mezem za bardzo jestem strachliwa :P Pia- trzymam kciuki za nowe poszukiwania nianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój Dawidek mnie zadziwił. Zazwyczaj jest wymagający i jęczący. A dziś przyszły do mnie koleżanki na pogaduszki. Dawidek siedział grzecznie w kojcu i układał wieże w klocków a gdy mu się znudziło siedział w jeżdziku i bawił się guziczkami. 3 godziny zajmował się sam sobą:D Bardzo wiele dobrego dało mi to plotkowanie i widać nie tylko mi ale i Dawidek zobaczył ze wcale nie trzeba trzymać mamę za rękę bo ja nigdzie nie idę:) Z ciekawostek to dziś Dawidek zwiał mi z domu:) Dziś dostarczyli nam część mebli do salonu i gdy je wnosili mały wychaczył otwarte drzwi i wyleciał jak oparzony. Niby taki strachodupek, ale jak ma perspektywę wyjścia z domu to chojraka rżnie:P No i mój Dawidek też sam otwiera sobie drzwi. Mało tego potrafi sobie je otworzyć z blokady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- co do tego konika mysle, ze trafiony w 10 prezent, bo malutka podrosnie troszke i na dluzej bedzie miala frajde z niego:) ja pamietam jak bylam mala moj tato zrobil mi wlasnorecznie, drewnianego konika na biegunach... matko juz dawano bylam na niego w pewnym momencie za duza a nadal z siostra zabawka nr 1 z niego byla:) teraz moj tato go odnawia dla Kubusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodamo- a wiesz ja juz kiedys zauwazylam, ze jak Kubus mial gorsze dni i bylo yyyy a przyszla do mnie kolezanka na kawke to o dziwo jakos KUbus spokojniszey i nie bylo az takiego yyyy, nie wiem z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Samanda to miłe co napisałas, ale jabys popatrzyła na nasz kazdy dzien, moze jak ja bym popatrzyla to nic tylko sie drę!!! Czasem nie mam juz siły, szkoda mi Tych moich dzieci, tłumacze, krzycze i robie kary...Czarek czasem przechodzi sam siebie ....a moze mi sie wydaje. Mi sie natomiast wydaje...chyba jestm zastraszona....chyba nie chce awantur( boje sie tego co bylo by dalej) nie wolna dzieci krzyczec tupac bo słychac na dole, i uciszam ale to sa tylko dzieci...Bog jeden wie jak bardzo ten dom mnie parzy w doope, jak bym chciala zamkanac za soba drzwi i wiecej tu nie wejsc, mam fajna rodzinke o ktorej zawsze marzyłam , szkoda tylko ze ciagnie sie za nami jaszczura w tle!!!! Nie tak to sobie wyobrazałam! Nie tak!! Baryłka 32???? nie wierze ...pokaż dowód:) kobieto wygladasz jak licealistka, co ja bym dała zeby sie tak swietnie trzymac!!!! jeszcze raz 101lat!!! U mnie juz wszyscy spia A napisze o szwagierce wiec mozecie mnie przeleciec:) Otoz ona i jej corka maja urodziny w tym tygodniu ona 4 -go córka 5-go albo na odwrót, małoważne , no i w sobote robia impreske, na tej impresce ma byc jeden Adam...ze za nia nienadazam to szczegół...z Gdańska, czyli do niej ma przez pol polski jechac, na pierwsze spokanie, w dodatku na urodzinki...ma 28 lat( szwagierka 33), i gdy jeszcze nie wiedział kto to i co to i z kad , no to udaje zainteresowanie i pytam, a ona do mnie mowi: ze Adam ze z jakiejs miejscowosci koło Radomia i ze pokaze mi go na www.poszkole.pl no to weszłam w jego profil i patrze ze on z Gdanska, i jej mowie ze nie z pod Radomia tylko z gdanska. UWAGA!!! ona na to ..." no tak z Gdanska z miejscowosci pod Radomiem, mowie do niej....''Kaska Gdanska jest nad morzem'' ona ;no tak tam koło Radomia!!!!!!!!!!!!!! Jarek mowi do niej: Idz sobie na mapie zobacz gdzie gdansk a gdzie Radom bo jak parskne smiechem to cie wgniecie w sciane!!! itd. wraz poszła do domu pewna swojego!\ Uwaga !!! przychodzi po połdnia i mow ze jej sie pokreciło i ze mamy racje bo koło radomia to był inny Adam!!!!! Ludzie jaka ona jest żałosna!!! Pyta sie mnie co robimy w sobote : bo jak nie mamy planow to moze na urodziny przyjdziemy, ja wiedzac ze jarek nie ma chceci isc do niej i witac sie z kolejnym jej ...juz sama nie wiem jak ich nazywac....powiedział z godnie z prawda ze idziemy na impreske do mojego brata, bo tez ma w tym tygodniu( dzis) urodzinki. Niech spierdala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo ..niewiem czemu pisze wciaz Samanda! sorki, 10 zł wzieła za obciecie szok!!! mojego czarka obcinaja ze 8zl a ma roboty wlasnie na 3 min chociaz os powinna go obiac za darmo bo jakas praktykantka meczyla go Z 15 min , ja rozumiem ze sie musi uczyc ale niech to robia na dorosłych, on sie bal trzymał mnie za reke i pozniej łzy mu poplyneł, a jeszcze szefowa po nim poprwiała. W miejscowosci obok bira 1zł za kazda minute, tylko fryzjer meski i tak sa szkoleni ze maja us wykonac w 5 min nie dłuzej nie krucej na normalna wryzure!!! Ale podziwiam Twojego malucha, ze sie dal obiac , pamietam pierwsza wizyte z Czarkiem...on we wlosach, fryzjerka i ja i raz go tylko ciachneła!!:) Witaj Amorku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu wpadka po tym fryzjerze to gratki dla Krzysia Asika oczywiscie. Sorki niedobita jestem!! Baryłko własnie mi Amorek przypomniał z tym konikiem, pewnie ze trafiony pomysł, bo nawet jak nie bedzie umiał/a kozystac to postoi przy nim pogłaszcze poprzyglad sie potarmosi itd a prezent na długo sie przyda:) Amorku to kiedy startujesz jako kierowca odrzutowca:)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko- to przede wszytskim zalezy od tego czy kupimy jakies auto czy tez nie. jesli bedziemy przeprowadzac sie poza centrum to mus musi byc auto bo maz nie mialby jak dojezdzac do pracy. a jak zostaniemy gdzies w centrum to zobaczymy czy kupimy a jak juz je bedziemy mieli to chcialabym bardzo wykorztysac to ze jestesmy tutaj i zrobic te prawko bo ponoc duzo prosciej jest tutaj zdac. hehehehe juz sie widze za tym kolkiem;) Asik- no wlasnie czekamy na fotki Krzysia. brawo ze wysiedzial spokojnie te obciecie. jak w marcu bedziemy w Pl chcialam isc tez z Kubusiem podciac troche wloski ale ciezko to widze.... ta moja wiercipieta nie usiedzi na pupie i boje sie zeby nie chcaco nie zostal dziabniety nozyczkami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy nowych sasiadow, dzis sie wprowadzali i.... poki co ... tak trzaskaja drzwiami, w ogole ich nie zamykaja tylko juppppp :O Holly- to kiedy slub? gratulacje dla przyszlej panny mlodej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku a ja nie lubie jezdzic z Dzordzem bo mi ciagle gada cos za uszami.Ja jestem delikatnie mowiac dupa nie kierowca:) a jak mi jeszcze ktos cos papla za uszami to jeszcze sie musze denerwowac.Wiec wole jezdzc sama.W tej chwli jestem wozona bo nie mam swojego samochodu ale jak sie tylko ogarne to trzeba mi bedzie sobie jakis sprawic.Juz mam na oku marke:) Babeczko jaja jak berety z ta szwagierka:) gdzie ona wyrywa tych facetow? Ale macie z niej beke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku, no fakt jak bedzie potrzeba i koniecznosc,:) A ja własnie cie widze za kirownica, taka madra mama slicznego Kubusia napewno sobie poradzi. Ja jak mialam bole z Czarkiem i wogole pierwsze wszysko i jak juz bylam na sali porodowej( nie wiedziałam ze bede miala cc) i mnie tak strasznie bolało a lekarz mowi ze jeszcze to i tak nic. wtedy pomyslam ze jak juz sie to wszystko skonczy i dam rade przezyc to co mnie czeka to chyba dam rade wszystko!!! I prawko tez zdala chyba za 5 razem heheh ale jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku to musicie sobie ustawic tych sasiadow:) puki sa jeszcze nowi. Ja pamietam nasze pierwsze mieszkanie w uk.Wszyscy w bloku byli raczej starci i starsznie sie nas czepiali.A my widomo w weekendy ksiazek nie czytamy:)Pewnego dnia nawet jakies zebranie sobie z naszego powodu zrobili.No i kiedys w jakis weekend byla mala imprezka i Dzordz wpadl na pomysl poustawic sasiadow:) GRAL W GOLFA ICH WYCIERACZKAMI:) a na koniec zostawil wiadomosc z tym kijem na klatce:) Wtedy to zabawne bylo bo bylismy mlodzi i glupi ale gdybym ja miala w tej chwili takich sasiadow.....wrrr Mieszkalismy tam tylko 6 m-cy i chyba z radoscia przyjeli fakt ze nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly z moze to mleczko podawac na gesto z kaszkami.Moze jak sie doda takiej kaszki wiecej to zmieni smak no i na lyzke cos dziubnie tego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dopiero siebie przeczytałam sorki za byki!! Baryłko, szwagierka nie ma pracy!! ale po co jej robota jak ma alimety+ rodzinne , od czasu do czasu zapomoge i jej wyjdzie z 1300zl a i mamusia dokarmia!! nie ma roboty tylko neta i tak łazi z corka po roznych stronkach!!! Szkoda gadac, a te chłopy , to kazdy taki ze na bezludnej wyspie po 20latach postu na bzyku bzyku, z opaska na oczach bys sie na niego nie rzuciła....jeden lepszy od drugiego...2 miala fajnych ale jeden bandzior a drugi zdazych od niej schrzaniic i dzikei temu ma norm rodzinke:) ale ona szuka ksiecia na bialym koniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zla na siebie ze obcielam wlosy.Szlam z mysla ze tylko troszke ale jakos tak wyszlo ze sporo mi podciela.Jak robie kitke to mi wychodza wlosy z niej.Ale zla jestem z tego powodu ze w kwietniu idziemy na wesele i co ja zrobie z takimi wlosami? Gdybym wiecziala przed sobota to bym zrezygnowala buuu Dzordz woli mnie w dlugich.Wiec mnie skrytykuje jak przyjedzie seses.A moze zaszaleje i sobie przedluze na wakacje? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko dydby poszla do pracy to moze by jej takie glupoty do glowy przrstaly przychodzic.A nie obawia sie ze cos zlapie tak od przygodnych gosci?No jedzie do niej z konca kraju ale cholera wie kto to taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- no wlasnie chcialam juz isc sie przedstawic;) bo doslownie co 20 minut jest lubudu tymi drzwiami:O ale nie zdazylam, musze sie zaczaic:P to chyba jacys irole... Babeczko- o Towjej szwagierce moznaby ksiazke napisac... szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja mowie dobranoc :) Amorku kupcie sobie bryke moze odkupicie od siostry? i sie ucz zdasz na ppewno wierze w Ciebie ;) Barylko dzieki i fajne masz pomysly tyle ze ja mam 3 rozne hurtownie i w jednej np ubranka i kocyki w drugiej zabawki i pluszaki w trzeciej reczniki i kosmetyki ;) nijak nie mogłabym zrobic tortu ze skladnikow z jednej tylko :( ale taki miałam pomysł jakby np w mothercare sie zgodzili ze bym z ich towarow zrobila torty i oni by wtedy wystawili ale jeszcze tam nie szlam :) Mam czas teraz jak ta sprzeda to bedzie regularnie brała wiec zbyt bedzie a ja wole sama sprzedac od siebie bo wiekszy zysk ale mam zamiar isc na targ na car boot sale (wyprzedaz samochodowa czy bagażnikowa? - nie wiem jak po polsku) no to moze cosik sprzedam a jak nie to przynajmniej zobacza co to i rozdam wizytowki :) Jutro juz musze zaplacic za stronke i upublicznic ja to Wam pokaze tylko ze tam na razie tylko pierwsza stronka i dwa torty dodane do sklepu :( nie mam czasu na wiecej na razie Blog zaczynam ale musze gramatyke sprawdzic :o Babeczko - po prostu żal ze ona taka biedne dzieci a co do Ciebie to ja tez na moje krzycze i czasem mysle ze nic tylko krzycze ale to wlasnie jak zestresowana jestem albo mnie maz albo mama wkurzy :o a jak jest luz to spoko wiec Ty pewno tez przez stres Samadama - masz niezłego urwiska heheeh no i kiedy wstawisz fotki z mieszkanka? Asik - proszę bardzo ja zawsze czytam od deski do deski tylko jak nie mam czasu odpisac to potem mi glupio jak zapomne co komu ale czytam ws całe nie przelatuje :P Meaaa - hop hop !!! jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za ta wiare:) przydadza sie na pewno w przyszlosci Wasze kciuki:) tez lece na tv wyciagnac troche nogi:) do juterka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Monim właśnie widzisz zapomniałabym dziekuję bardzo no i czemu tak rzadko zgladasz? to Tosiek chyba wagowo jak Calineczka znaczy Zosia ;) U mnie wszyscy spia od 21ej znaczy Anetka i maz bo mała terrorystka wali po scianie :o wypiła mleko i dupcia odzyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Amorku ja tez juz lece przyszykowac przebranie Anetce na jutro 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- poszlas z tym wszytskim jak burza:D ciekawa jestem stronki:) jeszcze raz gratki za odwage, kreatywnosc i upor zeby osiaganac upragniony cel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - hahahah serwujesz jeszcze kawe? Ja mówię dzień Dobry z rana mężyk w pracy ja po sniadanku i herbatce - zaraz lece po kolejna bo fajnie grzeje a mnie gardziolko boli :( no a ja juz na kompie bo stronke trza skonczyc brrr to nie dla mnie ale musze zrobic szablon taki zeby juz byl i wtedy przyjmuja dopiero platnosc a dzis wieczorem jak tego nie bedzie to mi ja po prostu skasuja :o w przyszlym tygodniu przyjdzie Dzordża znajomy ktory robi stronki i mi pomoze zeby wygladalo jak ja chce :P bo ja nie umiem :( no to zerkam do Was jednym okiem do 8:30 u m mnie czyli 9:30 u Was potem obowiązki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×