Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamunia :D no jeszcze bym chciała jakies 8 kg :) :P marzenia trzeba spełniać :) a poza tym... mój Dżordż, który zawsze mówił, ze wyglądam świetnie i mam sie nie odchudzac, po spotkaniu z moim bratem powiedział "moze bys spróbowała?" nosz kurwa jego mać! tak mnie wkurzył, że spróbuje! i mu sie odechce jak sie bedzie obijał o kości :D taki mój rewanżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wpadłam się przywitać wczoraj położyłam drania spać, wypiłam 5 litrów melisy wyszorowałam kuchenke i wygląda jak na z wystawy sklepowej, wzięłma kapiel i poszłam spać. :) samadama-dziękuje ci :) patusiu-wstałaś ? :) jak padłaś szarotko-witaj.ty masz anioła nie dziecko :) życzę i gratuluję kolejnego takiego aniołka :) meea-tez się odchudzam, moja koleżanaka jest dietetykiem. w zasadzie najlepiej to i najkorzystnije jest mniej żreć :), bo nie ma efektu jo-jo, bo i po czym,cżłowiek się przyzwyczai do mniejszych porcji więc i wagę utrzyma. jest to bardzej czasochłonne. schudałam przez miesiąc 4 kg a jem wszystko tylko mniej np. zamiast dwóch kawałków chleba , jeden zamiast 5ziemniaków 3 itd. babaeczko- cieszę się, że lepiej z mamą. kessi-each te twoje torty cdn. drań wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia mam nadzieję, że w środę w przyszłym tygodniu będziemy się cieszyć już tak naprawdę :) Nie wiem jak u Waszych maluszków ale Kiniaczek od kilku dni rano budzi się następnie rozbiera z pajaca , pieluchę wyrzuca za łóżko, a my mamy rano golaska w pełniej krasie z uśmiechem od ucha do ucha. Meaa Kimizi - ja tez uważam ze teraz jest najważniejszy moment kiedy stópki naszych maluchów się kształtują i nie kupiłabym używanych bucików, a tylko nowe i to najlepiej dobrej firmy. Zimówki mieliśmy Bartka i mała je uwielbia, wiosenne nie wiem jakie kupie ale pewnie albo Ecco albo Bartek. Smoka staram się małej ograniczać w dzień w nocy jej pozwalam z nim zasypiać, wiem ze jeszcze ma mało ząbków i swędzą ją dziąsełka. Jak zabrałam smoka nawet wielkiej awantury nie było tylko w buzi lądowała cała ręka albo wszystko co miała pod ręką. Uważam, że potem łatwiej zabrać smoka niż oduczyć od ssania palca, ale zobaczymy :). Co do kredek ona uwielbia wszelkie piszące rzeczy, kredki długopisy wszystko co zostawia ślad i próbuje smarować po wszystkim co jej w rękę wpadnie więc podtykam kartki na każdym kroku, mam nadzieję, że załapie ze na kartkach lepiej :) Mamaolka dziękuję ale czasem temu aniołkowi malutkie różki wyrastają :) :) jest jednak przy tym taka rozkoszna że narzekać nie mogę. Też nas jednak skubaniec testuje - na symulowany płacz na razie nie daliśmy się złapać i szybko jej przechodzi. Co do diety to się z Tobą zgadzam w ten sposób w 3 miesiące schudłam 11 kg. Ale teraz wszystko na nic znów będę się toczyła :). Ja w ciąży tak mam wiecznie głodna jestem jak nie zjem to mnie mdli błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia :D dokładnie! :D Mamaolka - też się odchudałam dietą NŻD - nie żryj dużo :D i trwało ponad rok zanim wróciłam do wagi sprzed ciąży (a w ciąży przytyłam 24 kg) teraz od dłuższego czasu waga stoi, ja jem rozsądnie, zdrowo. chciałabym jednak popchnąć wagę w dół jeszcze trochę. mysle, ze ta dieta mi pomoze. ma bardzo dobry okres stabilizacji i jesli bede trzymac sie planu nie powinno byc jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku tak tak boots jest ale u nas w nim promocja to np. za 2 paczki 14 funtow, nie widzialam lepszych promocji i zawsze wlasnie kupuje jak sa. A w tesco sa promocje 2 paczki za 18 lub czasam sporadycznie 16 funtow wiec nie jest jakos tak jak u Was. Mamuniu no placimy placimy do panstwa kase i w sumie mniej niz wynajem ale i tak jak na mieszkanie panstwowe to duzo. Niby zmienili nam kontrakt i kiedys moze bedziemy mogli je wykupic. Ale nie wiem jak sie nam zycie potoczy. Narazie jestem zadowolona, bo jeszcze nigdy nic tak milego mnie nie spotkalo. Nigdy nic za free nie dostalam ani nie wygralam a wrecz przeciwnie zawsze w plecy i chociaz to mieszkanie. Zwlaszcza, ze teraz nikt nie dostaje prawie :( wszyscy moi znajomi czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotko :D ale się uśmiałam z tego golaska porannego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez poprosze przepisiki na ta diete:) ja to mam do zwalenia:) Baryłko nie mam sknera:( ale polozylam zdjecia w dobrze oswietlonum miejscu i zrobilam gotki bez flesza a i mam taka opcje w aparacie, co wczoraj odkrylam:) ze nastawiam na fotografowanie kwiatów i wtedy lepiej wychodzi bo tak to nie chcialy byc wyrazne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężu śpi olo śpi....a ja tu....:) dajcie żyć, ile można sprzątać :) dziś nie gotuje nikt nie zje olkowi dam wczorajszą potrawę.dobrze, że ktoś wymyślił zmywarę i pralkę :). szrotko-:) bądąc z olkiem w ciąży początkowo miałam brak apetytu później rozkosz kulinarna pełną gębą, a ciasta i torty od sowy (cukiern) wszystkie miałam opanowane :) jak równiesz śledzie w każdej postaci. tocz się tocz byle zdrowo przy Twoim trybie życia znów szybciutko wrócisz do formy jeśli zechcesz . meea- rozsądna babka jesteś więc wiesz jakie rozwiązania są dla ciebie dobre.a twoja medna dzordzowata niech przypakuje tyle ile ty schudniesz ;p się będzie chłop obijał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meea rozbój w biały dzień z tym blogiem kulinarnym i weź tu się odchudzaj.................buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki.... Szarotko - jak ja Cie podziwiam ! Potrafisz nadrobic 19 stron za jednym zamachem a ja jak jestem dwie do tylu to juz nie daje rady przeczytac. Ciagle mysle, czy nie jestes pewna moja kolezanka z realu ( juz pewnie wspominalam ) Podobnie jak ona bierzesz zycie jak leci - bez ciumciania i bez zbednego rwania wlosow z glowy. Rowna z Ciebie dziewczyna ! Ciesz sie, ze nie odczuwasz skokow :-P Powiem Ci, ze przy pierwszej dwojce nie mialam bladego pojecia o jakichkolwiek skokach ( to chyba wymysl ostatniego 10-lecia ) i bylo mi latwiej :-) . Chlopaki po prostu mieli lepsze i gorsze dni a teraz szukam dziury w calym i wytlumaczenia dlaczego Pascal chodzi nagle na czworaka a nie na dwoch nogach :-P A Kiniaczek pewnie sobie rozwojowo podskakuje tylko Ty bierzesz jej skoki jako najnormalniejsza rzecz swiata. I swietnie ! Nie zmieniaj niczego :-) Myszko - mamy stracha brac Pascala do samolotu. Julka w jego wieku zrobila taki cyrk w samolocie, ze po Urlopie nadawalam sie do sanatorium :-) Postanowilismy sie podzielic w tym roku starszymi dziecmi , zeby kazdy cos mial z wakacji i na zmiane bedziemy z Pascalem w domu . Pascal spedzi wakacje w ogrodzie i chyba bedzie trzeba pociagnac plot do gory bo sie martwie, ze wyczai dziury w zywoplocie. Moj maz robi z synem wycieczke po Tajlandii a ja z Julka lece do Tunezji. Mamaolka - nawet nie wiesz jakim balsamem dla mojej duszy sa Twoje wpisy. Nie robie sobie jaj ! Czesto sobie patrze na dzieci w wozkach i sie zastanawiam co robie zle, ze moje nie moze tak usiedziec. Budujace jest, ze nie tylko ja tak mysle..... Samadama - haha, dobry numer wycielas a raczej Dawidek w tej nadmorskiej knajpie ! :-) Szpanowac Ci sie zachcialo aniolkiem w wozeczku :-) Ciepla - zalatwilas cos ? Kimizi - brawa za stolarza ! meaaa - doluja mnie takie rewelacyjne wyniki innych ! 10 kg w miesiac !!! Qurna, ze ja tak nie potrafie ! Ale ciesze sie dla Twojego brata i wierze, ze sie zrewanzujesz mezowi z nawiazka ! :-P U mnie zawsze cos wyskoczy. Wczoraj wyskoczyla kielbasa od Holly ! Nasza kochana Holly, podeslala mi swoim jeszcze-nie-mezem pysznej polskiej kielbasy ! Zaczelam wczoraj jesc i do dzisiaj podgryzam :-) Holly, buzka ! A wiecie, ze to wcale nie latwo w realu sie nagle przestawic na imiona ! Musialam sie gryzc po jezyku, zeby na Holly nie mowic Holly :-P Meaaa, Myszko, Holly - tez tak mialyscie jak sie spotkalyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- to faktycznie u was sa inne te ceny. u nas w Tesco w promocji duza paka 7 euro a bez promocji 10 euro. w ogole jak ten kryzys sie zaczal w marektach tych tanich typu Tesco obnizyli czesc cen na niektore produkty, az w szoku bylismy, ze tak pocieli te ceny i jak kiedys za mleko Kubusia placilismy prawie 13 euro to teraz 9 euro z kawalkiem:) Szarotko- ja to na poczatku ciazy schuldam jeszcze 4 kg przez wymioty:O ale po 3 mcu juz wcinalam wszytsko ahhh jak sobie przypomne te zachcianki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- Ty mi nawet nie mow o locie, teraz w sobote lecimy i az sie boje:) nakupilismy Petitkow Lubusi co by ratowac sie zapychaczem;) ale ost to Kubus dal popis ze az boje sie, nie chcial spac a usiedziec tez nie, takze reszte sobie dopowiedzcie:O ale fajnie masz ze juz masz zaklpeane te wakacje ahhhh jak ja kocham ciepelko:Daz sie rozmarzylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- :) cieszę się, że lepiej Tobie jak mnie przeczytasz. Raczej niegdy nie ukrywam tego co czuje, i mówę i pisze. akceptuje to, że macierzyństwo ( całe życie)ma rózne kolory,i nie spycham tych trudniejszych dni na margines.mam wrażnie, że większość matek tak ma tylko, ta większość nie okazuje tego, z wielu powodów. Czuje się czasem zawiedzona swoją rolą ale w globalnym rozliczeniu mam duży dystans do życia.i biorę je zadaniowo. itd itd.książkę pisać W czym tkwi fenomen polskiej kiełbachy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - mysle, ze Kubus juz jest oswojony i on jest grzecznym chlopczykiem wiec nie bedziesz miala wielkiego stresu. Przy Julce myslalam wtedy, ze zrobia ladowanie awaryjne ( tak sie chyba mowi ) bo sie darla jakby ja ze skory obdzierali. Bylam szczesliwa, ze w samolocie nie da sie otworzyc okien :-P Ona chciala po prostu swoje wlasne siedzenie - tak jak jej bracia - i nie chciala byc na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co, Pia, Ty to masz dopiero podejście do życia :) nic tylko się uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku u nas mleczko kosztuje 9 funtow. I pampersy bez promocji tez 9. Tutaj powiem szczerze, zamiast w dol to w gore poszlo. No ale jesc trzeba pampersy trzeba kupic i na tym nie da sie oszczedzac. Wczoraj sie dowiedzialam np. ze kolega ma dziecko i zona nie pracuje tylko on nawet nie maja za co wynajac miszkania. Jeszcze 2 lata temu nie mieli by problemu z kasa a teraz ledwo koniec z koncem wiaza. I dziwi mnie ze przedszkola tu takie drogie. Gadalam z Niemka ostatnio jak bylam u mamy i ona przedszkolanka jest i jak mi powiedziala ile placi sie za przedszkole to szok tak malo. Tutaj 10 razy tyle albo i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaolka - w czym ? Bo to nie tylko smak ale i zapach :-) Niemiecka kielbasa nie ma zapachu. Moge miec jej pol tony w bagazniku i nawet pies nie wyczuje , wystarczy kawalek polskiej i tylko otworzysz drzwi to od razu wiesz, ze pachnie krajem :-) Tak samo jest z chlebem ! Ide smazyc nalesniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ojjj ale Niemiecki i tak jest lepsze niz Uk :) Tutaj to chleb jak gabka, bulki twarde jak cegla :) a te ich kielbaski to nawet nie staly kolo polskich. A teraz z Pl nawiozlam sobie miecha z Pl i fatycznie w samochodzie jechalo jak nie wiem az ciagle glodna bylam. No i w Niemczech najlepsze slodyczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci kiełacha, nigdy się nad tym nie zastanawiałam :) a mnie się dziś podoba .od rana chodzę w piżamie i wykazuję się jako pielęgniarka a nie kucharka i sprzątaczka :) izu nie ma nic gorszego jak podeszwa-chleb.zaraz całe śniadanie nie smakuje. przeskakuje na pisanie pracy.później spacer ....itd. udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka - dzięki wielkie - wierzysz we mnie wierzysz :) :) może więc będę się toczyła tylko najbliższe półtora roku i jak sobie pomyśle, że to już ostatnie toczenie z tego powodu to strasznie się cieszę z tej wpadki bo my bardzo chcieliśmy mieć dwójkę tylko jakoś trudno było się zdecydować :). Pia - aż się zaczerwieniłam jak przeczytałam twój wpis. Bo Ty zawsze dla mnie jesteś wzorem doświadczonej, rozważnej i twardo stąpającej na ziemi osoby :) :). Zastanawia mnie ta Twoja koleżanka w jakim mieście ją znałaś? Co do skoków masz rację ja po prostu zakładam, że dziecko to człowiek mały ale z humorkami i może mieć lepsze i gorsze dni. Tego późnego spania też nie skojarzyłam dopiero jak u Meii przeczytałam, tydzień chodziła nam spać o 23 a teraz aniołeczek 20 w łóżeczku i sama tak chce. A jak terrorystka wymusza to trzeba pokazać, że i tak nic z tego, a udaje płacz tak, że pękamy ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotko,Mamolka,Pia z Was to tylko brac przyklad.Wspaniale podejscia do zycia. Izu masz cudowane dziecko,meza i Wszyscy jestescie piekni i zdrowi.Jestescie szczesciazami a jakies drobne klopoty finansowe niech Ci tego nie przeslonia! Babeczko dzieki za cynk.Tez tak zrobie z tymi zdjeciami:) Amorku to jak promocja to masz pampersy za godzine pracy::)! A zobaczysz jak bedzie Ci trudno przestwaic sie na polskie realia.Ja naprawde mysle ze moze jeszcze wyjade.Podkoncze domek do stopnia kiedy mozna tylko meble pokupic i moze sie zdecyduje jeszcze ruszyc.Mieszkam na zadupiu jakich malo.Dzordz by badzo chcial.Wyjazd juz by byl inny bo bez gonienia za kasa i odkladaniem.Normalnie jeszcze sobie pozyc miedzy ludzmi zanim calkiem osiade w moim zapyzialym miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka zanim zasnela zaliczyla wywrotke.Miala w buzi smoczka i rozwalila sobie warge az krewka poszla:( Moja bida ehh Iza a duza jest roznica miedzy mieszkaniem od pansta a wynajmowanym z agencji? Miska jak Ci poszlo w UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarotko - ja ci dobrze życzę :) dobrze się zrozumiałyśmy? mam do ciebie pytanie techniczne( do ciebie bo niedawno pisałaś dokororat)-jeśli pamiętasz..mam problem z przypisem w tekscie jak powinien wyglądać przypis kiedy książka ma redaktora Kowalksiego w której to autor Nowak pisze rozdział a z którego to korzystam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo biedna Natalka. Kuba wczoraj praska do ziemniakow przyszczypnol sobie usta i ma krwiaczka... Wiesz jak Kessi pisala ile placi to ja mam wiecej w funtach. Ale tutaj sa drogie mieszkania. Za to co ja place mialabym 1 pokoj mniej jak bym chciala wynajac. No i mam mozliwosc dozywotnio w nim mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryło mu tu wszystkie na tym kafe jestesmy cudowne każda na swój sposób :) jeszcze nie raz będziesz lepić plastrem a to kolano a to łokieć a to czoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka ojj widze sie meczysz nad praca :( Ja juz nie mam sily i nie potrafie pisac. Zawsze bylam z pisania noga. nie umiam mysli na papier przelac tak zeby sensownie brzmialo i wygladam jak bym nie umiala sie wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu to same plusy z takim mieszkaniem.Ale z tego co wiem to dostac w Londynie takie mieszkanie to czyni z cudem.Wiec jak tu nie mowic o szczesciu:) A moze osiadziecie tam na dobre i wykupicie je sobie na wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×