Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Dziewczyny wspolczuje Wam tych fachowcow. Ja nigdy nie remontowalam, ale moja mam w tamtym roku, i powiem szczerze, zer ja bym dziadom polowy nie zaplacila :/ Jak tutaj dostalismy chate to malowal i kladl podlogi znajomy z ojcem i bylam super zadowolona. Ale to pewnie dlatego, ze im zalezalo. Kubal sobie wymyslil, ze wejdzie na kibel a z kible rzuci sie na umywalke :/ Az mi slabo. Skad ma te pomysly. Wszystkie krzesla i stoly jego. Parapety i w ogole. Strach sie bac o to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkooo, te ceny to bez porownania. My nauczylismy sie tutaj kupowac tylko z promocji. Jak nie ma promocji na proszek to czekam bo wiem, ze za kilka dni bedzie znowu. I tak jest ze wszystkim. Akurat do pieluch szczescia nie mam i nie widzialam takich promocji ale mimo to tansze niz w PL. Jedno tylko smieszne ze ciuchy sa stosunkowo tansze niz jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko dobrze ze mama sie przebadala i jej juz lepiej.Dostala leki i juz widac poprawe. A pietrowe lozka to swietna sprawa.Jak bylam mala to mi sie snily po nocach takie lozka.Jak ja chcialam miec pietrowe lozko i bym spala na gorze:) ale kurde mialam zwykle:( A tak wracajac do tamtych czasow.To jak nasze matki mialy ciezko.Dzis to wszystkiego pelno a wtedy? Jejku pieluchy tetrowe uprane we frani.Mama moja prala z rana i tato jej pomagal wieszac nim wyszedl do pracy.Mowila ze caly czas siedzialo sie w praniu,butelkach albo stalo w kolejce na zakupach:) A jakie byly ubranka.Czesto przebabiane,krazyly miedzy rodzinami i tak byly znoszone ze modne byly naszywki na lokciach i kolanach skajowe:) Albo beciki a pierza i te poszewki na nie z falbankami hihihi.Wozki ciezkie i wszystkie podobne.Butelki szklane jak flaszka z naciagnietym gumowym smoczkiem na szyjke.No i jak sie zrobilo manne ma mleku to sie doilo ja juz od malenkosci.Gdzie tak jakies wprowadzanie glutenu,alergie?Ale byly czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu sliczne zdjecie.Jaka Ty jestes mlodziutka jejku. A jak to dostaliscie mieszkanie? Ubiegaliscie sie z councilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu dlatego tyle ludzi na zakupach ciuchowych i kolejki przy kasach:) No jak za koszyk ubran placisz tyle co za koszyk zakupow w spozywczym na caly tydzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo tak pisalismy do councilu. Juz mielismy podpisywac umowe o wynajem mieszkania 1 pokojowego jak babka zadzwonila ze mamy do ogladania. Mielismy wielkiego fuksa bo nikt go nie chcial. ta babka ktora nam pokazywala to mowila ze juz tyle razy byla pokazywac je i nikt nie chcial bo bylo w okropnym stanie. Ale doprowadzilam do stanu uzywalnosci. Lazienka i kuchnia sa okropne ale wyszorowalam jak sie dalo i zamykam oczy jak wchodze hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA28
Oj kochane nadrobiłam 🖐️ Sorki ze nie pisałam ale jak napisałam ostatniego posta przedwczoraj tak dziecko mi sie zepsuło :O (meaaa ;) ) no wyła panicznie godzine i 10 minut i NIC!! nie pomagalo an paracetamol ani zele na zabki ani granulki :( Dopiero wyjscie na spacer po Anetke do szkoly ja uspokoilo a rano nast dnia widze dolna dwojke :D Do sklepu ide z tortami jutro o 19ej i mam nadzieje ze sie nie rozmysli jak je na zywo zobaczy :o Przedwczoraj sasiad zamowil tort dla sasiadki na dzien mamy jako ze wylatuja na weselicho jutro z rana to chcial jej zrobic niespodzianke od dzieci i dali jej go dzis :) Na szczescie sie podobal :D Wczoraj z kolei dzwonila znajoma ze chca zbiorowo z pracy kupic taki tort a oprocz tego ona prywatnie dla kolezanki swojej wiec maja byc na czwartek przyszly :) Dzis bylam na szkoleniu o podatkach i jest o niebo latwiej niz w Pl Na szczescie bo balam sie ze wydam fortune na ksiegowa:o Jutro mam biznes planning wiec znow mnie pol dnia nie bedzie Sorki ze tak o sobie ale pozno juz i nie bede dlugasnych postow pisac bo padam na dziub:( w skrocie Pia - wspolczuje skoku i wariatki no i zycze aby skok szybko minal:) Szarotko - welcome back i trzymam kciuki za fasolke :) Babeczko - dobrze ze z mama lepiej Misia - trzymam kciuki za jutro Meaaa - rezolutna jest mała Nadusia Mamaolka - wiersz extra ja uwielbialam szynborska i nawet tomik mialam :) a nawet nie wiesz co Marta potrafi wymyslec ostatnio staje na jezdziku zeby na fotel sie wspiac :o Patusia witaj po przerwie a nie myslalas moze ze lozeczko natalki stoi na jakiejs zyle? Marta budzila sie w nocy czesto poki nie przestawilam lozeczka inaczej moze razi ja latarnia albo ksiezyc swieci prosto nie wiem poprubuj... Kimizi - co za ksiadz :( co za fachowiec :o no i jeszcze tesciowa ehhh ale bedzie dobrze ;) Nadziejko - godzenie to najfajniejszy element kłótni - trzymam kciuki no i jak sprawa z wlamaniami? Izu - no Kubus widze tez pomyslowy Amorku - wspolczuje wariatki ja dzis tez jedna spotkalam na szczescie bez dzieci bylam Mamunia - dobzrez ze Zosience lepiej i jak ladnie nadrabia wage ;) Ewcia - fajnie tak myslec juz o wakacjach u dziadkow na pewno Erys bedzie wniebowziety :) Samadama - gratuluje meza widzisz a jednak! Cari - dziekuje i obys czesciej tu mogla pisac :) Misty - gdzies ty? GumiAgo - trzymam kciuki ja bym poszla jak mowia zeby jednak przyjsc 👄 Sorki jesli kogos pominelam ale ledwo na oczy widze jutro jak dam rade to popisze to milych snow wszystkim 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nadrobiłam 14 stron, jeszcze mi 5 zostało ale dziś już nie dam rady :). Mamaolka witaj :):) Baryłko Mamuniu - spóźnione ale co tam, wszystkiego naj naj naj Mamuniu strasznie mi Was było szkoda biedna Zosieńka musiała się nacierpieć, a potem jeszcze Wiki, mam nadzieje, że obie szybko wracają do zdrowia. Pia Pascal w butach, nie mogłam uwierzyć jak to czytałam :) :). Kiniaczek uwielbia swoje kozaczki, ostatnio przynosi je, siada przede mną i wystawia nóżkę żeby jej założyć jak nie reaguję to skubana sama próbuje zakładać nawet jej to w miarę wychodzi tylko jakoś prawy na lewej nodze ląduje, no i muszę je docisnąć bo nie włoży do końca. Potem gania dumna po całym mieszkaniu w kozaczkach. A jak chce na dwór to bierze kozaki i idzie do wózka :). Jak czytałam o Pascalu wiszącym głową w dół z wózka to mnie zmroziło Pia ja mam Anielice i nawet o tym nie wiedziałam w sklepie muszę tylko uważać żeby półki nie znalazły się w jej zasięgu i to wszystko :). Ewcia u nas jest odwrotnie, Kiniaczek po domku biega bardzo dzielnie ale na dworze tylko wózek, no kilka kroków może łaskawie przejść, a znów w sklepach chce chodzić i to najlepiej tam gdzie wystawy kolorowe :). A jak słyszy piosenkę to wstaje na nóżki i zaczyna się bujać w rytmie, często dołącza też rączki wygląda rewelacyjnie. Meaaa dopiero jak opisałaś problemy z zasypianiem u Nadii skojarzyłam, że czasem też to przerabialiśmy. Skubaniec zwykle chodzi spać między 19.30 a 21. Był jednak okres kiedy o 23 jeszcze nie spała, ale jakoś założyliśmy, że może ma takie dni i z tego co pamiętam po jakimś tygodniu zaczęło wszystko wracać do normy. My chodzimy spać późno więc nie kładliśmy jej na siłę jak nie chciała to nie i była wesolutka potem padała sama, a budziła się wtedy nawet o 10-11 rano :). W dzień śpi mało 2-3h jak dobrze pójdzie :). Babeczko dużo dużo zdrówka dla mamy. Kiniaczek chodziła bardzo ładnie przy meblach i za rączkę, a sama się bała ale jak daliśmy jej coś do trzymania to szła bez problemów. Pamiętam jak złapała jeszcze siedząc dwa buty wstała i „trzymając się tych butów spacerowała po pokoju ubaw mieliśmy niemały, może Zuzia tez potrzebuje takiego „wirtualnego trzymadełka :). Holly trzymajcie się dzielnie i dużo dużo zdrówka dla Twojego już niedługo męża :). Asik gratulacje gratulacje i jeszcze raz gratulacje fantastycznie, że znalazłaś pracę i że tak pasują Ci oferowane warunki nie martw się będzie dobrze :). Sprzątający puzzle Krzyś rewelacja. Kiniaczek sprząta do pudełka klocki to i owszem ale zaraz potem bierze całe pudełko i wywala je sobie na głowę :) Kessi strasznie się cieszę, że tak Ci się układa z tymi zamówieniami i aż widać po Twoich postach, że Ty tym żyjesz i strasznie Ci się to podoba super :) Kefirku witaj, ale Ci przystojniak rośnie :), a pomysły ma niezłe, przy bobku prawie się popłakałam :) Baryłko Natalka naprawdę bardzo dużo mówi i rozumie. U nas z rozumieniem jest też dobrze ale z mówieniem tak sobie : Tata, Baba, Dada, Daj, Mama (jak się uda), Nie, i sporo takich tylko jej znanych słów ale na razie znaczenia nie odkryliśmy :), więcej gestykuluje i pokazuje palcem, albo coś przynosi i pokazuje co z tym zrobić. Izu jakie szczęście że nic Wam się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest tort jaki sasiadka dostala http://s967.photobucket.com/albums/ae158/Kessi_80/Kates%20treasures%202010%20everything%20made%20with%20love/?action=view¤t=IMGP3908.jpg taki pojdzie do sklepu: jakby ktos sie zastanawial to to piesek pluszowy :P http://s967.photobucket.com/albums/ae158/Kessi_80/Kates%20treasures%202010%20everything%20made%20with%20love/?action=view¤t=IMGP3901.jpg a tu jadalny motylek: http://s967.photobucket.com/albums/ae158/Kessi_80/?action=view¤t=IMGP3879.jpg i zamek: http://s967.photobucket.com/albums/ae158/Kessi_80/?action=view¤t=IMGP3878.jpg teraz juz spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi, Pia , Nadziejamyszki Amorku Kessi dzięki wielkie, ja też mam nadzieję ze wszystko OK. bo chociaż to tak niespodziewanie wyszło to jakoś od razu przyzwyczailiśmy się do myśli 4-osobowej rodzince. :) Pia - nie wiem czy mam się cieszyć czy martwić ale u nas nie było drastycznych skoków- ba u nas nie było żadnych skoków ona po prostu stopniowo uczy się nowych rzeczy, no raz ze spaniem co pisałam wyżej ale to było by na tyle :). Nadziejomyszki - trzymam kciuki za Twoje maleństwo :), oby wszystko się udało. Ja na razi nie wiem czy jestem listopadówka czy do październikówek się załapię :). A co do wakacji to w Czechach na nartach jeździliśmy , a potem u rodziców tez w górach .Mała została tydzień tylko z dziadkami i nawet nie zauważyła ze nas nie było. Jednak jak wróciliśmy to jeszcze większy Przytulanek się z niej zrobił:). Amorek co do cen to w pełni się z tobą zgadzam, jakby to Polacy byli tacy bogaci no paranoja Kimizi gonić takich i pilnować Babeczko cieszę się ze z mama wszystko OK. Izu - nasza wchodzi na sofę i próbuje na ławę niska jest ale jednak :) Dziewczyny wybaczcie ze nie na wszystko odpisałam ale te 5 stron nadrobię jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, To ja dziś tak wcześnie ale głodna byłam i niedobrze mi - buuuuu, musiałam coś zjeść :) Kessi - super te torty wyglądają i to wszystkie cztery :) rozumiem że to ten lekko zważony motylek ;);), jeśli tak to w ogóle po nim nie widać :). kanapka zjedzona idę pod prysznic póki mała gada sama ze sobą w łóżeczku i udaje ze niczego ode mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dzien nie nastraja pozytywnie, tym bardziej ze wczoraj pozarlam sie z malzonem... a mialo byc milo :P coz takie zycie, on tez nie bez winy! Szarotko- super ze wrocilas i to z jaka nowina! Super! co o cen w PL to sie nie wypowiem, szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Erys znow obudzil sie przesikany, 2 dni wstawal z suchymi ubrankami a tu znow mokro; no i niech mi ktos tu powie ze ta nerka nie pracuje jak trzeba, skoro pampers nr 5 nie starcza na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Szarotko :D witaj i gratulacje! 🌼 Myszko noo damulka z Julci :D ja mam zdjęcie Nadii jak malowała się kredką do oczu caaała buzia czarna :D A u nas fajny wieczór, mała grzeczniusia. I uwaga! Poszła spać bez żadnych protestów :D położyliśmy ją o 21.00 poprzytulała słonia i śpi :) niestety niestety 1 w nocy mielismy pobudkę, tak strasznie płakała ale taki wiecie, płacz z bólu :( ciężko było ją uspokoić. Dostała Ibum, uspokoiła się, oczy jak 5 zł. Mysle sobie „nieźle ale położyliśmy ją i bez problemu zasneła. Efekt? Lewa górna trójka już się przebiła i przebija się prawa mamy wiec 13 zębów i 14 w drodze I wiecie co? Szły jej czwórki miała katar! Idą jej trójki ma katar! To nie może być przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z rana:) Kubus je bulke z szyneczka polska :) A ja wstalam z bolem migdala. Dopiero z jednej strony mnie bolal i ucho, wczoraj przeszlo dzisiaj na nowo z drugiej :( Szarotko, dopiero doczytalam :) Gratulacje fasolki, super :) Kessi Ty to masz talent. Piekne te torty, az sama bym sobie zamowila u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez przebija sie 3 i tez lewa gorna- dziwne, bo nie wszystkie czworki juz wyszly. Odpukac Erys nie jest marudny, jakby nie stal na parapecie i mocno sie nie usmiechal, to bym nie wiedziala, ze ida kolejne zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kessi napewno sie sklepowa nie rozmysli sa superasne:) Miska mozna powiedziec ze podobnie jak Ty szukam jakiegos zajecia dla siebie ale po LO to sobie można:), chociaz jak ktos ma głowe do interesów to nic mu nie stoi na przeszkodzie:), znam niejednego takiego osobnika:), ty masz lepiej bo cos umiesz:) trzymam kciuki:)\ moja sis mowiła ze takie pazurki jak ty robisz to 100zl srednio sobie licza, ale jak sie nie ma klijetery to mozna sobie pogadac:( maz zarabia narazie wystarczajaco, ale odłozyc sie nie da...zaraz nam sie skonczy pozyczka...ale to znowu zaczynam ruszac z budowa i bede wtedy musiała isc do pracy. A słuchaj nie ma u was (napewno jest) salon orange np, moja sis sie tam załapała i jest teraz na miesiecznym szkoleniu własnie w orange, powiedzieli jej ze 2,5 tysia dostanie jak po tym szkoleniu sie sprawdzi, tyle ze ona bedzie za pieniadze odpowiedzialna,l fakturach i takich tam wiec odpowiedzialna praca, ale bystra jest wiec mam nadzieje ze tam zostanie. A nawet jak trochew popracuje to nabieze doswiadczenia i przy kasie fiskalnej itd. Zuzu własnie ma taka wirtualne trzymadło, mianowicie korale w futrynie trzyma sie za nie, podnosi i chodzi do przodu do tyłu zareca a wszystko na odlegloscia taka na jaka pozwala długosc tych koralikow, wyglada jak pacynka na sznurkach, bo jak czuje ze upada to sie wygina i schyla no jaja z niej ze chej, tylko musze kołoniej stac bo jaby sie zerwały to.... No to sie pomądrzyłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu to fajnie macie z tym mieszkaniem.A dlugo na nie czekaliscie? Babeczko jak wstawilas te stare fotki na nk? Skanowalas czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kubus zasypia od 6 juz wojowal, matko te zeby chyba mnie wykoncza niech juz wszytskie wyjda:O Szarotko- a dlugo mialas mdlosci przy Kiniaczku? choc mowia, ze kazda ciaza jest inna... buziaki dla Ciebie. Izu- a masz tam gdzies Bootsa?? ale powinien byc bo to angielska firma, rozejrzyj sie u siebie musi byc:) wlasnie ost w Bootsie byla promocja na Pampersy te majtki ze "kup jedna paczke druga za free" no i paczka wyszla za 3,50:) tu te promocje sa w Bootsie, albo Tesco albo Dunnses Stores no co troche sa i wtedy wlasnie kupuje:) Barylko- teraz najnizsza jest 8 z kawalkiem dokladnie nawet nie wiem;) a na serio myslisz, zeby wrocic tutaj? Kessi- nie no z samego rana takie torty:D ja Ciebie tu chce:D super Ci wyszly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, Meaaa Izu dzięki :) Meaaa oj macie z tymi zębami, uściskaj Nadię strasznie biedulka się nacierpiał. Wszystko jeszcze przed nami bo na razie Kiniaczek ma tylko 6. Ciepła ja tez Ci mówię że trzeba działać, bo inaczej nic nie zmienisz. Teraz też jestem w podobnej sytuacji jeśli chodzi o szukanie pracy. Mam doktorat i co?? Żadnego doświadczenia w pracy w firmie i też tylko słyszę, że praktyki albo staż na początek, a jak tu pójść na staż za darmo lub za grosze jak musiałabym opiekunkę lub żłobek prywatny opłacić (na państwowy u nas w mieście czeka się ponad rok czekamy od września i może we wrześniu 2010 się załapiemy jak dobrze pójdzie). Teraz jeszcze okazało się że kolejna fasolka, z jednej strony super bo rodzinka w komplecie będzie, ale pod kontem pracy. Finansowo sobie radzimy jednak z odłożeniem już gorzej. Coraz bardziej myślę o własnej działalności gospodarczej- tak chociaż na okres przejściowy 3-4 lat, a potem zobaczymy jak wszystko się będzie kręciło. Kessi dodajesz mi w tym nadziei :) :). Poza tym ja chce do ludzie :) :). Ciepła - W przyszłym tygodniu pewnie będę czytała o różnych dotacjach więc jak chcesz to mogę Ci coś podesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - pytanko do ciebie. ty byłaś (a moze jestes nadal) na diecie proteinowej? bo kurcze mój brat jest na niej od miesiaca i schudł 10 kg! i od tygodnia to sobie trawiłam ;) myslalam, czytałam... i od dzisiaj zaczynam... teraz jestem w tym pierwszym etapie - 10 dni same białka i za bardzo nie wiem jak sobie urozmaicic posiłki... rzuc jakims pomysłem, proosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kessi zdolniavho!!piekne wyroby!!tego motylka sam bym zjadła:)) Szarotko witaj:))i jakby co to gratuluję:))kiedy bedziesz wiedziec na 100%? Myszko z Julki prawdziwa kobietka rosnie:)) Kimizi wal focha częściej,zrobią za pół ceny:-P:))brak słów-fachowcy psia mać(jak to mówił moj dziadek) Izu z czasem i kuchne zrobicie i łazienkę,ważne,że komus kasy nie oddajecie tylko na swoim:)) Babeczko dobrze,ze z mamą lepiej. Mea jak pszlo zasypianie Nadii? Ciepla???jak sie dzis miewasz???trzymaj sie kochana🌼 U nas nocka taka sobie,malenką męczył kaszel i ciężko jej bylo oddychac pomimo sprayu i maści pod noskiem-męczyła się biedulka:((i te zęby jeszcze idą-wszystko naraz:(( Ale rano wsunęła miseczke kaszki i ma dobry humorek,pomagała mi wyjąć pranie z pralki-tylko swoje ubranka wyciągała-spryciula:)) Piękna pogoda jak co dzien,ale zapowiadają ostra zime do konca marca:-P Pia wo bist Du??czy jakos tak chyba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea - moja kolezanka stad jest na tej diecie i tez zjechala juz 10 kg:)i dalej jej waga leci:) poprosze ja i Ci podesle co sie je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - będę wdzięczna :) Mamunia - zasypianie wzorowe :) w nocy szalenstwo, ale przezylismy ;) biedna Zosieńka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×