Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Witam:) No widze, ze weekendy u Was udane :) My wczoraj bylismy w Londynie w najwiekszym centrum i szok normalnie sie zakochalam :P Takie super sklepy wszystko co w Pl mialam i nawet geoxa znalazlam takze mam nadzieje ze buty jesien zima Kubie tam kupie :) Barylkooo Tobie by sie tam tez spodobalo :) A ja zaszalalam i pokupilam sobie kilka rzeczy, spodnie koszulki 2, stroj kapielowy i adidasy :p Takie za kostke i nikomu sie nie podobaja bo mowie ze mam dziecko i nie powinnam tak chodzic ubrana :p Ale niestety nie moglo byc za cudownie, Kuba dostal goraczki i biegunki. Chyba zeby... W nocy musialam mu podac leki bo sie meczyl bidulek :( Teraz je sniadanko, ale jest tak cichutki moja myszka :( mam nadzieje, ze za chwilke pojdzie spac i wstanie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu zdrówka dla Kubusi🌼 Zakupy za porawia humor kobiecie:)0chocby kupiła tylko cien do powiek czy jakąs drobnostkę:)) Pranie wisi,drugie w trakcie,zmywarka na chodzie,Zjadlam sobie big milka:)) Wikusia wróciła,tez wsuwa loda:)) Zosia szaleje z pianinkiem,wypiła na raz pół butelki wody-teraz tylko to pije.Nie kupuje jej sokow itp A i ostatni wypad do lumpeksiku to:czapka Dora(nowa z metką) dla Zosi z taka klapka na szyjkę,żeby chroniła przed sloncem-1,50zl,sukienka elegancka h&m czarna w biale kropki-przesłodka-2zł:)),nowe rajtuzki rózowe h&m -2zł,jeansiki fiolotowe z super haftem na nogawce- kappahl-1,50zł:))dla mnie dresy welurowe-rózowe river island-2zł:))-hehe mam nosa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu ale masz reke do zakupow :) Ja nie bede pisac ile mnie moje zakupy kosztowaly :/ Ale ja nie umiem kupowac w sklepach gdzie jest np. nawieszane wszystkiego i nic i jak jest np. po jednym egzeplarzu i ogolny chaos bo sie wtedy gubie... Wczoraj np. weszlam do Zary i jak szybko weszlam tak wyszlam bo przeceny i syf byl ciuchy na ziemi i az sie M. smial ze to dziwne ze tam nie siedze :) Ale nie zdazylam kupic sandalow sobie i klapek M. i jeszcze takie buty musimy bo tam trzeba miec na plaze i do wody specjalne. Nie wiem jak one sie nazywaja a moze na necie bym poszukala... Mamuniu u mnie pranie tez chodzi ale u nas kiepska pogoda od Irlandii przyszla i nie wiem gdzie wywiesze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba zasypia... ale cos mu nie idzie bo sie nauczyl ze lata poki nie padnie :/ A ja sobie kupilam takie adasie bo juz od dawna mi sie podobaja ale teraz nie jestem pewna czy ich nie oddac albo zamienic na biale bo mam czarne http://www.shop.puma.co.uk/Sky-II-Hi-Vulc-Satin-Wn's/351794,default,pd.html?dwvar_351794_color=01_fluo%20pink-wild%20lime&Color=01_fluo%20pink-wild%20lime Szukam teraz pizamki jakiejsc ladnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! Mamuniu masz rękę do zakupów - planuję kupić rower i zamontować siodełko dla Andzi .. może mi czegoś poszukasz :-) ??? Anulce wyskoczyła dopiero jedna z dwójek :-) ( obecnie ma wszystkie jedynki i piątki :-) ) My spędziłyśmy intensywny weekend Andzia wykąpana w baseniku ;-) Pia miłego wypoczynku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga:))hehe ,ale tak bez jaj-ja tez szukam fotelika na rower jakby mi wpadły w ręce dwa za nie dużą kase to Ci kupie i wyslę-ok?:))jak ma byc montowany?z tyłu czy z przodu?pytam serio-w razie czego:))Wiem jakie ma spełniac wymagania,bo chce tez miec super fotelik:-D Izu czarne fajne i...białe tez:)) A Pia juz wyjechała?czy dopiero w środę jedzie? Zosia dopiero zasnęła-kręciła sie w łózeczku,nie mogła sobie miejsca znależc. Ale robi sie z niej mądrala:))wiem,ze wiekszośc maluchów jest wiecej kumatych niż moja,ale co tam!Wczoraj siedzi na moich kolanach przodem do mnie,ściaga mi opaske z glowy i sama próbowała ją zalozyc-wreszczie stanęło na tym,ze opaska leżała na mojej głowie i Zosia sama sobie brawo biła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu a jaki Ty proponujesz ja jak na razie mam w planach kupić rower taki bez ramy i do niego siodełko i chyba montowane z tyłu, ale jak Babeczka pisała że nie na wszystkie rowery da się zamontować to mi dała ćwieka .... nic nie wiem o zakupie rowerów a tym bardziej siodełek do nich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga ja tez chce taki montowany z tyłu,tym bardziej,ze ma posłuzyc chociaz ze dwa sezony. Nie wyobrażam sobie jazdy z dzieckiem przed sobą. Zosia własnie wstała,zaraz dam jej obiad. Całe szczęście upały nie maja wpływu na jej apetyt-je tyle,co zawsze,moze kilka łyżeczek kaszki mniej na sniadanie,ale pózniej sobie nadrabia:)) Wyjdziemy z domu ok 17 dopiero-pojde po zakupy-skonczyły sie serki małej,jogurty Wiki i papier do...twarzy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... wrocilam z zakupow. Przywiozlam do domu 6 kg arbuza ( pyszny turecki ), skrzynke wody mineralnej, kilka opakowan lodow i 10 kg lodu w kostce :-). W zasadzie nie potrzebuje robic kartki, bo tak kupuje juz od kilku dni.....:-P Mamy upal nie do wytrzymania. Ten lod w kostkach wsypuje wieczorem do wanienki i stawiam kolo lozka Julki, zeby troche ochlodzic pokoj. Wentylatory ida non-stop ale mieszaja tylko nagrzane powietrze. Od kilku tygodni tem. nie spada ponizej 30 st. , nie ma wiatru o deszczu nie wspominajac. Chcielismy kupic klime do domu ale nie ma szans, nawet nie chca przyjmowac zamowien, bo maja ogromny deficyt. W domu mam teraz 31 st. a na zewnatrz 42 st. ( w pol-cieniu ) A ja pierdola wybralam na Urlop Afryke :-( Mamuniu - lece w srode i w nastepna srode jestem juz na miejscu. Maz powienien Cie na rekach nosic za to, ze tak pieknie gospodarzysz pieniedzmi. Jakies wiesci w sprawie pracy ? Uwazaj na Wiki. Z Julki tez robi sie powoli panienka i im wieksza tym wiekszego mam o nia stracha, zeby nie trafila w zyciu na jakiegos idiote. Kessi - dzieki za zdjecia. Marta to juz pannica i juz dzisiaj wyglada jak starsza siostra. Na pierwszym zdjeciu musialam sie jej przygladnac, bo nie chcialo mi sie wierzyc, ze tak urosla. I jeszcze te kucyki , duza dziewczynka.... meaaa - podobal mi sie Twoj nocy wystep :-P Co szefostwo na Twoje skargi ? Barylkooo - sliczne schody a jeszcze sliczniejsza sciana za nimi. Ogromnie podobaja mi sie kompozycje - metalu ( stali ), kamienia i drewna. Ciekawe czy to Twoje pomysly, meza czy Wasze wspolne ? Amorku - ja nie wiem czy Ci sie ten tropik nie znudzi po pierwszym tygodniu :-) Ale dziadki juz przygotowane na powitanie Kuby i super ogrod urzadzony.... Misty - gratuluje dobrych wiesci ! Bedziesz mieszkala w samym B. ? Mozesz zdradzic osiedle ? Gumi_Aga - maz w drodze czy na miejscu ? Holly - bylym u chiropraktyka i....bol w moich stopach bierze sie ze szczeki ! Normalnie jaja ale cos w tym jest, bo odkad maz zaczal mi zamiast stop masowac szczeke mniej mnie boli . A problem ze szczeka lezy w stresie ! Stres bierze sie z glowy wiec cos musze pozmieniac w swoim zyciu.... No i ucze sie chodzic !!! Ja zle chodze, normalnie zeby isc "prawa reka, lewa noga " musze sie koncentrowac bo mi jedna polkola zle pracuje ! Jak mnie postawi na nogi to Cie zapraszam do siebie. Samadama - juz tak dawno Cie nie bylo ? Nie mow tylko, ze piszesz a pozniej rezygnujesz i nie wysylasz ....:-) Mam jakas zacme , pewnie przez te upaly i nie wiem o czym chcialam pisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ja mam co do wyjazdu na wakacje takie same odczucia. Po co mi ten Egipt, jak w PL tak goraco. A moglam jechac blizej, i jak cos to wrocic do Kuby w kazdej chwili a tak im blizej wyjazdu tym bardziej dupa trzese... Kubal zasnol dopiero niedawno... I to na sile go uspilam bo mowil ze nie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effffff, (jak to Lenka mówi na upał):o Jest strasznie, Lena kompletnie nie ma apetytu. Tylko pije i wcina serki homogenizowane - jak nic się przebiałkuje. Ale wody nie chce pić, próbuję ją przerobić, ale z płaczem podbiega do mnie z butelką i nie mam sumienia jej katować wodą. Mamunia jestem w szoku, jakie u Was ceny w lempeksach - tylko pozazdrościć. Ja też dzisiaj po zakupach w ciuchlandzie, ale u mnie tunika koszulowa - 25zł, spodenki krótkie lniane - 10zł, spódnica jeansowa - 15zł, czapeczka dla Lenki - 5zł. Wszystko w idealnym stanie, więc i tak taniej niż w sklepie, ale gdyby u mnie były takie ceny to bym musiała wybudować drugi dom - tylko na moją garderobę:p Wczoraj z uporem maniaka otwierałam zdjęcia Twoich dziewczyn, Zosia to śliczny słodziak, a Wiki - śliczna dziewczyna, ma piękne oczy:) Misty >> trzymam kciuki za mieszkanko!!! Barylkooo >> schody śliczne, Ty to masz gust dekoratorski i już jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądała całość:) Meaaa >> zdjęcia znad jeziora świetne, Nadia w pontonie jakby od lat na nim pływała:D I podobnie jak Babeczka zamierzam odgapić strój bo bardzo mi się podoba;) Kessi >> mój email: josta81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_aga >> Lenka też w tyle z zębami w porównaniu do większości naszych maluchów. U nas są wszystkie 1 i 2, a teraz idą 3 górne. Izu >> link z butami nie otwiera mi się. Ja często śmigam w adidasach. Do pracy staram sie ubierać luźno-elegancko, ale po pracy wskakuję w jeansy i adidasy. Teraz ciągle chodzę w krótkich spodenkach i t-shirtach, w końcu nawet starsze panie na wycieczki jeżdżą w adidasach:) Lenka u dziadków śpi rewelacyjnie. Sama dzisiaj chciała aby ją wsadzić do łóżeczka, zrobiła mi papa, co oznacza, że mam sobie iść bo ona teraz będzie spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia to moze sobie zmien rezerwacje na ...Grenlandię??;-)) Mąz nie ma nic przeciwko moim zakupom-moge kupowac do bólu:))w tym wypadku nie mam z nim problemu-poza tym kiedys mu powiedziałam,ze jak chce to moge kupowac w normalnych butikach,ale musiałby ze dwie fuchy podłapać:-P Kimizi u nas więcej lumpkesow ma odziez na wagę,ale jest taki jeden ,że w soboty wszystko o 50% tansze-tak wiec cena z metki o 50%mniej:))Juz o 9 rano kolejka jak za komuny pod mięsnym:-D Im szybciej przyjdziesz,tym fajniejsze ciuszki mozna złapac:)) Biore sie za kolacje dla Zosi,kąpiel błysmy 2h na placu zabaw-fajnie,bo tam cien od 16 i mozna posiedziec spokojnie. No to narciarz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a my od wczoraj wieczorem walczymy z goraczka. pisalam Wam, ze jakis cieply wydawal sie mi sie Kubus. poszlam do niego sprawdzic i doslownie jak spal goracy, zmierzylismy mu temp a tam 38,8 szok, nigdy jeszcze takiej nie mial. kaszlu nie ma ani nic.dalismy mu nurofenu to spadla do 37,4. dzis za chiny nie daje sobie termometru wlozyc, ale jest jeszzce cieplawy ale juz nie tak mocno. cos pod stan podgoraczkowy teraz. ale dostal znow nurofen. martwie sie. zobaczymy w nocy bo wtedy temo najwzyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy od zebow mogla byc taka wysoka temp, bo chyba ida mu te ost zeby, bo wklada paluszki i je gryzie nieraz tak gleboko, ze az sie dlawi nimi. moje biedne male. Izu- widac, ze humorek lepszy nic tak poprawia nastroju jak udane zakupy, tez uwielbiam:) i tez zdrowka dla Kubusia🌼 kiedy lecicie na te wakacje? fajowe te trampki. Pia- udanych wakacji, super sobie wypoczniecie. o tyle dobrze, ze w tych hotelach przy basenach sa nastryski i non stop mozna sie chlodzic bo jak takie upaly to woda w basenie tez ciepla i nie wiele chlodzi. a my juz w przyszlym tyg lecimy w tropiki:) juz nie mogie sie doczkeac i odliczam a dziadki to juz w ogole:D Mamuniu- ale masz reke do zakupow:) chcialabym tak umiec wyszukiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski U nas tez straszna palma.W domu tylko na dole chlodno.Natalka caly dzien daje dyla na polko i chodzi do sasiadow.Kupilam jej maly basenik i sie w nim moczy.A dziwne bo nadal nie lubi sie kapac:) PIa ale Ci zazdroszcze takich superowych wakacji.Koniecznie przywiez duzo zdjec.A schody sama sobie wymyslilam:) fajnie ze sie komus podobaja. Izu superowe te nike.Tez takie lubie.Najbardziej mi sie widza te biale:).Ile to radosci po zakupach. I ja sobie tez cos dzis kupilam:) Tylko bylo troche zamieszania bo Dzordz bez kompa jeszcze.A ja wynalazlam cos sobie i zamawialam jak Natalka spala a Dzordz byl w pracy i przez telefon z nim kupowalam:) Kupilam sobie spodenki,stroj (bo mnie zachecilyscie ostatnio),2 sukienki i 2 sweterki na chlodniejsze dni.Tez mam lepszy nastruj seses Mamusiu ale Ty masz farta do zakupow! Juz Ci juz pisalam ze swietna z Ciebie glowa domu. Kimizi spore roznice cenowe miedzy mamusiowymi sklepami. AMorku zdrowka dla Kubusia.Moze faktycznie to tylko na zabki.Drewna do schodow nie wybralam jeszcze bo czekam co mi zaproponuja.Ale kolorystycznie bedzie to jasne drewno zeby odbijalo sie od stelazu. MIsty fajnie ze wyszlo z tym mieszkaniem.Wszystko sie zmieni na lepsze.A my bedziemy sie wymieniac fajnymi linkami przy wystrojach. MIska super tak czasem poszalec.Ja tez bym poszla gdzies w tango:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Wlasnie Barylkoo wachalam sie miedzy bialymi a czarnymi i do tej pory nie wiem ale mam czarne... Amorku moj Kubal tez z goraczka i to napewno zeby bo i biegunka. I powiem Ci ze jak szly mu 4 to mial temp. prawie 40 a raz jak byl chory to 39.6 :/ Bidny wtedy siedzial i powtarzal wszystko co umie a mi sie plakac chcialo. Kubalowi narazie w dzien spadla ale nie wiem jak na noc bedzie. Zycze Wam zdrowka i wydaje mi sie ze na zeby ta temp. Pia udanych wakacji :) Aaa Barylko sliczne schody i tez sie juz nie moge doczekac Twoich zdjec z wykonczonego domku :) Ma sie ten gust :p Aaaa moze Ty masz jakies fajne linki do ciuszkow, pizamki szukam :P Jakiejs ladnej na upalny Egipt. A no i mam problem sukienka kremowa tzn ecru takie jasne dostala plamek malutkich kropek takich jak by miedzianych jak rdza. I teraz nie wiem czy to wywabie czyms czy sukienka w smietnik i nie mama w czym isc na wesele za 2 tyg :/ Amorku do Pl lecimy we wtorek za tydzien a za 2 do Egiptu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mea dzieks za foty, super laska z Ciebie a zdjęcia fajna pamiątka :) Gumiago są foteliki montowane na bagażnik lub na ramę albo tez z przodu na ramę :) ja chce taki wlasnie na ramę ale z tyłu, do górala bez bagaznika... Izu a mnie sie wlasnie czarne z różowymi wstawkami podobają, takie emo rockowe czaderskie :D chociaz ostatnio przymierzalam rzymianki takie cale zabudowane duzo rzemyków tez mam na nie chętkę:) Pia karpackie:) nie mów ze mieszkasz na tym samym?:D arbuzy, mniam zapomnialam o nich... a wiecie dzieki tym upalom to bardziej mi się chce owoców niż kitkatów...takie brzoskwinie, morelki, śliwki mniaami:) BArylko no ja juz bym chciala byc na tym etapie co Wy, wykanczanie kupowanie dodatków itp :) MAmunia ale czad normalnie z tymi zakupami, ja tez chce takie lumpeksiki :D a Wiki dzis cały dzien na polku, w majtach latała i w samym body, zlała mi się chyba z pięć razy.... a w domu juz nie mam siły, tetrową daje do body a i tak leje na wystrzał... myślę tedy ze te wielorazowe majtki Karoli tez by na nic sie przydały a wiecej kasy by poszlo a efekt jak z tetrową...czyli do prania ! dobra, nie czepiam się juz :) ma ktos z Was spacerówkę Per Perego?? składa się normalnie jak parasolka? chodzi mi o to czy do auta czy busika łatwo wchodzi? dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziś wróciliśmy od dziadków i w środę z powrotem do nich jedziemy. W mieście skwar nie do wytrzymania, a u dziadków mamy baseny i ogrooommmnnnyy ogród:) W domu mamy klimę więc nie jest tak źle, ale jestem uwięziona bo spacer po mieście czy nawet do parku to męczarnia, wiec siłą rzeczy wybywamy. Zresztą zawsze jakoś pomogę teściowej która po operacji nie powinna jeszcze wykonywać nawet prostych czynności domowych, ale nie jest to takie łatwe kiedy nie ma kto za nią tego zrobić. Jestem na bieżąco ale nie pamiętam co miałam napisać a to przez to że podczytywałam Was już późnym wieczorem ledwo żywa po szaleństwach w basenie:P Barylko schody zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Są przepiękne. Amorku dziadkowie pewno jeszcze bardziej przezywają niż Wy. Dziś dziadkowie Dawidka cały czas za nami chodzili i pytali czy musimy jechać i na nić tłumaczenia że w środę wracamy. Więc wyobrażam sobie dziadków Kubusia. A co do gorączki to może efekt nowych ząbków?? Kimizi pomalowane paznokcie. Przegięcie na maksa. A z teściową to może powinien mąż porozmawiać że nie tek wygląda opieka nad dzieckiem aby robiło co chciało i nawet pieluszki zmienić nie można bo królewna w tej chwili nie ma na to ochoty. Może jak wytłumaczycie czym takie pobłażanie może się skończyć to jej podejście się zmieni. Dzieci bardzo szybko wyczuwają co mogą a czego nie. A co do czyszczenia kabin to polecam specyfiki sprzedawane przez sklepy z płytkami i łazienkami. Ja mam Bad Reiniger i jak dla mnie jest rewelacyjny. tej firmy używam jeszcze płyn do czyszczenia lodówek i też jest rewelacyjny. Izu mąż podjął decyzję?? Kessi dawno nie raczyłaś nas nowymi zdjęciami swoich pociech i dopiero teraz widzę jak nasze dzieci szybko rosną. Super masz córeczki:) Gumi Aga miło Cię widzieć. Czekałam na Twój wpis. Jak samopoczucie?? Co ze szwagierką, jak się czuje? Meaaa fala meksykańska dla Naduni. Mój do końa życia będzie nosił pieluchy. A i jeszcze w sprawie pracy, moja droga ten się nie myli co nic nie robi, a jak robi tyle co Ty to o pomyłkę nie trudno, niech szefostwo jak najszybciej znajdzie Ci kogoś do pomocy. Mamunia zdjecia super, a Zosia bardzo się zmieniła w ostatnim czasie. A Wiki to już pannica, ani się obejrzysz a zaczną się kolejki pod waszymi drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko noo Ty to masz gust, super ze domek juz na wykonczeniu. kurcze moze bedziemy sie wprowadzac w tym samym czasie ?:D kurcze i Dżordże nasze będą w domu co dzien o jaaaa:D Izu ale macie fajnie Egipt no super sprawa. tak jak i Pia Tunezja, mimo ze upaly ale tam klimat chyba inszy, wilgoć itp?? ale na Grenlandie to ja sie pisze chętnie :D albo Norwegia, skandynawia ogolnie mnie kręci bo ja dziewczyna zima jestem :D aa IZu, no widze ze humor chyba juz lepszy, odpoczniecie sobie w koncu i tego wam trzeba, zazdroszcze wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia zapomniałaś o ananasach:p Ja nigdy za nimi nie przepadałam aż do tego sezonu gdzie co dzień lecę po nowego. Super że chłopaki zadowolone z wyjazdu. Mimo że już wrócili ja ciągle im zazdroszczę, może jak kiedyś sama zwiedzę Azję to mi przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile slowa:) Bylam w albumie Meaa ale swietnie wygladasz w tym stroju.Laseczka z Ciebie fiu-fiu A Nadia ma swietny tecznik hehe Mamusiu ale Zosia opalona! Obie pannice sliczne. Samadama super macie z ta klima w domu. MIsty no oby juz z Dzordami w Bandzie:) Lece do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Misty- gratulacje, super ze z mieszkaniem wyszlo. marzenia sie spelniaja widzisz:D teraz juz na swoim bedziecie sobie w trojeczke spokojnie mieszkac:) Samodamo- 🖐️ strasznie dziadkowie wytesknieni a ja starsznie sie ciesze, ze beda mogli porozpieszczac Kubunie a Kubus spedzic z nimi czas. Twoja tesciowa ma skarb synowa:D Izu- duza teraz mial Kubus goraczke? wiecie ja mam nadzieje, ze to zeby. i przed chiwla Kubus zrobil mega kupe, ale nie biegunka. no i nie spi jeszcze biedulek moj, walczy caly czas. a on nigdy o tej porze nie robi, no nigdy. i teraz mi sie wspomnialo, ze wczoraj wieczorem przeciez tez zrobil no nigdy mu sie to nie zdarzalo, Izu Wasza biegunka tak mnie utwierdza, ze moze faktycznie to zeby, bo skoro nigdy nie robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez nie mam stroju kapielowego. musze sie zebrac w tym tyg po sklepach i kupic sobie chociaz stroj, bo nie mam w czym wyskoczyc. no i sukienki na wesele nadal brak. ost zeszlam sklepy i nic. juz nastawilam sie ze w Pl ja kupie tak samo buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama - uwielbiam czytac jak piszesz o swojej rodzinie. Widac, ze dla Was wszystkich jest oczywista sprawa pomoc jesli ktos inny jest w potrzebie. Wasi rodzice wykonali kawal dobrej roboty i jestem pewna, ze tak tez wychowasz Dawidka. Ciekawa jestem jaka masz klime ? My sie zastanawiamy nad taka co sie buduje na stale czy ewentualnie klima-meblem, ktora podlacza sie tylko w sezonie a w razie potrzeby mozna ja odlaczyc i pozbyc sie grata. Misty - na moim osiedlu nie ma M-5 :-) ale przy ladnej pogodzie widac Twoje bloki :-). Mam mieszkanie na Zlotych Lanach. Holly - napisz slowko jak sie maz czuje, masz go juz moze w domu ??? Izu - musialam przegapic watek o Egipcie, ale ciesze sie, ze sie zdecydowaliscie i bedziecie miec czas tylko dla siebie. Nie przejmuj sie pogoda, bo tam sie zupelnie inaczej odczuwa temperatury, w dodatku wody pod dostatkiem i wszedzie klima. Udanego wypoczynku ! Po co Ci pizama , skoro jedziesz tylko z mezem ? Sexowne majtki wystarcza w zupelnosci :-) Wiecie, tak sobie mysle, ze przez to glupkowate odzywianie ( arbuzy i mineralna ) przyjdzie mi nie zle zaplacic :-( Pewnie jak upaly mina to bede grubla nawet po lisciach salaty :-( Przed chwila spadlo kilka kropel deszczu i wisi nad nami czarna chmura. Ponoc gdzies tam w okolicy bylo dzisiaj tornado ale u nas ciagle patelnia :-( Najgorsze, ze palilo sie dzisiaj pole sasiada a my mieszkamy w szczerym polu i tym bardziej wyczekuje deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistyyy Ty zazdroscisz wakacji, a ja generalnie zazdroszcze budowy czy nawet kupna mieszkania :) A humorek troche lepszy bo z M. lepiej sie dogadujemy :) Samadamo, nie nie podjol decyzji, jedzie w srode na kolejna rozmowe do johnson szczegolowa, jak bonusy itp. itd a w piatek moze w jeszcze jednej firmie i zobaczymy... Barylkoo dzieki za linki jak zawsze mozna na Ciebie liczyc :) podobaja mi sie te z dorothy perkins :) ale wlasnie cos bardziej dla meza szukam :p Amorku nie moge powiedziec dokladnie ile bo nie dal zmierzyc do konca ale juz ponad 38.5 bylo... i roslo. Ja mialam to z kazdym jednym zebem Kubala wiec jestem pewna... Pia dziekuje hehe tiaaa pizamka nie koniecznie dla mnie :D Tobie rowniez udanego urlopu :) Amorku ja tez mam brak sukienki... przez plamy :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa pia co do deszczu to dzwonilam do mamy ona na poludniu i byla taka burza ze w sluchawce slyszalam... moze do Was dojdzie chociaz troszke deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Samadamo ,a własnie wczoraj myslałam o Tobie,ze jakos nam zniknęłaś.I Mamatomka tez.Jestes dobrą synową:))Duzo drowia dla tesciowej🌼 Nocka jakby lepsza-dwie pobudki i mała wstala o 8:))Dzis tez kilka stopni mniej za oknem,zrobie zupe i idziemy na plażę-po poludniu ide z Wiki po sandały,bo smiga w klapkach:((ma rozm.38!!ale wąska stope i w każdych sandałach stopa wygląda jak w kajaku:((moze dzis cos znajdziemy? Misty spróbuj vanishem usunąć te plamki-polej na nie płyn,odczekaj troche i wypierz w rękach.Moze zejdą?Vanish nie odbarwia tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×