Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Amorku,Kessi czytam na onecie ze na wyspach zima!!! snieg pada! O rany.Zaraz wypytam Dzordza jak u niego jak tylko wroci z silowni. PIa jak u Was jutro snieg to my na Swieta w Polesce tez mozemy sie spodziewac. MIsty a jaki ten koncert.Jaka kapela? Babeczko piekny projekt i jaki funkcjonalny.Bedzie Wam sie super mieszkac.A Jaszczora juz wie?:) MIska fajnie tak czasami sie gdzies wyrwac z kolezankami i zaszalec:) Goniu witaj. KIniak a TY wrocilas z tego Krakowa czy zaszalalas na calego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly jak zdrowko u Dzordza? Dajecie jakos rade? To nasze kafe nadal slabo dziala.Czyli wszystko jedno czy na starym czy ten nowy zakladalaysmy to mamy problemy. No chyba nasz album calkiem kaput i musimy jakos nowy skolowac.PO Swietach pewnie bedziemy chciala powklejac zdjecia. Mam sukienke na wesele:) ufff No i wybieram sie na wieczor panienski.Przez okres 2 lat tylko raz pilam na Sylwestrze wiec pewnie mnie zmiecie pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- 🖐️pochwal sie sukienka:) ja nie mam pomyslu w czym na wesele do siostry a to bedzie lipiec takze zakladam, ze beda upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku mozesz mnie poczestowac ta czekoladka?Takiego mi smaka narobilas ze chyba mnie skreci.A ja nie mam nic slodkiego:( Zrobilam juz zapsay na Swieta dla Natalko bo potem nie bede miala glowy.Pewnie i z gotowaniem bedzie ciezko wiec musze byc przygotowana:) Katar mnie chyba bierze buuuu I mam dylemat (juz od dawna) z farbowaniem wlosow.NIe wiem czy farbowac czy nie? Kurde tak mnie korci a zaraz mi przechodzi.No i ostatnio myslalam zeby moze taka henne sobie zrobic zeby nie niszczyc.ALe to jest ciezkie i trzeba dlugo trzymac.To takie zola co sie zalewa woda i taka papke naklada.Ostatnio wlasnie wczytywalam sie na ten temat na jakims forum.I sama nie wiem.Farbowala kiedys ktoras tym? Co myslicie?BO nie chce chodzic z odrostami.No i szkoda mi wlosow bo mam w tej chwili w dobrej kondycji mimo ze odzywki sobie stoja na polkach i sie do mnie usmiechaja a jedynie lykam zwykle witaminy centrum. A ostatnio pisalyscie o zabkach.Natalka ma 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku pochwale sie za 2,5 tygodania.No jak tylko ladnie wyjde na zdjeciach seses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- lap leci:D a co do farbowania, moze wybierz taki kolor co jest najbradziej zblizony do Twego, w razie czego odrosty beda mniej widocze. ponoc ciemne farby tak nie niszcza wlosow. ja nigdy nie robilam henna ale moje kolezanki w liceum pamietam robily. ja farbuje takim kolorem ciut glebszym niz moj naturalny kolor. i troche sie wymywa i jak juz odrastaja wlosy to az tak nie rzuca sie w oczy a lubie jak blyszcza sie wlosy po farbach:) bo w miare trzyma sie polysk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo chałupa wyszorowana od a do z, 3 dni mi to zajęło ale po temacie. ewka- dziś YCD :) ......cdn.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to klade na wlosy po umyciu (narazie na 2 razy sie wysililam).Jak sie regularnie uzywa to nadaje ladny czekoladowy odcien.Tylko nie zawsze mi sie chce to nakladac.Jedynie co mnie wnerwia ze srednio sie lowy potem ukladaja.Mam jeszcze szampon ale mi nie spasil. http://www.johnfrieda.co.uk/products_glaze_brunette_ce.asp Musze zobaczyc czy jest w Rossmanie bo maja produkty tej firmy.Bo jak nie to musze Dzordzowi powiedziec niech mi kupi bo u nas zadupie i nie ma dobrych sklepow. No i jeszcze sie zastanawiam na ufarbowaniem szamponem do 24 myc loreal casting.Dzis widzialam reklame w gazecie i ladne maja te brazowe odcienie.Czy ktoras z Was farbuje zmywalnymi szamponami?Czy one sie zmyja do konca tak jak podaje w reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie moje kolezanki w liceum kladly. mi zawsze fryzjerka miesza 2 kolory farb czekolada z jakims tam brazem:) i wychodzi taki poglebiony, troche ciemnieszy kolor od moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czym jeszcze sobie smaruje wlosy? tym jedwabem w plynie. na suche wlosy przy ukladaniu sobie troche wcieram i po tym tez fajnie sie blyszcza i sa miekkie:) ten jedwab jest fajny bo nie trzeba kombinowac tylko rach ciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl tu temat uzbrojenia dzialki.Gonia szkoda tych Twoich znajomych ale zanim sie zabrali za temat budowy powinny sprawdzic czy ich dzialke obejmuje plan zagospodarowania.A ceny uzbrojenia zaleza indywidualnie.W zaleznosci gdzie sie dzialka znajduje,jak dalego sa najblizesze punkty do przylaczy,jaka jest duza,gdzie i jak daleko beda bieglu rury i linie do budynku.Ceny za projekty i oplaty urzedowe poszcz. uzbrojen:elektryczne i wodno-kanalizacyjne sa we wszystkich regionach podobne.A dlugosc oczekiwania na pozwolenia i cala papierologia zalezy juz od opieszalosci urzednikow.U nas trwalo to rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wieczornie :) Kessi - ty to jestes niesamowita :) jak zawsze doczytasz od dechy do dechy i do kazdego sie odniesiesz :) podziwiam! noo Mamuniu bałam sie, ze będzie marudna bo niewyspana :) a tu wyspane dzieciątko, rozbawione :) fajny humorek miała do wieczora. ładnie zjadła kolacje (dzis serek homogenizowany truskawkowy) i poszła lulu ja nie moge z tym moim ojcem :( juz sie kompletnie nie dziwie, ze mam nerwice i że jak z nim sie spotykam to wraca silnym uderzeniem... dzis miał kilkugodzinną przerwę w pracy bo auto oddał do warsztatu (na emeryturze dorabia jako kierowca) i był w domu z mamą i Nadulką. no i oczywiscie dostałam telefon, że trzeba z Nadią koniecznie do lekarza bo jej ten katar na oskrzela spływa, bo jej aż furgocze gdzieś tam w klatce... i to moj ojciec takim tonem jakby conajmniej sobie obie nogi złamała i wyrwała rękę... no i na dodatek mamę nakręcił i jak przyjechałam to ona też mi mówi, że do lekarza do lekarza (przypomnę, że moje dziecko ma katar...) przyszedł ojciec i mówi, że trzeba jechać bo ona taka fajna i dzieciaka szkoda (sic!) co to miało znaczyc?? no ale tak mnie nakręcili, ze wracając od nich podjechałam do przychodni. lekarz przyjął nas od razu i oczywiscie pewnie wyszłam na przewrażliwioną idiotkę bo zbadał ją dokładnie i mówi, że czyściutko :) oskrzela, płucka czyste. jedyne co jej dolega to katar :D a że furgocze czasem to dlatego, ze dziecko nie potrafi sobie odchrząknąć jak dorosły :) (ja to wiedziałam, tylko tak mnie zmanipulowali, że uwierzyłam, że Nadia jest poważnie chora... :o ) no ale koniec konców dał jej coś na rozrzedzenie wydzieliny i wykrztuszenie zeby szybciej sie dziada pozbyć no ja z tym moim ojcem nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku w Asda jest rewelacyjny jedwab do wlosow.Takie male opakowanie z pompka.Swietny jest.ASDOWSKI w pudeleczku takim jasno-bezlowym.Cala linia tych kosmetykow Asdowskich jest.Tanie i fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa biedni Ci znajomi i ich coreczka ze sie chora urodzila:( U nas jest Szpital dla takich dzieci a wlasciwie dwa kroki od mojego domu.Ja czesto widze z rodzicami na spacerach tak schorowane dzieciaczki i az sie serce kraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko - ja farbuje włosy różnymi farbami, czasem kolezanka przyniesie cos profesjonalnego z zakładu (w salonie L'Oreal robi) albo kupuje, Londe, albo Welle albo cokolwiek mi sie spodoba, pasemka robie najmocniejszym rozjaśniaczem Joanny 5-6 tonów. włosy farbuję od 19 rż i dalej mam mocne i grube :) nie bój się o włoski raz to nawet poszalałam... po pijaku w akademiku (chyba na drugim roku studiów) wymyśliłyśmy z koleżanką, że zrobimy mnie na blondyne :D :D :D i naiwnie myślałysmy, że damy rade dwoma rozjaśniaczami :P myślałam, że wypali mi głowe bo tak długo trzymałyśmy a mimo wszystko wyszłam jak szczota od mopa i do tego marchewa taka, że hej!! a własciwie marchewo-jajecznica :D rano wracałam do domu w czapce, a po południu ojciec mnie zawiózł do mojej Ani żeby mnie ratowała :D zdjełam czapke i załamała ręce :P jedyne co sie dało zrobić to nałożyć uwaga... GRANATOWĄ CZERŃ, żeby to wszystko przykryła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zebyscie mnie zle nie zrozumiały :( ja nie mam uprzedzeń do chorych dzieci, nie boję się ich, nie brzydzę. ja po prostu nie umiem pojąć dlaczego Pan Bóg na to pozwala :( serce mi się kraje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraja... kroi a ch... wie :P kurde zaraz YCD a ja w proszku... tzn nie wykąpana i bez nowej piżamki :( oj pójdziemy dzisiaj późno spać... a jeszcze musze przelewy zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa haha mop!!!! Ty to masz mocne i piekne wlosy i chyba im nic nie moze zaszkodzic.Ja od 18 roku zycia farbowalam,experymentowalam (tez blondy byly) i bardzo zniszczylam moje ladnw wlosy.Teraz mam duzsza przerwe w farbowaniu i boje sie zaczynac od nowa.Cos lekkiego i takiego co sie zmyje musze sobie walanac.I mysle zeby przed przyjazdem Dzordza bo mnie odwiedzie jak zwykle od tego pomyslu.NO i najpierw mnie skrytykuje ze sie obcielam za krotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea-pewnie to wiesz ale jakieś grubsze dyskomforty najlepiej rowiązać indywidualnie u psychologa. Świetnie masz ze swoją mamą :) baryło - nigdy nie farbowałam włosów a od zawsze mnie korci by zmienić .... podobno casting loreala jest dobry jednka nie wiem czy to farba czy krem kiepściutka w tym temacie jestem.. babeczko - hmm oczywiste, ,że projek to wasza indywidualna sprawa ale skoro prosiłas by napisac szczerz to przy wyborze projektu w kwesti układu pomieszczeń kierowałabym się poszałem na strefę prywatną i dla wszystkich... przykład http://www.dobredomy.pl/projekt/atena na szybko wybrałam nie patrząc na metraż etc. dalej kwestia metrażu, itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka - byłam i owszem ;) pani mnie nie przekonała do siebie, po wizycie u niej czułam się bardziej pokręcona niż jestem :P do tego psychoterapia 2 razy w tygodniu 1 godz 100 zł i tak przez 2 lata - tyle obliczyła, ze potrzebuje na uzdrowienie mnie :P dałam radę bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- ja mam jeszcze taki z Polski przywieziony tez taniocha byl:) Mea- wiemy, wiemy, ze nie o to Ci chodzilo:) a tata sie ie przejmuj z dwojga zlego przynajmniej masz pewnosc, ze to tylko katar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku :D no pewnie tak ;) jakbym nie poszła to po tym wszystkim co mi powiedzieli myslałabym całą noc czy nic jej nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka bardzo ladny projekt.Ale kosztowny dach i przy takim metrazy az szkoda tyle wydawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×