Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gonia skopiowałam linka, ale otwiera mi sie gl strona z kilkoma projektami, jak sie zwie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam po pieknie przespanej nocy:))moja malenka przed snem dostała pełny zestaw:czopke,żel na dziąsła i nasivin do noska:))podziałało:))wstała przed 8:)) Od rana piekne slonce,pranie juz wisi,zmywara chodzi,zaraz na zakupy. Mea,Pia-oczy charakterystyczne dla dzieci z podejrzeniem wad wrodzonych maja tzw zmarszczke nakątną,wystepuje u dzieci z Zespołem Downa,zespołem Williamsa-u nas podejrzewano ten drugi zespół:((Poza tym łyżeczkowata nasada noska, troszke ostre wykonczenia uszu-jak u elfów:Zosia ma wszystkie te cechy dysmorfii twarzy-na szczescie wyszlo,ze taka jej uroda:)) Mamaolka dziekuje,bo juz myslałam,ze tylko Zojka taka wariatka:))i zapomniałam:uwielbia wprost trzaskac dzrwiczkami od szafki pod zlewem,jak tylko wyczai,ze jestem w kuchni nie ma przebacz:)) Kimizi jak katar??moj juz w sumie zniknął. zOSIA JUZ TEZ LEPIEJ Z TYMI SMARKAMI,ALE TO NA BANK WINA ZĘBÓW-WCZORAJ PRZY SMAROWANIU DZIĄSEŁ TAK MI PALCA POGRYZŁA-WAMPIRKA MOJA:)) Dzis koncze gotowac bigos,umyje okno w kuchni,bo sie zwiesiłam i zapomniałam:-O Kupie kapuste i mieso na gołabki-jutro zrobie.No i na pewno bedziemy duzo na powietrzu,bo żal w domu siedziec. Ciepla szkoda,ze siostra męża nie dotarła:(( Asik-ciesze sie,ze praca Ci sie podoba:))a jak relacje z Dżordżem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządek
post raczej chyba wyszedł poza temat, nie zaśmiecajcie nim forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie 🖐️ przepraszam, ze jak się pojawiam ostatnio tak tylkoz doskoku - na pocieszenie Wam powiem, że czytam Was codziennie. tylko czasu i weny na pisanie nie starcza;/ zawalona jestem pracą i nie zawsze mam podłączony internet, a w domu - same wiecie... jest tyle rzeczy do zrobienia.. Babeczko - mi te sie bardzo podoba Twój projekt. Ewciu, Amorku - jak czytałam a żelkach koblowych, to jakbym przeżuywała dejawu:) Tomek w ogóle gustuje w łazienkowo - kiblowych gadżetach, skutek jest taki, że kupilismy dodatkową, wiszącą, zamykaną szafkę do łazienki i tam wszystko chowam. nawet żel pod prysznic muszę chować po każdej kapieli, bo zaraz łapska po niego wyciąga i beczy... Goniu ale fajnie się czyta o Twoich chłopaczkachi Wojtuś już taki „dorosły.. mój Tomek póki co nie mówi nic oprócz swojego yyyy, eee, mamamamam i jeszcze kilak innych zwrotów po chińsku Meaa zazdroszczę tego Nadii przytulania Tomek tuli się tylko jak jest śpiący, albo nie do końca jeszcze obudzony. tak poza tym, to mam być w zasięgu wzroku, ale nawet do zabawy nie jestem mu szczególnie potrzebna (Mamuniu). Pia - my za to w tym roku pierwszy raz wyjeżdżamy na Wielkanoc i efekt jest taki, że motywacji nie mam do porządnego, świątecznego wysprzątania chałupy a Ty sobie na pewno poradzisz z przygotowaniem smakołyków, nie znam chyba lepiej zorganizowanej osoby od Ciebie Kimizi właśnie jedyną rzeczą jakiej zawsze zazdrościłam nauczycielom, to te dodatkowe dni urlopu. poza tym nie zamieniłabym się za nic na świecie. Mam mamę nauczycielkę w gimnazjum i to co czasami opowiada, nie mieści mi się w głowie Ewciu powiem wprost zżera mnie zazdrość, jak czytam ile śpi Eryk!!!!:) Ciepła przykro mi, że pokłociłaś się z mężem, ale takie babskie „opicie smutków czasem jest wskazane;) a mi wczoraj mąż zrobił „niespodziankę. poszedł z Tomkiem do fryzjera i nie mamy już blond loczków za to teraz Tomek wygląda jak prawdziwy chłop prawie przedszkolak;) przepraszam mamusie, które pominęłam.. póki co muszę wracać do roboty, ale będę zaglądać miłego dzionka Wam życzę Kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka Zosia bardzo lubi szczotkę do wc,ale gdzie taki sprzet schowac??:-O Ewciajak Eryk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Mamusiu :) Eryk szaleje jak co rano... ma 2 ulubione pojazdy- ciezarowke i ciuchcie- uwielbia je i wszedzie je probuje wsadzac- na kazdy mebel ost nawet do tego nieszczesnego kibelka... ehhh. ja sie pozbylam z lazienki szczotki to mycia muszli, bo to za duza pokusa byla- kiedys o mala wlos sie z nia nie wykapal :P ja mam taki pomieszczenie gospodarcze i tam wszystko laduje co zakazane- chemia, szczotki, szmaty, mopy, zmiotki itd. nawet nie chce pomyslec co by bylo jakby tam Eryk wparowal, ale uprzedzilismy te mysli i zamykamy na klucz to pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczko, Goniu - super te Wasze domki, ja na razie mogę tylko zazdrościć tym domkowym ogródków - mam balkon wąski i długi i musi mi wystarczyć ;) :). Mała dziś wstała o 8 więc nie mogę narzekać no i właśnie zaczynają jej się oczka kleić - chyba czas drzemki się zbliża :). My na święta wyjeżdżamy do moich rodziców w góry, oni już nie mogą się doczekać kiedy wreszcie wnusia przyjedzie tak więc czeka mnie dziś pakowanie, jutro po południu w drogę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko projekt się zwie BISKUPICE 3, co do Twojego domku, to mi się podoba, tylko wolałabym większą kuchnię. A reszta super! mówię szczerze - jak by mi się nie podobał to bym powiedziała! kurcze to i tak macie dobrze z zarobkami. Mój mąż premie ma tylko na jakieś święta i w lecie zarabia więcej, bo dłużej pracuje, ale i tak nigdy nie więcej niż 4000 ja na razie będę mieć ok 900 zł przez 10 miesięcy, a potem juz coraz więcej mam nadzieję, jak będę miała odrobiony staż nauczycielski. no ale jakby wypaliło z tymi korkami to byłoby więcej i jeszcz przez wakacje kombinuję w szkole językowej, bo robią dodatkowe kursy i potrzebują n-li. kurcze do za darowiznę też trzeba zapłacić? ale kicha....my mamu odłożone 3 tys i myslałam, że to już będzie na te pozwolenia :( babeczka a twój M. też od rana do nocy w pracy a Ty sama, jak ja? meaa wrażliwusie jeden:) przypomniałas mi dawne czasy...ehh tak sie bałam wtedy, że sobie nie poradzę z dwójką a mi tu trzecie chodzi juz po głowie za parę lat:) kurczę nic mi się nie chce a tu jeszcze mam do posprzątania 4 szafki w kuchni szafę z ciuchami komodę i meble do pomycia i wyprontowania no i odkurzanie ale to codzienny standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak cudownie, że się wreszcie cieplej zrobiło! W niedzielę pojechaliśmy do sklepu sportowego i kupiliśmy dla Krzysia fotelik na rower i obowiązkowo kask :) Wczoraj była inauguracja, mąż się z nim przejechał na spacer do lasku. Ja to bym się bała, nawet sama na rowerze czuję się niepewnie, a co dopiero z dzieckiem. Ale mąż uwielbia jeździć na rowerze i z Krzysiem też chętnie będzie jeździł na wyprawy. Ponoć małemu się podobało. Potem w lasku spacerował sobie pół godziny i z powrotem do domku. Teraz przez 3 dni nie mamy niani bo wyjechała na pogrzeb na drugi koniec Polski, więc musimy radzić sobie we dwójkę. Ja chodzę na popołudnia, więc mąż o 14 już kończy pracę i wymieniamy się opieką nad Krzysiem. Nawet mi się to podoba, bo nie pamiętam czy kiedykolwiek mąż spędził tyle czasu sam na sam z dzieckiem. Obu im to dobrze zrobi :) A co do twojego pytania Mamuniu - między nami lepiej, kryzys chyba zażegnany, mam nadzieję. Staramy się robić porządki razem, wtedy nikt nie jest poszkodowany ;) Dziś o 22 muszę jechać na duże zakupy do marketu i zamierzam go poprosić żeby w tym czasie trochę posprzątał, bo w zeszły weekend sobie odpuściliśmy. Szczerze jestem ciekawa, jak zareaguje. Cóż, jak nie będzie chciał sprzątać to może pojechać na zakupy a wtedy ja posprzątam :P Ale nie sądzę, żeby wolał tę drugą opcję. Ale mi się ciebie żal zrobiło jak przeczytałam o tym, że przegapiłaś rekrutację w urzędzie :( Wielka szkoda. Widać gdzieś czeka na ciebie jeszcze lepsza praca. Kurcze, nie mam kiedy okna umyć! Chciałam w sobotę wyprawić męża z Krzysiem na długi spacer ale akurat musiało się rozpadać :( Takie brudne mam te szyby że wstyd :( Mamoolka, ja fanką kiełków nigdy nie byłam i nawet nie wiedziałam że istnieje specjalne urządzenie do ich hodowania. Wiem, że są bardzo zdrowe, a jak Olek je je? Tak do ręki, chrupie sobie czy mu dodajesz do kanapek albo obiadu? Babeczko - super że wreszcie wybraliście projekt. Pewnie to była bardzo trudna decyzja, dobrze że macie ją już za sobą. Gonia, jak czytam jak twój starszak ładnie się wypowiada to nie mogę się doczekać aż mój Krzyś będzie tak ze mną rozmawiał! A co do spotkania - no ja mogę poszukać jakiegoś noclegu, chociaż kompletnie się nie znam na poznańskiej ofercie. Ale jak mam szukać jeśli data nie jest ustalona? I musiałybyście określić w jakiej cenie mam się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia moj pracuje na noce, wyjezdza po 24 a wraca po 12 godzinach i spi, albo jedzie na druga robote ( bo elektryk) , albo to i to....czasem spi po pare godzin. jest a jakby go nie było. Dobra koniec tematu bo znowu któras mama sie przebierze na pomaranczowo i bedzie krzyczala ze zasmiecam:), domyslam sie nawet ktora ale co tam:D , Zuzu sie obudziła:) Dwa dzordzyska sie gilgaja i ja pobusdzili:) Goniu ja tez bym chyba chciala jeszcze bobaskow ale za pare lat w swoim domku, ale czy nas bedzie stac na planowe poszerzanie rodziny, nie wiem:) Ty jestes wykształcona i madra i moze duzo nie zarabiasz teraz to napweno w przyszlosci wykształcenie jakie zdobylas zaprocentuje. Wiadomo: staze, doswiadczenie, to z czasem i za wieksza kaske:) ja i dzordz to klasa robotniczo- chłopska:) chociaz pola nie mamy:) i jak jestesmy tak bedziemy na tym poziomie( oby nie nizej) ty sie rozwijasz i bedzie tylko lepiej.Zycze Ci tego...bo zasługujecie na to co najlepsze!!!! Dzordz poszedl spac...jade do mamy, bo jednak wrocila ze szpitala:) wczoraj i lepiej juz sie czuje!!! papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć przeczytam was później cofnęłam się do 61str sprawidzić czy zdjęcie się łąduje....i zauważyłam, że wczoraj były pod koniec tylko moje posty a tu Meaa :) wyszło jakbym cię "olała"...nununu :P miałam wybór między kiniczną a społeczną...jak wcześniej pisałam wzięłam społeczną....bo daje więcje możliwości. dzieci to pasja ale pracować zamierzam w HR itp lece prasować dopóki olek śpi inaczej nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą kliniczna jak dla mnie mordęga po praktykach......jedynie diagnozy z testów są ciekawe papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to dobrze,ze mąz juz sie "uspokoił":)) Ja umyłamokno w kuchni,wstawiłam zupe,koncze bigos,wyjęłam naczynia,zaraz wywiesze drugie pranie-ufff,a to dopiero polowa dnia.I zakupy tez zrobione. Zojka spi w wózku,zasnęła pod domem,to juz jej nie wyjmowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa.............zaburznia odżywania, uzleżnieniea,patologie,adhd,autyzm,mutyzm, zaburzenia rozwojowe,shizofrenie, depresje, narzycma,borderline, demencje,paranoje,zaburznenia osobowości, nerwice,.mania dystymia,cyklotymia,........taaaa i więcje i tak do końca życia....nie dziękuje..... czemu szkoda....pasuje do mnie :P 20cm firany upasowanej - prasuej takie z wóczki, na szydełku robione.....boszesz zachciało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka Kubus zasypia. obiad juz gotowy dzis risotto:) jak KUbunia wstanie wybyjemy na spacerek. dzis maz chyba do 24 w pracy i chyba sama bede klasc Kubusia spac. Mamuniu- znow narobilas mi smaka na golabki;) chyba tez zrobie na swieta. musze kupic kapuche:) i .... garnek duzy. mialam taki fajny duzy ale kurcze teflon mi zaczal z niego zlazic i boje sie uzywac go i musze nowy sobie sprawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko, Goniu >> życzę Wam z całego serca, aby marzenia o domu udało Wam się spełnić i to jak najszybciej!!! Mamunia >> katar sie skończył w sobotę, dosłownie wieczorem miałam kinol zawalony, a rano zero kataru:) Ty to masz powera!!! A z tą pracą się nie przejmuj, nie wiem jak u Was, ale u nas takie stołki są już z góry odstawione, a ogłoszenie ukazuje sie tylko po to, żeby sie nikt nie doczepił. Asik >> a widzisz jak ta praca zrobiła dobrze nie tylko Tobie, ale całej rodzinie:D Cieszę się, że JESTEŚ ZADOWOLONA Z PRACY, I ŻE kRZYŚ TERAZ WIĘCEJ Z TATY KORZYSTA;) Co do tematów na naszym forum, to wydaje mi się, że skoro to nasze forum to same możemy decydować o tym, co tutaj wypisujemy?! Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym pomarańczowym postem, czy to do nas, czy do kogoś kto został już usunięty, zanim zdążyłąm to zobaczyć??? Mamotomka >> ja dopiero zaczynam w zawodzie nauczyciel, ale na tą chwilę nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną:D Są chwile, kiedy dzieciaki daja w kość, ale generalnie uwielbiam uczyć:) Z tym, że ja ucze w podstawówce, a gimnazjum to podobno rzeźnia:o Zaraz zbieram się do domu, jestem wściekle głodna i wyraźnie niedotleniona, bo ostatnio nie mam kiedy wyjść na spacer. Zamierzam nadrobić to w święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Juz dawno nie mielismy zadnej Orange, a tu prosze znalazla sie jakas porzadkowa. Jakby co, to zapraszam do obrobienia moich szafek kuchennych. Nie otwieraja mi sie Wasze linki a od kilku dni siedze na takim glupkowatym Leptopie, ze nie da sie w nim kopiowac. Poczekam jak moj Leptop wroci z naprawy bo bardzo jestem ciekawa projektu domku Babeczki i strony Kessi. Przyznam sie Wam jak sie Pascalowi poprzestawialo od czasu Urlopu a moze zmiany czasu ( zbieglo sie i sama nie wiem co zadzialalo ). Zasypia ca.20.00 i juz od trzech dni wstaje o 9.00 ! Zyc nie umierac , normalnie nie wiem co z czasem robic :-P A moze powodem sa zeby, ktore juz mamy i dlatego, ze mu nic nie dokucza spi jak czlowiek :-P Podpowiedzcie mi jak dawalascie make ziemniaczana przy odparzeniach ? Nianka mu zalatwila tak dupsko, ze nie moglam uwierzyc jak zobaczylam. Fakt, ze zrobil kupe bez-zapachowa, ale musial w niej chodzic przez caly czas jak u niej byl bo nie moge mu tylka wyleczyc. Wczoraj go kapalam w krochmalu ale nie wiedzialam, czy na pupe dac krochmal czy make w " posypce " . Kimizi - jak poszukiwania pracy w innej szkole ? Wczoraj rozmawialam z moja przyjaciolka z Bielska polonistka, ktora uczy juz prawie 20 lat i ma w tej chwili tylko 18 godzin tyg. a w przyszlym roku bedzie miala 13 bo maja taki niz demograficzny. W sumie zawsze byla pewna swojej pracy a teraz zaczyna sie martwic. I wredne to pewnie ale mi sie zawsze robi lzej jak czytam o wyczynach Waszych dzieci ! :-P O szczotkach do kibelka, proszkach do prania i wszystkich innych trutkach....:-P Ja dzisiaj maialam na podlodze rozsypana torebke maku, Mr. Demolant polozyl sie w ten rozsypany mak i zaczal w nim robic takie ruchy jak przy plywaniu i teraz pomimo, ze odkurzone to ciagle mi cos skrzypi pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka - szkoda bo może uleczyłabyś moje obsesje i kompulsy ;) ;) Pia - hehehe makosz mały hehe noo i super nocki wam serwuje :D a jak moja miała dupke odparzoną to najpierw moczyła ja w misce z krochmalem a potem na noc sypałam grubą warstwe mąki na osuszone dupsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- ja sypie bezposrednio maka:) ost jak Kubus mial odparzona to na zmiane uzywallam zwyklek kartoflanki z pudrem Nivea i zadzialalo. za to pod paszkami nadal ma odparzone:O Kessi- wlasnie mialam pisac Pia mi przypomniala, stronka supcio:D Asik- i ja sie ciesze, ze wszytsko poukladalo sie:) same plusy i maz z Krzysiem wiecej czasu spedza i Ty do ludzi wyszlas i az widze usmiech na Twojej twarzy:D i dlatego wierze, Mamuniu, ze i na Ciebie czeka gdzies fajna praca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zelowy kwiatkom na razie mowimy " nie":) tez chcialam zeby bylo bardziej higienicznie no i wygodniej, ale po ost przezyciach kupie tradycyjna zawieszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zawieszek ani innych żelowych kwiatków. Dżordż wrzuca do spłuczki taką kostkę i mam niebieską wode w kibelku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze ta pomarańczowa sie pomyliła ;) moze podczytuje nasz topik a chciała to napisac na innym... bo tak wypaliła ni z gruchy ni z pietruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pada deszcz! Nadia pojechała z babcią autobusem dumna i blada :) ale teraz dupa za spaceru bo pada... a skoro dupa ze spaceru to i dupa z drzemki i będzie dupa w domu bo będzie jęczykicha... ale moze to i dobrze bo położymy ją wczesniej i będzie... dupa :P tym razem w pozytywnym tego słowa znaczeniu (którego trzeba sie doszukac a jednak jest!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×