Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Ach dziewczyny Bebeczku, Goniu, pozazdroscic wybierania projektow :) To moje najwieksze marzenie. Nie chcialy mi sie linki otworzyc z tymi domkami, ale ja wiem, ze chcialabym miec na dole salon i kuchnie a na gorze sypialnie. Co do mowy dziaci to Kubal tylko tata, tato, am, niam, naimi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu-a wakacje będziecie mieć jak za czasów bezdzieciowych..., od 3 dni pucowałam chałupke i mam serdecznie dosyć... ale co porządek jest to jest w każdym zakamarku baryłko- :) ja się nie nadaję....idę ku łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka ja napewno chce w czerwcu, bo juz chce miec z glowy. A co do pracy to zapierdzielam jako fizol i nie sadze by sie to zmienilo, ze wzgledu na dziecko bo w tym kraju sa porabane przepisy. Wiec sie juz nigdy nie naucze tego :p Ale chodzi mi tylko o to ze jak mi zadadza pytanie ze studiow to leze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalak dzis na paste mowila PATA a jak ja cos pije to pokazuje paluszkiem i mowi PICIU albo PITU jak juz jej sie tam powie:) Wezme sobie gripex bo nie moge znalezc aspityny i lece do wyrka.Zasmarkana dzis jestem. Izu jaka masz prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BArylkoo no to milych snow i oby Ci przeszlo po gripeksie :) A pracuje na magazynie. Taki jakby market internetowy, zamawiaja produkty prtzez neta a my je pakujemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa już pewnie chrzci piżamkę:) A ja właśnie objadłam się ... parówką i kromka chleba pokrojona paseczki, a każdy pasek polany albo ketchupem, albo musztarda, albo sosem hamburgerowym:o W efekcie zbiera mnie na pawia ... Barylkooo >> ja farbuję Lorealem, ale farbą. Mam problem z farbowaniem bo mam bardzo silny pigment własny i nawet trwała koloryzacja zaraz mi blaknie. Kiedyś pod koniec sierpnia zafarbowałam się na czarno trwałym kolorem i na początku października na studiach nikt nie zauważył koloru:o Pia >> póki co praca w zawieszeniu, nie wiem czy zostanę tu gdzie teraz, papiery złożyłam do wszystkich szkół w najbliższych dwóch miejscowościach. Mam duże szanse na nauczyciela przedmiotów informatycznych w technikum, ale zdecydowanie bardziej wole matematykę, a inf. traktuję jako dodatek do godzin. A co do tego niżu to podobno właśnie w szkołach zaczyna się podnosić i znajoma nauczycielka mówiła, że najgorsze już za nami. Nawet w szkole na wsi, gdzie pracuję, w obecnej zerówce jest 2x tyle dzieci, ile w aktualnej 2 klasie. Mnie pociesza fakt, że teraz matematyka obowiązkowa na maturze:) Byłam u fryzjera i czas rozglądnąć sie za kolejnym salonem - wyszłam z niego jak szczotka do kibla, no kurna tak mnie babka najeżyła, jakby nagle przyciąganie ziemskie od góry zaczęło działać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo ale fajnie Natalcia juz mowi tak duzo. Jak ja bym chciala tak. Ale tak jak Pia pisze prawdopodobnie Kubal zacznie mowic pozno bo b. szybko zaczol chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi, ja zawsze wychodze niezadowolona z fryzjera :/ Moze raz w zyciu mi sie zdazylo ze bylam... tak :) na swoim weselu :p Ale to uczesanie bylo a nie sciecie. No i raz po porodzie jak na boba sie sciachalam i teraz maz lata za mna i mi mowi ze moze bym sie ciachnela, ale ja chyba wole dlugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi- :) zabawnie opisałaś fryzure, szkoda , że nie ma galerii.. a ktoś jest chetny do założenia galerii? chcemy ją? podejmijmy decyzje...:) pytam czy ktoś bo sama nigdy nie zakładałam izu- tez lubię mieć długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu- jaki kierunke kończysz. a o pyt ze studiów w trakcie obrony- może promotor jak ładnie się popytasz poda zakres materialu i kłopot mniejszy. zapomnialam, że za granicą jesteś, a twoja praca na magazynie jest pewnie nie gorzej opłacana niż nie jedna umysłowa tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no ja już dziękuję padam po tym drinkowaniu.... pisze jak pokraka " zapomniałam, że jesteś,...." przecież pamiętałam ....a może ja zawsze pisze jak pokaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mamoolka no wiesz niby nie jest zle platna, ale robimy tak ze maz 4 nocki a potem ja 2 i zostaje z tyg jedna gdzie padamy na pysk... wiec sie nie widzimy, poza tym ciagle zmeczeni bo to nocki. a zycie tak poszlo w gore ze jak bym miala mieszkanie w pl to bez zastanowienia bym wrocila gdzie jeszcze rok temu bym powiedziala ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie nadrobilam :( chcialam zalozyc nam ten albumik w picasa ale Ciepla mnie uprzedzila heheheh wiec tylko Wam napisze ze wchodzi sie tak jak do naszego maila :) na szkoleniu bylo suuuper i zaluje ze ostatnie to bylo :( no nic pora spac 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) izu u mnie to też dopiero marzenia:) meaaa ale się uśmiałam z tą marchewkową jajecznicą...a miałam się zrobić na blond na lato:P chyba zrezygnuję! idę sprzątać , bo jeszcze meble w pokoju zostały i sypialnia - wczoraj zrbiłam kuchnię i łazienkę. ale "gungun" zaciapał całą wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czy Wy spac nie możecie??nietoperzyce:-P Ciepla nie dziwię sie,ze sie wkurzyłaś!!!prywatnie to bys juz dawno miała załatwione wszystko:-O Mea niezle sie bawiłaś na studiach:))strach z Toba pic alkohol:-P Co do taty...chyba przewrażliwiony na punkcie wnusi:)) U nas nocka taka sobie,mala czesto budziła sie na picie.Pobudka przed 7,za oknem słonko piekne,ani sladu po wczorajszym deszczu.Zaraz smigamy po zakupy,nie mam weny na obiad...co by tu zrobic???macie pomysł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Uwaga!!! jestem w ciąży...........:) :D ....................Prima Aprilis>>>>heheheheheh, Mamaolka no ja juz widzialam ten projekt i z 1000 innych, i tez bym chciala taki wyrazny podzial na strefe dzienna i wieczorowa, pokoje z łazienka itd. No własnie ALE...chcemy domek z uzytkowym poddaszem zeby byl za jakis czas dla dzieci caly, z kibelkiem. Na dole sa 2 pokoje w jednym my a w drugim dzieci poki male , a pozniej bedzie tam matka męża - ta chora. I nie chce zeby sobie na gorze tam przeszkadzali dlatego na dole. Dziekuje Ci za swoje spostrzezenia:) Za duzego domu to nie chce bo kto go bedzie sprzatała:P :D I własnie my chcielismy zeby do garazu mozna bylo wchodzic i przez dom i od tylu przez kotłownie:) Dzieki dzieki dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ciapła :)...a najgorsze jest to ,że nic z tym nie zrobisz i to walka z wiatrakami.mój brat była niedawno w szpitalu (historia) nie dość, że przez 3 dni nie robili mu badania, które było pilne ,a jak mu w końcu zrobili to ................zgubili wyniki...........i go wypisali.....:) mamuniu :) męczy mnie coś więc napiszę by mi ulżyło..... a propo psychologów....denerwuje mnie jak ktoś po studiach otworzy swj gabinet i udaje, że wszystko może, z czego później wywiązują się takie doświadczenia jakie ma meea....i opinie....różnisate ale niepochlebne....a żeby być przyzwoitym terapetą należy mięc dodatkowe studia,praktyke,superwizora, pracować w określonej meodzie......na o należy zwracać uwagę przy wyborze psych.... miałam nie pisać w tym temacie ale to mój zawód i nie mogę przejść obojętnie,lecz wiem, że to działanie dla siebie bo metnaltności nie zmienie....w polsce nalezy mieć konkretny zawód -księgowa, urzędni,kierownik,kierowca,lekarz.....itd babeczko- ja cię jeszcze pomęcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kessi do nowej galeri wstawię to zdjęcie olka z okularami :) izu-jesteście młodzie więc warto pomyśleć nad rozwiązniami po których wam będzie lepiej baryłko :) holly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pia- olkowi też ostatnio się odmeniło, od 2 miesięcy przesypia nocki a od dwóh tygodni śpi od 20-8.....:) dziś zapowiada się piękny dzień :) szrotko-ewko-udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa ja swego czasu się upilam z kumpelą weszłam do sklepu i ściągnęłam pierwszą z brzegu farbę i stwierdziłam że ten kolor będzie mój - oczywiście od słów do czynów i miałam jebutnie czerwony kolor włosów :-) Ale dziś piękna pogoda mmmm Pia pytałam sie o widoki bo ten widok blisko hotelu w którym byliście to moja praca :-) dobrze że pogoda dopisała i wypoczęliście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu widzę że nie tylko ja jestem fanką gołąbeczków ... tylko zastanawiam się, czy z takich małych młodych kapust możnaby zrobić gołąbki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi weny na żarcie świąteczne :-( jak coś macie to podsuńcie proszę pomysł .... mam polędwiczki i nie wiem co z nich mogę stworzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Mamoolka otworzylam pierwsze co projekt. Nie wiem jakie dziewczyny wczesniej wybraly bo sie nie otwieraja, ale ten jest b. drogi. Njlepiej wybierac dachy 2 spadziste bo dach to najdrozsza czesc domu. Przez wlasnie takowy dach moi rodzice stracili domek... Kuba wstal dzisiaj w posrakanym nastroju. Najpierw ogladal teletubisie bo to hit ostatnich dni a potem zlal mi sie 2 razy na podlogo, wywalil sie na tym rabnol glowa o podloge i darl sie jak nie wiem. Maz spi po pracy a ten ciagle do niego wbiega i ciagnie za reke zeby wstawal. Drzwi sobie sam otwiera a zamkow nie mamy i kiedy mu sie chce to wejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla wspolczuje z ta lekarka... Tutaj kolezanka tez ma corcie z uczuleniem i kazali jej prawie 3 miechy czekac na wizyte po czym jak poszla to babka mowi ze owszem ma uczulenie i az sie wystraszyla jak ja zobaczyla ale nie umiala jej pomoc. Dopiero jak ona poprosila o mleko to jej dala recepte, i nwet nie wiedziala, ze po roku mleko sie zmienia :/ palanci. |Gumiaga normalnie zazdroszcze miejsca w ktorym mieszkasz a skoro masz takie widoki z pracy to tym bardziej zazdroszcze pracy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×