Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

kessi- kibicuje tobie w twojej dziłaności :), dziękuje ci, ,że nigdy mnie nie pominiesz :) jak każdego... co do kiblowo- łazienkowych zabawek , nie raz się tak zdarzyło, że w czasie mojej poolkowiej kapieli okazywało się, że brak żelu do mycia, mąż bez szamponu.... często olkowoą ulubiono zdobyczą jest szczoteczka i pasta i tak chodzi po mieszkaniu i szoruje i szoruje i szoruje..... pia- ....doszłam do takiego samego wiosku myjąc szyby co ty :) asik- kiełki podaję w jedzeniu, siekam do kanapki, jajecznicy, słatki , obiadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa rodzice sie martwili i pewnie sie oboje nakrecicli z tym katarkiem i Ciebie nastraszyli.Ale dobrze ze poszlas do przychodzi i masz pewnosc ze wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Natalka chodzi do lazienki i odkreca sobie wode nad wanna i ma wielka radoche:) i uwielbia buszowac w kosmetykach.A do kibelka nie wpuszczam jej.W domu mamy odzielnie wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jedna jaskółka wiosny nie czyni...przy wyborze psych to tak jak przy wyborze chłopa na całe życie....mnie już obowiązuje etyk więc więcej nie będę się w ten temat wgłębiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryło olek ostatnio odkręcił wodę z prysznica a mieliśmy wyjść na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłko tym projekcie chciałm przedstawić tylko co miałam na mysli ze strefa prywatną a ogólną,,,,,przy dalszym etapie wyboru i dach i metraż i cała resztę brałabym pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Mamoolka wiem... tylko wiesz czego mi brak? czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meuś- no już dobrze, dobrze, chodz połaszcze utule :D. (jeśli tylko będziesz chciała znajdziesz go, dla siebie....czas ) olej YCD i się strój :D, koszulka musi zostać przechrzczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski. Ja po nocy, spalam chyba 3 godziny jak nie mniej, posprzatalam parwie :/ cala kuchnie, jeszcze tylko 3 szafki, i myslalam, ze padne razem z Kubciem a tu zonk. Nie chce mi sie spac. A jutro rano pewnie bede zdychac... Na nocy ciezko ojjjj, w polowie myslalam ze usne ale jakos dotrzymalam. No i usmialam sie jak nie wiem, bo wszystkie kobitki u mnie na diecie proteinowej. myslalam ze sie posikam hehe. No i po swietach z mezem idziemy na ta proteinowa, tyle ze ja nie musze chudnac jakos ale zeby mu bylo razniej. On zrobi sobie 7 dni protein i dalej juz laczenia a ja tylko 2 dni, ale musze wiecej poczytac o tym zanim sie wezmiemy za to. No zaraz bede Was nadrabiac, jak dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie takie to proste... no ale już zakończmy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie przechrzczona, ochrzczona... oszczana :P została dziś nowa kanapa... jakies 15 minut przed kąpielą Nadia zrobiła kupkę i pomyślałam, ze nic sie nie stanie jak jej nowej nie założę, wszak dopiero robiła kupę to i pewnie sikneła przy okazji. założyłam rajtki na gołą pupę... efekt jest już wam znany :P tak grzecznie i ciuchotko siedziała... za cichutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka niech i nam poleje i taka mala bibka przed snem:) O i Izu jest! Izu chlapniesz drina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj pomyśleć co na święta uszykować, na jutro nie mam szczególnych planów więc... zakładamy nową galerię? izu :) kedy planujesz się bronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa a moja sie dzis obsrakala tak ze na placy jej poszlo:) i jaka cichutka walala sie po lozeczku.I tak sie zastanawiam ze te kupy ja wyciszaja:) jak tylko sie obsraka to niema dziecka heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qna kapie mi z nochala! pieknie Pogoda do bani na Swiat sie szykuje.I niech jeszcze bede zasmarkana witac Dzordza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryło nie ma problemu.... :D ...a kiedy dzordzyk twój przybywa ? ile o ze soba walizek wiezie do polski? jedną swoją a drugą ze zrealizowanymi zamówieniami...:) nie wiem jaki wy macie głowy do picia, ale ja kiepsciutką, że hoho.... zwłaszcza jak jestem po wysiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi olek ostatnio na balkonie trawę podlał :) ( nie dawały mi spokoju wymiary balkonu jakie podałam i dziś go zmierzyłam nie doceniałm go mam taki jak meaa 2x6 ....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka swoja ma mala.A naszych rzeczy polowa samachodu zawalona hehe Jeszcze mi sie pyta dzis czy pampery ma przywiezc:) Ja mam teraz slaba bo nie trenuje.A za dobrych czasow moglam chlac do rana:) A teraz to i moj Dzordz na starosc kiepsciutko z piciem.Jak pochla to umiera potem caly dzien hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi głupio bo po raz któryś baryłko- piszę baryłoo - nie celowo- przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka to kawal wybiegu:) Ja w swoim domu bede miala takie tyci tyci zeby tylko wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka ja nawet nie zwrocilam uwagi:) czyli czytam tak jak pisze:) a moze byc i Baryla tez mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze w tych drinakch męzowych jest, to, że pierwszy jestem wstanie wypić wiedząc ile jest alkoholu ale przy drugim już wszystko idzie przemycić.... baryłko- kochanego masz tego dzordza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się. a wybieg może i miały będziesz mieć ale kawał trawy....nic nie zastąpi. kiedy planujecie zamieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drinka poprosze :p Mamoolka w czerwcu sie chce bronic. Wlasnie kupilam bilet do PL na 20 kwietnia pojade pozalatwiac wsztsko juz w szkole poodawac ksiazki karte biblioteczna... No i zobaczymy. Strasznie sie boje, bo ja po tych studiach nic nie umiem zwlaszcza ze od 3 lat nie bylam na zjazdach i zaliczalam z doskoku :/ Kessi tak wlasnie myslelismy nawet o Lanzarote ale stanelismy na tym, ze lecimy sami bez Kubunia. Maly zostanie z moja mama, meza rodzice obak w klatce, maja dzialke, kupimy piaskownice, basenik ma i bedzie mial jak w raju... a my do Egiptu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Meaa a ja ostatnio probowalam Kubunia posadzic na nocnik oczywiscie bezskuteczni i zesral mi sie na podloge :/ Ze sniegiem na swieta wielkanocne wiecie co mi sie kojazy :p Wtedy wlasnie powstal KUBUS hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka dzien wprowadzki jeszcze w planach. Izu ale fajowo z tym Egiptem.Ale sie pobyczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu- proszę :) izu najwięcej nauczysz się w pracy :) praca to nalepsza praktyka w trakcjie jej będziesz wracać do źródeł jeśli będzie trzbea, ale to też zależy od pracy bo często jedno do drugiego nijak się ma bronić się będę w zalezności jak wakacje zaplanujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×