Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

no no no oby tak bylo :) trzymaj sie,reszta kobitek pewnie pracuje :( moze wieczorem jakos sie spikniemy,buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej diecie nie wolno chyba dużo ćwiczyć czy się mylę? bo przecież na białkach rozrosna mięśnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Zjadłam ostatniego hamburgera i zaczynam dietke ;p takze trzymajcie kciuki zebym nie zrezygnowala po dwoch dniach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe...zobaczymy jak mi pojdzie :) ale jak widze swoje szmatki, w ktore sie nie mieszcze to az mi sie plakac chce wiec mam nadzieje, ze wytrwam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! a ja miałam się pobyczyć bo mam rekolekcje to tyle naplanowałam sobie, ze się nie wyrabiam nie kupiłam spacerówki bo okazało się ,że mała się nie mieści a bardzo mi zależy na lekkiej pomóżcie mi proszę, napiszcie na maila jakieś propozycje bo zaraz oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MaaLaa19 no ja Ci nie pomoge bo sie nie znam,ale moze popatrz sobie na allegro albo zaloz nowy watek na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mala szukałam na allegro ale wolę w sklepie, wiesz gwarancja itd a co Tam u Ciebie ? jak dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha rozumiem,u mnie dietka jakos mija jeszcze dzis i jutro P+W a potem 3dni P,nie waze sie bo @ sie zaczela,grzesze chociaz owockiem dziennie wiec nie jestem dobrym przykladem :O ale boje sie ze zakwasze sobie organizm no i biore piguly anty wiec musze dostarczac organizmowi duzo witamin.Wiem ze bede wolno chudla ale przynajmniej zdrowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala Ty to laska jesteś ,masz mało do zrzucenia więc jak zgrzeszysz troszkę to nic takiego uważam , na owoce to i ja mam ciśnienie :( ale na razie jestem twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz MaaLaa ja to tak naprawde nie uznaje zadnych diet ale ta ma sens bo pozwala szybko zrzucic pierwsze kg a to daje motywacje zeby sie przestawic na zdrowszy sposob zycia i chudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzies jakas dietetyczka napisala ze w tych wielu skutecznych dietach sukces polega na tym ze masz konkretne wytyczne co do jedzenia,produkty niskotluszczowe co minimalizuje dzienna dawke kalorii,jak cos masz rozpisane i sie stosujesz to efekt murowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała dokładnie tak jak mówisz ta dieta uczy dobrych nawyków zdrowego żywienia , ja też już miałam nie robić żadnych diet ale ta mnie podkusiła i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!wlasnie wrocilam z pracy:( i juz pichce robie sobie pyszna rybke w galarecie na jutro. waga ciutke sie ruszyla jest76,5 :) czyli 7,5 mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wy to robicie ze mozecie wybablowac 2litry wody ja sie zmuszam na maxa zeby z kawa, herbata,woda mi tyle wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem ile wody pije ale razem z kawa i herbata ok 2l jest :) musisz po prostu non stop pic :) najlepiej miej ze soba w pracy zawsze butelke wody 1.5 l i staraj sie ja wypic w pracy i bedzie lux ;) ja robie sobie kurczaczka z cebulka czosnkiem i frytkami z rzodkwi czy rzepy czy jak tam sie to zwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie tak opije ta wada to mam wrazenie ze mi bable nosem leca:)a jak robisz te frytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ciagle picie nie jest komfortowe-latanie do wc no ten wypelnony pecherz :O wiesz ja wczesniej normalnie kroilam na kawalki rzepe i pieklam razem z kurczakiem w przyprawach do miekkosci a dzisiaj sobie pokroilam jak frytki zeby szybciej sie upiekly :) ktos tez pisal ze piekl ala frytki z selera-jeszcze nie probowalam ale mysle ze pieczony seler moze byc pyszny jak ktos lubi w ogole to warzywo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju ja też nie daje rady z Tą wodą :(, może bym i wypiła z 1,5 litra ale boje się czasami bo sikać się chce jak jasna chole.... a ja wychodzę z małą na spacer itp i nie ma gdzie się załatwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz upichcisz to daj znac jak smakowalo.mniam:) a ja poki co same P doponiedzialku wlacznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz sie nie robi dla wizji chudziutkiego cialka.od jutra babluje wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii gratuluje 7,5 kilograma no no superr a to nagroda ode mnie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatuszek za każdy kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co jestem strasznie pozytywnie nakrecona widzac efekty.moja rybka tez mysle ze bedzie pyszna bo ile mozna jesc serki jogurty i kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie aldi to tam są serki homo.... 0% pychotka , ja też na jutro dorsza szykuje z cytryną , koperkiem i pieprzem , a juto do parowaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dodatek nawet dziewczyny w pracy zauwazyly ze mnie troszke ubylo .moje pulchne policzki troszke sie zapadly i fartuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×