Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

witam wszystkich:-) Jestem tu nowa, nigdy nie stosowałam tej diety. Mam prośbę czy ktoś może wysłać mi na maila jeśli ma wersję elektroniczną? paulina175@wp.pl dziękuję za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A dla mnie tą dietę poleciła właśnie moja lekarz endokrynolog. To prawda, że ma się niezyt oddech po paru dniach, ale jest to wymienione w książce jako skutek uboczny. Guma do żucia pomoże - musi być słodzona aspartamem (nie wiem, czy taka jest). Zęby za to będą zdrowsze bo częściej sięgam po szczoteczkę i pastę. Poza tym jem, chudnę i nie jestem głodna - a to naważniejsze. Dzisiaj mija 6 dzień. Będę się trzymać. Waga wzrosła rano o 300 gram więcej niż wczoraj ale myślę, że to zatrzymanie wody po jedzeniu wędzonego kurczaka, który jest jednak trochę za słony. Poza tym zjadłam również śledziki (też solone). Dzisiaj też trochę za słono. Muszę kupić sól niskosodową. Jest zdrowsza. Sposób na kostkę rosołową beztłuszczową - rozpuścić dzień wcześniej, ostudzić, wstawić do lodówki a na drugi dzień zdjąć białą twardą warstwę tłuszczyku. Pozostaje sam bulionik bez tłuszczu. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! cale szczescie mija weekend pelen pokus. wczoraj imieniny kolezanki,na smakowite ciasta i inne slodkosci sie nie skusilam ale niestety wypilam lampke szampana;(choc biorac pod uwage cale morze przysmakow na stole to i tak bylam twarda. dzis imieniny u mamy,niestety jestem w fazie czystych protein wiec musialam zadowolic sie 2 udkami pieczonymi bez skory,ktore mi przygotowala:) reasumujac przeszlam ten weekend tortur calkiem przyzwoicie. poki co waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki moje kochane i witam nowe koleżanki na pokładzie wyjechałam na weekend i nawet nie zdążyłam Wam napisać, tęskniłyście troszkę??? ;) pierwszy mały grzeszek - malutki kawałek szarlotki opędzlowałam ,mniam mniam ale nie mam wyrzutów sumienia bo psycha najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Jestem nowicjuszką.Dietkę zaczęłam 15.02.2010.W pierwszej fazie spadło mi 4 kg.I koniec.Waga stoi w miejscu. Miałam dwa dni grzeszne.Ostatnio wydłużyłam proteinki z warzywkami do 10dni. Czy uważacie ze wszystko zaprzepaściłam? Czy wystarczy ze przejdę teraz na 5 dni proteinek i potem 5 z warzywkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Alez u mnie sniegu napadało. Ja jestem na dukanie juz 8 dxien i tylko 2,5 kg w dół na poczatku waga ladnie spadała a teraz stoi, czy to normalne na fazie uderzeniowej powiina przeciez spadac jak szalona, buuuuu ale jeste zła. Ale nie przerywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik67 podobno to normalne ze na warzywkach dieta stoi, ja tez jestem nowa wiec za bardzo ci nie doradze bo jeszcze jestem na 1 fazie. Ale raczje nie powinans nic kombinowac tylko prowadzis diete dalej 5/5 i powinno ruszyc. Dziewczyny a jaki macie sposob na picie wody?? bo w ziemnie to ja bardzo zapomniam i poprostu nie chce mi sie pic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka wody zawsze pod ręka, albo robienie herbatki lub 2 do kazdego posilku, czasem nawet sie zmuszam do wypicia wody żeby nerkom bylo lżej. pamietaj woda jest bardzo wazna!! dawniej tez bardzo malo pilam ale po tyg tej diety czesto odczuwam potrzebę picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Cześć Proteinki stare i nowe! Nie odzywałam się wczoraj, bo myślałam, że umrę. W sobotę w pierszym dniu p+w zrobiłam pyszne szszłyczki min. z papryką. No i efekt był opłakany :( Wczoraj cały dzień w wc i koszmarny bół żołądka. Z tym, że to nie sprawa diety, ale moja wątroba nie trawi papryki. Dziś już lepiej, ale zaliczyłam jeden dzień głodówki. Jeśli chodzi o "aromaty" z ust to ja mam zawsze przy sobie płyn do płukania ust i używam kiedy tylko się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
cześć dziewczyny! Normalnie nie mogę! W sobotę nagrzeszyłam strasznie - 5 dzień na dukanie - a ja: kawa z mlekiem zagęszczanym, łyżeczka cukru i 2 lampki wina i NIC! W niedzielę rano stanęłam na wagę, oczy zakryłam, patrzę z przerażeniem, a tu ... 05 kg mniej. Ucieszyłam się jak głupia. Całą niedzielę grzecznie samo białko, a tu dzisiaj waga mi pokazuje 600 g więcej niż wczoraj. Nic z tego nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anielka ten skok wagi to prawdopodobnie efekt tych sobotnich wybryków. Jutro juz powinnas miec ok. Dziewczyny ile schudłyscie na fazie uderzeniowej ?? i ile dni Ja sie juz 7 dzien mecze i tylko 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam :) Zaczynam dziś -wczoraj poczytałam Wasze Forum i nawet zrobiłam sobie test Dukana -wyszło mi ,że etap 1 tylko 3 dni ale chcę pociągnąc z 7-10 dni a drugi 76 a trzeci 109 dni :) do wagi 63.1 .Mój cel 62 kg bo z taką wagą się dobrze czuję :) mam 174 cm i 35 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
Wiesz co, Iloney ja na razie 3 kg - 6 dzień dzisiaj ale jak to sama określiłaś z wybrykami :) Pytałaś o wodę. Ja osobiście nie cierpię wody, szczególnie zimą - zimnej wody! Pomogła mi moja koleżanka. Wymyśliła mi wodę z kilkoma (2-3) cieniutkimi plasterkami imbiru i cienkim plasterkiem cytryny. I teraz problemu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
Rybko - Tychy gdzie znalazłaś ten test? Bo ja trochę tak jak dziecko we mgle z tą dietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ale jestem dzisiaj pozytywnie nastawiona :D A wczoraj wieczorkiem zajadałam sobie pyszne mango i delektowałam się jakby miało to być ostatnie mango w moim życiu :p Śniadanko zjedzone, rybka i kurczak się pieką... stopkę już zrobiłam - mam nadzieję że działa. Lecę, bo mam córcię chorą i czas na inhalacje.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
No nie działa mi ta stopka! coś pewnie znowu nie tak wpisałam. Pomóżcie sierocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum - strona główna Diety Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto wejdź w "Moje konto" i wybierz opcję "A"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz - udało się! teraz wejdź na swoje konto i w dolnym okienku jest stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka to ja
no hejka !Ja na diecie od mniej tygodnia -bedzie jutro- i tylko 1,5 kg załamka!!!! Ale wczoraj wypilam piwo czy to moze być dlatego ze piłam je??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i te starsze stażem i te nowe:))) MaaLaa kobietko jak sie trzymasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna :( chciałam zrobić ten test a nie potrafię się zarejestrować na tej str, a to chyba jest konieczne... może ktoś mnie w tej kwestii oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,ja wczoraj tak nagrzeszylam ciastkami zbozowymi ze dzis na razie tylko kawka,nie chce mi sie jesc,kurcze ja raz max 2 razy w tygodniu musze zjesc cos slodkiego bo nie wytrzymuje ech...kiedy ja dojde do celu to nie wiem,jedyna opcja to wziac sie za cwiczonka i to koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×