Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Gość Anielka2303
a gdzie mażna kupić ten olej w sprayu? Któraś pisała cośo tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Hej MaLa, mam Ci nabić guza? Nie wkurzaj mnie tu tą wiosną :(. U mnie w nocy napadało mnóstwo śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Anielka, ja pisałam. Można kupić w sklepach dla kulturystów albo na Allegro. Ja kupiłam na allegro za 12 złotych. Nazywa się oli-oli i jest w różnych smakach np. maślanym, oliwy z oliwek, zwykłego oleju a nawet mix z mąką do blaszek do ciasta. Kapitalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rusek chytrusek,kaamii no chcialam tu wprowadzic cieplejsza atmosfere :P fakt grono coraz wieksze i oby nikt sie nie wykruszyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulcia dzieki!to fakt 0% grzeszkow,bo boje sie ze jak zgrzesze to bedzie po mnie bo juz nie raz wczesniej tak zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wlasnie narobil takiego zapachu pomarancza ze az mam ciezki slinotok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
ja się muszę wyspowiadać :(. Zgrzeszyłam wczoraj napojem wyskokowym w celu uczczenia zakończenia 10-ciodniowej uderzeniówki. Niestety skruchy nie wyrażam :) ale dalej będę konsekwentnie przestrzegać zasad. Jaką macie dla mnie pokutę? Nie bądźcie zbyt okrutne, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama sie rozgrzeszylas to tylko za pokute wirtualny kopniak na rozped :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
dodatkowy dzień na proteinkach he he a tak na serio, to naprawdę nie można nic a nic? nawet pół kieliszeczka wytrawnego czerwonego winka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli czytalas o tej diecie to wiesz zen winka nie mozna,kazdy grzeszek wplywa na spadek wagi wiec wybor nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka, no niby nie mozna bo alkohol to weglowodany ale od kieliszeczka wytrawnego winka czasem chyba nie zniweczymy efektow diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Dzięki Dziewczynki za łagodny wymiar kary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
kaamii, z ust mi to wyjęłaś :) :) to było tylko dla zdrowotności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii na razie tak jak w stopce,nie waze sie bo mam @ no i tez wczoraj grzeszki byly wiec nie wiem czy cos pojdzie zobaczymy po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny kończe pierwsą faze w poniedziałek. Od wtorku warzywka i już nie mogę się doczekać. Sypiam dobrze, głodna nie jestem. Tylko o te nerki troche się boję, czy taka ilość białka nie zaszkodzi? A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaManolka jesli masz problemy z nerkami to lepiej to skonsultowac z lekarzem bo faktycznie duza ilosc bialka zmusza nerki do intensywniejszej pracy bardzo wazna jest tez duza ilosc wody w tej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemów z nerkami i dużo pije. Nie wiem czy 10 dni jest w porządku. Jestem mocno zdeterminowana do powrotu do mojej wagi czyli max 68 kg Będe dawała znać co i jak ;) Trzymajcie się i nie łamcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dukanki!!! Dzisiaj dzień piąty i trzymam tak dalej. Może do 10 dociągnę, ale baaardzo chce mi się warzyw. Dzisiaj zjadłam an śniadanko chudy serek, kawa z chudym mlekiem, potem jakiś plasterek wędlinki. Na obiad wędzone udko bez skóry, a jeszcze poźniej śledzika marynowanego. Jak jeszcze coś zechcę to kefirek. No i oczywiście dużo płynów: woda i herbatka. Trzeba żeby nerek nie posadzić. Tak jak czytam to te węglowodany są wszędzie - nawet w chudym serze. Nie ma węglowodanów w wódce jałowcówce, a wino czerwone wytrawne ma tylko 3 (słodkie nie jest) - http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/h-k.htm Polecam tabelę j.w. Można sobie coś wybrać i być w zgodzie z dietą. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Zapomniałam. Moja koleżanka też napaliła się na tą dietę, ale musiała skonsultować się z lekarzem, bo też ma problemy z nerkami. Lekarz powiedział, że tak krótko tzn. 10 dni fazy uderzeniowej jej nie zaszkodzi. Musi tylko pić dużo płynów. Tak więc i ona ma przystąpić do boju. Szukałam gumy do żucia z aspartemem - ale nie znalazłam. Muszę jeszcze kupić skrobię kukurydzianą, aspartam i ten olej w sprayu. On dobry będzie i do smażenia naleśników i do grofrów dla reszty rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie kupujecie serki homo 0% bo ja nigdzie takich nie moge znalezc :( jakiej firmy i sa i jaka cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) ja drugi dzien dopiero tak bez zadnych pokus sie obywam i szczerze Wam powiem, ze faktycznie az tak zle to nie jest :) moj facet tylko cwiczy moja silna wole podsuwajac mi od czasu do czasu smakolyki, ale jestem twrda i sie nie lamie - zreszta zalozylismy sie, ze wytrwam :) Moja waga wyjściowa to 64 , a marze o 50 wiec po uderzeniowce dopiero stane na wadze ponownie:) Pozdrawiam ciepło w ten mroźny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo,dziewczynki ale tu cisza dzis :) tylko nie grzeszcie za bardzo :P Samantah tak trzymaj-najgorsze sa pierwsze dni a jak zobaczysz spadek wagi to dostaniesz takiego powera ze na pewno wygrasz zaklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! dzisiaj mój ostatni dzień bez diety.... jutro będę musiała zaopatrzyć swoją lodówkę w nabiał i jeszcze trochę ryb (bo filety z kurczaka już pomrożone ;) ) z piciem wody raczej nie będzie u mnie problemów - bo piję dość dużo..... a pokus alkoholowych nie miewam, choć lubię wypić słabego drinka w miłym towarzystwie. jutro rano zrobię sobie stopkę ;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNNNAKKKOOSA
wiecie co ja bylam na tej diecie ale pracuje na poczcie i mi kilka kolezanek zwrocilo uwage ze jedzie mi z buzi lekarz powiedzial ze ta dieta jest chora wiec rezygnuje , schudlam 2 kg ktore jak zaczelam jesc w miare normalnie, nie rzucilam sie na slodycze wrcilily to jest bez sensu bo nie wyobrazalm sobie tak ejsc cale zycie i zeby mi cpailo z buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×