Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

cześć dziewczynki- proteinki :) piję sobie kawkę a kto się do mnie dołączy? asmanka trzymam się jakoś, w weekend wyjechałam do rodziców i do teściów i tylko mały kwadracik szarlotki zjadłam bo mi język latał jak szalony ale na więcej nie miałam ochoty, wody już się nauczyłam pić na ćwiczenia nadal nie mam czasu albo siły, mała mi teraz choruje i siedzę na zwolnieniu więc częściej popiszę z Wami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MaaLaa19 ja przylaczam sie do kawki bo na razie na nic nie mam ochoty ;( az strach sie zwazyc-te weekendy mnie dobija wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe na pokładzie:) dzis moj 5 dzien P od jutra znow warzywka,mniam:) dzis na czczo waga 75,5 uff nareszcie troszke sie ruszyla. od razu lepszy nastroj mimo tej niekonczacej sie zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mala ty grzesznico ;) ja też nie mogę się zabrać za ćwiczenia ale jak tylko to zrobię to Wam napiszę asmana a Ty się w końcu ważyłaś kobito?!?! staniesz na wadze i się okaże że za dużo schudłaś :) ja dzisiaj rano ważyłam 67kg , 1kg na warzywkach poszło ale ostatecznie zważę się 22 i zmienię stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kamii pijesz kawkę z mleczkiem? mala chyba razem musimy się wziąć za te ćwiczenia a może od dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, ty grzesznico! ja wczoraj tez miala ochote nieziemska na cos slodkiego i wymyslila dukanowskie danio-serek homo,slodzik i troszke aromatu waniliowego-mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczko obowiazkowo a jesli chodzi o cwiczenia u mnie totalna klapa. poki co cwicze palce na klawiaturze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii Ty to jesteś twarda tak trzymać, ja też wcinam homo z aromatem migdałowym, kamii dodaj do tego jogurtu z kawką, żelatyny i trochę mleka wylej na tależ i będziesz miała ptasie mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zmienie nick na "grzesznica" :O MaaLaa19 to moze postanowmy sobie ze cwiczonka od dzis, ja planuje pojezdzic na orbitreku i i troche cwiczonek na brzuszek ;P kaamii przylaczasz sie czy ty juz cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje bo czasem mam takie zachciewajki jak baba w ciazy:) 1 grzeszek mam ale sie juz wam przyznalam,w sobote byla lampka szampana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa jeszcze się nie ważyłam Mnie jakoś o dziwo nie ciągnie do słodkiego... a jak już mnie nosi to serek homo z zółtkiem i słodzik i pychotke już mam gotową;) Zaczyna mnie cholara nudzić ta dieta - monotonna, ale tylko z mojego powodu z wielkiego lenistwa. Nie chce mi się kombinować... , ale to nie oznacza że się poddaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii znowo w dol :) szalejesz kobieto! gratuluje!))) ja czekam na@ tak ,ze narazie waga stoi:) dobrze ,ze stoi a nie rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii no to zaszalałaś ja w 8 marca wypiłam 5 drinków z normalną colą i waga ok no to zaczynamy dzisiaj ćwiczyć ja to tylko brzuszki i uda no pompki babskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie cwicze i sredni mam do nich zapal ale obiecuje ze przynajmniej bede robic 50 brzuszkow na poczatek i zobaczymy jak mi pojdzie. ale wedle wczesniejszego postanowienia od kwietnia pojde na basen 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulcia nie narzekaj ty tez super zjechalas z wagi 76kg przy 167cm a ja 75,5 przy 155cm-to ty juz chudzinka przy mnie jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze to nasze odchudzanie ma plusy dodatnie-bedziemy super laski:)a nasi faceci nareszcie uwierza ze gadki o odchudzaniu sa tylko zwykla paplanina i plusy ujemne-czyli pusta szafa, bo wszystko zleci nam z tylka a koniecznosc zakupow nowej garderoby zmusi pozostala czesc domownikow do przejscia przymusowego na diete w zwiazku z tym poniewaz wydamy caly budzet na jedzenie dla rodziny:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak jest z tym testem? nie wiem jak się zarejestrować... więc nie mogę go zrobić... pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maalaa:) ja w wekend mialam p+w :) efekt taki ,ze bylam juz z kupka 5 razy dzisiaj i czuje ,ze to nie koniec...... poza tym od dzis brzuszki jade na 100% postanowione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech............. musze troszke pomarzyc ze nadejdzie ten dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabbelka wymyslaj login i podaj swojego maila i chyba to wszystko o ile pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ile tych brzuszkow zamierzacie robic,ja rowerka nie mam wiec problem z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciula to jest nas już 4 do ćwiczeń :) isabela wejdź w google napisz test dukana i znajdziesz po polsku i po francusku, oczywiście dane wpisujesz na strone francuskiej nie musisz się logować a nick wymyśl sobie obojętnie jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelka jak zrobisz tescik to napisz do kiedy planowo ciagniesz 2 faze:) maalaa ,kochana ja od dzisiaj tez bede cwiczyc na tej mojej kolyseczce ,ktora kurzem obrosla :) ooojjjj ciezko bedzie zanim w rytm wpadne ooojjjj:) dam rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię serie po8 zaczynam po od 3, czyli 3x8 na proste brzucha 3x8 na skośne czyli na obie strony, 3x8 na dolne partie (nożyce) 3x8 na górne partie -nogi proste unosić biodra w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki! Wyszło mi : I faza -4 dni II faza 50 dni (czyli powinnam osiągnąć zamierzony spadek masy ciała 9 maja III faza 71 dni czyli nie jest źle a może powinnam troszkę przeciągnąć I fazę... jak myślicie? co do ćw to mam hula hop z kulkami masującymi i zamierzam znowu kręcić. aaa i mąż obiecał mi karnet na Vacu-Step :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy 4-osobowe grono fitness :P ja bede stopniowo cwiczyc, dzisiaj max 15 min na orbitreku i kilka serii cwiczen zeby nie przesadzic i nie miec jutro takich zakwasow ze sie nie rusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×