Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Gość rusekchytrusek
Tyszanka to ja, bo mieszkam w Tychach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
kupiłam ostatnio olej w sprayu do pieczenia i grillowania. Rewelacja. Polecam wszystkim proteinkom. 0% tłuszczu i kaloriii. Lepsze niż olej parafinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...no to bedziesz widziec wiekszy efekt :) ja dopiero po @ bede sie wazyc bo teraz czuje sie jak banka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Faktycznie lepiej się nie ważyć w trakcie @, bo można wścieklizny dostać. Jutro robię wskok na rowerek, tak na 30 min. No i zacznę A6W na brzuszki razem ze ślubnym. Zobaczymy komu wcześniej padnie motywacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zycze powodzonka,ja musze wskoczyc w koncu na orbitreka a A6W niby proste cwiczenia i na poczatku spoko ale kolejne dni daja niezly wycisk ale dacie rade-razem zawsze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
noooo zgadzam się, że w miarę zwiększania powtórzeń "weiderki" są coraz bardziej męczące. Ale skuteczne :). Orbitek też dobra rzecz. Otrzep z kurzu i zaczynaj :). Czekam na wiosnę żeby zadbać o ogród, też dobra forma ruchu:). MaLa jak tam Wam leci budowa domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
no dziewczyny, meldować się !!!!!!! Chyba nie chcecie grzeszyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja caly czas jestem-placuszki otrebowe sie studza -beda jak znalazl z ogoreczkiem :) no nie ma bata trza popedalowac troszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Ty tam na antypodach nic nie wiesz, ale Małysz super skoczył :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie Malysz- 135,5 metra jest pierwszy,uwielbiam ogladac skoki :D i mam cyfre+ bez polskiej tv to szlo by tu oszalec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Ja już mam pikawę serducha. :) Taką pozytywną. To super, że mamy globalną wioskęi wszystko wszędzie jest dostępne. No to trzymamy kciuki za Adasia, a Ammanowi niech odpadną te wiązania he ehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi net muli... ja 5 dzien na uderzeniówce i efektów brak..:( ale czekam jeszcze ten tydzien bo bedzie @ a potem sie zwaze.. jak nic waga nie drgnie to sie załamie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pokusy sa niestety i kazda z nas z malymi wyjatkami czasem ulega ale to nie powod zeby rezygnowac i przekladac diete,ale rob jak chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przekladam juz ta diete od 1 marca...zapomne o moim malym grzechu dzisiaj i udam ze go nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brawoo i tak trzymaj ja tez czasem grzesze a mimo to nie przekladam dietki bo traktuje ja jak zmiane sposobu odzywiania a nie jak okres w ktorym szybko schudne a potem wolnosc jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taka leniwa zeby zaczac cos robic, ze hej..ale jak juz zaczne to bede jakos sie trzymac:) ja juz uciekam bo mialam straszny dzien w pracy i doslownie padam ;/ takze do napisania !! Zycze milej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) czytam Was kochane codziennie i fajnie ,ze juz nas tak duzo i przybedzie bo ja zarazam ta dieta moje kolezanki i kolegow:):):) nie mialam czasu na pisanie bo praca...pracaa...praca..ech...! samantah pokusy na bok ! nie daj sie kobieto:) mala0484 chudzinko co u Ciebie??? ja tez jak banka czekam na @!( maalaa19 gdzie sie zaszylas??? rusek chytrusek podziwiam ! ja z tymi brzuszkam zwlekam i zwlekam ,dajcie mi kopa bo w moim przypadku brzusio najwiekszy tak,ze wypadaloby machac brzuszki regularnie!!! jagodka22 masz racje zwaz sie po okresie i na pewno sie nie zalamiesz! gwarantuje:) pozdrawiam Was serdecznie i trzymam mocno kciuki za kazda z Was:) gratuluje spadkow i zycze nastepnych ...buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii GRATULUJE!!! aktualizuj stopke:) idziesz jak burza!) pewno zero grzeszkow...ech twardzielka! pozdrawiam :) tak trzymaj ...)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Cześć Kobietki! Dzisiaj mam nareszcie warzywka :) :) Po dziesięcu dniach uderzeniówki, tak zgłupiałam, że nie wiem co by tu na śniadanko zmajstrować. Narazie kaweczkę popijam i niemrawo patrzę przez okno. Ale śniegu nasypało w nocy :( . Wiosny w tym roku chyba nie będzie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chcę się do Was dołączyć. Dzisiaj jestem piąty dzień na protalu. Po 4 dniach ważę 4,1 kg mniej. Waga początkowa 87,2, dzisiaj rano 83,1 kg. Marzę już o warzywach, ale jeszcze trochę wytrzymam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
To ja też się dołączę. Jestem drugi raz na Dukanie. W tamtym roku zgubiłam 12 kg. Tak się sobą zachwyciłam, tak się upoiłam tymi pochwałami znajomych, że z tego wszystkiego zaczęłam jeść i się rozgrzeszać. No i przytyłam 15 kg. Teraz postanowiłam TWARDO się trzymać! Dzisiaj 5 dzień 1 fazy i... 3 kg mniej :))) Pozdrawiam was wszyściutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Hej Beata70 i Anielka2303 ! Witam w naszym gronie, razem raźniej się chudnie. Ja byłam 10 dni w fazie1, dzisiaj pierwszy raz warzywka :). Ja dałam radę to i Wy dacie :). Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
halo, ruskuchytrusku, ile kilogramków paskudnych zgubiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
no właśnie nie wiem, bo mam zepsutą wagę, a nowa jeszcze do mnie nie dotarła :). Ale gołym okiem widać, że dietka działa :) :). Oczywiście po ważeniu zaraz będzie info :). Jedno jest pewne, doktorek D, ma rację mówiąc, żeby nie przedłużać uderzeniówki poza 10 dni. Dzisiaj rano poczułam, że mam nerki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasc dziewczynki! wlasnie poje sobie kawke i bo jakas niemrawa jestem ;) zyciula pracusiu u mnie jakos leci grzesze czasem wiec nie wiem kiedy zgubie kolejny kilogram :( ale dietki nie odpuszczam od dzis 3dni same proteinki ale dzis sloneczko pieknie swieci normalnie za oknem wiosna :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2303
Beatko 70! wygląda na to, że razem wystartowałyśmy! Masz zamiar wytrzymać całe 10 dni, czy masz inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×