Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

porobie te brzuszki ale jak o nich nawet mysle to jestem zmeczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze a raczej kiedys cwiczylam do tej plytki ,ktora byla dolaczona do kolyski ,ktora kupilam... nie wiem moze po 40 na dzis ...w serii jast chyba cos ala a6 to 40 nie dam rady raczej bo razem to byloby...ech ...za duzo jak na pierwszy raz po tak dlugiej przerwie basen kontynuuje od miesiaca 2-3 razy w tyg:) A Wy dziewczyneczki jak bedziecie cwiczyc ..po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam wyslalam Ci zaproszenie ...sprawdze jak przyprowadze corcie z przedszkola:) musze uciekac ale pozniej znow bede:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje i napewno z umiarem.czekam na wiosne to moze wskocze na rower...to lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musimy sie wziac koniecznie za cwiczenia zeby miec nie tylko szczuple ale i jedrne cialko bez tego paskudnego celulitu fuj...ja jeszcze masuje cialo pod prysznicem i koncze prysznic zimnym strumieniem wody no i co kilka dni peeling kawowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
No ja jeszcze dzisiaj nie ćwiczę z Wami, bo żołądek jednak mnie trochę piłuje. Ale peeling kawowo-cynamonowy to na pewno zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala Ty to masz czas na różne zabiegi ja to czasami szybki prysznic na masaże nie mam czasu albo siły, ale teraz mała podrośnie dzień dłuższy to też się wezmę, piling dobry jest też z cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie uciekam biore sie troche za porzadki poki corcia spi,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa no fakt ja mam czas i rozumiem ze jak sa dzieci to nei ma czasu i sily na zabiegi ale wiesz taki masaz rekawica nie trwa dlugo a jak nie masz czasu to mozesz po prostu zamiast gabka myc cialko rekawica poprawiajac sobie w ten sposob krazenie,a peeleng to nawet raz w tygodniu mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! tak więc pierwszy dzień diety mam za sobą ;P Jak piekłam rybkę, córcia przyszła do mnie do kuchni i mówi " mamusiu coś tu brzydko pachnie :o " ona niestety nie cierpi ryb pod żadną postacią :( wypiłam jakieś 3,5 l płynów - więc nieźle :) śmigam pokręcić hula hop dobrej nocki śpijcie i nie grzeszcie (jak to mawiała zakonnica z mojego roku :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelka gratuluje jeszcze 2 dni i juz się wkręcisz na dobre dziewczynki melduje posłusznie że plan wykonany, seria brzuchów, ćwiczenia na nogi i 10 pompek ,pompki babskie ale i tak jestem zalamana że ledwo 10 zrobiłam a kiedyś śmigałam normalne i to ze 30 :( -starość nie radość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze jezdzilam na orbitreku 25 minut a potem 1 seria A6W kilka przysiadow i kilka babskich pompek a teraz siedze i sapie ;) do jutra dziewczynki-tak trzymajcie,nie ma to jak wzajemna mobilizacja 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Cwiczy ktoras na platformie wibrujacej ?? , ciekawe czy to daje jakies efekty :) Ja juz od jutra bede na warzywkach . jak na razie 9 dzien 1 fazy i 3 kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać ze mam fajny przepis na deser. 1 serek homo niskotłuszczowy 2 tabletki słodzika z aspartamem posypać obficie cynamonem i wymieszać Dla mnie niebo w gębie w dni kiedy brakuje mi słodkości i jakie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem 2 dzień na diecie mam kryzs i zapycham sie jogurtem naturalnym zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki,ja wlasnie pije kawke ktora sie przylaczy?:) na szczescie nie mam zadnych zakwasow,moze to zasluga duzej ilosci bialka :D chyba jeszcze przeciagne dzis proteinki a od jutra przejde na warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez juz zblizam sie do dna ale pysznaaa kawka z kardamonem gozdzikami itd mmmm a jak tam asmana Ci dzionek dietkowo mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy jestem, więc jest ok..., nigdy nie mam problemów a jak wracam do domu jestem taka padnięta, ze nie mam ochoty nic szamać Od jutra warzywka, więc będzie coś urozmaicone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzielnie sie trzymasz :) za kilka dni chyba przypada Twoj dzien wazenia :D ale na pewno czujesz po sobie ze jest Ciebie mniej co? ja moze dopiero jutro wskocze na wage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA tak to prawda, ale nie wiem czy sie odważe.. owszem czuję że jest mnie mniej.., ale ja jestem cholernie niecierpliwa i chciałabym od razu te 10 kg zrzucić. a ja czuję że mam jakieś 3 mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze tak to jest jak zaczynamy cos to chcemy szybko zobaczyc efekty ale 1kg tygodniowo to zdrowe chudniecie a szybki spadek to po prostu utrata wody wiec jak zobaczysz -3kg na wadze to tlumacz sobie ze to przynajmniej jest trwala utrata :D no i jakbys szybko osiagnela cel to rownie szybko moglabys wrocic do poprzedniej wagi a jak troche sie pomeczysz zeby osiagnac efekt to nie bedziesz chciala pozniej tego zaprzepascic i postarasz sie to utrzymac-takie jest moje zdanie :D powodzonka zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala0484...zaproszenie na nk wyslane w tamtym tyg:) sprawdzilam :) wczoraj wcielo mi 3 posty :( taka bylam zla ..wrrrrrrrrrrr cwiczylam tak jak obiecalam:) dzis tez bede i mam nadzieje ,ze net nie zawiedzie wieczorem bo normalnie............... dzis @ :( spuchlam jak paczek ..nienawidze tego stanu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×