Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Gość lala79
Dzwon wesolo sie rozlega, piesn potezna swiat obiega. Oby serce tez zostalo napelnione dzisiaj chwala i tetniacym zyciem wiosny w Zmartwychwstania dzien radosny. Najserdeczniejsze zyczenia z okazji Swiat Wielkanocnych zyczy lala79 i malutka Kizia Mizia :) caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
witajcie szczesliwe invitrowe mamuski...zycze wam wesolych swiat i spokojnych szczesliwych ciaz niech wasze maluszki rosna zdrowo kasik mam nadzieje ze druga fasolka nadrobi zaleglosci i bedzie zdrowiej rosla juz niedlugo do wam moze dolacze-przynajmniej mam taka cicha nadzieje bo za 8 dni odstawim tabletki i zaczynam stymulacje krotki protokol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi33
nadzieja1983 Witaj Kochana po świętach, ja wlasnie zaczynam 17 tc a ty już 18 -sty ? pewnie niedługo poczujesz swoją kruszynkę :) daj znać jak to już nastąpi :) generalnie czujemy się dobrze, jeszcze dwa tyg, i też zobaczę swojego maluszka, a twojej dzidzi już siusiak nie urośnie - nie ma szans - haha.... być może ja u siebie zobaczę siusiaka :) wszystko okaże się za dokładnie 13 dni :) a jak z wagą po świętach ? :) bo u mnie różnie, generalnie przytyłam 3-3,5 kg , i śmieje się że chyba moje piersi ważą 3 kg , a bolą jak cholera , ale co tam niech bolą :) trzymaj się cieplutko i zdrowo :) a no właśnie co z resztą dziewczyn , czyżby brak czasu ? a może chęci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutonia
Witam po świętach! U mnie zaczął się 20 tc :D i jestem prawie 4kg do przodu he he ale co najważniejsze od kilku dni czuje ruchy maluszka,nie są mocne ale nie da się ich z niczym pomylić. A żeby mieć spokój ducha zakupiłam sobie detektor tętna płodu,świetna sprawa tyle że nie słucham za często,bo mój mąż ma wątpliwości czy to aby takie bezpieczne.Wiecie coś na ten temat? Pozdrawiam Was cieplutko.Piszcie co tam u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova 75
Cześć dziewczyny. Odkąd jestem na zwolnieniu to budzę się b. wcześnie, jak trzeba było iść do pracy to się spóźniałam. Dziewczyny jak Wy miałyście, całe życie marzyłam, żeby mieć córeczkę, a teraz odkąd jestem w ciąży to chciałabym mieć synka. Oczywiście niezależnie od tego co się urodzi, będzie najukochańsze na świecie, ale jakoś tak mi się zmieniło. Następne USG połówkowe za 6 tyg, a już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć mojego aniołka. Jak czytam wasze wpisy, to myślę, że w 9 m-cu będę jak czołg. Jutro zaczynam 14 tydz, a już przytyłam 4 kg. Ale co tam, mały pikuś. Kani79 Test Pappa podyktowany był wiekiem, a całe badanie z USG, zrobili mi w klinice na Kasę chorych. Pozdrawiam Cię. Megi33, Dziękuję za pocieszenie. Wyczytuję każdą info o Tobie i Nadzieji, bo jestem najbliżej Was z ciążą, a każdy news jest ważny, łatwiej się wszystko przechodzi. Mnie też bolą piersi, a właściwie to brodawki. Stosujesz jakieś balsamy, czy kremy? Ja też czuję, że może będzie chłopczyk, nawet mówię już po imieniu. Mam nadzieję, że jak będzie dziewczynka to się nie obrazi Niuniunia, Niestety nie pomogę Ci, ponieważ nie mam takiego urządzenia, ale weszłam w przeglądarki i widziałam, że jest on do stosowania przez położne i do własnego użytku, atestowany, więc chyba bezpieczny, może skonsultuj to ze swoim lekarzem. Pozdrawiam wszystkie mamusie i przesyłam buziaki w ten chłodny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) Megi33-Witaj kochana :) po swietach to tylko waga wzrosla do gory...ale jak moglam odmowic sobie takich smakolykow skoro tak na mnie patrzyly ;) tak ja mam juz 18t2d i nadal ruchow nie czuje ale spkojnie czekam tak jak dr powiedzial powinny sie pojawic kolo 20 tc wiec mam jeszcze niecale 2 tygodnie ale nie ukrywam wsluchuje sie codziennie lezac troszke na lozeczku :) u mnie z waga to juz chyba 6 kg na plusie jak tak dalej pojdzie to ufff...nie chce o tym myslec ;) oj tak moje piersi tez duzo waza ;) a czy stosujesz jakis krem na rozstepy? a Ty kochana jeszcze 12 dni masz do wizytki :) ja do usg polowkowego mam 15 dni :) i znowu zobacze moja kryszynke :) juz odliczam :) sciskam mocno :) niutonia-kochana 4 kg na plusie w 20 tc to naprawde nie jest zle...ale zazdroszcze Ci tych ruchow ja nadal na nie czekam ale wierze ze juz niedlugo kruszynka zapuka do mamusi :) ja nie pomoge w sprawie detektora niestety nic nie wiem na ten temat chcialam tez kupic ale tylko na checiach sie skonczylo boje sie ze jeszcze bardziej sie bede nakrecala... Nova75-widze ze wage mamy podobna b ja na tym etapie tez mialam 4 kg wiecej e tam na razie sie tym nie przejmuje tylko 5 tyg przed porodem szykuje sie nam slub u kuzyna wiec bede sie kulala ;) Pozdrowienia dla reszty dziewczyn ktore tylko nas podczytuja...odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi33
Nova75 Witaj Kochana :) jeśli chodzi o mnie to od zawsze chciałam mieć pierwszego synka :) i tak samo jeśli mówię o dziecku to mówię o nim, ale jest jakiś procencik że może to dziewczynka - zresztą co to za różnica skoro tak bardzo chcemy tego maleństwa :) :) :) Jesli chodzi o krem to wyślę Ci linka , moja bratowa stosowała ten krem i nie ma rozstępów , tylko nie wiem czy to taka jej natura czy też faktycznie krem jest bardzo dobry. A kg się nie przejmuj - pewnie pod koniec będziemy wyglądać jak małe orki , ale co tam wszystko jest do zrzucenia :) ściskam mocno :) http://cgi.ebay.pl/PALMERS-COCOA-BUTTER-LOTION-400ML_W0QQitemZ160404986373QQcmdZViewItemQQptZUK_HeathBeauty_BathShowCons_RL?hash=item2558e1da05#ht_1492wt_804 nadzieja1983 Witaj kochana powyżej masz linka z balsamem który stosuje i który podobno jest rewelacyjny , ale to to się dopiero okaże jak go przetestuje do końca :) tak ja jeszcze 12 dni :) :) :) o matko ale się dłuży .... a te nasz kilogramy to teraz będą rosły w szybkim tempie, i tak jak napisałam do nova pod koniec ciąży będziemy wyglądać jak małe orki :)))) niutonia Witaj 20 tc i tylko 4 kg - ach zazdroszczę :) no i te ruchy super że masz już kontakt ze swoim maluszkiem :) pewnie jesteś spokojniejsza ? ja do ruchów mam jeszcze trzy tyg. ale już odliczam dni :) a jesli chodzi o detektor tętna płodu to też coś takiego chciałam sobie kupić tylko mąż wybił mi to z głowy , ach Ci nasi mężowie oni chyba bardziej martwią się od nas :) ale wyślij mi proszę linka strony gdzie zakupiłaś to cudo :) pozdrawiam serdecznie :) a gdzie się podziewa kani 79 ????? a kasik08 jak się miewa ??? kiedy masz wizytę ? pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi33
Nova75 Witaj Kochana :) jeśli chodzi o mnie to od zawsze chciałam mieć pierwszego synka :) i tak samo jeśli mówię o dziecku to mówię o nim, ale jest jakiś procencik że może to dziewczynka - zresztą co to za różnica skoro tak bardzo chcemy tego maleństwa :) :) :) Jesli chodzi o krem to wyślę Ci linka , moja bratowa stosowała ten krem i nie ma rozstępów , tylko nie wiem czy to taka jej natura czy też faktycznie krem jest bardzo dobry. A kg się nie przejmuj - pewnie pod koniec będziemy wyglądać jak małe orki , ale co tam wszystko jest do zrzucenia :) ściskam mocno :) http://cgi.ebay.pl/PALMERS-COCOA-BUTTER-LOTION-400ML_W0QQitemZ160404986373QQcmdZViewItemQQptZUK_HeathBeauty_BathShowCons_RL?hash=item2558e1da05#ht_1492wt_804 nadzieja1983 Witaj kochana powyżej masz linka z balsamem który stosuje i który podobno jest rewelacyjny , ale to to się dopiero okaże jak go przetestuje do końca :) tak ja jeszcze 12 dni :) :) :) o matko ale się dłuży .... a te nasz kilogramy to teraz będą rosły w szybkim tempie, i tak jak napisałam do nova pod koniec ciąży będziemy wyglądać jak małe orki :)))) niutonia Witaj 20 tc i tylko 4 kg - ach zazdroszczę :) no i te ruchy super że masz już kontakt ze swoim maluszkiem :) pewnie jesteś spokojniejsza ? ja do ruchów mam jeszcze trzy tyg. ale już odliczam dni :) a jesli chodzi o detektor tętna płodu to też coś takiego chciałam sobie kupić tylko mąż wybił mi to z głowy , ach Ci nasi mężowie oni chyba bardziej martwią się od nas :) ale wyślij mi proszę linka strony gdzie zakupiłaś to cudo :) pozdrawiam serdecznie :) a gdzie się podziewa kani 79 ????? a kasik08 jak się miewa ??? kiedy masz wizytę ? pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo serdecznie po świętach my za dwa dni wchodzimy w 28 tydzień,a z wagą to jestem 12 kilo do przodu,ale wcale się tym nie przejmuje,bo nie widać żebym przytyła ani w pupie ani na buzi,tylko brzuch wielki,lekarz mi powiedział że jak na bliźniaki to bardzo dobrze przybieram,no i oznajmił mi że już pod koniec maja mogę zostać mamusią,także pomalutku szykujemy dla szkrabów wszystko co możliwe,dziś kupiłam pierwsze ciuszki,taką małą wyprawke. moje maluszki zaczeły kopać w 20 tygodniu i nie przestają,jakie to wspaniałe uczucie nawet jak mnie po jajnikach skaczą,co sprawia ból,ale to nic i tak je kocham jak nikogo na świcie pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
witam mamusie :) 8 MC :):):):):) u mnie 32 tydz. Kizia i ja mamy sie super :) po ostatniej przed swiatecznej wizycie dr zadowolony, bez zastrzezen wiec sie ciesze. Kiziuina wazy prawie 1,5 kg ale jest juz duza:) moja kochana Kizia :):):):) za jakies 6 tyg. moze bedzie juz ze mna bo idziemy na cesarskie ciecie.waze 14 kg wiecej ale nikt mi nie wierzy, bo mowia ze nic nie widac tylko brzuch :) jak narazie nic mi nie dokucza, poruszam sie sprawnie, nogi nie bola, plecy nie bola, piersi tez ok ... nic a nic... oby tak dalej :) tylko dziekowac i nie narzekac :):):) moja Kizia tak mocno kopie i tak sie kreci w brzuszku, ze ja i moj M nie mozemy sie napatrzec na moj brzuch i nadziwic :) dla mnie to nie zapomniany czas i okres ,ciesze sie z tego wszystkiego jak wariat i chce caly czas wiecej :) jestem juz prawie przygotowana na przyjscie Kizi ,tylko zostalo mi pare drobiazgow kupic, no i wozek i czekam na moja milosc :) Kizie :) ona juz chyba do konca zycia zostanie Kizia mizia ,wszyscy tak do niej mowia, hihihi pozdrawiam caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
dziewczyny a co do kremu na rozstepy to ja uzywam od 5 mc krem Mustela ,sprawdzony rowniez przez moje kolezanki i ja rowniez jestem bardzo zadowolona.jak narazie nie widac u mnie nic oprocz tych nieszczesnych piersi :) hihihi na piersiach mam po 2 malutkie cienkie czerwone paseczki, to i tak chyba swietny wynik :) bo piersi sa najgorsze. Mustela smaruje brzuch, piersi i nogi i moge go polecic na 100 %.nie jest moze tanim kremem ale warto teraz zainwestowac aby pozniej nie bylo zgrzytania zebami :) caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
kasik08 napisz co u ciebie kochana ??? jak twoje Babelki sie maja ??? kiedy masz wizyte i usg ??? u ciebie juz prawie 10 tydz. ??? dobrze pamietam ??? andzia_... waga piekna jak na blizniaki ale teraz przed toba 7 mc :) tyje sie w nim troszke wiecej niz normalnie :) fajnie, ze bedziesz rodzic wczesniej moze podobnie urodzimy :) jak sie czujesz wogole, dolega ci cos ??? co juz kupilas dla dziewczynek ??? a co do ruchow to bardzo jestem ciekawa jak to wyglada przy blizniakach, pewnie ladnie kopia ... rowniutko ...takie maluszki a takie mocne :) pozdrawiam, caluski dla maluszkow i mam :) a gdzie jest kani79 i reszta mamusiek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W PIĘKNY DESZCZOWY DZIONEK,AŻ NIE CHCE SIĘ WYSTAWIAĆ NOSA Z DOMU LALA W TAKĄ POGODE JAK DZIŚ TO CZUJE SIĘ OKROPNIE,OD KILKU DNI GŁOWA MNIE BOLI TAK MOCNO ŻE NIC NIE POMAGA TYLKO CHWILA DRZEMKI ŁAGODZI,POZA TYM TO CORAZ MOCNIEJ BOLI MNIE DÓŁ BRZUCHA,TE NIESZCZĘSNE WIĘZADŁA CO DO KOPAMIA TO MASZ RACJE,ŻE RÓWNIUTKO CZASAMI TO MAM WRAŻENIE ŻE TO JUŻ SKÓRCZE JAK DOSTANE PO JAJNIKACH BÓL NIE Z TEJ ZIEMI,ALE WYTRZYMAM WSZYSTKO,TAK DŁUGO CZEKAŁAM NA DZIDZIE,CZASAMI JAK PATRZE NA BRZUCH TO MAM WRAŻENIE JAKBY ZARAZ CHCIAŁO WYJŚĆ PRZEZ PĘPEK,PRZEZ CALUTKI DZIONEK GANIAJĄ SIĘ I JEST TO NIE SAMOWITE UCZUCIE WE ŚRODE BYŁAM NA MIEŚCIE I NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAĆ PRZED ZAKUPAMI I KUPIŁAM IM MALUTKIE WYPRAWKI:KOSZULKI,KAWTANIKI,ŚPIOSZKI I CZAPECZKI.ZA TYDZIEŃ LUB DWA BIERZEMY SIE ZA POKÓJ CO DO PORODU TO BARDZO MOŻLIWE ŻE "ROZPAKUJEMY" SIĘ W TYM SAMYM CZASIE,BYĆ MOŻE DZIEŃ MATKI BĘDZIEMYOPCHODZIŁY JUŻ Z NASZYMI SKARBAMI. POZDRAWIAM GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Wreszcie mam dostep do interneu w nowym domku i mogę do Was dołączyć. Witam forumowiczki z forum "objawy ciąży po in vitro" i wszystkie których nie znam ;) Ja miałam transfer 25.02 więc aktualnie jestem w 9 tc. Termin porodu 15.11 :) USG miałam po zakończonym 6 tyg i po 8 tyg. W 6 tc fasolka miała 2,5 mm, a w 8 tc prawie 2 cm :) Słyszałam też serduszko :) Co do objawów ciążowych to od poniedziałku zaczęły mnie męczyć mdłości ale nie wymiotywałam aż do dziś :) Stwierdziłam, że zjem trochę witaminek i obrałam sobie 2 kiwi - mój żołądek nie zdążył ich przetrawić ... tak więc mam za sobą pierwsze objęcia z muszlą ;) A właściwie to drugie, bo 3 dni po transferze też wymiotowałam - mój M śmiał się wtedy, że napewno jestem w ciąży :) Jestem też bardzo wrażliwa na zapachy. 6 maja mam kolejną wizytę i pierwsze badania prenatalne z uwagi na wiek (skończę w tym roku 36 lat) ;) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia 723 u mnie za oknem świeci słoneczko :) przesyłam Ci trochę ciepłych promieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kremów, to moja koleżanka stosowała Pharmaceris z serii M i nie ma żadnego rozstępu - smarowała się aż do samego porodu 2xdziennie. Inna też go stosowała i było ok ale przestała smarować na tydzień przed porodem i wtedy jej się pojawiły rozstępy. Tak więc cokolowiek by nie stosować to trzeba to robić systematycznie i nie przerywać. Na niektórych kremach pisze żeby stosować je nawet miesiąc po porodzie. Rozważałam też zakup Musteli ale jest sporo droższy w porównaniu z Pharmaceris. A Wy co stosujecie? Z jakim efektem? Ja zaczęłam 3 mies ciąży i zamierzam sobie już go kupić, bo mam niestety tendencje do rozstępów - mam po wewn stronie ud przez szybki wzrost (urosłam kilka centymetrów w wakacje pomiędzy 7 a 8 klasą podstawówki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala79 Ty stosujesz Mustele - jest wydajny? :) P.S. Moja mama miała ksywę "lala" jako nastolatka :) Wujek do tej pory tak na Nią mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betykor bardzo dziękuje za te promienie słoneczne,doszły,rozpogodziło się w naszym mieście aż miło,po obiadku ide na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie dzisiaj 10tc+2, jestem właśnie pokolejnym usg, i tak jak lekarz powiedział została nam tylko jeden bąbelek. przyjęłam to dobrze może podświadomie czułam że tak będzie. najważniejsze jednak że nasz drugi maluszek ma się dobrze pani doktor powiedziała, że wygląda nawet bardzo dobrze, ma już 31mm, widzieliśmy już rączki, nóżki, nawet sobie podskakiwał. wyglądało to super. 20.04 mam badanie prenatalne, także już niedługo będę wiedziała czy mój mały bąbelek jest zdrowy. ja czuję się bardzo dobrze, jedyna męcząca dolegliwość to zaparcia i wzdęcia poprostu nic mi nie pomaga, ani jogurty, śliwki, jabłka zupełnie nic, ale dzisiaj coś dostałam od lekarza jakiś lekki środek przecyszczający. mdłości mam tylko czasami i to szczególnie późnym wieczorem, jak narazie wymiotowałam 3 razy, dwa po wypiciu soku wiśniowego i raz po saładce z tuńczyka, więc teraz wiem co nie odpowieda mojemu maluszkowi jak do tej pory przybyło mi 2kg ale temu to się nie dziwię bo apetyt dopisuje:), już nawet rozgladałam się za spodniami ciążowymi bo już pomału zaczynam się nie mieścić, została mi tylko jedna para a to chyba tylko dlatego bo mają bardzo niski stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala, andzia ale wam fajnie już może niedługo wasze maluchy będą z wami:D:D:D, cieszę się że wszystko jest dobrze i że wasze maluszki są zdrowe buziole wielkie dla nich :) u was ten czas tak szybko leci a u mnie jeszcze nic nie widać ja już też nie mogę się doczekać kiedy będzie widoczny brzuszek i moje maleństwo zacznie kopać, jak narazie to nie widzę ogromnych zmian w moim ciele i czasami muszę sobie przypominać że jestem w ciąży tak długo na to czekałam ,że czasami aż mi trudno uwieżyć, że to wszystko się dzieje naprawdę bettykor my jesteśmy prawie na tym samym etapie:) tylko jeden tydzień różnicy, mi jeszcze terminu porodu nie wyznaczyli. teraz muszę się zapisać do położnej i pewnie ona wszystko mi powie,mam dostać skierowania na badania pozdrawiam wszytskie mamusie:) ah jak to ładnie brzmi;) postaram się odzywać trochę częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
witaj andzia_... :) no mnie tez boli brzuch dolem ale bardziej krocze, chociaz szyjka zamknieta na siedem spustow az dr mowi, ze 8 mc a ciaza bardzo wysoko.przez dzien jak chodze to jest OK ale najgorzej rano jak wstaje, ledwo sie ruszam ale jak sie rozchodze to moge nawet przez plotki skakac i nic nie czuje :)no i doszlo parcie na pecherz, hehehe takie konkretne :):):) ale wytrzymam, wszystko wytrzymam ... ja nie moge chodzic na zakupy bo dostaje zacmienia i wszystko bym kupowala dla Kizi, szalenstwo :):):) ja planuje termin na 26 maja (38 tydz.) chce miec prezent na dzien matki :) dr mam super wiec mysle ze bede mogla wybrac sobie date porodu :) sciskam cie mocno i twoje maluszki caluski :) witaj bettykor :) co do kremu Mustela to jest bardzo ale to bardzo wydajny.ja smaruje sie tylko wieczorem po umyciu i nie oszczedzam go a jedna tuba wystarcza mi na 2 miesiace.smaruje sie co dzien !!! bede go stosowac jeszcze 1 miesiac po porodzie, bo podobno ma to duze znaczenie wiec nie bede ryzykowac. to fakt, ze nie jest moze najtanszy ale moze warto zainwestowac w cos lepszego bo ciaza u nas to jak wygrana w LOTTO :) ja kupuje go w aptece internetowej "fabryka zdrowia" bo jest najtaniej ale czesto go tez ze wzgledu na ta tania cene nie ma ale trzeba sprawdzac i mozna kupic go w zestawie 2 tuby, bo wychodzi wtedy jeszcze taniej.jest tam zestaw 3 tuby ale taniej wychodzi kupic 2 tuby wiec uwazaj jakbys kupowala i sprawdz dwa razy :) jesli kupisz cos wiecej to dorzucaja prezencik :) trzymaj sie cieplutko caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
witaj kasik08 :) tak mi przykro, ze tak sie stalo ale widac tak mialo byc i nie mamy na to wiekszego wplywu... sila wyzsza tam w niebie. dobrze chociaz, ze przyjelas to tak spokojnie i jak mysle o tobie to mysle rowniez o sobie... widac u mnie byla taka sama sytuacja (wysoka beta) tylko ja tego nie doczekalam i nie widzialam dwoch maluszko bo zanim mialam usg to zostala tylko moja kochana Kizia, widac u mnie tez tak mialo byc :) do dzis sie smieje z M ,ze Kiziunia zjadla braciszka :) kochana uwazaj teraz na siebie bardziej az nie mini to 13 tyg. nawet wiecej niz bardziej bo to co wczesniej przeszlas jest straszne :( caly czas mysle o tobie oby wszystko bylo super i zebys mogla cieszyc sie ciaza, bo duzo juz wycierpialas.trzymaj sie mocno :) caluski dla ciebie i babelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala dziękuję bardzo za ciepłe słowa mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze i bedziemy mogli się tym wszystkim cieszyć ja też trzymam za wszytskie mamusie kciuki i myślami jestem z Wami, bo wszystkie na swój sposób wiele przeszłyśmy żeby teraz cieszyć się maluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik szkoda że to drugie maleństwo nie rozwineło się,ale dobrze że bąbelek który został dobrze się rozwija,bardzo się ciesze,że podeszłaś do tego z takim spokojem trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Betyykor Ja tak Was podczytuje i okazuje się że jesteśmy na tym samym etapie ja też mam termin na 15.11 . Dziewczyny napiszcie czy kochacie się z mężami czy macie obawy.ja po naszym zbliżeniu miałam polamienia i wylądowałam w szpitalu ale okazało się że wszystko jest wporządku ale stracha się najedliśmy i lekarz powiedział mi żeby poczekać do 14 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala82, kasik fajnie, że jesteśmy na tym samym lub prawie tym samym etapie :) Co do współżycia, to my do tej pory nie współżyliśmy tak w pełni ponieważ ja od początku plamiłam i z obawy o fasolkę wolelismy się powstrzymać, co nie znaczy, że nie zajmowałam sie moim M :) Wiem też, że stymylacja sutków powoduje produkcję oksytocyny, a tę metodę stosuje się przed porodem, bo oksytocyna wywyłuje skurcze macicy. Tak więc z takimi pieszczotami też nalezy być ostroznym. Przy okazji ostatniej wizyty pytałam swoja dr o współzycie i stwierdziła, że jesli nie plamię to możemy spróbować :) M nie naciska więc póki co ja też nie zachęcam go do penetracji ;) I tak jest bardzo zadowolony z ... ;) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie nie powiem ,że jest mi to obojętne co się stało wręcz jest mi bardzo przykro z tego powodu że nasz jeden maluszek zniknął, ale muszę myśleć o tym maleństwie co zostało i muszę zrobić wszystko żebym mu było dobrze, dlatego nie chcę rozpaczać, chcę myśleć że tak miało być i to natura zdecydowała jak będzie lepiej teraz jest najawżniejsza ta mała perełka która jest we mnie ala jeśli chodzi o współżycie to my jeszcze nie próbowaliśmy, i za każdym razem zapominamy się zapytać czy możemy z moim M uznaliśmy że spróbujemy jak już będzie bezpieczniej czyli po 12 tygodniu, zobaczymy, na następnej wizycie się zapytam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala weszłam na stronę fabryki zdrowia i znalazłam ten krem, jest duopak 2x 75 ml za 147 zł (tyle płacisz?). Ale znalazałm też inną aptekę, w której jest duopak ale 200 ml czyli większy za 170 zł (link do strony poniżej) http://www.e-zikoapteka.pl/product/details/dla-kobiet-w-ciazy/kosmetyki/mustela-przeciwrozstepom-200ml-duopak.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova 75
Witajcie dziewczyny, Nadzieja 1983, Megi33, Gonię Was dziewczyny, wczoraj zaczął się u mnie 14 tydz. Ogólnie czuję się dobrze, jedynie od wtorku męczy mnie suchy kaszel, bez temp, bez kataru, nie wiem co to, ale piję syrop z cebuli i codziennie zjadam ząbek czosnku, mam nadzieję, że pomoże, oby do wizyty w pn. Jak Wy się czujecie? Dziękuję za namiary na balsamy, znajomy jest we Francji i poprosiłam go, żeby mi kupił, któryś z wymienianych przez Was, i dzisiaj zadzwonił, że w aptece polecili mu Mustela (może dlatego, że to produkt francuski). W każdym bądź razie wziął mi 2x 150ml Podwójnie działający krem przeciw rozstępom + 1x150ml Specjalny krem do pielęgnacji biustu i zapłacił za to 44 Eur. To chyba dobra cena. Jutro wraca więc od niedzieli smarowanko. Andzia, lala, Wy tu przodujecie z brzuszkami i pierwsze z nas będziecie cieszyły się dzidziusiami. Ja urodziłam się w maju i mówię wam Majówki to fajne dziewczyny!!! Kasik08, Przykro mi, że został tylko jeden bąbelek, ale najważniejsze, że drugi jest w dobrej formie i już fika Ja miałam criotransfer 2 blastocyst i jeden został ze mną, ale jestem przeszczęśliwa. Jeśli chodzi o sex, to my kochamy się od samego początku, może nie tak dogłębnie. Lekarz powiedział tylko, żeby sperma nie zostawała wewnątrz, ponieważ jest w niej jakiś składnik, który powoduje skurcze macicy, a to może być niebezpieczne, ale jak napisał bettykor są inne metody. Dziewczyny jak zamierzacie rodzić? lala wybrała cesarkę, ja też zawsze myślałam o cięciu, ale teraz sama nie wiem. Moja siostra była przygotowana na cesarkę, a na dwa dni przed planowanym cięciem urodziła naturalnie (ciąża naturalna). Pozdrawiam i przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jeżeli chodzi o współżycie to każdy lekarz wam powie żeby wstrzymać się do 14 tygodnia,my z M,próbowaliśmy wcześniej i nic z tego nie wyszło,bo sprawiało mi to ogromny ból,ale teraz jest bez problemowo,przytocze wam tekst z jednego artykułu w gazecie dla mam"PODCZAS STOSUNKU CZŁONEK MOZE USZKODZIĆ PŁÓD? MIT takie obawy są zupełnie nie uzasadnione,poniewarz płód jest bardzo dobrze chroniony przed urazami przez mięsień macicy,a także i wody płodowe.Nie ma takiej możliwości by członek w czasie stosunku-nawet przy głębokiej penetracji-mógł uszkodzić rozwijające się dziecko(szyjka jest tak wąska,że członek nie może się wcisnąć do macicy i dotknąć płodu" powiem wam szczerza że zanim to przeczytałam to oboje podchodziliśmy to seksu bardzo ostrożnie,a teraz uważamy tylko żeby nie zgnieść brzusia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×