Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Gość lala79
kasik08 moje gratulacje :) bardzo ,bardzo ,bardzo sie ciesze :):):):):) uwazaj na siebie i maluszki :) caluskow mnostwo dla Ciebie i maluszkow :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutonia
kasik :D Fantastycznie :D dwa maluszki!!! Gratuluje Mamusiu! Takie wiadomości uskrzydlają :D :D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi33
Kasik08 Kochana FANTASTYCZNA wiadomość - dwa serduszka - o matko jak się cieszę i z całego serca gratuluje. Może teraz spokój zagości w Twoim ciele , życzę ci tego :) uśmiechaj się dużo aby Twoje maluszki były wesołe :):) buziaki dla całe Waszej trójki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY LALA JA TEŻ ZAWSZE CHCIAŁAM MIEĆ PIERWSZĄ DZIEWCZYNKĘ I NA 95% MAM DWIE,CHOĆ CAŁY CZAS MAM NADZIEJE ZE JEDNAK BĘDZIE PARKA. KASIK GRATULACJE KOCHANA,WIEM JAKIE TO UCZUCIE ZOBACZYĆ DWA SERDUSZKA,DBAJ TERAZ O SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jestem trochę spokojniejsza, ale teraz dojdą inne zmartwienia, bo się poprostu tego nie spodziewałam, że będzie parka:), ale strasznie się cieszę mam nadzieję, że wszystko będzie szło tak dobrze jak do tej pory zaczynam wierzyć że jestem w ciąży:) chociaż wciąż jestem w szkou. powiedzieliśmy rodzinie, narazie tylko z przypuszczeniem że to bliżniaki, reszta znajomych będzie musiała troszeczkę poczekać dłużej na tą wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik08 - kochana witamy w gronie mam bliźniaczków. To wspaniała wiadomość - jeszcze raz gratulacje. Ja dzisiaj jadę na wizytę, mam nadzieję, że dowiem się, kto u mnie w brzuszku gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
Hejka. Witajcie kochane. Wczoraj mialam wizytke u ginekologa ale nie mialam usg tzn mialam ale takie szybkie dr chcial sprawdzic akcje serce i maluszek pomachal do mnie raczka chyba zeby sie przywitac i zarazem pozegnac bo nastepne nasze spotkanie bedzie za 3 tygodnie no i jak dobrze pojdzie i kruszynka nie bedzie uparta to poznam juz plec :) wiec to bedzie dla mnie ciezkie i dlugie 3 tygodnie... niutonia-to faktycznie nie duza roznica miedzy Nami moze bedziemy podobnie rodzic :) po mnie zaraz rodzi Megi wiec jest blisko z Nami :) a czujesz juz maluszka mizianie ;) lala79-no to wtedy jak bedzie dziewczynka to u Nas zostanie Laura :) chociaz moj maz ma zmienee zdanie wiec nie ma tutaj gdybac ;) cholercia ja tez mialam usg w 13 tygodniu a dr nie chcial nic mi powiedziec nawet nie probowal sprawdzic...no inc musze poczekac jeszcze 3 tygodnie mam nadzieje ze wtedy cos zobacze :) kasik08-i jak emocje??? pieknie uczucue i to jeszcze 2 gratuluje :) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
witam dziewczyny :) andzia_... :) kochana zycze ci z calego serca zebys miala parke ale z tego co tu widze to same dziewczynki beda :):):):):):) kiedys bev napisala ,ze miala sen i bedzie dwoch chlopcow a pozniej okazalo sie ,ze beda dwie dziewczynki :) babiniec jednym slowem aaa wlasnie gdzie jest Bev ???????????????????????????????? :( kiedys ktos zadal mi takie pytanie :jesli mialabys do wyboru piecioraczki albo wogole nie miec dziecka ,co bys wybrala ??? wtedy sie zastanowilam ,dzis odpowiedzialabym bez zastanowienia ze biore 5 i dlatego bardzo chcialam miec blizniaki ale widac moja Kizia zjadla brata :):) hihihi przy mojej wysokiej becie w 12 dniu (457,15) na 100% byly blizniaki ale cos musialo sie wydarzyc po drodze ,ze zostala tylko Kiziunia :) moja kochana Kizia :) kasik08 :) jeszcze raz gratuluje :) pomalutku oswoisz sie ,ze to jednak blizniaki ,troszke trzeba czasu ale bedzie napewno super :) a masz jeszcze jakies mrozaczki ??? bedzie parka i problem z glowy :) jak to mowi moja ciotka ,jeden porod ,jedne pieluchy, jedne noce nie przespane ale dwoje maluszkow na raz i swiety spokoj :):):):):) trzeba cos wiecej ??? NIE :):):): nadzieja ... :) Laura jakie to piekne imie :) pozdrawiam ,caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje samopoczucie psychiczne jest do bani, nie wiem czy to przez ciążę czy poprostu jakiś zły czas martwię się o moje dzieciaczki czy wszystko u nich dobrze, objawów ciążowych nie mam żadnych, zero mdłości, piersi praktycznie też nie bolą, i zastanawiam się czy to w ogóle możliwe żeby byc w ciąży i nic nie czuć. teraz tylko czekam na kolejne usg żeby zobaczyć dzieciaczki znowu. lala zgadza się był to szkok jak sie okazało że bedzie dwójka, ale wiem ze dam sobie radę, aby tylko było wszystko wporządku, bo jak wiadomo ciąża bliżniacza jest ciążą zwiększonego ryzyka, i ja chyba się najbardziej tym martwię. zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci, potem zaczęły się wszystkie problemy i nawet nie było wiadomo czy będzie jedno, a jednak może moje marzenie się spełni i będą dwa odrazu a może i trzecie, bo mamy jednego eskimoska i napewno po niego wrócimy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
Tina skad jestes? ja mieszkam kolo MS i w UKM mam robione ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobitki. Jak miło czytać jest to forum, same zadowolone przyszłe mamuśki :) My jesteś y po wizycie, wszystko wygląda, że jest prawidłowo. Oczywiście nie omieszkałam zapytać, czy już może wiadomo kto u mnie w brzuszku mieszka i doktor stwierdził, choć nie na 100%, że jeden maluszek jest chłopczykiem, drugi nie chciał się pokazać. Bardzo się cieszę, że z moimi dzieciaczkami wszystko w porządku. 9 kwietnia mam usg prenatalne. Oby tak dalej, czuję się bardzo dobrze, czasami tylko pobolewa głowa i lekko kręgosłup - ale co tam :) Ściskam Was wszystkie bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Dziewczyny ja jeszcze nie miałam usg i dalej nic nie wiem czy jeden dzidziuś czy dwa dopiero we wtorek będę wiedzieć i już nie mogę sie doczekać bo mojego lekarza teraz nie ma wyjechał i dlatego wszystko mi się tak przesuneło ale wytrzymam tyle wytrzymałam to dam rade jeszcze te pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala a jak ty się czujesz? jakieś dolegliwości? ja dzisiaj zaczełam 7tc i czuję się dobrze. jedyne objawy jakie mam to zmeczenie i codziennie po pracy muszę się na godzinkę położyć. a tak pozatym to nic zupełnie nic nie czuję, aż się martwię czasami czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Ja mam tak samo nic nie czuje nie mam objawów takich typowych tylko śpie i też jestem cały czas zmęczona i też ciągle się zastanawiam czy wszystko jest w porządku bo ja dalej nic nie czuje piersi mam takie nabrzmiałe i większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydzień mam kolejne usg, i mam nadzieję zobaczyć swoje dzieciaczki, całe i zdrowe. ja jak narazie naprawdę przechodzę bardzo dobrze tą ciążę, zero mdłości, nawet brzuch mnie nie boli, czasami czuje go troszeczkę wieczorem, no piersi trochę nabrzmiałe, ale raz bolą raz nie. pewnie gdyby to była naturalna ciąża to bym jej nawet nie zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczęta !! ja za kilka tyg. bede mama :) dzieki in vitro. Nam udało się za pierwszym razem..na początku były bliźniaki ale jedno umarło po 8 tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj was serdecznie u nas wszystko w jak najlepszym pożądku,maluszki dokazują mamie,ale przynajmniej wiem że są i że jest wszystko dobrze. wczoraj wziełam się troszkę za pożądki w domu i w ogrodzie,myślałam że będzie gorzej ale chyba dobrze mi to zrobiło,bo ile można siedzieć w domu moluś witam na forum i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
Witam Jestem pierwszy raz na tej stronie. Udalo sie, jestem w ciazy z mrozaka (tylko jeden). 19 dzien po transferze. Mam 36 lat i mieszkam w Niemczech (maz niemiec). Udalo mi sie za 3 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hawa faktycznie to szczęście jeden mrożaczek i sukces:) nadzieja co tam słychać u Ciebie jak samopoczucie? który to już tydzień u Ciebie, byłaś już na usg? u mnie 7tc i 4 dni czuję się bardzo dobrze zero jakich kolwiek objawów, 26.03 mam kolejne usg już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć czy moje makleństwa mają się dobrze czasami się aż martwię że nie mam żadnych objawów, gdyby były to może byłabym bardziej spokojana o te moje kruszynki ściskam Was mocno mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
kasik jestem 3 tc, na usg i pobranie krwi mam sie wstawic w czwartek. odczuwam czasami lekkie bole podbrzusza, ale to dobrze, to znaczy ze macica pracuje. bola mnie tez piersi. ale nie rozumiem jednego. kiedy sie w mojej klinice spytalam czy powinnam isc juz do mojej ginek. uslyszalam ze jeszcze nie. nie wiem dlaczego. czyzby nie byli sami pewni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
kasik nie martw sie ze nie masz objawow. niektore kobiety zachodzac naturalnie w ciaze, nawet nie wiedza ze sa w ciazy. moja kuzynka po ciezki urazie glowy po wypadku, miala zaburzenia miesiaczkowe i dopiero w 3 mc dowiedziala sie ze jest w ciazy, tez nie miala zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
poprostu, jestesmy przewrazliwione na tym punkcie i domagamy sie od organizmu jakichkolwiek objawow potwierdzajacych ze jest wszysko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. ja od samego początku coś odczuwałam. A to bóle brzucha i piersi. ale kazda inaczej odczuwa... a bierzecie teraz jakies leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę cały czas progesteron 3x2, acard i Klexane, dodatkowo witaminy dla cięzarnych no i nospę, ale nie zawsze w ramach potrzeby. ból piersi to ja też mam a raz go nie mam, najczęściej bolą w nocy, a brzuch to mnie bardzo rzadko boli, jestem bardziej zmęczona, a tak pozatym to nic nie czuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
kasik skoro bierzesz nospe, to dlatego nie masz bolow brzucha. lek ten usmierza bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawa brałam nospę zaraz po transferze żeby nie dopuścić do skurczów macicy, i właśnie na to pomaga teraz biore jak mnie troszeczkę pobolewa brzuch, nie codziennie nawet powiedziałabym że bardzo rzadko mi nospę przypisał ginekolog w polsce jak pierwszy raz poroniłam ciążę, powiedział że spokojnie mogę brać do 3 tab dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
kasik nie wiedzialam ze wczesniej bylas juz w ciazy. ktora to twoja ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam 3 razy w ciąży naturalnie, pierwszą poroniłam w 6tc, dwie kolejne były pozamaciczne, mam usunięte jajowaody,miałam bakterię zwaną Clamydią, która doprowadziła do uszkodzenia jajowodów, wystraczył antybiotyk ale już wtedy niestety było zapóźno. tak pozatym to jesteśmy z mężem zdrowi ivf było moją jedyną szansą na dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się działo w ciągu ostatnich dwóch lat, także sporo przeszliśmy z mężem, żeby teraz móc się cieszyć z tych dzieciaczków dlatego też tak strasznie się boję, ale wierzę że teraz będzie już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×