Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

ala ja też nie mam objawów, jedyne co mnie męczyło to straszne wzdęcia i problemy z wypróznianiem, trwało to ok 2 tyg obecnie jest już lepiej, pobolewają mnie też piersi raz mniej raz bardziej. innych objawów narazie nie mam i też się martwię i z niecierpliwością czekam na usg. dzisiaj zadzwonili z kliniki już w czwartek zobaczę kto tam w brzuszku siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Super bedziesz już wiedziała a idziesz z mężem na pierwsze USG ? ja jeszcze kawał czasu i już starsznie nie mogę się doczekać od transferu jestem na zwolnieniu lekarskim i dlatego mam tak dużo czasu na myślenie ale to nie jest dobre bo się tylko zastanawiam czy wszystko jest wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matersik
Alu 82-to Tobie zadam to samo pytanie a jak czułas się po hormonach? Też trzymam kciuki za blizniaki bo jest też chcę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala planujemy isc razem z M na usg, on juz sie nie moze doczekac wiec nie wyobrazam sobie zeby go nie zabrac wiesz ja tez sie boje czy wszytsko jest ok, szczegolnie ze nie mam praktycznie zadnych objawow. ja chodze do pracy wiec troche mam mniej czasu na myslenie, pewnie gdybym byla w domu to bym o niczym innym nie myslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Ja też idę z meżem na pierwsze USG a co do hormonow to tak czułam się dobrze bo zastrzyki brała na noc i myśle że przesypiałam wszystko tylko ja miała krótki protokół bo dobrze reagowalam na leki wiec i może to miało znaczenie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi33
Witajcie Kochane Aniołeczku bardzo ale to bardzo mi przykro, wiem jak cierpisz i żadne słowa nie poprawią Twojego nastroju. Pamiętaj że myślami jestem z Tobą. Bądź dzielna i nie poddawaj się . Trzyma się ciepło moja Droga. Kani79 Witaj kochana - no w końcu się odezwałaś , jak się masz Ty i Twoje skarby ? Ja z moim jednym skarbem mamy się dobrze , wczoraj miałam badania genetyczne i test pappa . Generalnie wszystko jest książkowo, ale test pappa zrobiłam dla swojego świętego spokoju :) mój maluszek ( a czuje że to będzie chłopak) ma już 8 cm, przy padaniu nie spał tylko fikał jak kózka , ale dosyć sprawnie poszło bo może trwało to wszystko 40 minut :) a no i słyszelismy serduszko - niesamowite, łezki zakręcił nam się w oczkach tzn. mi i mojemu mężowi. Zaczynam 13 tc:)))))) i pamiętam jak Ty pisałaś że masz 13 tc, wówczas myślałam że jeszcze mi daleko do tego a teraz I trymestr mam za sobą - uuufffff.....:) Ściskam mocno :) Kasik08 Twoje dolegliwości są normalne, nie martw się że piersi bolą Cię mniej lub więcej ja też tak miałam, a plecy ach ciągle na nie narzekam. Do piątku już coraz bliżej - spokojnie a zobaczysz że wszystko będzie dobrze :) Ja wczoraj widziałam swojego maluszka :) ma już 8 cm i wszystko na swoim miejscu :))))) pozdrawiam :) ala82 witam na forum i gratuluje z całego serca :) summer31 Ciebie tez kochana witam serdecznie , bliźniaki i 8 tydzień - rewelacja :)))) na początku każda z nas jest bez energii, ciągle chce się spać i zmęczenie dokucza - to normalne.Ja nie miałam wymiotów , ale nie zazdroszczę bo to nic przyjemnego . Musisz jakoś to przetrwać :) trzyma się ciepło :) Nadzieja1983 Witaj Kochan - u nas wszystko OK :)))) maluszek ma już 8 cm i wszystko na swoim miejscu - jestem taka szczęśliwa że nie masz pojęcia :) dla własnego spokoju oddałam krew do testu pappa wynik odbiorę 19.03 , ale wierze w to że będzie dobry skoro wszystko jest książkowe :))) A ty się czujesz ? Tabletki odstawiam systematycznie , lekarz powiedział żAniołeczku bardzo ale to bardzo mi przykro, wiem jak cierpisz i żadne słowa nie poprawią Twojego nastroju. Pamiętaj że myślami jestem z Tobą. Bądź dzielna i nie poddawaj się . Trzyma się ciepło moja Droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi33
Nadzieja1983 bardzo cie przepraszam bo wkleiła mi się wiadomość do aniołeczka , ale już kończę co chciałam napisać , więc tabletki odstawiam systematycznie , choć lekarz powiedział że nie muszę bo w tym tyg. ciąza wytwarza tyle progesteronu że nie ma obaw w odstawieniu , ale jeśli to ma poprawić moje samopoczucie to mogę jeszcze brać luteine i dufaston , więc jeszcze parę dni pobiorę dufaston , a potem zostane przez jakieś dwa tyg. przy luteinie i odstawie. Pozdrawiam serdecznie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matersik
ala82-cholerka a mnie czeka dłgi p. i branie zastrzyków jest od 6-10 rano :( A gdzie robiłaś in-v?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOBIETKI ANIOŁECZKU JEST MI STRASZNIE PRZYKRO:-( TRZYMAJ SIĘ KOCHANA KANI MARTWIŁAM SIĘ O WAS,TAK DŁUGO SIĘ NIE ODZYWAŁAŚ SUMMER31 U MNIE POCZĄTEK CIĄŻY BYŁ WSPANIAŁY,NIE WIEM CO TO WYMIOTY,ZWRACAŁAM TYLKO RAZ,PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ U GINCIA,JEDYNIE BOLAŁY I NADAL BOLĄ PLECY. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona4
halo tina mam do ciedie pytanie jak to zrobilas ze dostalas leki z tej apteki i tylko 20% wartosci zaplacilas,ja placilam wszystko 50%,robilam ivf w tbingen, mam jeszcze pytanie czy mrozenie musiszterz placic 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 82
Matersik Ja miałam robiony IVF we Wrocławiu w Inwimedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutonia
Cześć dziewczyny! Nie pisałam nic,bo tak mnie przybiła wiadomość aniołka że zaraz dopatruje się czy wszystko w porządku jest u mnie,nie mogę uwierzyć tyle przechodzimy a gdy jest już ta upragniona ciąża strach o maleństwo(maleństwa) przysłania radość tego faktu.Nie umiem sobie nawet wyobrazić co aniołek musi teraz przechodzić - ból musi być straszny-tak mi przykro... kasik jak nastrój do piątku zostały 2 dni,czekam na relacje :D lala kiedy poczułaś ruchy i jakie to wrażenie ? ala gratuluje,ciesz się szczęściem tak jak czujesz i potrafisz! nadzieja na kiedy masz termin,zdaje się że miedzy naszymi maleństwami jest nie wielka różnica summer witam i gratuluje maluszków ;D pozdrawiam mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simba 01
Witam wszystkie kobiety:-) Ja chcialam wam tylko napisac ze 9 lat czekalismy na dziecko 3 razy invitro no i za 3 razem sie udalo mamy dziewcynke 3 miesieczna. Byla to ciaza blizniacza ale niestety tylko jeden plod przezyl . Trzymam za was wszystkie kciuki i nie podawajcie sie!!! Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona4 może trochę źle się wyraziłam. Leki kupowalismy w aptece kliniki uniwersyteckiej 20 % taniej niż kosztują w normalnej aptece. Dla porównania zastrzyk np. Gonal F900 normalnie w aptece kosztuje około 530 a w uniwersyteckiej tylko 390 . Wszystko szło na jeden rachunek z którego my płaciliśmy 50% a drugie 50% kasa. Tyle, że kwota do podziału była mniejsza. Niestety apteka ta dostępna jest tylko dla tych, którzy robią w klinice uniwersyteckiej zabieg. Mrożenie kosztuje 100% bo odbywa się bez udziału kasy, jest tj. na lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona4
dzieki tina, w tbingen placilam wszystkie leki 50%,mrozenie i odmrozenie 100% ok.1500, ja jestem dopiero 6 dni po transferze,a tobie gratuluje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
witam dziewczynki :) nadzieja ... pewnie ,ze zdradze kto u mnie w brzuszku siedzi :) wczoraj wlasnie sie dowiedzialam ... bede miec DZIEWCZYNKE ,potwierdzone :):):):):):):):) moja milosc :) ja i moja Kizia mamy sie super ,wyniki super ,dr zadowolony ,juz pomalutku z gorki :) Kizia miala wazyc 950 g a wazyla 1129 g wiec u niej chyba wszystko super ,rosnie jak na drozdzch :) termin mi sie przesuwa bardzo szybko ,mam na 6 czerwca ale wczoraj dr mowil ,ze z pomiarow wychodzi na 25 maj :) oj Kiziu chce cie zobaczycz jak najszybciej ale nie wyglupiaj sie malutka i posiedz sobie tam dluzej ,bo tam przyjemniej ... hihihi tak do niej mowie :):):) pomalutku bede robic wyprawke dla mojej Kizi ,bo jak narazie nie wiedzialam kto tam jest a teraz bedzie latwiej :) nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
niutonia :) pierwsze ruchy dzidzi u mnie byly bardzo wczas bo ja moja Kizie poczulam pod koniec 14 tyg. :) obudzilam sie rano i poczulam lekkie mizianie z prawej strony do tego doszlo bulgotanie i tak to sie zaczelo :) i tak Kizia Mizia zostala Kizia :) a mleczko pokazalo sie w 18 tyg. :) a jak Ty sie czujesz ??? wiesz kto u Ciebie mieszka ??? pozdrawiam ,caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
niutonia :) kochana a co do wrazenia i uczucia to napisze ,ze nie ma nic piekniejszego jak ruchy dziecka pod sercem :) moja Kizia teraz tak kopie ,ze naprawde boli ale i tak nie zwracam na to wiekszej uwagi ,bo ciesze sie jak wariat ,ze jest :):):):) lubie jak sie rusza ,bo wiem ,ze u niej wszystko dobrze :) sama juz niedlugo zobaczysz jakie to cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
Witajcie kobietki :) Megi33-widze ze malenstwo pieknie rosnie jakie juz duze :) niutonia-ja termin porodu mam na 6 wrzesnia a Ty kochana ? lala79-jejkus tak sie ciesze...marzy mi sie dziewczynka oczywiscie z chlopca tez bede sie cieszyla i rowniez mocno bede szczesliwa:) czyli to faktycznie KIZIA:) slodko piszesz zawsze z checia czytam Twoje wypowiedzi...ciesze sie razem z Toba :) Buziaki dla pozostalych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
nadzieja ... :) kochana kiedy bedziesz wiedziec dokladnie plec dzidzi ??? ktory to tydz. u ciebie ??? 14 ??? heh ty masz termin na 6 wrzesnia ??? a ja na 6 czerwca :) no to bedziesz miec dziewczynke :):):):) zycze ci z calego serca :) nadzieja ja zawsze chcialam miec pierwsza dziewczynke a drugiego chlopca i jak po 7 latach walki dowiedzialam sie ,ze jestem w ciazy to mowie niech bedzie nawet chlopczyk byle byl zdrowy.nic wiecej od zycie nie chce :):):) wszyscy mi mowili ,bedzie chlopak bedzie chlopak ale jakos czulam ,ze to dziewczynka i jednak teraz wiem co znaczy powiedzenie : "matka wie najlepiej " moj M mowil do wczoraj bedzie chlopak ,bo tak kopie i taki rozrabiaka i nie dowierza ,ze dziewczynka moze tak sie zachowywac:) a jednak bedzie Kizia :) trzymaj sie mocno kochana, dbaj o siebie i kruszynke :) pozdrawiam ,caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutonia
lala To rzeczywiście wcześnie poczułaś Kizie :D super przynajmniej wiedziałaś że u malutkiej wszystko w porządku,ja wciąż się wsłuchuje ale na razie nic może to wina mojej lekko za grubej tkanki tłuszczowej :D W poniedziałek idę na wizytkę to myślę że będę wiedziała,doczekać się nie mogę ale nie tego by wiedzieć kto tam jest ale żeby usłyszeć -wszystko w porządku. Ja czuje się dobrze tylko strach o maleństwo bywa paraliżujący. A powiedz mi kochana jak z wyborem imienia? My wstrzymujemy się do czasu aż poznamy kim jest maleństwo. pozdrawiam i pogłaskaj Kizie ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Dziewczynki napiszcie mi czy miała któraś z was bóle podbrzusza takie jak na miesiączke mnie od kilku dni strasznie to meczy nie jest to duży ból ale jednak cały czas czuje podbrzuszę i to wszystko tak jak na miesieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutonia
ala Ja miałam pobolewania i też się konsultowałam,to normalne, wszystko się zmienia teraz u Ciebie, macica rośnie i stad ten dyskomfort.Gdyby jednak ból się nasilał zadzwoń do swojego lekarza-ja brałam no- spe i pomogło. Który to tydzień u Ciebie? Dużo odpoczywaj.Będzie dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
niutonia :) co do imienia to juz wybralismy ... nasza coreczka bedzie miec na imie NADIA :):):):):) a Nadia to inaczej nadzieja :) jesli bylby to chlopak mialby na imie Adrian ale jest Nadia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
lala79-u mnie dokladnie jest 14 tydzien3 dni...dzisiaj mam wizytke ide po zwolnienie a kolejna za 3 tygodnie wiec zastanawiam sie czy est szansa zeby sie dowiedziala kto siedzi w brzuszku ale watpie mysle ze to za szybko...tak ja dokladnie mam termin porodu na 6 wrzesnia pamiec masz bardzo dobra:) Nadia to piekne imie tak jak moj nick :) nasz dziewczynka by byla Laura albo Nicola a chlopiec no i tu jest spiecie miedzy mna a mezem ;)mi sie podoba Olivierek ale moj maz jest na nie i mysli o tym zeby byl Igor badz Aleks...chociaz i tak moze sie wszystko zmienic :) Trzymaj sie kochana i usciskaj Kizie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutonia
nadzieja ja mam termin na 25 sierpnia wg miesiączki a wg zapłodnienia na 30 sierpnia :D czyli tak jak podejrzewałam tydzień do 10dni różnicy miedzy naszymi maleństwami :D ,napisz co słychać u Twojej dzidzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
nitunia to jest 6 tydzień i właśnie napisałam eska do doktora kazał mi brać nospe 3x1 tabletka dziennie do końca do odwołania Dziekuje za odpowiedz bo się juz trochę martwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala79
nadzieja ... :) mnie bardzo podobalo sie imie Laura i Liliana ale mialam mala bitwe z M i doszlismy do porozumienia i zostala Nadia :):):):) a co do Nicoli to moja siostra ma corke o tym imieniu wiec odpada ,a to tez piekne imie ,sama go wybieralam dla mojej chrzesnicy :) ja mialam badanie prenatalne w 13 tyg. i wtedy dr powiedzial ,ze on widzi dziewczynke na 80 % ale trzeba bedzie jeszcze poczekac wiec czekalismy ale nasza Kizia miala to w nosie i nie chciala sie ujawnic :) hihihi az do wtorku :) daj znac jak bylo na wizycie ,czekam :) nic sie nie denerwuj ,bedzie wszystko super :) zobaczysz caluski dla Ciebie i twojej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzisiaj byłam na usg:) 6 tydz i 1 dzień, widziałam serduszka, tak zgadza się dwa małe pilsujące punkciki:D :D wspaniałe uczucie, do tej pory jeszcze nie mogę dojść do siebie, bo nie spodziewałam się że będą dwa małe bąbelki, jesteśmy tacy szczęśliwi:) jeden maluszek był mniejszy ale lekarz powiedział że to o niczym nie świadczy i ze wszystko wygląda super następne usg za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala mnie też czasami pobolewa brzuch, najczęściej na noc codziennie łykam rano nospę, a jak mocno boli wieczorem to biorę jeszcze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×