Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Jestem po dwóch poronieniach (wstrzymanych), ostatnie łyżeczkowanie miałam 12 grudnia 2009, a teraz kilka dni spóźnia mi się okres, mam jedenak minimalne plamienia. Test ciążowy wyszedł mi pozytywnie (blada różowa kreseczka), z krwi HCG 119 więc też wskazuje na 2-3 tygzień. Jestem szczęśliwa, ale jednoczesnie boję się czy to nie pozostałości po poprzedniej ciąży. Czy hormon HCG może utrzymywać się we krwi do 3 miesięcy?? Odchodzę od zmysłów. Boję się cieszyć :/ żeby się nie zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim tu obecnym i nieobecnym:) Kamila to nie jest mozliwe wiec mozesz zaczac sie cieszyc powolutku i bez uniesien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila- witaj 🖐️, również wszystkie "inne nowe" (trochę kulawe określenie ale co tam). Nie pojawiłam się tutaj wczoraj bo miałam bardzo ciężką sobote. W piątek tak jak pisałam był egzamin a w sobote 2 ciężkie kolokwia na które mało umiałam także wstałam w nocy z piątku na sobotę o 3 i uczyłam się :o pojechałam na zajęcia do Poznania, nie dotrwałam do końca bo byłam wykończona (to była godzina 16.30) a na 22.00 jeszcze miałam bilety do kina :o do mojego miasta z Poznania jest ok 35 km. Wsiadłam sobie w pociąg, super "intercity". Kilka km przed moją miejscowościa zapowiedzieli, że już się zbliżamy i żeby się szykować. Wyszłam z przedziału chwilę wcześniej żeby sprawdzić jak się otwiera te cholerne drzwi od wagonu i wiecie co? na mojej stacji nie dałam rady otworzyć drzwi! I pociąg "porwał" mnie 30 km dalej :( widziałam tylko jak na stacji stoi mój mąż który przyjechał mnie odebrać :o Konduktorzy mnie wyśmiali :o powiedzieli, że nie muszę płacić za bilet z tym, że mam do nich przyjść i pomogą mi z drzwiami bo one czasem tak mają, że ta guma się zassa :-| także, chciałam się jeszcze przed kinem położyć a tu dupa blada. Mąż odebrał mnie z tamtego miasta i zanim zjedliśmy coś, zanim ja się doprowadziłam do porządku zrobiła się 21 i trzeba było jechać do poznania ndo kina... ogólnie poszłam spać ok godziny 2.00 także, dzisiaj już sobie odpuściłam szkołe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna HCG nie zostaje w organizmie jesli nie ma ciazy ale ciesz sie spokojnie no i zmykaj do lekarza:)Pani.Kara to wesolo mialas wczoraj a gdzie ty mieszkasz pod tym Poznaniem bo ja cale zycie mieszkalam w Poznaniu a teraz mieszkam na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u pani gin. w przychodni (mam do niej średnie zaufanie,ale najszybciej mogłam się do niej dostać). nie mam swojego lekarza, a na wizytę trzeba czekać niestety. Pani gin. powiedziała, że uznaje, iż test wskazuje prawde, ale biorąc pod uwagę moje poprzednie ciąże i fakt, że mam jakieśtam plamienia to mam leżeć w łóżeczku. Przepisałą mi luteine, wit.E i dała zwolnienie z pracy do 26 marca. I tu się pojawia problem, bo tym zwolnieniem napewno wywołam zamieszanie w pracy i dlatego tak dociekam, czy napewno to ciąża. Jeśli tak to zamieszanie mnie nie obchodzi, ale jeśli się okaże, że to nie ciąża, to co będę leżała na zwolnieniu miesiąc z powotu opóźnienia się miesiączki :/ Oczywiście mąż mnie wyzywa i każe leżeć, wogóle nie przejmować się pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Ja już po pracy i w końcu wolne :) Byłam z małym na spacerze i przy okazji odprowadziłam m na autobus bo do pracy jechał. KamikaK gratuluje dwóch kreseczek :) i trzymam mocno kciuki aby tym razem ci się udało :) eterno jak minął dzionek ??? :) Pani.Kara współczuję wczorajszego dnia:( ale mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej :) Wypoczywaj kochana :) Zocha a gdzie ty się podziewasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza nie boli :) Witaj Kamila.K :) i siedź z nami ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek zbliża się wielkimi krokami, co tu robić dziewczyny z tą robotą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia 21, ostatnio robiłam bete w piątek, myślisz, że w poniedziałek będzie już różnica? Czy poczekać jeszcze? Poza tym gdzieś przeczytałam że przy braniu luteiny może chwilowo obniżyć się beta, nie wiem czy to prawda ale nie miałabym wtedy pewnego wyniku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K nie jestem pewna może zadzwoń do pani doktor ??? I z tą betą może podpytaj od razu :) Bo nie chcę cię wprowadzać w błąd . Może któraś z dziewczyn będzie wiedziała jak się pokaże :) A z pracą to jestem zdania twojego m :) w końcu wasze maleństwo jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie nie ma powodu zeby nie wierzyc w ciaze u mnie @ sie spoznil ale testy byly ciagle negatywne wiec zostan w domku potem sobie nie darujesz a beta napewno bedzie wyzsza po prostu jestes w ciazy Skarbie:)i zmien koniecznie ginekologa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ten brzusio mnie tak troche ćmi :/ A z lekarzem to mam naprawde problem, jakoś nie umiem trafić na swojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dziewczynki :) ._.;_'.-._ .{--..-.'_,} {;..\,__...-'/} ....._.;_'.-._ {..'-.._;..-'; ...{--..-.'_,}'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..\,__...-'/}._.;_'.-._ ...{--..-.'_,} .{..'-.._;..-';.{--..-.'_,}.{;..\,__...-'/} ....'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-.._;..-} ........,--\\..,-"'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{--..-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\ ..{..'-.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\\......... /.,-"-....\ ........\,---'...\\.......//. (..'-.....\ ....................\\....// ................../_\\Y//_\ .................(_,-}={-,_) ...................\_//((\_/ .....................//))(\ ....................(/..)) ........................(( .........................\) Miałam dzisiaj iść z dziewczynami na piwko z okazji dnia Kobiet i nie pójdę :( bo mnie choróbsko rozłożyło, mały również chory :( katar ma masakryczny , dobrze że mam leki to mam nadzieję że mu pomogą :(. I mam pytanie dziewczynki czy macie może jakieś pomysły na tort urodzinowy , bo mały ma za miesiąc 1 roczek i szukam pomysłu aby ten tort był wyjatkowy dla Victorka :) Buziaki kochane , później się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Ja również życzę wszystkiego naj naj :) Menia to niedobrze :o ja moge mieć wszystko- ból gardła itd., ale nie katar :o nie znoszę kataru. Mnie trapi coś innego- czeka mnie wizyta u dentysty i wiem, że skończy się to wyrwaniem zęba... 😭 Staram się dostać do najlepszego stomatologa w Pń, który przy okazji zajmuje się implantami- zobaczymy co z tego wyniknie. A póki co siedzę w pracy i nudyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pani.Kara :) Ja też wolała bym kaszel niż katar :( A dentysty ci współczuję , ja to się boje dentysty jak diabeł święconej wody :D a z którym zębem masz problem ??? I miłego dnia w pracy ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek i wszystkiego naj.Przede wszystkim zycze sobie i wam tego samego dwoch kresek na tescie i cudownego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Sory ze troche mnie nie bylo ale jakos nie mialam weny i wogle :o wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet KamiaK-witam to nie mozliwe zeby HCG utrzymywalo sie do 3 miesiecy w krwi to napewno ciaza a kreska pewnie dlatego blada wyszla bo male stezenie hormonu zdrowka wam zycze :):) no i oczywiscie siedz w domu a nie do PRACY maluszek najwazniejszy !! Pani.Kara-wspulczuje takiego dnia :o dzis mam nadzieje lepiej :) no i dentysty wspulczuje :( Menia, Pani.Kara- szybkiego powrotu do zdrowka! :) u mnie dzis znow pada snieg i dzien kobiet spedzam sama bo M poszedl do pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×