Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

tu sa same pozytywne emocje nawet ten@ mnie nie zmartwil w obliczu tych okropnych wiadomosci nie moge tego pojac to bez sensu a jeszcze dzisiaj uslyszalam jak to ludzie dopowiadaja sobie swoja prawde i malo tego wypisuja o niej takie rzeczy ze nic tylko kupic bron i zastrzelic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno jest ci na pewno ciężko :( i sama nie wiem co mam powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic bo tu nie ma nic do powiedzenia.to byl jej wybor szkoda ze nie pomyslala o tych ktorych zostawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-rownierz milego wieczoru Menia , eterno - a ja tam nigdy nie bralam pigulek :p eterno -🌼 Malgosia29-witaj bedziemy trzymac kciuki :) 🌼 eterno-bardzo mi przykro :( 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale walczę znowu z małym bo nie chce jeszcze spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha jak ostatnio mały po mleku zasypiał tak teraz ma to gdzieś i woli się bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha my niedlugo tez bedziemy walczyc ze snem jakiegos malenstwa grunt to dobre nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh eterno - mam nadzieje ze tak bedzie chociaz czasem to wszystko mnie juz zaczyna przerastac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zocha no własnie też weszłam bo spałam z małym :) Od bólu głowy nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) jak mija sobotni wieczur? ja siedze sama w domku M do 22 w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eterno :) Jak dzisiaj się miewa twoje samopoczucie??? :) Zocha ja też jestem sama w domu z małym, a m w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ty się ciesz że tylko cały tydzień :) bo mój cały czas tak robi a nawet od 6 rano do 24 :D więc w sumie to jak ma jeden dzień wolny to święto a teraz udało mi się załatwić nam i to wspólnie 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ma na 16 i wraca około 1 w nocy kiedy ja już spię . W sumie to mało się widzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie ;/ eh jakos humor mi sie popsul :(:( a wczesniej mialam taki dobry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nawet niewiem tak siedzialam i czytalam topik i cos mnie tak naszlo :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty kobietko ostatnio za duzo myslisz, i bierzesz sobie do głowy :) Wyluzuj :) weź sobie kąpiel idź zrelaksuj się :) I humorek wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zeby to bylo takie latwe to bym moze i nie myslala ... oj dobra nie bede juz smecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje samopoczucie jest do d**y a co do m to wam zazdroszcze ze chociaz w nocy macie sie do kogo przytulic a ja co- chyba do wegla w piwnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ale mnie rozbawiłaś z ty węglem :D a wiesz co ja mam tak że czym rzadziej widzę się z m to sie od niego odzwyczajam i wtedy co chwile są sprzeczki o byle co, dlatego nie lubie jak m jest rzadziej w domu :( I mam nadzieję eterno że jutro słonko u ciebie zaświeci :) Zocha u Ciebie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Zaraz wychodzę do pracy , i w końcu 3 dni wolnego będę miała :) od jutra :) bo już padam na twarz. Życzę miłego dnia :)🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×