Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

a jakos nie mialam nastroju zeby wogle kapa wlaczac :p hehe ale juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jestem już po pracy i już zaczynam wolny weekend :D U nas również wiosna :) 12 stopni ale wiaterek jest mocny więc mam nadzieję że szybko przejdzie :) Witaj Barbara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eterno :) Kamila.K a ty co taka smutna ???Co się stało ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK strasznie dlugo cie nie bylo:( ale dobrze ze wrocilyscie ty i menia. BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie długo mnie nie było, bo byłam w szpitalu. To jednak było poronienie samoistne, ale i tak mnie wyłyżeczkowali. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakis koszmar dlaczego byle k***a zachodzi i usuwa po kilka razy a te kobiety ktore pragna dziecka najbardziej na swiecie... gdzie jest bog pytam bo ja przestalam wierzyc juz dawno. jest mi bardzo do dupy z twoim nieszczesciem.Strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys lekarz ktorego bardzo cenie powiedzial mi ze natura wie lepiej ze sama wybiera najsilniejsze osobniki a ciaza podtrzymywana na sile moze zaowocowac ciezko chorym dzieckiem nie zrozum mnie zle ja to przyjelam do wiadomosci ale nie pojmuje...trzymaj sie mocno jakby co jestesmy jesli tylko bedziesz potrzebowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno zapomniałam napisać że super że mąż będzie na weekend :) to jak ciebie nie będzie to jesteś usprawiedliwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede bede wlasnie sie zastanaewiam bo kluje mnie jajnik na owu ale test jest negatywny i temperatura normalna kiedys bardzo bolesnie przechodzilam owu moze to jednak dzis lub jutro co myslisz Menia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kamilaK przykro mi :( nie poddawaj sie kochana moze nastepna probe skonsultuj z lekarzem? dla Ciebie kochana 🌼😘 trzymaj sie i badz dzielna kobietka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz pracowicie rano o 6 pobudka chlopaki ida do szkoly potem wrzucilam do piwnicy pol tony wegla ale mnie zmeczyl na maksa:)sprzatanie pranie gotowanie i wieczorem dluga kojaca kapiel bo rano M juz bedzie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to zrób jeszcze może wieczorem test i rano potem, bo owu na pewno jest tuż za rogiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozne sa opinie o tych testach ale ufam naturze bo czuje ten jajnik jak cholera kiedys mnie nie zawodzil moze wreszcie mu sie przypomnialo jak sie pracuje:)a mam dzisiaj 15 dc wiec juz powoli czas na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Tak łatwo się nie dam i nie poddam! chociaż czuję, że najgorszy dół jeszcze przede mną. Najgorsze, że nie potrafie się pozbyć mysli: CO ŹLE ZROBIŁAM? Przy pierwszej bardzo się bałam ciąży i porodu, więc pomyślałam, że nie wyszło bo może gdzieś w głębi duszy nie chciałam. Przy drugiej ciąży byłam wyczerpana fizycznie i psychicznie po ciężkiej chorobie babci i śmierci. A co teraz źle myślałam, źle zrobiłam ??? Chyba dla mojego spokoju muszę sobie to jakoś wytłumaczyć. Ja wiem, że natura sama wie, i że nie da się nic na siłę i szczerze mówiąc jestem jej za to wdzięczna. Mi też lekarz powiedział, że tak jest lepiej, bo nie chciałybyśmy żeby te wszystkie dzieci się rodziły chore lub bardzo chore. Praw natury się nie zmieni, ona wie jak przetwać i dobrze. Ale dlaczego to nie jest jakos sprawiedliwie rozdzielone między ludzi. Dlaczego tego typu dramaty muszą przeżywać ciągle te same osoby. A druga taka rodzi dziecko za dzieckiem i nie wie jak to się dzieje i jak to powstrzymać ;/ Spadam dziewczynki zatopić się w swoim smutku. Dzięki za ciepłe słowa! Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie kochana i pamietaj "CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI" to moje zyciowe credo powtarzam je sobie kazdego dnia jak mantre i wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Menia :D hehe kamilak ja wierze ze bedzie dobrze wiem co czujesz kochana :( okropne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×