Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

nic takiego nie mialam na mysli po prostu pytam bo robie to pierwszy raz no i u nas sytuacja inaczej wyglada przez ta nasza rozlake. nie uwazam zebys miala paranoje kobiety po prostu tak maja dziecko jest naszym przeznaczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wczoraj miałam skurcze takie dziwne, pierwszy raz w życiu, częste, bolała mnie miednica (chyba), kręgosłup i brzuch. Nie wiem co to było, po jakiejś godzinie przeszło. Później zaczeły się plamienia. Brązowe, takie nitki czy coś. Noc spokojna, tera mnie troche ćmi brzuch. I plamie. Nie dużo, ale to jest rzadka krew zmieszana z luteiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi byc ok! plamienia sie zdazaja poza tym jestes podtrzymana hormonami jak bylam w pierwszej ciazy musialam przyjmowac kaprogest w zastrzyku domiesniowym bolalo jak jasna cholera ale ciaze donosilam teraz zamiast tych zastrzykow podaje sie luteine. musisz byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eerno, ale miałaś też plamienia i bóle ?? Ja jestem w kiepskim stanie psychicznym w tej chwili, trudno mi myśleć pozytywnie. ;( chociaż staram się naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co plamien nie mialam ale bole podbrzusza tak w obu ciazach w pierwszej non stop bylam na lekach z relanium wlacznie no i te zastrzyki co drugi dzien potem doszly skurcze i bralam fenoterol co godzine w drugiej ciazy bylam tylko na fenoterolu od 5 miesiaca to bylo kilka lat temu teraz lekarze sa duzo madrzejsi naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie dzis zawitala @ heh a ja PRZESTAJE MYSLEC O CIAZY!!! jak bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jestem, jestem postaram się pobyć trochę z wami :) Jutro mam wolne więc będę miała troszkę czasu :) Kamila.K mi tez się wydaje że skoro bierzesz luteinę to powinno być dobrze :) ale jak cię coś nie pokoi zawsze możesz przedzwonić do lekarza :) eterno widzę że zaszalałaś z mężem :) i powodzenia z testami owu obyście trafili na 2 kreseczki :) Zocha przykro mi że @ ale i z drugiej strony dobrze bo zacznie się nowy cykl :) a to już duzy plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe :D :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha to co, teraz będziemy się porozumiewać za pomocą minek :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie boli glowa :( eh jak nie urok to sraczka haha :D wezme chyba tabletke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha może ten ból głowy masz przez @ jak tam miałam czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A już myślałam, że zgubiłam ten wątek :) Normalnie nie umiałam go odnaleść :) Ale zapisałam już sobie do ulubionych więc Was już nie zgubię : ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz pytanie tak za 100 punktów : ) Która z Was pracuje a która nie :) Zacznę od siebie oczywiście : ) Ja pracuję, i mam nadzieję że jak już zajdę w ciążę to będę się dobrze czuła i do samego końca będę mogła chodzić do pracy : ) Wolałabym nie iść na L4 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brestova a już myślałam że zapomniałaś o nas :P :D Super że wróciłaś i odnalazłaś wątek :) Ja w trakcie ciąży pracowałam do 29 tyg. ciąży na macierzyńskim byłam prawie rok i od połowy grudnia zeszłego roku pracuję znowu :) teraz jak uda mi się zajść ponownie w ciążę to chcę pracować tak samo :) i ponownie wrócić do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! zocha przykro mi:( Menia witaj smutno tu bylo bez Ciebie Brestowa WITAJ ponownie im nas wiecej tym weselej kolejny wspolny cykl hi hi zobaczycie ze sie nam niedlugo ciaze posypia jak z rekawa ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć eterno :) A ja wierzę że kiedyś ponownie dołączę do was brzuchatki :) Mały wykapany ale skubaniec spać nie chce więc się bawi :) Victor już zaczał swoje pierwsze kroczki samodzielnie :) to coś wspaniałego :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite jest to ze dzieci wiedza co i k sie robi ja bylam zdumiona ze noworodek potrafi tak slodko psikac moze to prozaiczne ale niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja tylko na chwilę , wczoraj w pracy musiałam się czymś zatruć bo pod wieczór zaczęło mnie mdlić i biegunke miałam w nocy sie wszystko rozkręciło leciało ze mnie jak cholera a jak na złość wczoraj zakupiłam test i w nocy również dostałam @ ale się cieszę bo w końcu po tak długim czasie organizm troche dojdzie siebie. Jestem na w pół żywa. Buźka dziewczynki i sorrki że tyko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×