Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

menia to trzymaj sie kobietko:) no to walczymy znowu od poczatku ja jakos dalam sobie czas co bedzie to bedzie ale starac sie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :classic_cool: Tak się dzisiaj nie wyspałam, że nie macie pojęcia :) Zresztą ja zawsze mam ciężko ze wstaniem, choć na 7 do pracy wstaję już od 6 lat : ) No ale śpioch jestem :classic_cool: Ponoć dziś gadałam przez sen. Mój małż się nieźle ze mnie uśmiał. A niech ma tyle radości z rana :classic_cool: Menia - też się ciesze, że wróciłam i wątek odnalazłam ; -) Teraz już Was nie opuszczę :classic_cool: Menia, ale dziś już lepiej? ; ) miłego dnia tak w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej : ) Faktycznie coś cicho dzisiaj :) Dziewczyny może mają lepsze zajęcie :classic_cool: a Tobie co się tak nudzi? a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nudzi mi sie zawsze mam cos do zrobienia a ze caly czas mnie nie bylo w domu to dopiero weszlam a tu pusto jak nigdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK jesli czytasz daj znac jak sie czujesz czy twoje plamienie sie skonczylo?Pani.Kara co u Ciebie robilas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brestova a co gadalas przez sen:) mnie sie to czesto zdaza czasem budzi mnie moj wlasny glos albo placz straszne to uczucie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno :) Coś o jakimś motorze gadałam :classic_cool: Mnie też się często zdarza gadać przez sen ; ) Choć dawno już nie gadałam, nie licząc dzisiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakać mi się nigdy nie zdarzyło, zazwyczaj rozwiązuję na głos jakąś mega zagadkę albo problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinna84
Hej! Ja również staram sie o drugie dziecko. Mam juz synka (ur. w lutym tego roku). Chcemy miec mala roznice wieku miedzy dziecmi dlatego jak zakonczyl sie polog podjelismy staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratuluje odwagi naprawde bo jest co robic przy dwojce takich maluszkow moze oboje beda z tego samego roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratuluje odwagi naprawde bo jest co robic przy dwojce takich maluszkow moze oboje beda z tego samego roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Przepraszam, że dopiero teraz piszę. Nie miałam czasu wcześniej. Dzisiaj idę odebrać wyniki na toksoplazmozę IgM i beta hcg. Do tego jedziemy odebrać nasz samochód i nie mam pojęcia jak to wszystko dograć :o mam jeszcze tyleeeee nauki na sobotę :o trzymajcie się mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Moje samopoczucie lepsze ale @ dokucza, dzisiaj w pracy dłużej zostałam a potem jeszcze spacer z małym i zakupy więc same widzicie że nie mogę siedzieć na forum cały czas, przy małym dziecku jest więcej roboty niż przy tych odchowanych już :) Dzisiaj w nocy praktycznie nie spałam bo mały płakał i zmienialiśmy się aby z nim siedzieć , nie wiem co to było :( weekend będę miała wolny to wtedy zajrzę częściej :) eterno mąż w ten weekend też będzie w domku ?? :) Pani.Kara staraj się jak najwięcej wypoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia maz bedzie w domku na weekend:D rozumiem ze przy takim malym smyku jak twoj jest trudno o wolny czas.my sie odzywamy ale reszta milczy moze sa kobietki zajete alen jesli czytaja to [pzdrowionka dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :classic_cool: Ja zaganiana dziś strasznie : ) W pracy roboty przybywa więc jak już to w domu zaglądnę i piszę : -) Teraz siedzę na necie i oglądam firanki bo chcę sobie kupić jakieś. Co jest absolutnym cudem, bo ja raczej antyfirnakowa itp a tu mnie na woale i żakardy wzieło :classic_cool: Sama jestem w szoku a mój małż postanowił że musimy to uczcić i otworzył wino :) wariat :classic_cool: poza tym jutro weekend, przyjeżdżają do nas znajomi, którzy mieszkają 200 km od nas, więc mnie pewnie nie będzie : ) Nie mogę się doczekać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno :classic_cool: Nic mi o tym niewiadomo :) Choć temat motoru mnie nęci :classic_cool: Sądzę że to był znak, że mam sobie kupić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :classic_cool: Wiosna!! Czuć, ją, JEST, przyszła!!! :classic_cool: Poza tym jest piątek, weekend i tego się trzymajmy : -) miłego dnia i weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki u mnie tez juch chyba wiosna dzis 11 stopni :) nie wiem co mam pisac wiec buziaki dla was 😘 pozniej wpadne milego dnia 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara1985-jak pomylilam to nick to przepraszam :) czy ty bylas u nas wczesnirj czy chcesz dolaczyc? bo nie pamietam mimo wszystko witam napisz kilka slow o sobie jak chcesz dolaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha gdzie ty sie podziewalas tak dlugo???wiosna pelna geba...;) jest ;D Witaj Barbara85!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×