Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

witajcie moje drogie :classic_cool: Nie miałam za wiele czasu, więc dlatego mnie nie było. Wiecie jak to jest jak człowiek całkiem zabiegany. Ale wierzę, że mi wybaczycie : ) Ja dalej się staram z mężem, ale nie na siłę. Nie wariuję z testami owulacyjnymi czy robieniem 'świec'. Jak będzie to super ale bez szaleństwa :) :classic_cool: Święta minęły bardzo szybko, nawet nie wiem kiedy. Ogólnie bardzo rodzinnie :) Pozdrawiam serdecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wczoraj dostalam@ i chyba odpuszczam to mnie wykancza i jest bez sensu kwiecien odpuszczamy napewno i dalej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - dlaczego się zniechęcasz? nie ma sensu :) Kto powiedział, że w ciążę zachodzi się od razu? To, że niektóre zachodzą od razu nie znaczy że to jakaś reguła. Pamiętaj, że każda ma swój czas. I nawet jakby miało to trwać rok, to mimo wszystko warto czekać ! Postaraj się o tym tyle nie myśleć. Po prostu żyj normalnie, tylko się nie zabezpieczajcie, a raz na miesiąc dla bezpieczeństwa rób sobie test. Będzie dobrze, zobaczysz !! A ja mam wiele kumpel, które zachodziły w ciąż gdzieś po 7 i więcej miesiącach starania. Także kochana głowa do góry. Staraj się o tym nie myśleć, to działa na zasadzie miłości: jak szukasz - nie ma, jak nie szukasz - przychodzi : -) "szczęście jest jak motyl. Kiedy za nim gonisz to ucieka, ale kiedy dajesz sobie spokój, zdarza się że ten właśnie motyl usiądzie Ci nawet na ręce" Coś w tym jest : ) :classic_cool: Pozdrawiam serdecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**** Światełko pamięci ***** +___*___o+*** +o ___+___o+ *****+o _+____*+*+*+*+*+o __*_o*+*+______+*+*+ ____+**._____)____+**+ _+__o*+.____ (( _____* _____*+,____ )")____*+* __*___*+.___/'",(___*+* ___+___+*+(,""",)_+** _*___*__*+****+*__**+* _____+_______|||_____*+_)-+* _________$()$$$$$$$_*+_ ((-* _________$$()$$$$$$*+__/',(* _________$$$()$$$$$*+__(,"",)* ___SSS___$$$$$$$$$_*+_ ||--+* _SS___SS_$$$$$$$$$_____$$__ SS_____SS$$$$$$$$$____$$$$ SS______()()())$$$$$$___$$$$$$ SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS __SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS **._**_.** W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie : ) eterno - fajnie, że ktoś się cieszy na mój powrót :) Jak Twój nastrój ? Mam nadzieję, że lepiej nieco ? : ) A co do tragedii... straszna sie wydarzyła. Nie potrafię tego ogarnąć.... miłegom dnia i tygodnia Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej eterno nie martw się, myśle, że za jakiś czas z pewnością odżyje. Wiele jest takich topiców które na jakiś czas zamierają a potem następuje odrodzenie :) dzisiaj byłam na nieplanowej wizycie u gina- po prostu dopadły mnie dziwne bóle brzucha dość niepokojące. Okazuje się, że wszystko jest okej :) serduszko malucha bije. Dostałam prewencyjnie duphaston. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara fantastycznie ze wszystko w porzadku a takie bole to pamietam tyle ze ja wtedy13 lat temu dostawalam kaprogest bo duphaston byl pewnie w sferze marzen zastrzyki bolaly jak cholera nikomu nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u mnie juz ok zrobil mi sie ropien na kosci ogonowej :( nikomu nie zycze :( okropny bolna moje szczescie pekl sam ale jeszcze musze isc do chirurga na obserwacje czy samo sie oczyscilo ale pewnie nie :( bo jeszcze odczowam jakis maly bol :( wszystkim zycze zdrowka i radosci :D i duzych zdrowych maluszkow kochane wpadne tu jeszcze pozniej bo musze posprztac mieszkanko :) caly tydzien lezalam w luzku i mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaK121
Witam Dziewczynki, ja się nie odzywam, bo mam w pracy urwanie głowy, w czasie mojej nieobecności "narobiło" sie troche dużo błędów i nie mogę z tego wyjść ;/ A jak wracam do domu to już nawet kompa nie odpalam, bo mnie patrzałki bolą ;) A tak wogóle to mam od kilku dni okres i po prostu leje się ze mnie okropnie :/ Buziaczki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :classic_cool: Faktycznie mało nas pisze teraz, ale słusznie też zauważyłyście, że na pewno się odrodzi. Ja to wiem ; ) Więc głowa do góry :classic_cool: Pani.Kara - Cieszę się, że mały rozwija się dobrze i że wszystko jest ok. Zawsze lepiej jest się iść upewnić i mieć spokój, co nie? :) Barbara 1985 - gratuluję takiej fasolki ! Jak sobie cżłowiek pomyśli że taka kruszynka ma 1,20 cm, spojrzy na linijkę to masakra, nie? Ciepło się trzymaj i dbaj o Was :) Zocha - ogromnie współczuję tego ropienia :/ Mam nadzieję że szybko będzie dobrze : ) Kamila- mam nadzieję, że szybko się z wszytskim uporasz w tej pracy : ) A ja? A mnie dopadł trądzik różowaty Gilberta i własnie osiągnął apogeum. To jest okropne, cały brzuch, nogi są w wielkich swędzących plamach, które sa troszkę wypłukłe i szosrtkie i swędzą !!! Masakra :( Poza tym w robocie mam również zapieprz, mam kontrolę za kontrolą, nie wiem co ich kuźwa naszło, ale co chwilę ktoś dzowni że przyjdzie na kontrolę. Oczywiście ogólnie wsyztko jest ok, ale jednak wiecie.. dobra, ja już uciekam, trzymajcie się buziaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie ciężkie czasy nadeszły poprosu. Narpierw poroniłam, potem śmierć mojego dziadka (przy której byłam obecna), a teraz jeszcze takie śmieszne ale i poważne problemy w rodzinie. Masakra. Już nie pamiętam kiedy tak od niechcenia się uśmiechałam. Dobry humor, ja ostatnio wogóle nie mam żadnego humoru. Mam wrażenie, że wykonuje tylko funkcje życiowe a nie żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breslova bardzo współczuję Ci tego trądzika, straszne, życzę szybkiego uzdrowienia :) A jak tam zocha120 twój ropień? Obeszło się bez chirurga? Barbara1985, Pani.Kara - jak się czujecie? eterno - newet Ty się nie odzywasz ostanio :) co tam słychać? pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! KamilaK- wszelkie moje dolegliwości, które nie dawały mi żyć ustąpiły :) byłam ostatnio na usg- maluch strasznie się wiercił, wymachiwał rączkami i nóżkami. Wszystko rozwija się prawidłowo- to już prawdziwy kolos! Prawie 3 cm ;) Obstawiam, że to będzie chłopczyk, ale jedyne na czym mi zależy to na tym, żeby było zdrowe. Za 3 tyg. idę na usg genetyczne a potem w razie potrzeby na test potrójny. A co u Was? Jak Wasze starania? Chyba nie zaprzestałyście co?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moj ropien znikna obeszlo sie bez chirurga :o @ powinnam dostac 16 a nie ma jej do tej pory ???? a co jeszcze to mam takie jakby uplawy jak woda wygladaja i nie sa lepkie miala tak ktoras ?? buziaki kochane :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha przed okresem to chyba raczej sucho powinno być :) Także może co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my z mężem to narazie się nie staramy, trzeba poczekać ze trzy miesiące. Zastanawiam sobie czy nie wziąść jakiś tabletek anty. Ale mam obawy. Jak sądzicie dobry to pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moimn zdaniem.. nic nie bierz i niech M narazie nie konczy w tobie i nie mysl o tym i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×