Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

a my korzystajac z pogody, zrobilismy sobie pierwszego w tym roku grilla:) a co:) co prawda troszke nam deszczyk popadal ale wszyscy i tak byli bardzo zadowoleni :) a teraz wszyscy sie porozchodzili po pokojach i jakos tak straszne cicho sie zrobilo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem niezdecydowana :P postanowiłam że jednak polecę w maju w dzień urodzin siostry :) :D ale i tak zła jestem bo bilety do Polski są cholernie drogie :( Lijonka zazdroszczę tego grilla ale w Polsce sobie odbiję i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia dziękuję za kwiatuszki :) Samopoczucie cały czas kontrolowane na pozytywne i tego się będę trzymała, aż stanie sie naturalnie dobre :) Uciekam się do mężusia przytulić, bo rano już jedzie na tydzień znowu :( Tak mało go mam. Miłego wieczorka buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K nie ma za co :) Miłego wieczorku z mężem ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!Menia oj byla zawsze jest;)zasnelam z nogami na scianie hi hi strasznie mnie boli jajnik tak ze nawet z chodzeniem mam problem i troche mi to psuje te nasze staranka ale co tam!Witam nowa kolezanke:) zocha:)KamilaK przytul sie do M wiem jak to jest z tymi wyjazdami niestety:( Pani.Kara zdrowka i jeszcze raz zdrowka.BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zocha teraz tak czytam- nie wiedziałam, że jesteśmy w tym samym wieku :P musiałam to gdzieś przeoczyć.. Jest mi lepiej, nie mam gorączki, nie mam bólu głowy został tylko ten przeklęty katar. Ogólnie jest okej. Żadnych dolegliwości ze strony dziecka- no może jestem trochę senna, czesto robię siusiu i mam dziwnie powiększony brzuch- sądze, że to wzdęcia. We wtorek idę znowu do lekarza bo ostatnio nic nie widział. Beta potwierdziła ciąże jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pani.Kara czyli czekamy na wtorek i na usg :) U mnie dzisiaj taki pochmurny dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-no widzisz :D czekamy na wiesci od lekarza jak wam minoł weekend ? mi fajnie :) tylko wczoraj głowa bolała heh :p a mój M to juz nie wspomne biedny przesadził troche z alkoholem :o i spedził troche czasu w łazience :p no i wczoraj cały dzień w łuzku tak sie meczył a dziś juz w pracy ja też zaraz uciekam :p KamilaK - nie smuć się jutro słonko zaświeci :) u mnie tez dziś nie najładniej ale mimo to mam dobry humor :) KamilaK - a może kawa z przyjaciółką,, koleżanką nasrtuj poprawi ? buziaki 😘i miłego dnia !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) KamilaK- to mamy podobnie moj maz tez dzisiaj wyjechal na francje, prawdopodobnie ma wrocic w piatek lub sobote pod warunkiem ze nie wysla go gdziec dalej :0 jest kierowca tira :P tez mamy malo czasu na staranie:) w ten weekend prawdopodobnie mialam dni plodne wiec moze cos z tego bedzie:P okaze sie ok 6 kwietnia dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lijonka: mój M w kraju pracuje, ale co z tego, jak w domu i tak nie zawsze go mam :( Zocha120: trzymam Cię za słowo, że jutro słonko zaświeci :D Spokojnej nocki życzę dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny nie mialam wczoraj chwili zeby do was zajrzec ale dzisiaj juz jestem co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy!!! slonko swieci przebisniegi kwitna:) KamilaK jak sie miewasz slonce? Zocha:) Lijonka moj M mieszka w niemczech i zwykle nie widze go przez trzy tygodnie:( wlasnie wyjechal ale nie na tak dlugo:)nielatwe to wszystko ale nikt nie mowil ze bedzie latwo co Cie nie zabije to Cie wzmocni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Menia buziak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale dzisiaj śliczny dzień. Zocha120: jestem pod wrażeniem, jak Ty to zrobiłaś? :D eterno: "staram się cały czas do przodu" ;) Uśmiechu życzę na cały dzień :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko dzisiaj skoczyla mi temperatura do 36,53 to jedna z najwyzszych w tym cyklu a mierze ja zawsze o 6.15 rano zdarzaly sie takie po35,85 myslicie ze cos moze z tego byc? owu byla i dala mi popalic bol byl paskudny ale juz po czytalam ze skok jest najwyzszy 3 dni po owu bo wtedy wzrasta progesteron wiecie cos wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ja eterno nie bardzo się na tym znam, ale moja temp. była bardzo podwyższona. Normalnie miałam 36,4, nawet mniej. A kiedy zaczęłam podejrzewać ciąże termometr wskazywał 37,3-5st. Jeżeli to u Ciebie jest jedna z wyższych temp. i utrzymuje się przez kilka dni to może być jakiś znak :) A co do mnie- beta wskazuje na to, że szkrab rozwija się dobrze. Dzisiaj mam lekarza na 19.30- zobaczymy co on na to powie. Póki co martwi mnie brzuch :o dzisiaj mam 5 tydzień + 3 dni a jest okropnie "duży" (wzdęty). ehhh. Why so serious? -------------------- "Kto nie wie czego chce, kończy zazwyczaj tam gdzie nie chciał" Ferrero Bruno Why so serious? -------------------- "Kto nie wie czego chce, kończy zazwyczaj tam gdzie nie chciał" Ferrero Bruno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja na temperaturach wogóle się nie znam, więc Ci nie pomogę :/ czekam na wieści Pani.Kara ;) A reszta to wogóle gdzie się dzisiaj podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pani.Kara jak tam u lekarza? Pozdrawiam Was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Mam takie pytanko oco to chodzi z ta temperatura duzo razy czytalam otym ale jak to jest ja mierzy sie pod pachami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) KamilaK- a widzisz :D mowilam ze zaswieci :) u mnie juz calkiem wiosna dzis jest ok 17 stopni :) Barbara 1985- temperature mierzy sie w pochwie najlepiej rano i o tej samej porze :) Pani.Kara- mysle ze bedzie dobrze eterno-ja nie znam sie na tym za bardzo :) Menia- hello 🖐️ :) u mnie jak narazie bez zmian :p zaczynam odchudzanie :p kupilam herbatki płatki jus fit :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dopiero mam chwile zeby zajrzec co slychac jak wam minal dzien???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do temperatury trzeba ja mierzyc rano zanim sie wstanie zawsze o tej samej godzinie przez caly cykl najlepiej w pochwie albo odbycie:( roznice i skopki sa zalezne od zmian w cyklu polecam stronke www,28dni.pl tam sa rowniez przykladowe wykresy temperatur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje , hehe ja zawsze myslam ze pod pacha sie mierzy tem hihi. Musze wam sie pochwalic :) , jestem chyba w ciazy , okres mi sie spoznia juz tydzien :) , nigdy nie spoznial mi sie. Testu niebede robic tylko ide do lekarza , czekam jeszcze przez swieta ale po swietach zrobie termin u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×