Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki :) ja juz od 5.40 nie spie:) bylam z psem na dworze M spi :p aa ja kawke pije :) i na 9 idziemy ogladac mieszkanie :D trzymajcie kciuki :p milego dnia 🌼 buziaki 😘😘😘😘 kamilak-jak sie dzis czujesz kochana? [kwaitek dla Ciebie:) badz dzielna !!:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i u mnie piekna pogoda ! cieplutko! nareszcie :D:D ja juz chce wiosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też piękny dzień, ogarne troche w domu i spadam na jakieś zakupy, albo przynajmniej między ludzi. Oczywiście wczoraj sobie popłakałam w ramionach M i pewnie jeszcze nie raz zapłacze. Ale damy rade. Myśleliśmy już długo z m o budowie domu (mieszkamy z moimi rodzicami) i chyba teraz zajmiemy sie tym poważnie. Muszę zapomnieć o tym wszystkim. Zająć się czymś. Zająć czymś myśli. Zycze wam wszystkim miłego, pogodnego dnia !!! eterno - powodzenia z M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilak - tak o nie mozna o tym myslec bo to jest najgorsze wiem co przechodzisz kochana :( kurcze tak mi przykro :( ale musimy wierzyc ze sie uda nie mozemy myslec o najgorszym damy rade wszystkie kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia-eterno wstawac spiochy hehe brestona gdzie sie podziewasz Pani.Kara?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja od 6 na nogach :) Mały zjadł śniadanko bawi się i bajki ogląda a ja kawkę popijam. Mam zamiar dzisiaj posprzątać chatkę :) pościel się juz pierze :) Z pogodą u nas pod znakiem zapytania bo wiatr ustał ale lekko pochmurnie się zrobiło. Zocha trzymam mocno kciuki za mieszkanko , jestem ciekawa jak wygląda :) Kamila.K jesteś dzielną kobietką i trzymaj tak dalej :) Życzę udanych zakupów :) eterno powodzenia w starankach :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja nie zamierzam się poddawać :) A u ciebie już się skończyła @ ??? Bo ja to zawsze tak mam 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlsnie kurcze eterno zapomnialam no powodzenia!! :D Menia-ja wczoraj ogarnelam mieszkanko :) no ja tez nie moge sie juz doczekac kiedy zobacze mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha 120 tak sobie myśle, że jak zajmę się czymś innym, a wiem że budowa domu mnie pochłonie zupełnie, to ani się obejrzę a będę dziecko rodziła. Nie będę miała czasu na te wszystkie liczenie dni płodnych, niepłodnych itd. Nie chce zwariować poprostu. Wiesz o co chodzi? Na dzień dzisiejszy to poprostu jestem przerażona, wiem, że w następnej ciąży będę pewnie każdego dnia umierała ze strachu - czy wszystko jest w porządku! Muszę to czymś wyprzeć z moich mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ze zadna nie ma zamiaru sie poddawac!!:D hehe u mnie dzis chyba ostatnii dzien:) @ hehe:D ja mam roznie czasem nawet 4 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia to zabieramy się za sprzatanie :) A Ty Zocha koniecznie daj później znać jak tam mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) M dotarl wiec podzialamy ale pozniej hi hi test owu wyszedl negatywny ale jajnik pracuje bo go czuje i temperatura sie podniosla zrobie jeszcze wieczorem i do dziela.Zycze wam pieknego dnia wiosny.KamilaK jestem z toba myslami i serduchem:)mysle ze ta budowa domu dobrze Ci zrobi zobaczysz my jestesmy po i w trakcie remontu bardzo starego pieknego domu i mieszkamy ale jeszcze wiele mamy do zrobienia ale za ten kawalek ziemi przed domem mozna oddac wszystko.BUZIAKI DLA WSZYSTKICH I KAZDEJ Z OSOBNA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha to masz fajnie z @ że tak krótko :) Kamila.K to się zbieramy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dwie kreski a najbardziej sie ciesze z tego ze po pigulkach moje cialo znowu dziala jak przed a to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to super wiadomość :) teraz z sypialni nie wychodźcie do jutra :D Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem umierająca :( mam straszny katar, boli mnie głowa i lekka gorączka. Biorę się za cytrynę i miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musze polozyc dzieciaki:)planujemy zloty strzal jak nam kazal nasz lekarz:) Paki.Kara to trzymaj sie cieplutko herbata z miodem albo sokiem malinowym postawi Cie na nogi i moze wick na plecy i klatke piersiowa moim chlopcom pomaga a napewno nie zaszkodzi Zdrowiej nam i wracaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara: miód, cytryna, sok z malin, mleko z czosnkiem. No i duzo wody pij. Rozcieńcz i wysikaj to chróbsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja juz po imprezce byli u mas znajomi M troche wypil i juz spi a ja nie moge :):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) My już na nogach i mam dzisiaj w planach wcześniej wyjść na dwór z małym i posiedzieć :) Pani.Kara wracaj szybko do zdrówka :) I wracaj do nas :) eterno i jak nocka??? Upojna była ??? :D :) Zocha ty to się masz z tym spaniem :D teraz na pewno chrapiesz smacznie w łóżeczku :D Kamila.K jak samopoczucie??? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) chyba czas dolaczyc do waszego grona, jesli mozna oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lijonka :) Zapraszamy serdecznie :) I może napisz parę słów o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ljonka witaj :) napisz cos o sobie Menia ja nie spie od 8 :) moj M dzisiaj caly dzien chyba spedzi w luzku heh przesadzil troche wczoraj z % :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz pisze:) mam 22 lata meza i 2,5 letnia coreczke:) tak wiem mloda jestem ,ale bardzo chcemy miec drugiego dzidziusia:) jestem po studium rachunkowosci, i stwierdzilismy ze lepiej jak teraz postaramy sie o drugie bo wiem, ze jak zaczne pracowac to nie bedzie mi se chcialo znowu wracac do pieluch itp:) a i to jest nasz drugi cykl staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku i zakupach, jestem padnięta :) Teraz siedzę przy herbatce i między czasie bawię sie z małym :) Lijonka fajnie że staracie się o drugiego dzidziusia :) Dzisiaj postanowiłam że polecę do mamy z Victorkiem na tydzień w czerwcu :) już się nie mogę doczekać :) Mąż zostanie w domu, mam nadzieję że będzie grzeczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×