Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

eterno dziękuję za rady ale kropelki vic nie pomagają , nawet wczoraj m kupił takie mętolowe w sztywcie mazidło aby mu się lekko oddychało , smaruje się właśnie klatkę piersiową i nic a kropelki nasivin mam ale można stosować je 3 dni tylko i a katar się nawraca dlatego w poniedziałek m idzie z małym do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie:) wiem ze przeprowadzka jest meczaca ale potem...bedziecie szczesliwi wiem cos o tym ja wyprowadzilam sie w grudniu mieszkalam z moja mama ale fatalnie wygladaja nasze relacje wiec teraz wiem ze zyje!!!co prawda jeszcze bez M ale bardzo cenie sobie swoj wlasny spokoj moja mama to gruby temat wazne ze teraz jestesmy szczesliwi ja i moi chlopcy mimo ze mieszkamy prawie na wsi hi hi dzisiaj mi wlazla kaczka do ogrodka i musialam ja gonic zeby jej psy nie zrobuly krzywdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja obecnie mieszkam z rodzicami i siostrą jeszcze. Dlatego waśnie zazdroszcze wszystkim, którzy wyprowadzają się "na swoje", między innymi tobie Zocha :) . Mimo, że nasze relacje w rodzinie nie są JUŻ takie najgorsze, to jednek swoje już przeszliśmy i moim największym pragnieniem obecnie (poza dzidzią oczywiście) jest własny kąt. Zobaczymy ile to wszystko jeszcze potrwa :) Miłej niedzieli życzę wszystkim, ja poprostu muszę powieki podpierać wykałaczkami taki ciężkie mam, jakbym po jakiejś ciężkiej imprezie była. Mogła by mi już ta kochana wiosna odpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny chętnie dołączę do tematu ;) My z M staramy się o dzidzie już od jakiegoś czasu tzn. może nie tyle się staraliśmy co zdawaliśmy się na przypadek ;) ale że przypadek nie chce jakoś do nas przyjść od 2 cykli staramy się już na poważnie i jak na razie nic. Dziś termin @ był więc skoro się nie pojawiła to od razu pobiegłam do apteki po test - ale niestety negatyw więc chyba zaczniemy 3 cykl starań jak tylko @ się pojawi, chociaż ciągle mam nadzieje że się nie pojawi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno samopoczucie jako tako, jak jest wśród ludzi to funkcjonuje jakoś, jak zostaje sama to się zawieszam i nic mi się nie chce, mogę siedzieć i się gapić bez sensu w jeden punk, albo spać ;( A plan domu narazie stoi w miejscu, bo wciąż czekamy na plac od teściów, a oni BARDZO się ociągają, tłumacząc ciągle "a co Wam się tak spieszy", wkońcu się wkurzę i kupimy jakieś mieszkanie, chociaż mój mąż bardzo tego nie chce :/ A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilak - nie umarl ja jestem ale nie mam czasu nic dluzszego napisac bo ta przeprowadzka i te swieta :O:O musze sprzatac i w jednym mieszkaniu i w drugim a tamto jest jednak duuze :O i nie mam czasu ale jak sie wszystko unormuje to obiecuje ze bede czesciej zagladac milego dnia kochane buziaki dla kazdej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok M przyjedzie jutro na dwa tygodnie:D ni i "nie czekam" na @ zrobilam jeden test ale nie wiem po co bo to duzo za wczesnie i cos czuje ze nic z tego jak nie wyjdzie to zaczynam brac olej z wiesiolka napewno nie zaszkodzi:)A co do domu naprawde jest inaczej kiedy dom stoi na ziemi mieszkanie tego nie daje uwierz!!! Witaj Zocha no przeprowadz sie juz i wracaj do nas!BUZIAKI GORACE DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty222
hej moge do was dolaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) 🖐️ mam chwile czasu kurcze wczoraj spadla mi klawiatora i polamala mi sie spoacja eh wkurza to troche :O juz bede opdczytywac co tam u was :) KamilaK nie ma czego zazdroscic tyo jeszcze sie wlasne wiec roznie to moze byc no ale jednak bezx rodzicow to juz cos :p wy tez niedlugo bedziecie na swoim :) ania_d witam :) kitty222-witam :) Menia-kobiecinko gdzie ty sie podziewasz? daj jakis zank czekam!! eterno-no to z sypialni nie wychodzicie :D:P hehe no w kazdym badz razie bedzie dobrze i nie chce widziec tu postow ze NIE WIERZYSZ ZE SIE UDAŁO !! jasne?? no bo bede biła :D:D my dzis ostatni dzien tutaj wieczorem juz na nowym mieszkanku :) wreszcie heh juz mialam dosc tego wszystkiego teraz juz tylko wywozimy rzeczy i rozpakowac sie tam i juz :D na swieta nic nie robiłam hehe pojade na gotowe :p a co nie mialam czasu buziaki kochane juz uciekam i odzywac mi sie tu czesciej !!! 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) wczoraj bylam u lekarza :) jestem w 7 tyg ciarzy :) :) :) :) jeszcze niemoge w to uwierzyc pozdrawiajmy was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara1985 to cudownie dobrze ze zrobilas ten test przed swietami ale macie prezent.GRATULACJE Z CALEGO SERDUSZKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Barbara! To nasze maluchy są praktycznie w takim samym wieku :) ja mam końcówkę 6 tygodnie, za chwilę zaczyna się 7 :D ogólnie prawie wszystko po staremu z tym, że męczą mnie okropne mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×