Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

czesc . dziewczyny mierzylam temperature w pochwie mam 37.3 do tego bialy sluz teraz jakby grudkowaty taki wczoraj byl taki jak woda zadnego zabarwienia na jaki kolwiek kolor piersi mnie nie bola tylko wydaje mi sie ze mam bardziej wrazliwe sutki i czasem wieczorem bardziej bole jajnikow skurcze takie czesc eterno hehe :) poczekam jeszcze z testem nie chce sie rozczarowac hhehe a juz 13 dzien od spodziewanej @ ale tez moze mi sie spozniac przez antybiotyki ktore bralam na ten ropien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. wczoraj wyslalam M do apteki po test kupil ale na opakowaniu pisalo ze tylko do diagnostyki in Vitro... no ale zrobilam wyszla jedna kreska ale nie wiem czy wierzyc takiemu testowi 14 dzien @ dalej nie ma juz zaczyna mnie to wszystko denerrwowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jej raczej nie podejrzewam raczej mysle ze to antybiotyk zatrzymal mi okres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka zrobila sobie 4 testy i w 3 wyszlo ze niejest wciazy a w 1 ze jest, i okazalo sie ze jest, tears jej maly ma 3 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :classic_cool: Ja muszę się pochwalić, że Gilberta zaczyna mi wreszcie schodzić ! Nie mogłam się już doczekać tym bardziej że w tym roku było o wiele gorzej. Ale na szczęście ma się już ku końcowi i to jest najważniejsze: ) Jeśli chodzi o ciążę to dalej nic, jak okres miałam z miesiąca na miesiąc tak mam. Ale to nic. Nie zamierzam się przejmować i poddawać, w końcu musi się udać i już ! Jak nie teraz tylko za rok, to trudno, będzie za rok! Ale będzie :classic_cool: Teraz majówka ale pogoda nie sprzyja jakoś specjalnie, no ale ważne że można wypocząć sobie jak należy :) trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :classic_cool: co tam u Was? eterno ? jak się miewasz? : -) daj mi swoje gadu albo maila to możemy se pogadać : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno2@tlen.pl albo przez komunikator tlen:) prawie jak gadu tylko bez numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Nie odzywałam się bo miałam znowu małe załamanie. :/ Ciężko mi się pozbierać, same problemy się walą ostatnio. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha przykro mi, że dostałaś @, ja też czekam, lada dzień będzie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, głowy do góry, będzie dobrze : -) Choć wiem jak to jest, bo mnie ostatnio też życie nie rozpieszcza. Ostatnio zmarł nasz kolega z pracy i to mnie trochę dobiło... ale cóż, życie toczy się dalej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breslowa wśród bliskich mi osób śmierć zebrała w ostatnim czasie wielkie żniwo, jak dla mnie chyba zbyt wielkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny co tam slychac uwas? ja czuje sie bardzo dobrze jak na koniec 3 miesiaca, niemam mdlosci nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Aż się wstydzę- tyle czasu mnie tutaj nie było... Malec rozwija się dobrze, ostatanio byłam na usg genetycznym i NT=0,8, kość nosowa widoczna. U mnie niewiele się pozmieniało poza wiecznie nawracającymi infekcjami i widocznym już brzuszkiem- bardzo szybko zaczął być widoczny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×