Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia bajka!!! - co myślicie?

Polecane posty

Gość animowanka
a mnie sie srednio podoba :) ale to oczywiscie rzecz gustu. Wydaje mi sie ze panna mloda w tym 1 dniu powinna byc cala w bieli, to jest jedyny dzien, nigdy calw na bialo sie juz nie ubierzemy :) Wiec ten paseczek mi tu nie pasuje, ale jak powiedziala lubiaca czekolade ma to swoj urok i efekt bedzie piekny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie zapomnialam dodac ze bez paseczka... jakos w sukni slubnej nie widze dla siebie kolorowych dodatkow- musi byc bielusienka :) ps. no oprócz tych czerowych dodatkow w bucikach :p ja musze miec wysokie bo sadze ze dodatkowe cm wyszczyplaja- a mam kilka zbednych kg...:( no i chodzenie w nich mi nie przeszkadza bo codziennie do pracy w takich wysokich chodze. a zaopatrujecie sie w buty na zmiane?? bo wszyscy mi podpowiadaja zebym sobie wziela na zmiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welon i woalka zdecydowanie nie, opaski fajnie wyglądają ale to zależy jaką bedziesz miała fryzurę i jakie masz włosy. Bo jezeli beda podkręcone to opaska bedzie dobrze wygladała, a jak ktoś ma cienkie włosy i oklapniete to opaska może je "przytłoczyć". Moim zdaniem do tej sukni nie pasuje żaden naszyjnik, bo dekolt jest zaokrąglony do góry, a jak dojdzie bolerko to w ogóle, chyba ze naprawdę bardzo delikatny. Wydaje mi sie ze najlepiej byłoby bez ozdób we włosach (troche to oklepane) za to można zainwestować w jakieś zjawiskowe kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekoalde....
Noemii mysle ze nie zaszkodzi wrzucic do torebki jakis bucikow na zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie rozmawiajmy o cenach bo nie to jest istotne, odpowiedziałam tylko na pytanie. :) Możecie mi wierzyć przymierzyłam 50 sukni i oczywiście było kilka super ale żadna nie była "wow". Mierzyłam w Cymbeline(bardzo polecam i polecam panią Kasie), Madonnie, Magie Sottero, Justin Alexander i Sincerity, Fabio Gritti(też bardzo polecam salon), Emi Mariage, Lisa Ferra, Fulara i Żywczyk(też polecam) Anna Kara. Mam zdjęcia ale nie mogę pokazać bo to łamanie praw autorskich. Głosy są podzielone połowa uważa, że powinnam mieć księżniczkę a połowa, że rybkę. Na szczęście i jeden i drugi typ ma JP i w jednym i drugim się dobrze czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy. :) Też mi się wydaje, że naszyjnik nie ale kolczyki długie jak najbardziej. Włosy będę miała rude, długie i kręcone, mam naturalnie lekko kręcone i dość poddatne. Dodatki jeszcze do wyboru, najpierw suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekoalde....
Zia to nie sluchaj innych tylko idz sama do salonu, przymierz jeszcze raz rybke i ksiezniczke i zobacz w ktorej lepiej sie czujesz i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko to trochę potrwa. :) Musimy się wyprawić do Czech a na razie w następny weekend jedziemy do Warszawy. Ale myślę, że początkiem kwietnia, nie wtedy są święta, w następny weekend mam druhna party to pewnie w połowie kwietnia się wybiorę tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna ze młyna
ja miałam tylko tren z tiulu, na sali był podpięty ale mi go porwali butami , nawet kamera to uchwyciła jak się odrywa płat tiulu , na szczęście były trzy warstwy , odcięłam tą poszarpaną i było ok bo nie miałabym w czym na plenerze wystąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
Noemiii14 jak bez paseczka to jak najbardziej, mnie sie podoba, gora sukni bardzo ladna! Kurcze laski wiecie co ja to jestem jakas dziwna, bo bylam najpierw na stronach internetowych salonow w moim miescie, potem poszlam z konkretnymi modelami, przymierzylam w 3 salonach po 3 - 4 suknie i tak worcilam do pierwszego i pierwszej jaka przymierzylam, wiedzialam ze to "ta" i koniec :) ciesze sie ze nie mialam problemu, wiem po prostu co mi sie podoba i ja wlasnie nie mam sukni jako calosci... mam jakby osobno spodnice i gorset ale nie widac ze to nie jest suknia. Ale widze w tym plus, poniewaz dol sukni nie bedzie ciagnac gorsetu w dol a ja mam czym oddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
A co do dodatków w moim salonie pani przyniosła mi kolczyki i naszyjnik na marnych żyłkach z koralików i celna 95 zł.... a TO SAMO na allegro (z odbiorem w moim mieście) 25 - 50 zł zależy jakie... Paranoja czasami z tymi cenami ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz długi lekko krecone rude to zdecydowanie bez naszyjnika :) co do rybki to najlepiej w rybkach wygladaja kobiety - klepsydry, w rybkach za dobrze nie wygladaja bardzo chude kobiety. Mnie się ta 1 suknia podoba, jest taka zwiewna, jak bedziesz mierzyć to możesz zrobić fotki, jak będziesz je ogladać to będziesz mogła bardziej obiektywnie ocenić czy Ci w takim modelu dobrze, czy jednak w innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub 9 lipca 2011 także jest czas. :) Ale chce tą suknie przymierzyć przed wejściem nowej kolekcji na wypadek jakby nic w nowej kolekcji mi się nie spodobało. A zamawiać można przez salon w Warszawie, tylko wiadomo, że chodzi o przymierzenie najpierw a w tym Brnie jest niesamowity wybór. Ja mam figurę klepsydry ale takiej bardzo wysuszonej. ;) Mam 80 w biuście, 60 w tali i 82 w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne mam ciemny brąz ale farbuje je na rudo(teraz mam naturalny, żeby dać im trochę odpocząć przed ślubem) a mój narzeczony powiedział, że brał rudą, oświadczał się rudej i za rudą chce wychodzić za mąż. ;) Ale mnie to nie przeszkadza bo bardzo dobrze się w rudym czuje, mam niebieskie oczy i bardzo bardzo jasną cerę i jakoś ten zestaw moim zdaniem dobrze wygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa figura - wyszuszona klepsydra - wiec wydaje mi sie że nr 1 będzie idealny. Takie puszyste sukienki nie wygladają dobrze na zbyt okrągłych paniach - robią się wtedy takie bulinki. Jak piszesz o tych rudych włosach to mam przed oczami od razu zielony kolor :D Długie kolczyki białe złote z zielonymi i białymi kamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatruta strzalaaa
sliczna :P bardzo podobaja mi sie takie suknie ktore maja fason balowej sukni ale sa skromne bez zadnych zbednych dodatkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być zielone to jeden z naszych kolorów przewodnich, ja myślałam też o niebieskich szafirach bo taki mam w pierścionku i też mi w takim kolorze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski też by pasowł do oczu i pierscionka, ale uwielbiam połączenie rudego i zielonego :) zielony to dobry kolor przewodni jest już przesyt różowych i czerwonych róż. Zwłaszcza miętowy jest teraz bardzo modny, chociaż mnie najbardziej podoba się szmaragdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ożenić. :) Sorrki to z tych emocji, jestem niesamowicie podekscytowana, że znalazłam takie piękne suknie i w dodatku są one dostępne w Polsce! :) Też mi się podoba ta z kieszeniami, w sumie nie ma sukni z tej kolekcji o której bym powiedziała, że kompletnie mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie numer jeden
kieszenie na fajki i zapalniczkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest hit najnowszych kolekcji, dużo projektantów ma suknie z kieszeniami, ostatnio czytałam o tym artykuł gdzieś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekoalde....
mi sie jeszcze podoba polaczenie rudego z fioletem:) a zielony to w sumie 1 kolor jaki przychodzi do glowy do polaczenia z rudym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna !!! nie sluchaj innych nie znaja sie :) wymarzona jak z bajki napewno bedziesz sie wyrozniac bo jak wiudz eneiktore dziewczyny kupuja takie skromne to cos mnie sciska bo na jednym weselu bylam nbardziej wystrojona od panny mlodej i to na mnie zwaracano uwage:) SLICZNA SUKNIA GRATULUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna !!! nie sluchaj innych nie znaja sie :) wymarzona jak z bajki napewno bedziesz sie wyrozniac bo jak wiudz eneiktore dziewczyny kupuja takie skromne to cos mnie sciska bo na jednym weselu bylam nbardziej wystrojona od panny mlodej i to na mnie zwaracano uwage:) SLICZNA SUKNIA GRATULUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczera Paula mówisz o tym jakbyś była z tego dumna. Że skradłaś show pannie młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×