Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia bajka!!! - co myślicie?

Polecane posty

Gość WOOOOOOW
stac cie na buty od Louboutin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wybieraj pierwszej
Wszystkie dziewczyny wybierają podobne fasony czyli styl na bezę. Ja, podobnie jak Ty, jestem szczupła i mam ten sam wzrost. Wybrałabym tę, w której, jak mówisz, wyglądasz jak przecinek. Po co chować figurę w bezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
ładna, ale nie w moim stylu. Ja patrzę pod siebie (bo biore slub za niecale 2 miesiace) i ja bym sie z niej czula jak beczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zauwazyłam aby większość dziewczyn wybierała suknię w stylu 'bezy' wręcz przeciwnie...wybierają dopasowane modele:) ja wybrałam dopasowaną(obcisłą) suknię z trenem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne sukienki, na pierwszy rzut oka wydawało mi ze ta nr 1 jest zbyt "puchata", ale skoro jesteś wysoka plus 10 cm obcasy to na 180 cm suknia będzie wygladac bajecznie. No a buty bomba tyle że moim zdaniem nie pasuja do sukienki nr 1, lepiej wygladałyby do gładkiej "rybki". Do sukni nr 1 ubrałabym buty które nie rzucałyby sie w oczy, bo suknia ma bogato zdobioną górę. A jakieś dodatki do włosów planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem suknia powinna być do samej ziemi, dopiero wtedy ma swój urok. Tak też pewnie powiedzą Ci panie w salonie :) ale zrobisz jak uważasz. Również wydaje mi się, że buty, które pokazałaś (choć są piękne) do tej sukni nie będą pasować - są w zupełnie innej stylistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia musi się ciągnąc po ziemi inaczej to beznadziejnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooth
sukienka zaj bis ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turliś turliś zisier diker
tak tylko nie zapominajmy, że w sukni nie tylko suniemy po kościele ale potem całą noc tańcujemy więc nie wiem czy suknią ciągnąca się po ziemi (z przodu kładąca się na ziemi) to dobry pomysł wolę mieć wszystkie zęby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turliś turliś zisier diker
a ile kosztuje ta suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turliś turliś zisier diker--jak suknia jest dobrze uszyta i fajnie podpina się tren lub całkiem go odpina to nawet nie odczujesz dyskomfortu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turliś turliś zisier diker
trenik trenikiem ale ja mówie o przodzie sukni (zaznaczyłam to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
turliś turliś a nie wspomne o tym, że osoba tanczaca z toba w parze bedzie ci ja deptac hehe jak za dluga bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem z przodu suknia nie powinna ciągnąć się po ziemi. Ale zobaczymy. Dzwoniłam do Hispanii do przedstawiciela sukien na Polskę i te suknie są w salonie w Warszawie. Suknia jest z kolekcji Jesusa Peiro. Natomiast w Warszawie jest tylko kilka modeli i salony nie przesyłają sukni na przymiarkę. Ale(!) jest ich butik w Berlinie a także cały salon firmowy w Brnie w Czechach od nas do Brna jest mniej więcej taka sama droga jak do Wawy. :) Nie upieram się przy tych butach jak będą pasować to fajnie jak nie to jest jeszcze mnóstwo innych fajnych butów, najpierw muszę zdobyć suknie potem dodatki. We włosach zawsze planowałam welon ale po ostatnich przymiarkach okazało się, że duuużo lepiej mi w toczkach i woalkach niż welonach jednak wydaje mi się, że do tej sukni nie pasuje woalka. Ale myślę też np. nad kwiatem albo modną ostatnio opaską. :) Biżuteria to prawdopodobnie perły. Co do ceny to jak kiedyś dzwoniłam do salonu w Wawie jak te suknie weszły do nich to pani powiedziała mi, że około 5-10 tys zł ale ile konkretne modele i ile ten model kosztuje to nie mam pojęcia. Zresztą to jest kolekcja na 2010 rok a zaraz będzie na 2011 i mogą być wyprzedaże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
Ło MATICZKO!! Tyle pieniedzy za suknie na 2 razy (bo tez na sesje zdjeciowa)??? Moja kosztowala 1700 zł (bo była obniżka) a buty kupiłam za 80 zł śliczne białe z paseczkiem na kostce i delikatna różyczka i wstazeczka na bucie (bez szpica). :|:|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekoalde....
jakos nie wierze ze w Krakowie nie ma pieknych sukni zwlaszcza jesli masz na to przeznaczpny spory budzet...... tym bardziej ze te co pokazalas wcale nie sa jakies nietypowe......w podobnym stylu maja je takze inni projektanci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animowanko
przykład Twojej sukni to typowa oklepana beza, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie swiietna i jak sie czujesz to nie zastanawiaj sie tylko zamawiaj :) Buty tez extra!!! ja mam takie: http://fleq.pl/fleq/product/view.do?id=8589&name=bia%C5%82a-kokarda oczywiscie tez jestem zauroczona bucikami ale nie stac mnie na Louboutiniego:( i dokladnie mam taki sam wzrost jak Ty i buciki tez 12 cm :):) a suknie mialam miec rybke ale stwierdzilam ze tylko raz w zyciu mam okazje zalozyc taką ksiezniczkową suknie :):):) To moja suknia: http://www.annaisbridal.com/en/events1.php?a=9 http://www.annaisbridal.com/en/events1.php?a=5 http://www.annaisbridal.com/en/romance.php ta sama suknia w kilku odsłonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekoalde....
mi sie np. bardzo podobaja suknie San Patricka i La Sposy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
Noemiii14 Buciki są przecudne ale... takie wysokie.. Ja jestem gloria i noge mam tez duza, wiec nie moge sobie na takie buciki pozwolic :( a suknia z czerwonym paskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekoalde....
fajna ta suknia z ta czerwona wstazka:) jak dodasz do tego bukiet i usta w tym samym kolorze to bedzie pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×