Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Terapia EAT (elektro-akustyczna), jest naprawdę niezrównana w walce z uciążliwą pomarańczową skórką. Impulsy akustyczne i fale elektryczne nie tylko skutecznie rozbijają cellulit, ale też poprawiają napięcie skóry, jej koloryt, skóra wygląda młodziej. Efekt jest widoczny gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Nie ma efektów ubocznych, efekty są długotrwałe, a co najważniejsze są klinicznie potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie zabiegów high-care w elite, efekty są już widoczne, a zostało mi jeszcze kilka do wykorzystania (wykupiłam pakiet 10 zabiegów, bo taniej wyszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_32_
Jak koleżanka polecam również terapię EAT - naprawdę dobrze i przede wszystkim szybko działa (przed wakacjami to ważne :) ). Tam gdzie chodziłam dobierali to i łączyli zamiennie z X-WAVE i po każdej terapii robili dodatkowo drenaż limfatyczny. U mnie było się czego pozbywać - efekty bardzo dobre a cena przystępna. Polecam tą terapię, poniżej macie link to informacji na ten temat. http://fizjoter.pro/uslugi/eat-skinshock/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosol234
Moim zdaniem- Venus Legacy a potem dlugo długo nic :) Nakorzystniej cenowo chyba we wrocku, w dermamedzie go mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym zabiegiem na cellulit był spm digital w połączeniu z mezoterapia. Efekty świetne ☺ polecam wszystkim ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśK82
Ja ostatnio wyczytałam, że drenaż limfatyczny ma silne działanie antycellulitowe i od razu zdecydowałam się poszukać, gdzie mogę skorzystać z takich usług. Padło na salon J'adore ( http://jadoreinstytut.com/ ), głównie ze względu na liczne dobre opinie i zdecydowanie mogę polecić , efekt rewelacyjny, a sama obsługa salonu bardzo profesjonalna. Samo centrum Krakowa, więc łatwo trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak drenaż jest świetny. Ja polecam drenaż slide styler. Korzystałam z zabiegów w Krakowie w gabinecie Masaż Med. Efekty rewelacyjne ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Annaa
Venus Legacy na pośladki - cudo - u mnie serio zdziałał cuda i to jeden zabieg ! W Warszawie możecie wykonać w klinice Profemed. Ja na początku nie wierzyłam, że będzie tak dobrze, a jednak jest. Jak macie trochę kaski na zagospodarowanie na taki zabieg, to zdecydowanie polecam Venus, na pewno kasa nie bedzie wydana w błoto i to nie jest moja tylko opinia, ale jak widać w poprzednich komentarzach jest wiele zadowolonych kobiet , po tym zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wszystkim masaże próżniowe, dzięki nim pozbyłam się cellulitu, jak dla mnie to najbardziej skuteczny zabieg, jeśli chodzi o skórkę pomarańczową, żadne kremy nie działają tak jak dobry masaż. Ja chodziłam do bytomskiej kliniki Amaryllis bo jestem z Chorzowa. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_klarka
Masaże próżniowe? Nie słyszałam jeszcze, a to wystarczy jeden zabieg czy trzeba powtarzać? O Venus Legancy z kolei słyszałam bardzo wiele pochlebnych opinii i, że juz po pierwszym zabiegu są bardzo fajne efekty, tylko zastanawiam się jak to cenowo, w tym profemedzie to dużo trzeba kaski szykować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są masaże próżniowe :) Ja chodziłam na spm digital i efekty są naprawdę super :)))))))) wystarczyło mi tylko 5 zabiegów a do tego nie są one drogie :) Byłam na zabiegach w Krakowie ale myślę ze w innych miastach tez są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Annaa
W Profemedzie ceny są przystępne, porównywałam z innymi klinikami i są na prawde ok. Obsługa na wysokim poziomie. Ja tez wczesniej nie słyszałam o tych masażach prózniowych, ale kilka zabiegów trzeba zrobić, a ja po Venus mialam po 1 zabiegu już efekt bardzo zadowalający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 4 zabiegach vela shape. Zaczynam widzieć efekty. Z brzucha zgubiłam 2 cm, z bioder 1,5. Cellulit też już jest mniejszy. Vela shape to jeden z tych zabiegów, które opierają się na masażu podciśnieniowym. Maszyna, którą wykonuje się masaż, ma taką komorę, która wsysa skórę i masuje ją tak jakby od wewnątrz. Tu napisali o nim nieco bardziej dokładnie: http://dermamed-estetica.pl/vela-shape-redukcja-obwodu-ciala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszyczkaa
Dziewczyny a jak po tym venus legancy z efektami - straciłyscie jakies cm czy to tylko ujedrnienie skóry? To boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej skuteczne są fale radiowe w walce z cellulitem i rozstępami. W gabinecie u doktor dermatolog Magdaleny Afrykańskiej w Szczecinie http://www.doktorafrykanska.pl/ wykonywane są takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina37
Paulina37 U mnie cellulit który miałam na brzuchu, pośladkach i udach zginął po roku czasu. Około dwóch lat temu odchudzałam się 6 miesięczną kuracją ziołami Tybetańskimi. Schudłam blisko 20 kg ale cellulit jeszcze pozostał około 60 % tego co było. Jednak teraz mimo że już nie stosowałam ziół po roku nie ma go praktycznie wcale. Dlatego z własnego doświadczenia bardzo polecam Zioła Tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja pierdziu... same REKLAMY...........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna plus zimna kąpiel zimą a latem dobra jest plaża nudystów i nagie pływanie(sól z morza pielinguje skórę i po cellulicie nie ma ani śladu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam w samym centrum Sosnowca do Akademii Kosmetologii Karolina Martin (www.karolinamartin.pl). Kosmetolog dobrała mi zabiegi - endermologię LPG oraz karboksyterapię (mają podobno jedno z najlepszych urządzeń). Później był jeszcze zabieg Focus RF na wiotką skórę na brzuchu i powiem szczerze, że efekty są rewelacyjne! Pozbyłam się praktycznie w 100% cellulitu. Minęło 5 miesięcy i nic nie wraca. Myślę, że najważniejsze jest, aby ktoś z wiedzą i doświadczeniem odpowiednio dobrał zabiegi i stosował renomowany sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśkaa
A venus legancy konkretnie mozecie mi polecic kogoś doświadczonego w Wawie - czy to wykonuja lekarze medycyny czy tylko kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu korzystałam w salonie l'bioline z zabiegu na modelowanie sylwetki i walka z cellulitem - godzinna endermologia, trafiłam na dużą promocję zamiast 199zł zapłaciła niecałe 80zł, jestem zadowolona z efektów i jeszcze nie raz skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z sauny na przemian z zimnym prysznicem i basenikiem.Zauważyłam że cellulit mi się zmniejszył a piersi zrobiły się bardziej jędrne.Uważajcie tylko na początku na sutki bo po wyjściu z basenu sterczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla007
A ja kupiłam wrześniowy Twój styl i mam kupon na zabiegi odchudzające -40% do profemedu - świetna okazja żeby ich sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniczka
Kurcze super, bo ja byłam w kilku kioskach i nie trafiłam już na żaden egzemplarz twojego stylu z września, a faktycznie kupon z niezłą promocją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka_ka
tego spm jeszcze nie znam, za to bardzo sobie chwalę vela shape III. zawsze miałam problem z cellulitem na udach, szczególnie po ich wewnętrznej stronie :/ robiłam sobie sama masaże, wklepywałam różne kremy, zmusiłam sie nawet do biegania (!!!) ale pomogło tylko połowicznie. myslę, że to jest genetyczne bo moja babcia też ma pokaźny celulit a jest jednak szczupłą osobą. w każdym razie byłam na tym zabiegu w vesunie w bonarce i po 3 zabiegach moge powiedziec, że jest WYRAŹNA poprawa. mam nadzieję, że bedzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chwalę sobie spm :) miałam dosyć duży cellulit ale po zabiegach stał się nie widoczny. Jak gdzieś mocno ucisnę udo to troszkę go widać. Ale to już jest nic w porównaniu z tym co miałam :) Polecam bardzo zabieg spm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit_Ela
Ja korzystałam z ampułek Lierac przez jakieś 6-8 tygodni tak jak mi zalecono. Cena nie jest może za niska (najtaniej ok. 160 zł - http://aptekajakmarzenie.pl/lierac-phytophyline-ampulki-redukujace-zaawansowany-cellulit-p-9579.html) ale biorąc pod uwagę czas to miesięcznie nie wychodzi aż tak źle. Co do skuteczności to zauważyłam dość znaczną poprawę, ale oczywiście zabiegi są skuteczniejsze. Niestety nie stać mnie na nie a i z czasem krucho, więc zostałam przy kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×