Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość elka3453465
Dziewczyny - ale po co tyle kasy wydawać - jak można prościej i taniej i samej w domu :) Ja tam body wrapping stosuję i po miesiącu o cellulicie zapomniałam. Teraz już tylko od czasu do czasu dla utrzymania efektów. A przekonał mnie ten wpis na blogu. Kupiłam - przetestowałam i potwierdzam - to działa :D http://cellulitowo.pl/walczysz-z-cellulitem-i-rozstepami-poznaj-kosmetyki-ktore-naprawde-dzialaja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym body wrappingu to słyszałam... ale skuteczny też z tego co oczywiście mi wiadomo, jest też zabieg Venus Legacy (dermamed chociażby go ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że nie ma jednego najskuteczniejszego, tylko trzeba działać wielotorowo. Ja mam zamiar skorzystać z pakietu w Ars Estetice (http://www.arsestetica.pl/ofertyspecjalne/pakiety-promocyjne/zabiegi-na-cialo/program-likwidacji-cellulitu/), bo mają tak dwa zabiegi do wyboru, które połączone ze sobą dają bardzo dobre efekty. Wydaje mi sie, ze dwa jest lepsze niż jeden. Więc mam nadzieje, ze będzie to efektywna walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka11
Z tego co wiem VENUS Legacy jest teraz najlepsze. Dobre też VelaShape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada9001
Cześć. Od wielu lat walczę z cellulitem, próbowałam wielu zabiegów i podzielę się z wami moim doświadczeniem. Zaczynałam od dermomasażu, nie wiem jaki to był sprzęt, ale chodziło o popularne zasysanie skóry z jednoczesnym masażem rolkami. Efekt był po ok. 20 zabiegach, dość zadowalający, ale po zakończeniu cellulit szybko wrócił. Potem była bańka chińska, dla mnie jest za słaba, efektów brak. Próbowałam też fal radiowych, to było może z 5 lat temu, więc technologie pewnie się zmieniły, ale efekt też był słaby. Zrobiłam ok. 6 zabiegów i owszem, skóra była bardziej napięta, ale cellulit ani rusz. Jak dla mnie jest to zabieg na ujędrnienie skóry, ale do rozbicia tkanki tłuszczowej się nie nadaje. Mezoterapia igłowa- wiadomo, dla fajnego efektu zniesie się ból i to dość spory. Ale jest to zabieg bardzo czasochłonny. Nie można robić więcej niż dwie partie naraz, czyli np. tył i wew. strona ud i koniec. Przód i pośladki następnym razem, a gdzie ewentualny brzuch i boczki? Zabieg można powtórzyć po miesiącu, znów oczywiście na max dwie partie. Na jedna partię potrzeba od 2 do 5 zabiegów! Poza tym przez tydzień po zabiegu w miejscu wstrzykiwania jest straszny obrzęk, nie można też się przemęczać, więc wszelkie ćwiczenia odpadają. Mimo niezłych efektów to nie jest zabieg dla mnie. Mezoterapia bezigłowa- niezbyt bolesna, a efekty mizerne. Nie warta uwagi. Endermologia- robiłam na oryginalnym sprzęcie LPG, łącznie 18 zabiegów. Efekty super, ale podobnie jak przy dermomasażu cellulit po zakończonej terapii szybko wracał. Velashape- zrobiłam jeden zabieg promocyjny na Velashape II, a serie kolejnych pięciu miałam już na Velashape I. Oba sprzęty oryginalne. Jest to zabieg, który najbardziej mi odpowiada. Efekty są szybko, seria 5 zabiegów to 5 tygodni i po temacie. Dla wymagających kolejny zabieg, czy dwa to nie jest wielka strata czasu. Serię zrobiłam w zeszłym roku między sierpniem, a wrześniem i efekty są do dzisiaj. Kosmetyczka tłumaczyła, że dla potrzymania można robić jeden zabieg w m-cu, ale jakoś się nie zebrałam, za to przed latem na pewno powtórzę serię. Przy zabiegach endermologi i velashape koszty są podobne. Jeden zabieg veli jest droższy, ale przy moich 18 endermologiach to ta właśnie wyszła drożej. Poza tym po serii velą można się wspierać jakimś dermomasażem, który będzie tańszy od endermo, a utrzyma efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaJ
czytałam ostatnio troche o takich zabiegach i doszłam do wniosku ze chyba najskuteczniejszy z nich jest Icoone. Bardzo dobrze walczy z cellulitem. Jak chcesz skorzystać to dowiedziałam sie że teraz tutaj http://www.vicihair.pl/ mają dobrą promocje na te zabiegi. Ceny sa obniżone o 50% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ruszcie wasze grube pupska i ćwiczcie!!!! Leniwe babska i myślicie,że wam po dwóch zabiegach cellulit zejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleszka
trzeba się ruszać, smarować, dobrze odżywiać...ja sobie jeszcze fundnęłam zabiegi w Ikonie w Wawie - Dream Healther Platforma...i moja pupa wygląda jak nigdy dotąd! tj. mam nadzieję ze będzie jeszcze lepiej wyglądać bo to dopiero początek ale jest dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przykładem, że naprawdę długo walczyłam z cellulitem, powstał tak naprawdę nie wiadomo kiedy, oczywiście stosowałam różne diety ale ciężko było u mnie z konsekwencją. I mogę przyznać, że w moim przypadku skuteczne okazały się zabiegi karboksyterapii. Polega to na wtłoczeniu pod skórę dwutlenku węgla, to nic strasznego po zabiegu jest delikatne zaczerwienienie i małe siniaki. Zrobiłam cała serię w Estetica Nova na Ochocie – w moim przypadku było to 10 zabiegów. I jestem mega zadowolona! Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taką gładką skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSamiNa
Jeśli chodzi o celulit, to dla mnie tylko Venus Legacy. Ja robiłam we wrocławskim Dermamedzie - mają taką maszynę oni i jeszcze może 3 gabinety w Pl, z czego jak się spojrzy na warszawskie ceny to mozna usiąść z wrażenia (takie wysokie). Samo urządzenie to głowica do masażu - nagrzewa się do ok. 41 - 42 stopni (optymalna temperatura do rozbicia tłuszczu) i tak masuje. Uczucie jest bardzo przyjemne. Co do efektów to wiadomo - zależy, natomiast słyszałam o kobietach, które stracił nawet do 5 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juratas
Ruch, jak najwięcej ruchu, chodziłam na zabiegi do Beauty Center Józefów, starałam się również dbać o dietę i rzeczywiście zadowalające efekty udało się uzyskać. Oczywiście nie od razu, ale faktycznie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Vici Hair na wszystkich forach robi sobie darmową reklamę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już pisał o tym, ale ja też uważam, że zabiegiem najlepszym na cellulit będzie fala akustyczna (w Warszawie ciężko jest znaleźć gabinet z wykonujący ten zabieg, mi udało się dopiero na Ursynowie we Fleur de Beauty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie jeszcze zabiegi tam są wykonywane i jak prezentują się tam ceny? Szukam teraz czegoś Ursynowie z nićmi liftingującymi, warto wam zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania marwik
W zasadzie jedyne co wchodzi w grę to zabieg, ale dopasowane pod ciebie, przy jednoczesnych ćwiczeniach i ogólnej aktywności. Udaj się do Beauty Center w Józefowie, tam ja chodziłam. Poproś o dobór odpowiednich zabiegów i ci pomogą. To na prawdę można dosyć łatwo rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam problem z Cellulitem. Należę do osob skini fat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noce_dnia
Skinny fat to jeszcze bardzo pomijane zjawisko - natomiast można z nim walczyć. Jak dla mnie - venus legacy (wiem, ze to urządzenia ma raptem kilka salonów w pl, na pewno jakiś w stolicy no i oczywiście wrocławski Dermamed). Polega na masażu specjalną głowicą, która nagrzewa się do temp. kilkudziesięciu stopni. Dokładniej takiej, by efektywnie to rozbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zabieg jakiś mniej inwazyjny? Tu sie zgadzam z powyższą propozycją, dobry byłby też zabieg MedShape, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz Therma lifting, ja robiłam w w warszawie zabieg bardzo mi sie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomaga endermologia. Kiedyś mialam tylko 3 zabiegi i cellulit znikł w 99%, ale to bardziej dzięki pani wykonującej ten zabieg, bo naprawdę bardzo sie przylozyla i efekt był super. Pózniej chodziłam do innych gabinetów i mimo wielu zabiegów cellulit nadal był. Śmiem twierdzić, ze zabiegi były robione byle jak, a panie je wykonujące bardziej interesowały sie plotkami niż przylozeniem sie do pracy. Miesiąc temu znów poszłam na 2 endermologie do sprawdzonego gabinetu w Krakowie i jeszcze 1 karboksyterapie i efekt bardzo zadowalający. Nogi jak nowe, jędrne, bez cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zauważyliście, że tu już nie ma normalnych "gości"? Piszecie sami do siebie, reklamując swoje gabinety, ciekawe kiedy wam się znudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam różnych zabiegów na cellulit, niestety bez wiekszych efektów. Jakiś czas temu przez przypadek natrafiłam na artykuł na temat fali uderzeniowej. Po namowie mojej znajomej kosmetyczki zdecydowałam sie na serię zabiegów. Polecono mi serię 6 zabiegów, a do tego regularne ćwiczenia i picie dużej ilosci wody. Obecnie jestem po 4 zabiegach i naprawdę zaczynam widzieć fajne efekty. Moja skora jest gładsza i bardziej jędrna. Przede mną jeszcze dwa zabiegi, myślę że jestem na dobrej drodze tym bardziej, ze końcowe efekty mają być widoczne nawet po 2 miesiącach od zakonczenia serii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam zabiegi na cellulit w Klinice Miracki w Warszawie. Ja chodzę na zabiegi endermologii i nie przypuszczałam, że przyniosą tak dobre efekty. Na udach po kilku zabiegach jest bardzo duża różnica. Myślę, że zrobię jeszcze około pięciu zabiegów i na lato będzie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze raz: czy zauważyliście, że tu już nie ma normalnych "gości"? Piszecie sami do siebie, reklamując swoje gabinety, ciekawe kiedy wam się znudzi smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, że z cellulitem to trzeba walczyć kompleksowo, że jeden tylko zabieg nie pomoze, i najlepiej robić takie, które się w jakiś sposób uzupełniają. Ja korzystałam z zabiegów w klinice medycyny estetycznej http://www.arsestetica.pl/ i jest bardzo duża poprawa. Udało mi się trafić na promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wydaje mi się, że trzeba walczyć kompleksowo. nie wystarczy zabieg. trzeba zmienić styl życia, dodać do swojego rozkładu tygodnia aktywność fizyczną (polecam bieganie). tak samo powiedział mi lekarz w klinice Elite, który wykonywał zabieg (High Care Center) na cellulit. efekty są widoczne, ale pamiętajcie, że jeśli chcecie je utrzymać, musicie zmienić styl życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×