Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Połaczenie: 3x mezoterapia cellucare 7 x karboksyterapia! Miałam i zaczęłam widzieć zmiany w strukturze po 3 zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Forumowiczki :) Temat cellulitu był wszech obecny w moim życiu jako że próbowałam niemal wszystkich metod w jego likwidacji :) Testowałam wszystkie nowinki i nic :) W zeszłym roku jednak udało mi się zlikwidować cellulit i jak narazie nie powraca . w marcu zeszłego roku postanowiłam się poddać serri zabiegów z wykorzystaniem Fal Radiowych ( które emitują ciepło) Urządzenie nazywało się ThermaLipo i dostępne było w Boston Clinic w Warszawie. Kosmetolog na moje uda zasugerowała serię 8 spotkań 2-3 x tygodniu + 1 x w tygodniu masaż banką chińską- dla mnie super- skoncentrowane zabiegi , to coś co lubię -seria trwa 3-4 tygodnie a nie ciągnie się długimi miesiącami w nieskończoność. Efekty były zauważalne stopniowo po każdym zabiegu. Ostatecznie efekt jaki uzyskałam przerósł moje oczekiwania ! Cellulit został zredukowany praktycznie do minimum, wygładziła mi się skóra stała się jakby bardziej sprężysta, zauważyłam też, że moje rozstępy stały się mniej widoczne. Uważam dziewczyny , że warto abyście wypróbowały to Termalipo- na mnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy komentarze piszą właściciele salonów, czy dystrybutorzy urządzeń. Myślałam , że zaglądając na tę stronę dowiem się co tak naprawdę może pomóc. Nie mam nadwagi. Ćwiczyłam i ćwiczę. Stosuje masaże bańka chińską, wykupiłam ponad 10 zabiegów endermologii i nic. Skóra jest wiotka, tak jak była. Twierdzicie , że efekty są rewelacyjne. To dlaczego gwiazdy, które mają tyle pieniędzy i mogą zrobić sobie każdy zabieg chodzą z cellulitem. Może ktoś mi wytłumaczy, jeśli mój komentarz znajdzie się na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze fajny jest laser antycellulitowy http://nplink.net/jNgqyLj2 szczególnie dla Pań z cellulitem wywołanym środkami antykoncepcyjnymi. polecam jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy - velasmooth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymera
Świetne zabiegi na cellulit i nie tylko ,wykonują we Wrocławiu w gabinecie medycyny estetycznej Wellderm.Warto najpierw pójść na konsultacje, a zabiegi sami doradzą. Są na prawdę profesjonalistami, a każdy ma inną skórę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sastentun
Ej, ktoś pisał o welldermie wyżej. czy wiecie, gdzie mają siedzibę w Wawie?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie namolna ta reklama weldermu - na każdym wątku. Dajcie spokój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sill3
Trzeba pamiętać, że cellulit należy zwalczać zewnętrznie i wewnętrznie. Najlepiej wykorzystać oczyszczanie wewnętrzne za pomocą lucerny siewnej oraz zastosowanie zewnętrzne w postaci kremu zawierającego pantenol, witaminę E, glicerynę, ekstrakt z rozmarynu i inne składniki wpływające na poprawę elastyczności skóry. Szczerze polecam preparaty, które znalazłam na tej stronie http://supershape.pl/zabiegi-kosmetyczne/ pomogły mi, mojej mamie i siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.29 Nie wiem, czy komentarze piszą właściciele salonów, czy dystrybutorzy urządzeń. Myślałam , że zaglądając na tę stronę dowiem się co tak naprawdę może pomóc. Nie mam nadwagi. Ćwiczyłam i ćwiczę. Stosuje masaże bańka chińską, wykupiłam ponad 10 zabiegów endermologii i nic. Skóra jest wiotka, tak jak była. Twierdzicie , że efekty są rewelacyjne. To dlaczego gwiazdy, które mają tyle pieniędzy i mogą zrobić sobie każdy zabieg chodzą z cellulitem. Może ktoś mi wytłumaczy, jeśli mój komentarz znajdzie się na stronie. Być może miałaś zle robioną endermologię, nieodpowiednio dobrane parametry do Twojej skóry. Dieta też jest bardzo ważna, musisz pić dużo czystej wody mineralnej i ograniczyć spożycie cukru i białego pieczywa. Jeśli mówisz, że Twoja skóra jest wiotka zastanów się czy w Twojej diecie jest wystarczająca ilosć białka, mało kolagenu - przeróznych galaretek i ryb w galarecie. Mi bardzo pomógł dermomasaż podciśnieniowy, to odpowiednik endermologii, ale nie trzeba ubierać kombinezonu, więc cały czas reakcja skóry jest pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja również walczę z cellulitem już od kilku lat.. Stosowałam niemal wszystko.. kremy, masaże, diety, zabiegi i ostatnio koleżanka poleciła mi wykonanie zabiegu falami radiowymi. Na zabiegi chodzę do Derma Clinic, jest to wykonywane urządzeniem Carismed Kontur RF. Jestem po 3 seriach i jeszcze 3 przede mną. Jestem bardzo zadowolona z efektów i mogę szczerze ten zabieg polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankaaae
Zabieg na podniesienie pośladków. Punktowy zabieg na pośladki ma duże znaczenie w przypadku tzw. „brodges” gdzie nadmiar ciała po bokach ud, który zmienia figurę jest przede wszystkim skutkiem opadniętych i spłaszczonych pośladków. Już po kilku zabiegach można zaobserwować efekt podniesionych i ujędrnionych pośladków. Zabieg wykonywany w Salonie BIO-SALON w Łodzi ul. Piotrkowska 182. http://www.bio-salon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie naskuteczniejszy na cellulit jest lipomasaż zwany czasem dermomasażem. Miałam robioną serię zabiegów w Poznaniu w salonie beauty premium i jestem bardzo zadolona z efektów. Pierwsze masaże były dla mnie trochę bolesne, ale ból do wytrzymania. Wcześniej próbowałam sama masować się bańką chińską ale chyba robiłam to za krótko i nieregularnie, więc nic mi to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś robione zabiegi na cellulit falami radiowymi RF? Jestem ciekawa czy są skuteczne, bo moja kosmetolog bardzo je zachwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacynie działa serum Refining Body Complex EVENSWISS. To chyba pierwsze serum dające takie efekty! Niestety nie cierpię ćwiczeń :( więc opieram się tylko na kosmetykach. A tu prosze bardzo : cellulit znika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimooos
Zaffiro:) Ale nie wiem jak u innych, mi pomoglo Robilam jak cos w Wellderm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata999999
Ja, po tym, jak odpowiednia diety, suplementy i ćwiczenia nie przyniosły pożądanego przeze mnie efektu , redukowałam cellulit laserowo w gabinecie Bellisana. Efekt świetny! Myślę, że wszystko to razem mi pomogło, ale gdyby nie laser, to nie miałabym tak gładkiej skóry, jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Podobno Tołpa ma świetne kosmetyki... jest takie serum 14-sto dniowe. Mi starczyło na dużo dłużej i efekty są (potwierdzone przez koleżanki więc chyba to nie tylko moja wyobraźnia...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukajcie dziewczyny velashapeplus - 10 zabiegów i ciało jest zupełnie inne. Pewnie nie u wszystkich wszystkie niechciane pagórki znikają, ale polecam szczerze. Działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wszystkim stosowanie alg mikroorganicznych na cellulit- ja nakładałam zieloną papkę i owijałam się folia spożywczą- efekt przeszedł moje oczekiwania-po kilku miesiącach znaczna redukcja pomaranczowej skórki. same wypróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam VelaShape Plus - super działa na tłuszczyk i skórę. Teraz w Twoim Stylu jest rabat na te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodomi
ja z kolei uwielbiam zabiegi w wellderm na Inowrocławskiej (Wrocek) - mają tam zabieg EAT SkinShock i mezoterapię bezigłową :) na moją tragiczną sytuacje ten pierwszy podziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam serię 6 zabiegów Arosha w Źródle Piękna www.salonkosmetyczny.krakow.pl . Są to bandaże nasączone substancjami, które mają potocznie mówiąc spalać tłuszcz i wygładzać skórę. Efekty były bardzo fajne, bo skóra była gładka, pachnąca a cellulit znacznie się zmniejszył. traciłam też 2 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jakbys poszla do spa np www.dayspa.bielsko.pl :) tam maja mnostwo zabiegow na celullit i pewnie sie od razu poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.18 Miał ktoś robione zabiegi na cellulit falami radiowymi RF? Jestem ciekawa czy są skuteczne, bo moja kosmetolog bardzo je zachwala? xxx Ja miałam robione zabiegi rf na wewnętrzną stronę ud ale bardziej żeby ujędrnić uda. Na cellulit miałam dermomasaż podciśnieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fale radiowe jak najbardziej ujędrniają skórę, masaż także. Trzeba tylko uważać aby parametry nie były za mocne bo można nabawić się popękanych naczynek. Ja korzystam z liporadiologi i jest tu masaż i rf, podczerwień..na początku zabieg nie był przyjemny bo miałam nieporozbijane grudy cellulitu..brr..ale po 4-5 zabiegu było dużo milej no i efekty super. Polecam każdemu. Ja byłam tu https://www.facebook.com/pages/Beauty-Time/830442686966005?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landziaa
MIałam kiedyś robione coś podobnego, ale na sprzęcie Intelekt RPW od IfaPro, działa na zasadzie fali akustycznej, spodobało mi się, szybko, bezboleśnie, czekam jeszcze kilka dni, podobno z tego są najszybsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończym nabór modelek na szkolenia medycyny estetycznej. Zapisy tylko do 27.01.2015r. Następny w panelu jesiennym. Zapraszamy osoby zainteresowane do zarejestrowania się w Bazie Modelek na szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Poszukujemy modelek/modeli na szkolenia z Warszawy, mazowieckiego oraz modelek, kórym nie przeszkadza odległość. Prosimy o jak najszybszy kontakt przez formularz kontaktowy lub przesłanie bezpośrednio maila na info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz dodania numeru telefonu. Pozdrawiamy Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×