Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość PO Ciązy
Hej dziewczyny najlepszym zabiegiem jest RF mikroigłowy byłam we wrocławiu na tym zabiegu efekty rewelacyjne po 1 zabiegu , teraz ide do nich na rozstepy na brzuchu widziałam efekty i wiem ze potrafi to urzadzenie ich sie pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajewska
jestem po zabiegu w klinice Elite. poszłam z przyjaciółką bo początkowo byłam strasznie przerażona. jeszcze przed wejściem do gabinetu chciałam stamtąd zwiać. na szczęście zostałam i teraz mogę się cieszyć ładną pupą, bez fałd, cellulitu. cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka razy na zabiegu KARIN HERZOG Silhouette w Cosmetica Rosa (http://spaszczecin.com/) i jestem zachwycona wynikami. Skóra jest jędrniejsza i gładsza, teraz tylko na utrwalenie trzeba trochę nawyki żywieniowe zmienić i będzie bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich zabiegów raczej wolę coś takiego jak Intelekt RPW działa to na podstawie fali akustycznej, rozbija kolagen w tkankach tluszczowych, bez żadnych igieł, ani śladów po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejek23
Rio CelluLight Laser Rio CelluLight Laser to przełomowy laser antycellulitowy, skuteczniejszy od masażerów manualnych i automasażu. Efekty porównywalne z drenażem limfatycznym i innymi zabiegami kosmetycznymi w salonach odnowy. Dwa profesjonalne kosmetyki dołączone do zestawu intensyfikują redukcję cellulitu.Urządzenie dość drogie, ale na pewno godne uwagi i co najważniejsze - skuteczne! http://nplink.net/hQsmMcqH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obstawiam endermologię;) miałam różne zabiegi, ale mam wrażenie że tylko porządne masowanie moze to cholerstwo wyprasować:) Własnie zakupiłam z tysiaka pakiet 5 zabiegów endermologii w połaczeniu z liposhock - plan co 2 dni przed samym urlopem a teraz dieta i duuuużo spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłem jak chodziłem kiedyś do sauny w łaźni to nie zauważyłem aby któraś z kobiet miała cellulit. Widywałem tylko ładne zgrabne kobiety i u żadnej nie widziałem aby miała cellulit.Chyba trochę przesadzacie że macie cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez spadaj Ty od sauny! Juz na kilku watkach sie udzielasz i kazda Ci pisze, ze jak ma cellulit czy brak cyckow to nie paraduje po saunach, bo sie wstydzi. A Ty tego nie rozumiesz idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie pisze. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami fajni faceci się trafiają na tych fotkach naturystycznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzy niby Indianie są świetni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam na cellulit dermomasaż podciśnieniowy. Na początku jest lekko bolesny, ale skóra szybko się przyzwyczaja. Jestem już po 3 zabiegach i widzę poprawę, przede mną jeszcze 9 wizyt. Chodzę 3 razy w tygodniu do salonu www.beautypremium.pl w Poznaniu, który bardzo polecam, bo z tego co widzę sprzęt jest bardzo skuteczny. Warto teraz wykupić cały pakiet, bo do końca jest w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a klinika Elite w Warszawie? Czytałam o niej dobre opinie, mają tam podobno laser, który rozprawia się z cellulitem raz a dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzixxx
Co prawda nie próbowałam wielu zabiegów, ale byłam na zabiegu falą akustyczną!! Nie sądziłam, że to może pomóc na cellulit, podchodziłam raczej sceptycznie do tematu, ale siostra mnie namawiała i w końcu zaryzykowałam. Polecam ten zabieg w Estivance (dr Krajewski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrin
Najskuteczniejsze dla mnie jest połączenie kosmetyków, bańki chińskiej i fali radiowych RF. Dobrze znaleźć miejsce, gdzie załatwimy wszystko pod jednym dachem. Na specjalistyczne konsultacje, profesjonalnych lekarzy i kameralną atmosferę, możecie liczyć W MTTEstetica w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co łączyć bańkę chińską z falami radiowymi? W zasadzie to co ujędrnisz falami za chwile rozwalisz masażem bańką i spowodujesz jeszcze większe zwiotczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałem jeszcze nigdy kobiety w saunie czy na plaży nudystów z cellulitem więc pewnie jak zwykle przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z Was pytała o klinikę Elite. Mam zaufanie do lekarzy, którzy tam pracują i z czystym sumieniem ją polecam :). Z cellulitem potrafią się rozprawić raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób fal radiowych - to jest niebezpieczny zabieg ponieważ doprowadza do diatermii w tkankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz niebezpiecznego w falach radiowych? przecież właśnie o to chodzi, żeby podniść temperaturę i skrócić włókna kolagenowe. Taki jest cel zabiegu. Po falach radiowych skra jest bardziej jędrna, zbita i zliftingowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda cennik w tej klinice elite? Ile za taki zabieg na cellulit? Czy to kilka zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaliinka
Ja chodziłam na MAgic Pot w Studio Ikona na Migdałowej. efekty super, bardzo miła obsługa. Jestem na prawdę bardzo zadowolona,że idało mi się coś zrobić z tym cellulitem przed wakacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja745
itam. Ciekawa jestem czy któraś z pań słyszała już albo miała okazje wykonać nowy zabieg na usuwanie cellulitu i tkanki tłuszczowej vela shape III? Niedawno miałam okazję wykonać w klinice Vesuna w Bonarce na sobie 4 zabiegi tym urządzeniem i powiem krótko - rewelacja! Efekty były widoczne już po pierwszym razie! Serdecznie polecam Panią kosmetolog Karoline która wykonywała moje zabiegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś chodząc do sauny w klubie łaźnia nie widziałem żeby któraś z kobiet miała cellulit.Chyba przesadzacie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może te, którą mają taki bardzo widoczny, nie chca się pokazywać w saunie? Ja się akurat wstydzę, dlatego postanowiłam się z nim uporać metodą High-Care w Elite w Warszawie, na Złotej. W jakimś czasopiśmie czytałam o tej metodzie i umówiłam się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarrka
ja robiłam mezoterapie na cellulit u dr wojciecha rybaka - bardzo dobrze się czułam w klinice, komfort, bezpiecznie i nawet widziałam ze ma dr certyfikat medycyny estetycznej ...co wzbudziło we mnei podziw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z takiego certyfikatu? Kazdy lekarz go moze miec, wystarczy isc na kilkugodzinne szkolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgora
w studio ikona na urysowie robią takie zabiegi, byłam ja i moje 2 koleżanki. wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone z efektów! na prawdę to pomaga, więc warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×