Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Vel_Poz
Cześć, jakoś trudno mi uwierzyć w likwidację cellulitu dzięki jakimś kosmetykom. Na mnie takie rzeczy nie działają. Z doświadczenia polecam "Velashape plus" - 10 wizyt, 2x w tygodniu, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myka12
Z celulitem walczę od lat. Stosuję co kilka miesięcy jak tylko widze ze moja skóra tego potrzebuje zabiegi liposchock i łącze to z zabiegami endermologii. Po takiej serii zabiegów moja skóra wygląda bardzo dobrze;-))) zabiegi wykonuje w krakowie na sławkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myka to wytłumacz, jak to się dzieję, zachwalasz zabieg jakiś, piszesz że po serii zabiegów skóra wygląda bardzo ładnie, to co dzieje się po serii zabiegów że skóra znowu dostaje celulitu? ten zabieg przez ciebie zachwalany jest mało skuteczny, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy lakier do włosów podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laxigen jeszcze lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Comfort Zone w Dermique w Krakowie (np. D Age). Wiadomo, że sam zabieg nie zastąpi diety i dbania o siebie, ale bardzo pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia w klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości. Dzięki nowym urządzeniom, które podgrzewają podawany w skórę dwutlenek węgla, karbo prawie nie boli. A działa bardzo skutecznie, już po 15 minutach widać, że skóra jest gładsza. Mi prawie zaniknęły dołki na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej i dużo taniej założyć foliowy worek na głowę jest co2 i będzie podgrzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
velashape zdecydowanie, tu masz opis i troche zdjec i info na ten temat www.laime.pl/velashape.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilna "kasiu" wyżej, trochę inteligencji w reklamowaniu. :P Mężczyźni cellulitu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszym zabiegiem jest dieta + aeroby i przysiady. Żadne zabiegi nic nie dadzą, może zmniejsza na jakis czas, ale problem powroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczęłam serię 12 zabiegów VelaSmooth, jestem po pierwszym zabiegu, brzuch boli jakby mnie ktoś kijem obił i mam siniaki na tyłku. Nie wiem jak jutro pójdę na kolejny bo dotknąć się nie mogę. Z zaleceń mam pic dużo wody i zdrowo się odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona w VelaSmooth
do gosc nie martw sie wszystko przejdzie, zabieg jest bardzo silny i dlatego daje takie rewelacyjne efekty, na poczatku tez tak miałam, chodze juz od poczatku miesiąca i moge spokjnie powiedzieć BYE BYE CeLLULITE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka88
Hey, Byłam na zabiegu, który się nazywa terapia falami akustycznymi. Czytam tutaj różne opinie, ale osobiście muszę przyznać, że to zabieg z którego watro skorzystać : ) Nie wiem czy różnice między ośrodkami, które mają to w swojej ofercie są duże, ale tam gdzie byłam - a mieszkam niedaleko Kędzierzyna - Koźle, gdzie jest Centrum Nowoczesnej rehabilitacji - zabiegi były miłe. Jest tam bardzo miła atmosfera akurat i można się zrelaksować, gdy profesjonaliści robią swoje :) Efekty zauważalne, więc namawiam!! Da się walczyć z celulitem, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać wsparcia ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, wszystko zależy od tego jaki masz rodzaj cellulitu. Najlepszym wyjściem jest udać się do profesjonalnego gabinetu z szeroką gamą zabiegów i poprosić specjalistę o wybór najlepszej terapii. Ja tak zrobiłam, poszłam do Artclinique A pani Kasia poleciłą mi firming. Efekty było widać praktycznie od razu.W dodatku załapałam się na promocję. Naprawdę świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasarana
Exilis w Wellderm - serio!!!! Wyrówna ci wszystkie grudki, wygładzi skórę, nawilży... Dla mnie to jeden z lepszych zabiegów na których byłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPM gdzie można zrobić we wrocławiu. Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fran55
Ja walczyłam z cellulitem domowymi sposobami- okłady z kawy, masaże i troszkę to pomagało. Poszłam też na zabieg na cellulit do Q Institute w Warszawie i po nim efekt jest bardzo fajny. Skóra zrobiła się gładka, jędrniejsza i taka milsza w dotyku. A tak się zastanawiam, czy masaże z tymi bańkami chińskimi jest bolesne, bo chciałam swoje uda doprowadzić do jak najlepszego stanu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cffaniur
no ja u siebie w miescie robie zabiegi :) czasami to jest Zaffiro (to akurat w Wellderm) a czasami masaże jakies borowinkowe czy cos :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście cellulit wymaga konsultacji i dobrania odpowiedniej metody pod konkretną osobę. Ale nie piszmy że endermologia jest do bani, skoro ja też jestem np przypadkiem któremu pomogła ona na 100%. Dr Lichaj z Medestu dobrał mi akurat ten zabieg, nie wiem czy każdemu on pomaga. Każdy powinien się skonsultować z lekarzem i zgodzić na zabieg dla niego najlepszy, a nie taki o którym najwięcej sam w domu przeczytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane macie jakieś doświadczenia z karboksyterapią? Dużo czytam na ten temat w prasie specjalistycznej - ale chciałabym poznać Waszą opinię - jutro sama zaczynam taki cykl. A jakie są Wasze opinie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz problem z uporczywym cellulitem? Próbowałaś walczyć z nim na różne sposoby, ale i tak nie możesz się go pozbyć? Schudłaś i na Twoim ciele pozostały nieestetyczne bryczesy, boczki i obwisła skóra na ramionach, czyli tzw. pelikany? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika871
No niestety już taka nasza uroda, kobiety zawsze walczą z niedoskonałościami, muszę powiedzieć zabiegi są dobrym rozwiązaniem, żeby się tego problemu pozbyć. Ja sama byłam w Estetice w Krakowie na serii zabiegów łączonych to był coax med na brzuch, zamrażanie tłuszczu i endermologia na uda, pośladki. Jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegu. Jak macie podobny problem to spokojnie się możecie tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam problem z cellulitem, chciałam się pozbyć tego dziadostwa przed latem. Byłam na serii zabiegów spm połączonego z mezoterapią. Efekty rewelacyjne :) Mogę w końcu założyć spodenki :) polecam takie połączenie jak chcecie się pozbyć cellulitu i ujędrnić skórę. Korzystałam z zabiegów w gabinecie w Krakowie na ul. Śląskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na cellulit pomógł zabieg wymrażania tkanki tłuszczowej (LipoCryo)a następnie karboksyterapia. Jeszcze nie wiem jak długo utrzyma się efekt. Zabiegi robiłam w gabinecie w Krakowie na ulicy Wielickiej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super są szwajcarskie kosmetyki EVENSWISS na cellulit - poprzednia nazwa Dermatopoietin. Serum działa naprawdę genialnie a dodatkowo nie ma tego efektu rozgrzania skóry . Skóra wyrównuje się w bardzo krótkim czasie , kuracja powinna trwać miesiąc , co najmniej. Preparat nie jest tani, ale działa. To chyba jedyny taki na rynku. Swietnie się sprawdzi w przypadku cellulitu I i II stopnia. Do kupienia chyba tylko online . Trzeba wpisać obie nazwy w google. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki 88
Co roku walczę z cellulitem niestety wiernie powraca. Dlatego poddaję chętnie poddaję sie Endermologii i miejscowo wykonuje liposhocka świetnie rozbiją nagromadzony cellulit. Zabiegi wykonuje w krakowskim bagiecie estetica jest tam bardzo duża oferta różnych zabiegów tylko ważne jest żeby wykonać takie zabiegi w serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilot
Zalezy gdzie jestem ale zawsze w Welldermie Warszawa lub Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×