Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość duzaklusia86
Bańki chińskie! poczytajcie, co inne dziewczyny mówią o tym, a nie trujcie się jakimiś "super" tabletkami i nie marnujcie kasy na zabiegi u kosmetyczki. http://duzaklusia1.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecałabym Tobie jeszcze dla pełnych efektów przyjąć sobie Collagen Noble Health. Na pewno przy takich zabiegach, wzmocnimy je i efekt bedzie jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia44Gdynia
Hej dziewczyny, ja od trzech tygodni masuje się bańkami co drugi dzień po około 30minut. (15minut na każdą nogę). Po dwóch tygodniach zaczęłam widzieć efekty i powiem Wam szczerze, że to działa. Wiadomo, na początku był ból ale z każdym zabiegiem staje się on mniejszy. Co ciekawe, polecam Wam bańki chińskie silikonowe, są delikatniejsze, nie śmierdzą gumą i w dodatku są miększe. Mam też zwykle gumowe tańsze ale bardziej polecam Wam silikonowe. Kupiłam je w tym sklepie: http://www.medimas.pl/pl/p/Chinskie-Banki-Sil ikonowe-Na-Cellulit-Antycellulitowe/126 Polecam, warto Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój post się nie spodoba. Nie spodoba sie tym, którzy sprzedają kremy, srodki farmaceutyczne i robią zabiegi profesjonalne. Trudno. Stosowałam kremy, detocell, inny jakiś "cel", endermologię i wiele wiele innych rzeczy. Ludzie, czego ja nie robiłam :D Ile ja kasy nie wydałam :o Mam ponad 50 lat, walczę z tym diabelstwem od kiedy pamiętam. Ćwiczenia też robilam. I powiem wam jedno: jedyne co mi pomaga, i to z ręką na sercu piszę, to te banki chińskie. Mam teraz wakacje, zawzięłam się i masuję co drugi dzień, nie ma przeproś, chce mi się czy nie, masuję. Kiedys już masowałam, ale mi sie robiły pajączki, mam kr***e naczynia. Od kilku lat biorę cerutin, teraz tych popękanych naczyniek tyle juz nie ma. Dajcie spokój z wydawaniem forsy na te wszystkie kremy, ja nawet od Diora kiedyś sobie fundnęłam, ze o zwykłym Vichy nie wspomnę. Dajcie spokój z endermologia, zelazkiem (takim specjalnym u kosmetyczki) i innymi "cudami techniki". Kupcie sobie te bańki chińskie i do dzieła. :D Ja wreszcie po tych latach widzę rezultaty :) a masuję uczciwie dopiero od miesiaca. i ćwiczę jednak, też co drugi dzień. Wiem, że sie tego pozbędę TERAZ. Tymi bańkami. Jedyne co mam ochotę zmienic, to moze faktycznie kupię te silikonowe, ale niekoniecznie. Sukcesów życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli działają na ciebie bańki chińskie, to tym bardziej zadziałałaby na ciebie endermologia. Ten sam mechanizm dzialania - zasysanie i przesuwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziełam 10 endermologii, niezbyt zadziałała, a ubytek w portfelu spory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartilia
Ja jestem po serii karboksyterapii na nogi efekt super. Zabieg miałam robiony na całe nogi. Miałam małe siniaczki które do 3-4 dni się wchłaniały. Kiedyś też miałam endermologia ale u mnie nic nie pomogła. Jeszcze robiłam mezoterapię tez z fajnym efektem Obecnie jestem wielką fanką karboksyterapii z uwagi że cellulitu nie mam, mam bardzo ujędrniona skórę i przestałam mieć problem z pękającymi naczynkami na nogach bo te zabiegi działają na parę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo endermologie trzeba umiec dobrac odpowiednie parametry dla danej pacjentki, a z tego co słyszę z roznych zrodeł panienki w gabinetach nie bardzo sie tym przejmują i robią na odpieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnalla
Też odczułam takie wrażenie totalna masówka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graszka84
zdecydowanie mnie i mojej bratowej pomogła po ciązy kuracja ktorą przeprowadzają w Klinikach urody Laime. Masz przez miesiąc dietetyka, zabiegi i trenera i mozesz jeszcze sobie wyzywienie do tego wykupić i to jest super, bo te 30 dni wystraczy żeby juz sobie zmienic nawyki i zacząc aktywniej zyc, polecam bo mnie ubyło po takim czyms 9 kg, a bratowej 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet w Pruszkowie, korzystałam z zabiegów SPM na nogi i brzuch, efekty świetne. Gabinet znajduje się na Armii Krajowej 40 a w SALONIE KAMELEON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia jest bardzo dobra. W połaczeniu z spm digital na nogi daje jeszcze szybsze i lepsze efekty. Ja korzystam z takich zabiegów w Vacu w Krakowie. Cellulit znika bardzo szybko, nogi mam gładsze i bardziej jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spytałam w aroma stone pod Wrocławiem i poleciły mi zabiegi, tylko dokładnie nazw nie pamiętam, skóra jest dużo gładsza, fajnie nawilżona, i wcale dużo nie płaciłam a wzięłam serię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam własnie ten kosmetyk Nantes. Naprawde licze na to ze da konkretne efekty. Bo jednak walka z cellulitem nie jest prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teterka
mój sposób - .wellderm.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/zabiegi/redukcja-tkanki-tłuszczowej/walczymy-z-cellulitem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luidown
teterka - super sprawa, dzieki za cynk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy na cellulit byl spm digital. Wzielam tylko 2 zabiegi i 1 zabieg fal radiowych. Szkoda ze nie mialam czasu na wiecej bo efekt byl rewelacyjny. Mysle ze jeszcze 2 lub 3 zabiegi i pewnie zero cellulitu. A na zabiegach bylam u Pani Agnieszki w Vacu w Krakowie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wstyd Vacu Centrum żeby tak od szablonu wklejać. Przeszliście samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj oglądałam MTV i pewna pani powiedziała że aby ukryć cellulit należy te partie ciała spryskać lakierem do włosów. Ciekawe może spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azarroooo
Zamiast zabiegów polecam serum EVENSWISS . Działa fantastycznie na skórę i rzeczywiście daje genialne efekty radykalnego wygładzenia . Preparat jest ze Szwajcarii , bardzo łatwy w użyciu a jednocześnie bardzo wydajny. Efekty działania można zobaczyć na facebooku ( trzeba poszukać strony Dermatopoietin). W Polsce dostępny wyłącznie w Krakowie w sklepie LaCosmetica albo online, jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza0192
chodziłam na serie masaży antycelulitisowych do Komfortazji w Krakowie i efekty był duzy ale trzeba tez pamietać o diecie i reguralnych ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczę z celulitem od lat ,tak naprawdę bardzo ważne jest to jaki styl życia prowadzimy jak się odżywiamy itp tylko kto na to ma czas...ja osobiście jestem wielka fanką zabiegów endermologii wykonuje 2 serie w roku dodatkowo miejscowo nad kolanami korzystam z takich mocniejszych zabiegów na tkanką tłuszczową liposhock . Zabiegi wykonuje w Krakowie w salonie Estetica. Dzięki tym zabiegom moja skóra może zaprezentować się na plaży. Życze wytrwałości w walce z niedoskonałościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka1982
Dziewczyny jak macie problem z cellulitem to kremy wam nie pomogą, no chyba że na gładkość skóry. Ja poddałam sie serii zabiegów endermologii w Estetice i rzeczywiście widziałam efekty. Oczywiście to nie na zawsze trzeba też dbać o dietę i troszkę się ruszać. Przed latem znowu zrobię sobie serię zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologia tylko na wodny cellulit i to jeszcze nie zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×