Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć że jest jeszcze jeden fantastyczny program walki z cellulitem, mianowicie stop-cellulit. Polega on na połączeniu kilku czynników: odpowiedniej diety, suplementacji organizmu i terapii falą akustyczną miejsc objętych cellulitem (tutaj macie więcej informacji: http://www.stop-cellulit.com/). Ja sama miałam zrobiony taki zabieg falą akustyczną. I daje efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumarine
Zabiegów na cellulit powstaje wiele. I wszystkie w sumie przynoszą dobre efekty. Jest jednak jeden, ale za to zasadniczy warunek - muszą być wykonywane systematycznie i powtarzane kilkakrotnie. Jeżeli zdecydujemy się na pojedynczy seans, wówczas nie ma się co łudzić, że cellulit zniknie. Poza zabiegami należy pamiętać o tym, by ze skórką pomarańczową walczyć i na innych frontach. Niezwykle ważna jest zmiana nawyków żywienionych na lepsze. Zamiast objadać się fast-foodami, słodyczami, potrawami pełnymi soli, lepiej przejść na zjadanie warzyw, owoców, produktów płenoziarnistych, chudych mięs. Również ćwiczenia są bardzo ważne. Nie tylko przyczyniają się do przyspieszenia spalenia tkanki tłuszczowej, ale także pobudzają krążenie i przyspieszają metabolizm, co jest niezwykle ważne w przypadku redukcji cellulitu. Nie warto rezygnować z kremów antycellulutowych i domowych masaży. Olejki antycellulitowe (takie jak np. ten http://mamamil.pl/produkty/olejek_antycellulitowy) również powinny znaleźć swoje zastosowanie. Nie rezygnujmy ze znanych od dawna metod na cellulit na rzecz zabiegów. Warto wszystkie sposoby ze sobą łączyc. Dzieki temu walka z cellulitem przyniesie lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takich naprawdę skutecznych zabiegów redukujących cellulit warto wziąć pod uwagę liposhock. Zabieg staje się coraz bardziej popularny, a to dlatego, że coraz więcej osób przekonuje się o tym, że takie zabiegi są naprawdę skuteczne. Takiemu zabiegowi można poddać się np. w Good Time Day Spa w Łodzi - to jeden z lepszych instytutów urody, jakość usług maja naprawdę wysoką, a obsługa jest przemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXILIS
A JA POLECAM PANIOM EXILIS - REWELACJA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka z dziurka
Robilam sobie fale radiowe w Doris dorin i faktycznie metoda super . Cos jakby podgrzewanie skory od wewnatrz. Poza tym salon ma jeszcze jeden atut - prowadzi go facet :) i co ciekawe naprawde zna sie na rzeczy . sam zabieg przyjemy - czuje sie tylko cieplo . Skora jakby sie kurczy i jest fajny efekt skurczenia i wyrowniania. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczko z dziurka,ja wlasnie jestem po 3 zabiegach metoda falami radiowymi.I powiem ze nie widze zadnej rozniy nie wiem dlaczego? zapewniano mnie ze po 5 zabiegach bedzie juz widoczny efekt.niestety nie ma.Napisz mi prosze po ilu zabiegach jestes? i do ilu j.nastawiona jest maszyna?ja mam 35j a posladki az 40j.nie wiem czy to za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
babeczka z dziurką jest pracownicą doris dorin, wyluzuj, te wszystkie fale radiowe itp są o dupę potluc, w twoim wieku tym bardziej powinnaś widzieć efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endermologia Wrocław
Dziś i jutro na portalu groupon.pl dla Wrocławia promocja na jeden z najskuteczniejszych zabiegów antycellulitowych - endermologię! Za 48zł zabieg 35min. i 40% rabatu na pełna serię zabiegów. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witaj koleżanko
omijajcie doris dorin szerokim łukiem:O nie maja klientow,gowniane zabiegi bez efektow dlatego nachalnie wchodzi tu ta osoba,tak jak ktos napisal,pracownik tego szajsu i zachwala jakie to tam cuda robia wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Ja na cellulit polecam nowoczesny zabieg o nazwie VelaShape, który jest całkowicie bezinwazyjny. A jaka jest jego skuteczność? Kilka serii VelaShape przyczynia się do zmniejszenia obwodu uda nawet o 4 centymetry. Ale raz na jakiś czas zatem trzeba wykonywać zabiegi, podtrzymujące kurację. Wówczas można oczekiwać najlepszych efektów. W wielu gabinetach, po zapisaniu się na kilkuseansowy zabieg w pakietach oferowane są zniżki. Jednak za pojedynczy zabieg trzeba zapłacić od 1500 4000 złotych ( w zależności od gabinetu). Więcej informacji na temat tego zabiegu znajduje się na stronie http://cwiczenianacellulit.info.pl/2011/01/26/velashape-nowosc-w-walce-z-cellulitem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy któraś może powiedzieć coś więcej o takim programie stop - cellulit? To jakiś kompleksowy program - połączenie odpowiedniej diety i zabiegów falami. Czy któraś z tego korzystała? Czy możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy efekty są faktycznie takie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę, że "purelene" napisała już coś na ten temat - to znaczy, że wypróbowała więc jeśli możesz to napisz coś więcej o tym zabiegu / terapii. Ja na razie muszę zadowalać się zmodyfikowaną lekko dieta i ćwiczeniami (bieganiem). A no i nawet jeden balsam anty-cellulitowy sobie kupiłam, ale nie widać efektów. Z tym, że zdaję sobie sprawę, że aby pozbyć się cellulitu trzeba dużo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaMadzia
Mój odwieczny problem to był cellulit na udach, tak widoczny, że nie mogłam rozebrac sie na plaży bo sie wstydziłam. Dawno temu jak byłjeszcze mniejszy siostrzeniec na plazy zapytał moja siostrę czemu ciocia Magda ma takie dziury na nogach. Niestety słyszałam, od tej pory koniec z plażą. Wypróbowałam wszystkie urzadzenia i nie pomagało. Jedyne co mi pomogło i mogłam w ubiegłym roku wyjsc na plaze w kostiumie to lipoliza iniekcyjna. Wykonuja to lekarze, kłuja całe nogi i podają preparat rozbijajacy grudki cellulitowe. Po pierwszym zabiegu lekka poprawa, po drugim miesiąc później jeszcze lepsza. Po trzecim następny miesiac później rewelacja. Zostało troche nierówności podpośladkami. Po czwartym poszłam na plażę. Na cellulit trzeba zadziałc od wewnątrz jak w reklamie, ale nie reklamie lipolizy iniekcyjnej bo tego nie reklamują. Wada: opóchniecie ud przez 2-3 dni, ale do przeżycia. To warto zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntara
ZAPRASZAM na zabiegi Falemi Radiowymi (RF) Redukujące tkankę tłuszczowa, cellulit, uelastyczniający skórę np: na brzuchu po ciązy. Gabinet Brzesko (małopolska) 50 km od Krakowa. Obecnie SUPER PROMOCYJNA Cena 300 zł za 4 zabiegi . (oszczędzasz 500 zł - normalny koszt jednego zabiegu to 200 zł a w salonach w duzych miastach jeszcze drożej .) Zabiegi mozna oczywiscie zamawiac pojedyńczo ale efekt jest najlepiej widoczny po 3 zabiegach. Zapraszam 788 905 224 Derwen7@wp.pl ODCHUDZANIE, CELLULIT, ZABIEG radio frequency, RF, Fale Radiowe Jak działa RF? Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale radiowe wpływają więc na wytwarzanie w tkankach ciepła. Zjawisko to nazywane jest diatermią. Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Zabiegi Na Twarz, Szyję, Dekolt, Dłonie Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania się ich struktur. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastczyność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Efekt dogłębnej poprawy może pojawić po serii zabiegów. Działanie zabiegu : twarz - podsumowanie spłycanie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek poprawa napięcia zwiotczałej skóry poprawa napięcia policzków poprawa owalu twarzy redukcja tzw. "chomików" złagodzenie fałdów nosowo-wargowych poprawa kolorytu cery lepsze odżywienie tkanek odprężenie mięśni twarzy łagodniejsze rysy twarzy Zabiegi Na Ciało: Wyszczuplanie, Redukcja Cellulitu, Poprawa Napięcia Skóry Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry. Efekty: modelowanie sylwetki - podsumowanie wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej redukcja cellulitu redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki) polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów poprawa napięcia skóry ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biber
No chyba nie ty jedna:) Mnie zaintrygował ten program stop=cellulit, kiedyś czytałam o zastosowaniu fal akustycznych w medycynie estetycznej więc może faktycznie daje to dobre rezultaty. Czy któraś z Was byłą na takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka45
W moim przypadku jedyne co ja sama moge polecić bez żadnej ściemy ze jest super to zabieg koktajlem CelluCare. W sumie nie zdecydowałabym sie na taki zabieg,ale laski-same wiecie jak jest jesli idzie sie na basen i widzisz fajnego faceta,któremu niby ze podoba sie twoja buzia ,ale jak widzi tył to ucieka gdzie pieprz rośnie. I powiedziałam sobie ze nie moge dopuscic do takiej sytuacji, dlatego zrobiłam własnie taki zabieg.I dzięki właśnie wspomnianemu koktajlowi zrobiłam uda i pośladki. Teraz mogę śmiało powiedzieć ze mam pupę niemowlaka ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczzzzka
Modliszka a można wiedzieć gdzie robiłaś ten zabieg i ile on kosztuje ? U mnie to jest masakra, wydaje mi się ze nawet na policzkach mam cellulit ;) Serio, macie tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darecccka
Sprawdzałam w necie i jesli interesuje Ciebie stolica to mozna ten zabieg zrobić miedzy innymi w Klinice La Perla,Lux Medzie Dr Barbara Jerchina,Yeshe Dr Katrzyna Kwarecka -Zając i w Boston Clinic Dr Agnieszka Krajewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupisowa
Czesc. Dla mnie najlepszy zabieg to oryginalna Endermologia. Bylam juz naprawde na przeroznych zabiegach, wydalam duzo pieniedzy, a nie bylo efektu. Z pewnoscia nie polecam fali radiowej jezeli chodzi o sam cellulit, jedynie skora sie napiela troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adameczka1970
Moje drogie , moje doświadczenia z SPM Digital potwierdzają skuteczność tej metody mimo watpliwości jakie mialam na poczatku. jedyny mankament to siniaki jakie sie pojawily ale o ktorych uprzedzano przed zabiegiem metoda moim zdaniem najskuteczniejsza z tych jakie przeszlam - teraz niestety musze sie pilnować :dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że warto skorzystać z Venus Freeze. Urządzenie to dostępne jest w IQ Medica. Z tego co się orientowałam zapobiega on powstawaniu cellulitu oraz redukuje go. Poza tym zapewnia dodatkowo doskonałe rezultaty w odchudzaniu i modelowaniu sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platonka_bl
No ja tez wlasnie słyszałam o tym zabiegu cellucare.podobno działa bardzo szybko,juz po 2-gim abiegu sa efekty,malo tego ,to o czym my kobiety marzyny to zawiera on składnik spalajacy tłuszcz...a wiadomo co to znaczy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie od 4 lat
najskuteczniejszym sposobem na cellulit jest seria mezoterapii bezigłowej NNN firmy BTL, zalecił mi ją kiedyś lekarz jako najbardziej agresywny i najskutezczniejszy zabieg, robię raz do roku w maju serię 10 zabiegów i nie wiem co to cellulit nawet jak ścisne palcami skóre na udach. Polecam tym którzy rozumieją , że z cellulitem trzeba walczyć systematycznie i że jednym zabiegiem sie świństwa nie usunie, trzeba się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutecznych zabiegów na cellulit jest sporo. Wszystko zależy pewnie od stopnia zaawansowania i od tego ile jesteś w stanie zapłacić za to. Polecam masaże, można stosować też drenaż limfatyczny. Z resztą zobacz sama: http://www.iqmedispa.pl/usuwanie-cellulitu,112,4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła 1970
Przeszlam ten zachwalany przez was SPM Digtal w Krakowie w Doris Dorin i..............super.Rewelacja ! Siniaki mam jak smok , ale skóra po pierwszym zabiegu jakby bardziej napieta i naprężona. Czekam co bedzie dalej , ale jeśli zadziała to mamy super likwidację cellultu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eremka
perła te siniaki to chyba znikną.A nie pytałas lekarza który Tobie wykonywał go ? Ja jak robiłam cellucare to nie miałam zadnych siniaków,ale skóra była rzeczywiscie lekko opuchnięta,ale to kwestia 4 dni i gineło.Jak u Ciebie to sie bedzie utrzymywać to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najskuteczniejszym zabiegiem na cellulit jest jednak zabieg laserowy. Wydaje mi się, że z tych wszystkich metod jakie oferowane są na rynku to jest to najskuteczniejsza metoda. Jest mnóstwo kremów, maści, masażerów, tabletek, ziół - wszystko to jest strasnzie drogie i w większości przypadków nie działa... A zabieg laserowy raz a porządnie może pokonać cellulit, coś o tym wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... :) ja dzisiaj mam pierwszy z 16 zabiegów lipostaru czyli lipolizy ultradzwiekowej... :) podobno potrafi zniszczyc cellulit do 97%... :) troszka sie boje bo sporo kasy poszlo a niema opini na internecie na ten temat.... :) ale moze akurat... powiem tylko tyle ze od dwóch lat regularnie trenuje fitness jezdze na rowerze i biegam a cellulit i tkanka tluszczowa z ud za cholere nie chce zejsc... :) mam nadzieje ze w koncu sie uda... pozdrawiam forumowiczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajerek-zet
Ja też niestety, pomimo ćwiczeń i stosowania diety nie mogłam pozbyć się cellulitu. Za namową lekarza, zrobiłam jednorazowo zabieg Thermage, który pomógł spłycić wgłębienia i wygładził moją skórę. Ten zabieg miałam już 3 lata temu, a efekty wciąż się utrzymują, skóra jest jędrna, no i w końcu pozbyłam się cellulitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuga Pleciuga
Jeśli chodzi o SPM Digital mogę powiedzieć same dobre rzeczy - skusiły mnie recenzje na kafeterii gabinetu i przystepna cena zabiegu w pakiecie. Jedyne , co mnie trochę rozczarowało to to, że jednak boli podczas pierwszego zabiegu. A tego nikt nie napisał !!!:) Oczywiście ból da się wytrzymać bo jest bardzo specyficzny - coś jakby takie bolesne laskotanie . Podobno to normalne . Jesli chodzi o siniaki a jakże - mam ! ale pewnie to tez dlatego, ze mam skłoonność. Sama metoda rewelacyjna . Naprawdę działa. Co zauważyłam od razu zmienia się napięcie skóry i jest ten efekt wysmuklenia zaraz po zabiegu : ma się autentyczne wrażenie, że ciała jest mniej! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×