Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Alicja Rokosz
Ja jestem po 2 mezoterapiach CelluCare na cellulit i jak na dwa zabiegi to uważam że jest fajnie. W poniedziałek idę na kolejny. Wcześniej chodziłam na endermologie ale nie byłam zadowolona, tam namawiali mnie żeby zrobić mezoterapię ale zmieniłam gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllusia
Alicja a mozna wiedzieć gdzie Ty miałaś wykonywany cellucare i ile Ciebie wyniesie całkowity zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennnnnnna
Witam, zastanaiwam sie nad wykupieniem pakietu zabiegów liposukcji kawitacyjnej + zabiegów cellulogii na uda. Znalazlam dosc fajną promocje w Warszawie poprzez portal grupowych zakupów. CZy ktoś korzystal z takich zabiegów i czy oprocz zmniejszenia tkanki tłuszczowej moge liczyc na redukcje cellulitu? Bede wdzieczna za wszelkie informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie Panie na Klinikę LAIME w Krakowie. Informują na swojej stronie internetowej http://www.laime.pl/velashape.html, że wykonują zabiegi VelaShape, ale używają innego aparatu - chińskiej podróbki KumaShape. Cała treść strony jest skopiowana ze strony www.shar-pol.pl z wyjątkiem zdjęcia aparatu. Wypowiedzi celebrytek cytowane na ich stronie internetowej dotyczą aparatu VelaShape! Aparat, którym dysponują nie ma certyfikatu FDA, którym się chwalą! Okłamują tym samym swoich klientów. Osoby zainteresowane zabiegiem VelaShape oryginalnym aparatem VelaShape firmy SYNERON zapraszamy na stronę internetową www.shar-pol.pl Zespół Shar-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaaaaaaaaaaaa
Świetne na cellulit jest serum do ciała z Dermatopoietiną - produkt szwajcarski. Kuracja składa się z dwóch etapów: najpierw serum Nr 1 - przez pierwszy miesiąc a później emulsja do ciała z zawartością witamin - drugi miesiąc. Efekty są zauważalne już po pierwszych dwóch tygodniach stosowania i to bez żadnych ćwiczeń i wysiłku. Oczywiście wiadomo, ze generalnie nie należy się przejadać i na to serum nie pomoże. Ale jeśli zależy nam na szybkim wygładzeniu skóry , poprawie elastyczności i likwidacji nierówności - jest super bo naprawdę działa! Pozdrawiam i informuję, ze do kupienia tylko online w wybranych sklepach w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do sharpol
Dzieki, dobrze jest wiedziec, ze wiele klinik uzywa chinskie podroby sprzetow, mowiac klientom, ze sa oryginalne. !!!!!!!! :-o:-o:-o Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Rokosz
Plusia Teraz chodzę do Salonu Odrodzenie i płaciłam za 1 ampułkę 250 zł z terapią światłem LED w gratisie. Obecne jestem po serii 5 zabiegów. Efekt jest super. Trzy pierwsze zabiegi miałam robione dwie ampułki, a później już jedną i łączyłam to z masażem. Po skończonym piątym zabiegu chodziłam sobie tylko na masaż ujędrniający raz na 2 tygodnia na podtrzymanie efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukam rozwiązania
Alicja Ja 2 lata temu miałam robione mezo na cellulit i nie byłam zadowolona. Pytałam się czy mezo warto łączyć z innymi zabiegami i Pani wciskała mi jakieś strasznie drogie urządzenie na które się nie zdecydowałam. Za mezo płaciłam też abstrakcyjna cenę za ampułkę (600 zł ) gdzie tylko mnie nakłuła. Patrząc się na zestaw jaki ty miałaś to cenowo bardzo fajnie. Tez nie spotkałam się żeby gabinet proponował połączenie mezo i masażu. A ile tych masaży zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRG 26-10-2012
Dla mnie Lipo Royal + Focus. Po 5 zabiegów na każdym urządzeniu i efekt rewelacyjny. Cellulitu brak, a skóra napięta. I o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Rokosz
Masaży zrobiłam 5 w ostępie jednego tygodnia. Szczerze mówiąc to zestaw ten naprawdę dał świetny efekt, szczególnie że mam bardzo duże tendencje do zatrzymywania wody i nogi mi puchną. Teraz mam przerwę i mam przyjść na 3 mezo z 3 masażami pod koniec listopada bo w styczniu lecę na zasłużony urlop a efekt chce podtrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Rokosz
Masaży zrobiłam 5 w ostępie jednego tygodnia. Szczerze mówiąc to zestaw ten naprawdę dał świetny efekt, szczególnie że mam bardzo duże tendencje do zatrzymywania wody i nogi mi puchną. Teraz mam przerwę i mam przyjść na 3 mezo z 3 masażami pod koniec listopada bo w styczniu lecę na zasłużony urlop a efekt chce podtrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek z krakowa
Dziewczyny a ja połaczyłam mezoterapię igłową z lipolizą i własnie SPM Digital. Dziewczyny z vacu polączyły mi masaże SPM z zabiegami medycyny estetycznej- stworzyły cały program i dzięki temu całe lato mogłam się cieszyć pięknymi udami i pośladkami :) Teraz od czasu do czasu chodze na sam SPM by podtrzymac osiągniete efekty. Polecam takie kombinacje zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggmarla
A może zamiast tez tak od razu decydować się na zabieg na cellulit warto znalezć dla siebie odpowiedni krem/balsam Jeśli szukacie takiego właściwego to polecam z własnego doświadczenia dokładnie taki http://www.nantes.pl/perfect-body/krem-antycellulitowy.html Jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka555
Ja po wydaniu masy pieniędzy na różnego rodzaju kosmetyki i zabiegi.Gdzie efektu nie było i nie ma .Zdecydowałam się na zrobienie testu DNA.Wynik ma na celu ustalenie czy wystąpiła średnia lub ciężka postać cellulitu.Mam nadzieję że dermatolog w końcu zaleci odpowiednie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walllerka
Może zamiast od razu poddawać się róznym zabiegom teraz warto pomyslec o takim rozwiązaniu- www.nantes.pl Tutaj znajdziecie dla siebie odpowiednie kosmetyki do pielegnacji skóry - zwłaszcza tej mało jędrnej i z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki trzeba
mniej jeść, starać się uprawiać sport i na pewno nie będą potrzebne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynapo50
Ja polecam lipolize aqualyx , robiłam w Klinice Medycyna Urody w Warszawie http://www.medycynaurody.pl/medycyna_estetyczna_cennik.html .Miałam 2 ostrzykiwania i jest róznica i to nawet duża. cwiczę na co dzień , ale marne rezultaty jeśli chodzi o cellulit. Czym ładniejsze mięśnie to cellulit większy. Teraz jeszcze ide na dwa zabiegi i zobaczę dalsze efekty, napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na zabiegi nie chodzę, ale z własnego doświadczenia wiem, że kosmetyki + masaż + zdrowa dieta = brak cellulitu. Od kilku miesięcy stosuję http://www.oligodx.pl/ i efekty są znaczne. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka 007
no właśnie...najlepiej łączyć różne metody tj.ćwiczenia i dieta a tam gdzie się nie da pozbyć tłuszczyku wymodelować ciało lipolizą i tydzień po każdej lipolizie masować velą shape oczywiście w dobrym gabinecie. Ja tak pozbyłam się niechcianych bułek przy kolanach i ujędrniłam ciało w renomowanym gabinecie we wro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojotka
Polecam to serum o którym wczesniej już ktos pisał Dermatopoietin. Rzeczywiście działa , ładnie pachne i nie daje tego uczucia ciepła jak spalacze tłuszczu. Uzywam dopiero przez tydzień, ale juz widze w lustrze, ze skora jest wygładzona. Zobaczymy , co bedzie dalej. Koszt ok 400 PLN odpowiada czterem zabiegom a serum wystarcza na co najmniej miesiąc stosowania zatem chyba warto. Polecam. Szkoda tylko , że kupić można wyłącznie online .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojotka 000
Serum Dermatopoietin. Rzeczywiście działa a cena to odpowiednik trzech zabiegów w salonie. Póki co oglądam siebie w lustrze po tygodniu wcierania. Skóra rzeczywiście wygładza się. Zobaczymy, co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAmilaBeee
http://Pozbyciesiecellulitu.pl/ Oligo.DX jest to żel antycellulitowy o niezwykle silnych właściwościach leczniczych. Myślę ze warto i zaryzykuje! jeśli ktoś używał to prosze o info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam sprawdziłam polecam
Cześć koleżanki niedoli cellulitowej. Zgadzam się z przedmówczyniami, że kiedy pomimo diety, ćwiczeń, szczupłości nadal mamy cellulit to trzeba w niego "walnąć z grubej amunicji". Poznałam taką kosmetolog - przy okazji chodzenia na depilację pastą cukrową (pani kosmetyczka po moich narzekaniach na cellulit zawołała właśnie tą Panią "nazwisko Gomolińska"na konsultację), która przeanalizowała mi dietę, zaleciła takie tajne ćwiczenia (zejefajne: dreptałam codziennie w brytfance na ciasto, na którą wysypałam średniej wielkości kamienie!), suplementację - np pamiętam spirulinę i skeletin...... i po miesiącu zaprosiła mnie na mezoterapię do pani dr (Cellu coś...) i serię masaży bańką chińską. Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po 5 mezoterapiach i serii 10 masaży - pierwszy raz w życiu nie mam tego cholerstwa:) Nie wierzę już w te wynalazki jak liposukcja ultradzwiękami, endermologia, kremy, mazidła - bo nic mi wcześniej z tego nie pomogło! dacie radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margietka77
O kurcze:) widzę, że ktoś też trafił do tej Pani Gomolińskiej:)to ktoś też z krakowa - hi,hi. Mnie też kazała zmienić dietę(ale ja lubię mięso i nie jestem systematyczna) i zaleciła zabiegi tylko ja miałam jakieś rozgrzewające okłady i bańkę chińską (truchę pomogło-owszem ale ja chcę wiecej!). Na mezo się nie szarpnęłam bo trochę za drogie ale jak to czytam to może uzbiram! Kurcze - a zaglądnęłam tu po jakieś nowości... A mam pytanie do tych tabletek z winogronami - na jakiej zasadzie to działa? Jak to wpływa na tkankę tłuszczową? Czy w kremach ten ekstrakt z winogron też działa? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuulop
ja jestem z warszawy i bylam w gabinecie bellisana (swietne miejsce, mam bardzo dobra opinie :) zastosowalam zabieg modulejący i redukujacy cellulit, oprocz zmiany diety, warto tez zainwestowac w cos bardziej profesjonalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełniaszczescia
w Łodzi natomiast jest super miejsce Good Time day spa, gdzie można skorzystać z fachowej porady ale też zabiegów. Pani Irmina chętnie pomoże określi rodzaj cellulitu, ale też poradzi jaki zabieg będzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaastazja5839
Ja w Warszawie polecam jeszcze salon DS Instytut:) byłam tam na zabiegu Med Contour i bardzo mi pomógł na cellulit na udach. Ogólnie takie zabiegi poleca się robić seriami, ale muszę powiedzieć, że po 1 razie już jest mega różnica, skóra jest bardziej jędrna, cellulitu prawie nie ma i do tego mniejszy obwód ud:) Szczerze mówiąc to nawet byłam zdziwiona, że po 1 razie już są takie efekty i to cały czas się utrzymują, chociaż zabieg miałam już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinaa1111
http://gruper.pl/x.php/1,41458/Produkty-www.doris-dorin.com-zestaw-ekskluzywnych-kosmetykow-Cellupro-Dr-Lauranne-umozliwiajacych-wykonanie-serii-12-profesjonalnych-zabiegow-antycellulitowych-wraz-z-przesylka.html Genialny zestaw w genialnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×