Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

ja jutro mam 4 zabieg lipostaru... jestem tak zadowolona ze na wakacjach odwazylam sie ubrac stroj ze stringami... moj cellulit jest juz niewidoczny i stracilam pare cm w obwodzie... jestem po 3 zabiegach jeszcze 5 zostało... :) polecam... profesjonalnie nazywa sie to kawitacja ultradzwiekowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuasia
moim zdaniem najbardziej skuteczny na cellulit jest LPG czyli endermologia. Ja wykupiłam 10 zabiegów i efekty były rewalacyjne. Szczegółowo opisałam to na http://cellulit.znudzona.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
czy spm moze powodowac pekanie naczyniek? mam juz pare na udach, wiec nie wiem czy to dobry sposb walki z celluitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczi Czornyje
Cellulit był moim odwiecznym zmartwieniem i to nie miało związku z tym , czy byłam chuda czy nieco pulchniejsza - zatem zapomnijcie o tym , ze przy okazji odchudzania pozbędziecie się dziadostwa. Teraz jestem po dwóch zabiegch SPM Digital i jedno co mogę powiedzieć : działa . Pierwsza sesja trochę bolesna i kilka dużych siniaków. Kolejna już lepiej i bez ofiar w ludziach :) Ogólnie można się przyzwyczaić bo czego się nie robi żeby mieć super ciało. Kupiłam serię w promocji - bo traktuje to jako inwestycję w siebie. Nie wierzcie, ze z cellulitem da się zyć i że nic nie można z cholerstem zrobić. Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfddf
oczi - co ile chodzi sie na spm? czy wiesz, czy od tego moga pekac naczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroni666666
Polecam Spm Digital. Skuteczno metoda zwalczania cellulitu. To naprawdę działa. Ja chodzę do małego gabinetu w Krakowie. Ceny są rewelacyjne. Za spm uda i pośladki płacę tylko 100 zł, a przy większej ilości zabiegów są zniżki. Polecam serdecznie. Podaję kontakt 883201022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris_pariss
Mysle ze trzeba poszukać czegoś skutecznego w zabiegach mezoterapii,jesli chcemy własnie skutecznie pozbyc sie cellulitu i sprawic ze na długi czas o nim zpaomnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dududu3
Tez tak uwazam.Moim zdaniem warto jest nawet przeszukac net czy popytac wsród lekarzy co jest tak naprawde skuteczne jesli chodzi o pozbycie sie pomarańczowej skórki.Wiadomo ze niektórzy mówia ze sport i dieta jest wskazana,ale niestety jak widac prawie kazda z nas wczesniej czy pozniej korzysta z medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spannnikowana
Dla mnie tak naprawde liczy sie to zeby był efekt takiego zabiegu.Nie wiem czy rzeczywiscie wszelkie kremy i balsamy rzeczywiscie tutaj sa skuteczne.Nie sadze.Dlatego coraz wiecej nas siega własnie po konkretne zabiegi.Tu mamy pewnosc ze uzyskamy własnie taki efekt jaki chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie pytanie :
slyszalam, ze liposukcja niweluje cellulit.To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożegnanie z cellulitem
Polecam zamiast zabiegów stosowanie najnowszego preparatu ze szwajcarii : serum do ciała DermatoPoietin. Efekty są takie, że po dwóch tygodniach stosowania znacząco wyrównuje się powierzchnia skóry i znikają grudki . Patent polega na tym , że skóra sama zaczyna się odnawiać ( produkować kwas hialuronowy, elastynę i kolagen). Jestem bardzo zadowolona bo to pierwszy preparat co do którego mogę stwierdzić : DZIAŁA ! Do kupienia niestety tylko online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga40
Witam! SPM i tylko ten zabieg ma spektakularne efekty.W trakcie zabiegu boli jak cholera, siniaki .Przez 2 dni takie uczucie jak po pobycie na siłowni - bolą mięśnie, masz zakwasy. U mnie cellulit spotęgowany był chorą tarczycą, hormony galaretowato odkładały tłuszcz na rękach , brzuchu i nogach. Dopóki byłam chora kosmetyczka powiedziała abym ograniczyła się do diety i ćwiczeń i nie wydawała kasy na zabiegi. Do ataku przystąpiłam jak wyzdrowiałam. po serii 15 zabiegów naprawdę było super. potem chodziłam jeszcze raz na dwa tygodnie a potem raz na miesiąc . Extra. tak mi się ciało zahartowało że przez przypadek kiedyś trafiłam na zabieg gdzie trzeba ubrać się w rajstopę od stóp do głów i jeżdżą po tobie takim miziaodkurzaczem. Wszyscy mówili że taki extrim , a ja zasnęłam sobie. SPM polecam kobitki, tylko bardzo boli szczególnie przed miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w zeszłym roku przed wakacj
ami pozbyłam się 3 stopnia celulitu ( widoczny w każdej pozycji) zabiegami Vela Smooth elos, to najnowsza technologia, którą widziałam w serialu Kardashians jak Kim walczyła ze swoim cellulitem, znalazłam w Polsce w Q10 centrum urody i medycyny w chorzowie i po serii zabiegów moje nogi są gładziutkie!Pomogła mi w tym ta maszyna i fachowa obsługa w tym gabinecie, polecam wszystkim chcącym się pozbyć tego dziadostwa, wcześniej robiłam endermologię i SPM i efektów nie było poza wygładzoną skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spm digital - super
Spm jest świetny i naprawdę działa. Ja miałam duży cellulit. Wzięłam 10 zabiegów a potem 5 po jednym w miesiącu. Efekty są świetne, (zero cellulitu) a nóżki mam wygładzone i smukłe. Zadzwoniłam do Pani której ktoś polecił na forum. Ceny ma niskie w porównaniu z gabinetami a do tego jest świetną profesjonalistką. Polecam i podaję kontakt tel. 883201022. Kobiety zróbcie sobie spm bo jest extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womieszk
Myślę, że albo sculptra albo kwas hialuronowy... jak szukasz sprawdzonych lekarzy to z pewnością polecę dr Zdzitowieckiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolecajka
Tylko zabieg Snart Lipo, jeden raz i pozbyłam się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka289
Ja zaczynam w lutym EXILIS - nie wiem jak na nie ale koleżanka zrobiła i efekty- rewelacyjne i liczę na to samo :>> we Wrocławiu mamy gabinet w którym są korzystne promocje, ja wykupiłam sobie pakiet zabiegów za 50% ceny więc jak któraś z Wrocławia to polecam- warto zaglądać często na ARTPROMOCJE http://wroclaw.artestetica.pl/ bo co rusz to nowe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie slyszalam zeby
bylo cos skutecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka aka
Chodze na masaze bańką. Super :) wzielam 5 zabiegów i efekty są rewelacyjne. Jezeli chcecie się pozbyc tego dziadostwa to polecam ten masaz. Kuracja bardzo pomaga. Moje nogi są o wiele lepsze i bez porównania. Masaż wcale nie jest taki drogi a zawsze to lepiej miec zrobione profesjonalnie. Korzystam z zabiegów w gabinecie Vacu Med przy Błoniach. Tylko dlatego że jest całkiem niedrogo a poza tym mam po drodze z pracy. Miałam wykonywany również zabieg bandażowania nóg. Super, szczególnie jeżeli są opuchniete i zmęczone nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawska1234
Oj, ja też chodzę do tego gabinetu. Korzystam z zabiegów SPM DIGITAL. Efekty są rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZOLLLA
A ja Polecam Insytut Estetyczny w Warszawie. Miałam jeden kupon groupon który tam wykorzystałam (robiłam mikrodermabrazję, peelingi migdałowe i zabiegi nawilżajace). Wykupiłam sobie drugi kupon jednak przeprowadzka unimożliwiła mi wykorzystanie go. Ale może ktoś bedzie chetny żeby go odkupić : http://allegro.pl/zabiegi-pielegnacyjne-warte-1000-zl-groupon-i2216288658.html Mają też zabiegi na cellulit!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Ja bym mogła Wam polecić zabiegi przy użyciu ciepła - accent your body. co mi się podoba - to to, że nie ma żadnych igieł, czego nie zniosłabym, wykorzystuje się tylko ciepło do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrreeena
U mnie cellulit to tez była taka zmora jesli chodzi chociazby w lecie o mozliwosc pokazania sie w stoju kąpielowym.Próbowałam wszystkiego zaczynajac od kremów i balsamów.Ale na szczescie nie musiałam zbyt dlugo szukac,bo w sumie znajoma poleciła mi zabieg cellucare,który wreszcie rozbił cellulit i poprawił sam wyglad zewnetrzny skóry.Mozna powiedziec ze moja pupa jest gładka i wreszcie wolna od pomarańczowej skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrętka
moja ulubiona metoda body wrapping w elite :). zabieg pierwsza klasa. krem cynamonowy + folia działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka-malutka
ja takze polecam SPM. Wykupiłam pakiet 10 zabiegów SPm uda+posladki i jestem juz po serii 5 zabiegów. Polecam ten zabieg dla wszystkich którzy zmagaja sie z cellulitem! Na prawdę działa :) Juz po tych 5 zabiegach widze różnice. Polecam gabinet na stadionie Cracovii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppinezzka
Cellucare moim zdaniem jest bardzo dobrym i skutecznym zabiegiem, wiec jesli teraz szukacie dla siebie dobrego zabiegu, po którym mozecie sie pozbyc cellulitu to jest własnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiola Trzcina
Ja w swoim gabinecie używam urządzeń marki Glam Beauty, a przede wszystkim korzystam z GB5 E-Light, które łączy w sobie trzy, bardzo zaawansowane rozwiązania wykorzystujące technologie: RF (fale radiowe), IPL (energię świetlną) oraz system chłodzenia ciała. Dzięki jednoczesnemu zastosowaniu powyższych technologii głowica E-Light pozwala zwiększyć skuteczność zabiegów, a ich efekty są bardziej widoczne i długotrwałe. Na uwagę zasługuje fakt, że zabiegi wykonywane przy użyciu GB5 E-Light są mniej bolesne, a klient ma zagwarantowany większy komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylkoo
liposukcja dziala na to swinstwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkingusia
Ja teraz zapisałam sie własnie na zabieg mezoterapii, bo widze ze jednak te wszystkie kremy i balsamy rzeczywiscie nie działaja. Wiec siegam po coś mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×