Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

prawoślazowego syropu nie mam,wylałam pare dni temu bo był przeterminowany,ale znalazłam w mojej apteczce Linomal na lipie.Powinien podobnie działać jak prawoślaz:) co do wizyty u lekarza,na razie się wstrzymam,robię małemu inhalacje leków pulmicort i berodural.A to już jest niezła amunicja:D a potem tylko antybiotyk,ale na niego zawsze jest pora blanka zrób test ale wydaje mi sie że nie masz co niepokoić się.Topewnie te tabletki tak działają.Oby na mnie w razie czego nie było:Pwkońcu masz je ode mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha w razie co będziesz pomagac w wychowywaniu:) ni no zart nie straszmy blanki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ja zwariuję chyba :/ te baby to się mają jak jestem w ciąży twu twu twu to ja nie wiem czy na mnie żadne zabezpieczenia nie działają czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka mązchyba musi się do gumek przyzwyczaić...szkoda szarpac organizm hormonami raz brać raz nie a tak jak się chce to hyc wskaujemy w gumeczke i luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka na 99%9999999999999999% nie jesteś w ciąży! ale cuda się zdarzają, więc zrób test! kosztuje grosze a spokój jest bezcenny :) a my zrezygnowaliśmy z jazdy do biura paszportowego. pada, zmokniemy jak kury, mały śpi i nie chce się obudzić. e tam nie ma sensu :) pojedziemy albo sami jak pogoda bedzie lepsza albo za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka nie jesteś!!! za to mnie od wczoraj jajnik pobolewa,jak zaszłam w ciążę z igorkiem miałam podobnie.Mam nadzeje że to tylko owulacja:D najwyżej blankaa razem będziemy brzuszki nosić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz pietrucha nie jestem ??? Gdzie ten cholerny okres!!!! Ja pietrucha zwariuję!!! już wtedy to po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka co Ty mówisz, ze po Tobie zaraz dostaniesz po uszach!!!:) moze i nie ejsteś, ale jak nie jesteś pewna to zrób test a tak tylko się denerowac będziesz. Pietrucha a jajniki to i mnie pobolewają od czasu do czasu:) Dziewczęta chyba przewrażliwone ejsteśmy:)) pietrucha a zostało coś z tej 40 zakpuionej na allegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrób jutro. tylko już się tym nie zadręczaj, bo to sensu nie ma żadnego! kup jutro test, zrób i będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że może być przyczyną, dlatego dobrze jest zrobić test. jak zobaczysz 1 kreskę to może okres szybciej się pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki co tutaj się dzieje? Gdzie się podziewacie? Moje chłopaki już śpią a ja siedzę i coś dumam nawet nie wiem co. Zimno mi jakoś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka gratuluję kroczków Julki boje się trochę ale z drugiej strony to jest nie możliwe,chociaż jak napisała Agatka cuda się zdarzają. Zwłaszcza,że miałam w sierpniu 1 dzień plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka gratuluję kroczków :) niebawem pobiegnie córeczka :d i będziesz marzyła zeby choć na chwilkę przysiadła na pupie :P blanka nie myśl już o tym i tak nic nie wymyślisz. jutro kup test i jakikolwiek wynik by nie był (choć praktycznie tylko jeden być może) zapisz się do lekarza. a my byliśmy w sklepie. oglądaliśmy kafelki, panele, potem też sprzęt agd. taki ogólny rekonesans :) mały się kąpie, ja już czyściutka, jeszcze R został i do łóżeczka wskoczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maż dziś przyjechał dopiero przed 22:( i jest przeziębiony... w takim wypadku wylądował na kanapie w pokoju obok. Jakby ze mna spał, to jutro budze się z zatkanym nosem:O a wszystkie już spicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka jak tam nadal dumasz?? Malinka teraz tylko patrzeć jak ci julka zwiewać będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac!!!!!! do szkoły !!!!!! POBÓDKA !!!!!! co tylko ja juz na nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he szkolniki łapa tylko na nogach:D reszty nie obwiązuje jeszcze:P my już po śniadaniu,szykuje dzieciaki i jeszcze jedno:)igorek przespał dziś całą noc,jak zasnął o 22 to obudził się 7.15:D juuupi!!!!!pierwsza cała noc przespana od 500 nocek:) trzymajcie kciuki za Nas,za damiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×