Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Anuśka nic jeszcze nie napisał :O poczekam jeszcze dzień...moze sprzedam ją na all kurde no sama nie wiem ehh niewypał totalny ten zakpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja bede kolejna!!! cholera no fajnie wyglądała, dlatego jaa zamówiłam. Takie jeszcze nie miałam a oni mi przysłali zwykłą bluze.....nic nie kupujcie u niego!!!!on straci potencjanego klienta. Jak się nie potrafi zadbac o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widze że kupujecie na allegro Mam pytanie Czy założenie konta i utrzymanie go jest cos płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe kupujemy to zamalo powiedziane:P nie no żart ale dziewczyny czesto kupują nie nie ejst płatne Anuśka nie kupuj bluzy!! lecę sprzątac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju !!!!! ja tylko po Zuzie poszłam a tu 3 strony do przeczytania SZOK !!!! Owszem miedzy moimi dziecmi jest 7 lat roznicy a jeszcze dodatkowo miedzy Zuzia a synem meza tez taka roznica on ma 13 lat i mieszka z nami. Oni kontat maja raczej taki lakoniczny ale Zuzia bardzo chciala miec brata i strasznie go kocha.Wyglupia sie przy nim a on sie smieje na calego.Jak bedzie dalej zobaczymy.Pewno jak podrosnie bedzie miala go gdzies bo juz beda kolezaneczki,chłopaki i komputer hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote załozyć tam konto Tylko mam pewne obawy czy za duzo nie będe tam kupować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie mi na maila jak wejsc na te naszą poczte bo nie bardzo wiem elaebela@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Łapa kogoś mi na mailu brakowało! juz wiem kogo :P już ci przesyłam dane :) Franek zasnął! dziś w dzień zasypiał godzinę, czyli o połowę krócej niz wczoraj :P ale bez smoka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:) no zabiegana pietruszka,zabiegana wróciłam ze szkoły,szybko igor spać,obiad skończyć i siedzę na all i szukam butów zimowych dla chłopaków witam nową mamusie🌻 tłoczno tu się robi......:)tylko gdzie mummy:(odezwij sie kochana!!!! anuśka jeśli moge coś ci doradzic na temat przedszkola i Szymka.Wczoraj rozmawiałam z jedną mamą z zerówki bo ma kłopot z córeczką,która ne chce zostawać w zerówce.Sama mama twierdzi ze to wszystko z ich winy bo gdy chodziła do przedszkola pozwalali jej zostawac w domu gdy mała mała kryzys i nie chciała iść.No i teraz myśli że dalej jej tak wolno,a tu niestey inna polityka,obowiązek.Także jeśli już podęliście decyzję o przedszkolu nie odpuszczaj małemu.:)A tak w ogóle wracasz do pracy?bo widziałam ze wychowawczy ci się kończy daga :(ale numer z tą bluzą,nie odpuszczaj facetowi.Najlepiej dzwoń i niech zwraca kase obowiązkowo.Dureń jeden! łapka dmy radę kochana ze szkołą,będzie dobrze,wiem że czasami sił brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej doczytałam Was tylko po łepkach bo aż 3 strony :) Witam nową mamusię ale masz sporą różnicę między dzieciaczkami Powiem Tobie,że ja mam siostrę 10 letnią i chcąc nie chcąc pilnuje moich szkrabów :P fakt że buntuje się ale wie że często nie ma wyjścia Monia o to jesteś z mojego wieku bo jak do tej pory byłam najmłodsza :D Anuśka ja też bym coś kombinowała na Twoi miejscu żeby tylko iśc do pracy Daga przykra sprawa z tą bluzą. Ja jeszcze ani razu nie miałam takiego przypadku żeby przyszło mi coś zupełnie innego mummy coś się stało?? pietruszko co porabiasz? Agatko a Ty pewnie spacerujesz z Franusiem :P łapa odpoczniesz troszkę przez weekend. Ja się trochę wkurzyłam bo tak to jest jak się mieszka w tyle osób w jednym domu. Nie utrzyma, przecież dziecka na siłe. Sebuś często chodzi do Mojego bratanka się bawic i właśnie nie dawno zawołała mnie bratowa żebym go zabrała bo coś tam zbroił ehhh :( byłam dziś na małych zakupach kupiłam Sebie spodnie,bluzkę i bluzę z kapturem Z allegro też dostałam na urodziny bratanicy kubek i ubranko a wpłaciłam pieniądze w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaaanka ja to bym zwariowal jakbym mieszkala z tesciami i rodziną.Ja strasznie lubie cisze i spokoj.U nas wprawdzie troje dzieci ale bardzo ciche te dzieci.no moze Zuzia nieco rozgadana hihi. Na naszej poczcie juz bylam ale jeszcze nic nie wyslalam bo nie mam czasu,w miedzyczasie pisania robie resztke obiadu.No i juz mi sie po malu do domu dzieciaki schodza wiec musze nauke zaczynac.Jak maz wroci i mala pojedzie bede miala wieczorem czas i zajme sie tą logopedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kolejną rzecz sprzedałam na all :) musze Frankowi głowę zmierzyć i się za tą czapkę wziąć :P bo nie ma zimowej żadnej, a niestety na mróz bez czapy nie wyjdzie. a on tą głowę to wielką ma :P a moze takie wrażenie przez te włosy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dylemat co do rozm.buta dla igorka,albo 21 albo 22 i teraz nie wiem:P damian musi mieć już 32:) ja tez na all sprzedałam wczoraj bluze a pare dni temu sweterek:) i przyjdzie mi kupić dla igorka kurtkę najlepiej ze spodniami ocieplanymi na zimę bo ten zestaw ze zeszłego roku za ciasny:P i znowu dylemat o rozm.,ale chyba 86 jakie wasze chłopaczki mają kurtki rozm?w ogóle fajną obserwuję zieloną 5 10 15 i cocodriloo(czy jak to się tam pisze:P),coś uparłam się na ten kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha ja miałam dla Mateusza kombinezon cocodrilo w ubiegłą zime. Swietny materiał i wogóle kupiłam na rozm 86. Spodnie były dobre ale kurteczka taka luźnawa ale nie zaduza na ten rok nada się w sam raz ale spodnie nie:) moje dziecko jest drobne i dlatego butki kupuje na 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka Franek naprawde wysoki chłopak jest :) ii tęższy niż moja chudzinka:) ile twój m ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R wcale nie taki wysoki, raczej niski jak na chłopa - ja mam 168 on 174 :P a Franek po kim wysoki? nie wiadomo, chyba po listonoszu (z tym ze listonosz kompletny kurdupel :P) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszka jak bym miała wybrać między tymi dwoma firmami to wzięłabym coccodrillo,chociaż są dość drogie to naprawdę warte swojej ceny,a i rozmiarowo wychodzą większe-coś jak h&m. Ja w tamtym roku kupiłam małemu kombinezon dwuczęściowy (zielony) w rozm. 98 i wczoraj mu przymierzyłam i okazało się że jest dobry :)Tak więc zakup na 2 sezony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymysliłam, ze jadę z matim do miasta. moze zdjecia z wakacji wywołamy. Zjadł obiadek to moze skoczymy...niewiadomo czy nasz niedzielny wyjazd wypali na zakpuy jeszcze. Rozejrze się po sklepach i zobacze gdzie lepiej kupwac u nas czy na all:) a cocodrillo to dobra firma:) tak jak dziunia pisze kombinezon jak nówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko powiem Ci że Twój synuś jest duży mój Sebastianek ma wzrostu 101,5 cm i waga 16 kg. Ubrania raczej na 104 a rozmiar buta 24 - 25 a mnie naszła właśnie ochota na kakao :P jak mała dzidzia ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy:) ale się umęczyłam:) w Rossmanie kolejka była, ale mati był dzielny. Najbardziej to podobały mu się ruchome schody w galerii:P ile my na nich się wyjeżdziliśmy heheeh widziałam aprę fajnych ciuzków:D ale z Matim to juz nie odważę się mierzyć. Gotów wyskoczyc z przebieralni a ja co w staniku go bede ganiać po sklepie hehe:P tankowałam tez samochód, to mi zwiewał po całym cpn:) ale dałam rady!!!! pietrucha zrobiłam fotki kombinezonu. Zaraz podesle na pocztę. Coś w odcieni szarosci jest i poprawka jest na rozm 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki podeslę jak mati uśnie pietrucha, bo teraz nie ma na to szans.....łapie za aparat i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×