Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

pojechaliśmy z R do teściów :) mały się wybiegał, pobiegał za kurami i ...przestraszył się traktora! on w ogóle boi się traktora na chodzie! jak silnik zgaszony to uwielbia ale jak tylko R włączy to ucieka. no i dziś mały bawił się rowerkiem, R włączył ciągnik i mały aż podskoczył, rowerek po pachę wziął i zaczął uciekać, aż się przewrócił :P wyglądało to przekomicznie! choć dla Franusia śmieszne to wcale nie było!!! ale szybko strach mu przeszedł, tzn jak tylko R ciągnik zgasił :P a teraz malutki zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy weekend... Kurde, ciężka noc....Mati nam się przebudził przed 23 i już zasnać nie mógł. Wzięłam go do siebie, ale ile on tam mi sie wiercił i marudził...ok 4 znowu to samo:( niesywspana na maksa jestem . dziś mamy gości. Przychodzi do nas mój kolega ze studiów z zoną. Mają wpaśc ok 21, tak aby Mati już spał. Posiedzimy troszkę pewnie takze fajnie, że się wyspałam:O jutro nie jedziemy do wawki, bo chyba po imprezie nam sie nie będzie chciało:P ale za tydz jadę w sobotę z mezem do pracy, to później skoczymy na zakupy:) takie wyjscie będzie lepsze ok to dzień dobry jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się witam :) własnie na spacerek mykamy, ale najpierw musze przekonać mojego synka ze lalę (wielkiego 60 cm bobasa) zostawiamy w domu :P właśnie lali skarpety zakłada :P daga współczuję nocki! nam wczoraj ok 23 Franek się obudził, plakał okropnie, juz nie wiedziałam o co mu chodzi, ale chyba śnił mu się traktor, którego się wczoraj przestraszył. jakoś go uspokoiłam i spał do 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Na naszej poczcie sa materiały dotyczace logopedii To co jest w czerownych ramkach to są wlasnie wyrazy do cwiczenia z dzieckiem.Ja co dzien przez 15-20 min z młodym przed lustrem powtarzalam te słowka.tam mniej wiecej jest wytłumaczone jak sie ma układac usta do poprawnego wymawiania tych słow Moj Filip dzis szaleje.Nie wiem o co mu chodzi.Steka na rekach w łozeczku i wszedzie.Własnie sie wije w łozeczku.Juz go z 5 razy bralam na rece i to samo.Zab mu juz wyszedł wiec nie wiem co mu dolega,pogoda chyba bo leje u mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) chyba szykuje się koniec świata ............................. teściowa zabrała mi igora na spacerek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po spacerku :D mały zasypia. pietrucha no nie mów! tak sama z siebie??? łapa dzięki za materiały :D a co do Filipka to faktycznie może pogoda. a u nas pogoda super! w miarę ciepło, jakieś 17 stopni, na niebie chmury, ale czasem słoneczko się przeciśnie i praktycznie nie ma wiatru, no dobra taki delikatny w dość ciepły :D więc korzystamy ile się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha koniec świata:D ja już posprzątałam, obiadek zrobiłam, sałatkę na wieczór też:) Mati usypia teraz...a ja jakoś taka mało dziś energiczna, prędzej osowiała jestem:O a pogoda, lepiej nie pytać, mży od rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to się stało,wydaje mi się że to teściu ją wyslał.Sama by nie przyszła raczej,teściu nią kieruje jak marionetką .Ale dobre już się skończyło,teraz usypiam igorka. Noc u nas względna,ale i tak do d..py jestem.Rano byłam z chłopakami na zakupach i chyba to spowodowało moje zmęczenie.Damian wymęczył mnie gadulstwem i pytaniami,igor nawet grzeczny ale samo pchanie wózka po kraweżnikach,wypakowywanie go i pakowanie do auta to masakra.Potem jeszcze do biedronki...wróciłam upocona i zmechacona. obiad zrobiłam i ogarnęłam bude:) wczoraj wieczorem wyskoczyliśmy z m na kolacje do lokalu,wpierw była myl że na deser,ale że pora była późna to skończyło się na kolacji.Damian był z nami a iguś u mamy mojej.Dziś też wypad do pizzerni ze znajomymi:) Chciałam w mieście farbę kupić do włosów ale jakoś ciężko było mi do drogerii pchać się z moją dwójką kochaną daga dawaj fote spodni,bo chcę dokupić igorkowi do kurtki:) buty kupiłam,śniegowce walky,a o 13 kończy mi się aukcja z kurtką,potem wkleje linki:) no a kombinezon igora sprzedałam za 40 zł+7 zł przesyłka,wydaje mi się że nawet skorzystałam na tym interesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musiałam w końcu pomóc mu usnac:) sama chyba się kimnę, bo dziś mamy zamiar dłuzej posiedzieć ze znajomymi pietrucha to widze, ze ty tez się dziś rozerwiesz:) juz wysyłam fotę nawet nie miałam kiedy tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to mam zamiar sprzedac te spodenki, kominezon z zeszłego roku na 68 i butki ziomowe z zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doła mam dzisiaj kochane :( Sprzątam właśnie i robię sałatkę bo mojemu synusiowi się zachciało. pietruszko no to faktycznie chyba koniec świata będzie :P daga miłego wieczorku życzę anuśka jak tam u Ciebie? Agatko Franuś na pewno przestraszył się tego traktorka a póżniej niestety w nocy zryw bo pewnie miał zły sen o traktorku. Tak to już jest z tym dziecmi Mój Kubuś na odkurzaczu może leżec jak odkurzam a mikser to tragedia,pisk i do mnie na ręce a doła mam bo ja chyba jestem złą matką i źle wychowuje swoje dzieci. Widzę na przykładzie Seby. Płakac mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka Franek tez panicznie boi się miksera :P odkurzacza też się bał, ale ok 11 miesiaca zycia przeszło mu :D a dlaczego źle dzieci wychowujesz???? o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka a po czym zauważasz, ze jesteś złą matką??? No co Ty mówisz wogóle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Seba jest nieznośny,często wpada w histerię jak jest dobrze to dobrze a jak go najdzie to tragedia. Ale to jest moja wina jak urodził się Kubuś miałam mniej czasu żeby poświecic dla niego,on czuł się odrzucony i reagował krzykiem i płaczem. Mam doła jak nie wiem co bo mój mąż niestety też powiedział że Seba jest niegrzeczny i to najbardziej mnie wkurzyło bo on g może wiedziec o wychowaniu. Pomimo że ja wiem ale z drugiej strony nie potrafię wychowac :/ Namotałam trochę ale jestem zła i nawet nie wiem jak to wyrazic. Zauwarzyłam dzisiaj jak Kubuś spał usiadłam i narysowałam z nim słoneczko,pieska,kwiatuuszki i trawkę a on był taki zadowolony. Póżniej razem liczyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka on sie uczy wyrażania uczuć, emocji...nie tylko on ma młodszego braciszka...nie myśl, ze ejsteś złą mama, bo to nie w tym tkwi problem. A sebastian ma charakterek zywy, tak jak mój Mateusz. Jeszcze troszkę i chłopcy razem będą trzymać sztamę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka to całkiem normalne w tym wieku! niestety ale dziecko musi się nauczyć wyrażania emocji, a w wieku 3 lat niekoniecznie jest to proste! każda odmowa jest dla niego wielką tragedią i chce to pokazać. pojawił sie brat, brat który zabral mu część mamy a on chce jak to dziecko mieć mamę tylko dla siebie, ale tak sie nie da! zobaczysz jeszcze troszkę i chłopaki będą się razem bawiły :D spróbuj właśnie tak robić. odpuść sprzątanie czy gotowanie, gotuj raz na 2 dni a czas snu Kuby poświęć głównie dla Seby. to na prawdę się opłaci!!! i nie myśl źle o sobie! bo wcale nie jesteś złą mamą!!! radzisz sobie i to całkiem sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny oj juz tu mnie dawno nie bylo :)ale wsumie niedawno tzn wczoraj zaliczylam ta przekleta sesje i mam wakacje ;p do pazdziernika :) widze ze nowe mamuski sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć mamuska:) myslałam, ze juz o nas zapomniałaś:) co tam słychać kolezanko?? a ja kupiłam na allegro swterek o taki http://allegro.pl/estyl-elegancki-sportowy-kardigan-model-roubi-i1208518753.html w kolorze mocca:) mam nadzieję, ze tym razem lipy nie bedzie co do bluzy, to gośc napisał mi, abym zrobiła zdjecie.....boję się, ze jak ją odeslę to ani kasy ani bluzy będzie i tylko stracę na przesyłki...dam ją kolezance ona pracuje w sporej firmie i mówi, ze czasami sprzedaja sobie ubrania takie, kóre nie podeszły:) moze to jest mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) łapa- dzięki za te ćwiczenia :) strasznie dużo tego, nawet nie wiem od czego zacząć, po niedzieli będę miała czas to przeglądnę i zacznę pracować z Szymkiem:) ciekawe po jakim czasie widać efekty? mamuśka - ja też myślałam, że już do nas nie zaglądniesz:) napisz co u Ciebie?? Blanka - i jak samopoczucie, lepiej z wieczora ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od wstepu- tam jest cos takiego.Przeczytaj i tyle A pozniej cwicz te sylaby i słowa ktore zaznaczylam w ramkach> na poczatek np tylko "sz" i tak przez np 3 tyg po 10min dziennie jak dla takiego małego dziecka. Naucz sie poprawnie to "sz" wymawiac tzn tak przesadnie z bardzo szeroko otworzonymi ustami i tak ucz wymawiac synka.To jest cwiczenie ust i jezyka chodz normalnie tak sie nie wymawia z tak szerokimi ustami hihi. na poczatek proponuje same głoski a wyrazy to dopiero na koncu czyli za ok pol roku.. Ja tak wlasnie mialam robic i tak nam logopedka to wszystko tłumaczyła.Tyle ze u nas wszystko bylo szybciej bo i chłopak duzy. A mozesz tez zapytac logopedke w przedszkolu jak wymawiac i układac usta i jezyk do poszczegolnych sylab,głosek i wyrazow,byc moze Ci pomoze. Ja własnie robie pizze,ciasto rosnie.A juz upiekłam drozdzowe ze sliwkami. Maly na razie nie ma zamiaru spac.Albo jeczy albo wariuje z mezem i piszczy z radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chłopaki się kapia:) za godz przychodzą znajomi, lecę teraz makijaż delikatny zrobię:) dziś mój maz przywiózł mi kwiaty:D ot tak sobie czasami robi takie niespodzianki:) bukiet kwiatków stoi w wazonie:) trzymajcie się kochaniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R kąpie małego :) ale się dziś na dworze wyszalał :P jak przed 16 wyszliśmy tak o 20.15 przyszliśmy :) pogoda przepiękna! prawdziwe lato! nawet w krótkich rękawach biegaliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wczoraj ale coś internet mi się zawieszał Daga jak wieczór minął? A sweterek bardzo ładny,a ile klientów :) agatko to tylko pozazdrościc bo u nas wczoraj było zimno i padało cały czas prawie. ja miałam wczoraj zły dzień. Pobiłam kolano na schodach,jest całe sine i spuchnięte. Dwa razy wywrotkę na błocie miałam i w dodatku krowa rozbiła mi rękę boli jak cholercia :( A wieczorem dostałam @ :) wreszcie. Dzisiaj się wykańczam,wypiłam już no-spę i dalej boli i dośc obfity jest. Na 11 mamy imprezkę. Kubuś zaraz jeszcze pójdzie spac a Sebuś z dziadkami pojechał do Kościoła. Oj u mummy coś nie ciekawie chyba :/ a pietruszka Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Franka niedawno polożyłam :) byliśmy dziś z R i z malym na spacerku i podnieśli nam ciśnienie nieźle! chcieliśmy isć nad zalew, a tu taśma, że niby wejsć nie można, żadnej tabliczki informacji, nic, tylko tasma, nie jakaś policyjna tylko taka jak przy jakiejś budowie. wcześniej też czasem takie były bo tam garaż budują, więc bokiem przeszliśmy, a tu facet na nas z ryjem, dosłownie się darł ze mamy wypierd...bo tu zawody wedkarskie są! no to sie pytam gdzie jest takowa informacja a on mi dalej wrzeszczy ze "wszędzie na mieście", to mu mówię że ja żadnej informacji nie widziałam i że moge do lasu wejść bo nie idę nad zalew a do lasku. to on wrzeszczy ze nie i mam zarac dziecko iść sobie. dołączył się drugi stwierdził ze nie mogę tam wejsć bo jeszcze "jak wędkarze mnie zobaczą to się rozczarują" noż w mordę jeża czego mnie obraża!!! pokłóciliśmy się trochę i poszliśmy od drugiej strony zalewu sprawdzić czy gdziekolwiek jest jakakolwiek karteczka, owszem była przed samym zalewem, na znaku zakaz wjazdu (jest tam od zawsze i oznacza zakaz wjazdu a nie spacerowania) mała karteczka z informacją napisaną czcionką 12 ze są zawody i jest zakaz AMATORSKIEGO WĘDKOWANIA ale o chodzeniu ani jednego zdania, więc przeszliśmy spokojnie i jeszcze raz do dziada na gadkę ze dlaczego mnie w błąd wprowadza! to nawrzeszczał ze zalew jest własnością PZW i nie wolno nam tu chodzić! w domu sprawdziłam zalew jest własnością miasta! jest dzierżawiony przez LOK a PZW ma prawo do wędkowania, nic poza tym! poza tym w regulaminie zawodów pisze że osoby postronne mogą przebywać na terenie zawodów w odległości co najmniej 2 m od linii brzegowej - a tu gdzie chcieliśmy wejść jest ok 5 m miejsca!!! nie mówiąc juz o tym że chciałam iść tylko do lasu! inni ludzie normalnie spacerowali, jeździli na rowerze, spacerowali z psami itp tylko my nie mogliśmy wejść bo mieliśmy dziecko. oczywiście taśma została momentalnie zdjęta (o 11.40 była o 12 jak byliśmy znów w tym miejscu już jej nie było) tłumaczenie ze dziecko mogło zniszczyć wędkę do mnie nie przemawia, bo pies nie mógł? rowerzysta nie mógł? taśma zdjęta ok 12 a zawody do 14?? więc jak, jest zakaz czy nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Weekend na topiku:) Blanka wieczór spoko. Mati na codzień przed 21 spi, wiec umówiliśmy się ze znajomymi na 21. Ale nasz synek ani myślał spac heeh i siedział uwaga do 23.30:D był super grzeczny chodzi zaczepiał naszych znajomych. oni przyniesli dla niego taką dużą wywrotkę z klockami to miał zajecie:) Nic ze stołu nie sciągał. chyba powolutku zaczyna rozumiec. Posiedzieliśmy do 1, wstalismy ok 8. Teraz chłopcy spią. Też się połozyłam, ale jakoś nie mogłam zasnać. Głodna jestem:P zrobiłam sobie parę kanapek i pomyślałam, ze cos skrobnę tutaj. Blanka to okres w końcu jest:) a ręka oj ty biedna..... Wiecie co myslę, ze moze u mummy kótrych z chłopców jest chory:( miała iść z Kubą na echo serca może poszło coś nie tak:( tyle czasu nic się nie odzywa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciszaaaaa jak makiem zasiał normalnie :P fakt mummy już bardzo długo milczy. mam nadzieję ze to tylko kłopoty z komputerem, a nie jakaś choroba czy inne problemy! Franuś zasypia, R się kąpie, my też zaraz spać idziemy, bo jakaś zmęczona jestem :P daga super ze wieczór sie udał :D Mati prawdziwy długodystansowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a tu poobrażane czy co dziewczęta!!!!! pietrucha zawsze wpadałaś a teraz co sie dzieje.....Anuska reszta dziewczynek!!!!! Chłopcy śpią a ja na chwilkę zajrzałam. Cały czas buszuje po necie i szukam str z urządzaniem wnętrza domku. Mam już parę pomysłów nawet:) internet to źródło wiedzy heheh zakupiłam kolejną rzecz na allegro http://allegro.pl/item1209305227.html prezent na roczek dla córeczki naszych znajomych, idziemy niedługo:) jutro z samego rana pewnie do księgowej pojadę...i znowu kolejny tydz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×