Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Jakbym za każdym razem do karmienia musiała usiąść albo się położyć to bym nic nie mogła zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam na leżąco karmienie nie wychodzi jakoś więc w nocy karmię siedzac na wyrku,pewnie śmieszniw wyglądam jak głowa kiwa mi sie w lewo i prawo:):) dziewczyny ja już żegnam się na dzisiaj z wami mam nadzieje że teraz z 2 godziny mały pośpi idę się kimnąć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja idę zjeśc kolacje i się kładę:) kazda chwila jest ceena :) jak dla mnie do snu :) miłej nocki zycze i przespanej:):): buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ;) U nas właśnie odwrotnie w nocy na leżąco najlepiej, mały dostaje pierś, potem chowam jak się już odessie i śpimy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! jakoś nocke przeżyliśmy fakt,pobudki były chyba z 3 ale małemu paniczowi chociaż na zabawe ochota nie przyszła a jedynie pił:) u nas wszyscy kaszlą mnie gardło boli chyba czeka nas wyprawa do pediatry teraz zmykam na śniadanie ale potem zajrzę pobudka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... No ja mogę powiedzieć, ze dopiero co wylizalismy się z wirusów:) normalnie sztafeta była u nas ... jak jedno konczyło to drugie łapało...Maluszkowi szły zabki to do tego jeszcze biegunka i bardzo wysoka temp, katarek... oj działo się ale nareszcie spokój .. noc taka średnia też miałam 3 pobudki:( miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosionka
i z wyboru i z konieczności-moja pensja nie starczyłaby na wynagrodzenie dla opiekunki,mąż pracuje 10 godzin plus godzina na dojazd,a dziecko jest jeszcze bardzo malutkie.Ma tylko jedną babcię która jest ciężko chora-cały czas leży.Poza tym mam jeszcze jedno dziecko starsze,któremu trzeba w lekcjach pomagać,ugotować obiad,wyprać,wyprasować i td,w domem też ktoś musi się zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie samosionka:) my po wizycie u pediatry na szczęście obędzie się bez antybiotyku daga życzę wytrwałości w zdrowiu,wiem co to znaczy chorować i gdy dziecko choruje u nas jak tylko zaczęła się jesień,tak raz w miesiącu coś musi być zjadłam obiadek i chyba musiałabym chate odgruzować bo rano nie zdąrzyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widze że całkiem dużo tu mam "siedziących" w domu :) moje małe jak zawsze o tej porze śpi sobie smacznie, ja obiad kończę przygotowywać, chatkę ogarnęłam troszkę, ale szczerze to nie chce mi się strasznie więc tylko tak pobierznie, w sobotę się wezmę za świąteczne porządki :D co do chorób to my ostatnio wszyscy byliśmy chory :( mąż zaczął, potem małego zaraził i na końcu ja. niestety u mnie i u synka antybiotyk był konieczny :( szkoda, bo to pierszy antybiotk w jego życiu! dobrze tylko ze pomógł i nie skończyło się na obrzęku krtani i dexavenie! choć u mnie było blisko! juz prakytycznie oddychać nie mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agatka:) pewnie że jest nas niemało:):):) wychodzić z ukrycie mamuśki domowe:) piszesz o antybiotyku,niestety czasami to konieczność mój brał pierwszy raz jak miał 5 miesięcy nawet szpital wtedy zaliczyliśmy drugi raz brał antybiotyk jak miał 9miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Ja też siedzę w domu:) Teraz już dla tego że nie mam ich z kim zostawić po południu:)Mąż pracuje do 17. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wszystkie mamy!
Na podstawie jednego donosu, każdej rodzinie będzie mogła zostać założona tzw. Niebieska Karta, także bez zgody osoby dorosłej dotknietej przemocą, a gminna komisja złożona z 7 osób, m.in. przedstawicieli organizacji pozarządowych, edukacji, służby zdrowia, będzie gromadziła dane o rodzinie, obradowała o sposobach rozwiązania jej problemów i wdrażała je w rodzinach. (art. 9d ustawy) Oznacza to pierwszy krok do odebrania dziecka rodzicom na podstawie wniosku jakiegoś urzędnika, bez wyroku sądu!! Sejm ma wkrótce przyjąć tą nowelizację jest tylko jeden sposób by temu zapobiec - nasz rodzicielski protest! Koniecznie zajrzyj, przeczytaj, roześlij do znajomych i rodziny! Nie lekceważ tego http://rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw .php#podpis Rozsyłajcie dalej to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo pierwsza dziewczynka-Julka na topiku:) jak widać każda z nas ma swoje powody by siedzieć z dziećmi w domu a gdzie reszta? mój maluch śpi,jak się obudzi pójdziemy na spacerek,starszy niestety w domu ze względu na przeziębienie dziewczyny może utworzymy tabelke w której jakieś info o sobie i dzieciach wpiszemy? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem mamą 2 letniego brzdąca :) również siedzącą w domu... mam 23 lata- kończe w czerwcu licencjata (zaocznie) i wybieram się na mgr :P myślimy z mężem o drugim bobasie ale to dopiero za rok rozpoczniemy ewentualne starania. Siedząc w domu miewałam różne okresy od eufori az po totalną depresję ale kończąc studia pedagogiczne wiem ze to normalne... i za nic w świecie nie zamieniłabym swojego życia na inne- nie wyobrazam sobie isc do pracy i zostawic mojego urwisa w żlobku lub z babcią- sądzę że to ja jestem jego mamą i to do mnie należy wychowywać go w tak ważnym okresie jego życia... jak maly skończy 3 lata zamierzam wysłać go do przedszkola i zaczoć samorealizaję ( myślę jednak o jakiejś pracy domowej żeby nie przeszkadzało to w ewentualnej ciąży i wychowywaniu srugiego dziecka) jak będzie się okaże bo życia nie można planować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Miło się robi, przybywa nas widze:) ale chłopcy królują, choć jedna dzieczynka była:) taki nasz rodzynek:D Mój synuś przespał dzisiaj nockę juhuu:) tzn usnął nam ok 22 a wstał po 6,20 ale dla mnie to strzenie duży plus, bo nie mielismy dziś zadje pobudki:) teraz sobie smacznie spi a ja gotuje obiadek, póxniej pewnie pójdziemy na spacerek. Co do antybiotyków, to mój maluszek mial pierwszy jak miał 8 tyg:( niestety. straszne wirusy wtedy panowały. Wszystki dzieciaczki moich koleżanek co urodziły się na początku grudnia jak mój Mateusz też chorowały... no ale cóż wdało się zapalenie oskrzeli i nie było rady. Sama miałam zapalenie płuc, pasudny okres był... Waże ze już jest lepiej i wirusy na razie nas nie łapią. Jednym słowem nie dajemy się:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przepraszam że się tak długo nie odzywałam,ale kłopoty w domu,a potem mój mały złapał jelitówkę i tak czas przeleciał. Niestety nie zapowiada sie ciekawie z małym,ale mam nadal nadzieję że mu przejdzie. Ja zapisałam małego do przedszkola więc liczę na to że od września uda mi sie iść do pracy.No ,ale jak będzie w praktyce tego nikt nie wie:P U mnie znowu zima wróciła z wielkim hukiem:O Przed 9 zapowiadało sie piękne słoneczko,a teraz znowu wściekle sypie:O Ja chcę wiosne!!!!!!!!!!!!! Dobra zmykam coś zrobić🖐️ Ale najpewniej posiedze z małym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylimsy dziś z Mateuszkiem na badaniu krwi:( biedulek sie spłakał:( szkoda mi było kruszynki, no ale mus to mus.... a wiosny to i ja chcę!!!!!! mam wrazenie, że w tym roku to ONA chyba nas ominie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też siedzę w domciu z moimi dwiema córeczkami. Jedna skończy 3 latka w maju a druga tydzień temu skończyła roczek. Młodszą córkę nadal karmię piersią ale to nie powód siedzenia w domu. Mój mąż pracuje w delegacji i czasami nie ma go w domu i dwa tygodnie, więc stwierdziliśmy, że ja będę cały czas z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa chciałam synka ale mam dwie dziewczynki :) Są cudne i teraz jestem przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dwie kochane córeczki :) Czasami są aniołkami a czasami potrafią wyprowadzić z równowgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chłopczyk czy dziewczynka :) czasami aniołek czasami diabełek:) duzy zapas cierplwości i miłości potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
to moze i ja cos naskrobie ja jestem z dziecmi bo musze bo bacia jest daleko ( zreszta i tak by sie zajela bo lubi wolnosc ;D) i musialaby z nami zamieszakc tylko ze ja tutaj szukac pracy i zatrudnic opiekunke mi sie nie oplaci wolalabym wyjazd za granice ale to juz duze wyzwanie zostawic dzieci ... ale gdyby tak babcia jednak zgodzila sie ( ale sie nie zgodzi ;D) to wyjechalabym tak na 3 miesiace zmienic klimat i podreperowac budrzet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba swojego maluszka na 3 miesiace nie zostawiła, zatęskniłabym się....a klimat to mozna zmienić i inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam z moją mamą, która mogłaby i chce się zająć wnukami, ale ja na razie nie chcę. Mąż zarabia na tyle, że nam niczego nie brakuje (chociaż nie żyjemy w wielkich luksusach). A babcia tyle lat pracowała, że teraz powinna trochę odpocząć na emeryturze :) Faktem jest, że często przychodzi do nas (mama mieszka na parterze naszego domu) i pomaga mi przy córkach bo chce a nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłyście dziś na spacerku? My byłyśmy i starsza miała radochę bo śniegu dużo :) Na sankach pojeździły troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie bylismy bo wiało jak...... i nistety nici ze spacerowania, moze jutro bedzie pogodniej:) wypatrujemy słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×