Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Petrucha - W jakim wieku maluchy? Ja siedzę z w domu, z kilku powodów jednymz nich jest karmienie chłopców a drugą że chce spędzić z nimi jak nawięcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko, bo chciałam karmić piersią, ale głownie chce spędzić z synkami tyle czasa ile się da bo dzieci szybko rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn masz cycocholików? he he,ja też karmię młodszego jeszcze,choć przyznam że chciałabym zrezygnować i przejść na butle ale to nie łatwe chyba tez mam cycocholika:P męczą nas nocki nieprzespane potrafi budzić mi się co godzine,dwie nawet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że masz maluszki:) u mnie to spora różnica-5 lat fajnie,odchowasz dwójke za jednym machnięciem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmłodszy potrafi sie tarz budzić co pół godziny bo pare ząbków na raz mu idzie i porpostu już śpi z nami bo cały czas przy piersi. Starszy też w nocy jeszcze pije więc chłopcy śpią z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam pod prysznicem, młodszy się przebudził i chciał cyca to na cały dom ryczał że mamusia zniknęła a On chce mleczko. A do jakiego wieku karmiłaś starsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczęśliwie nam się złożyło że starszy sam odrzucił pierś:) miał pół roku i poprostu cycek mamusiowy znudził mu się:P teraz całkiem inaczej żałuję że nie odstawiłam do pół roku bo teraz im dalej tym gorzej i trudniej dagmaraa tzn że karmisz dwójke? a jak Twój organizm to znosi? jak dajesz rade ? podziwiam Cię🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drowe odżywianie, mleka mam bardzo, bardzo dużo. A radę daję normalnie hehe :) Dzięki ale nie ja jedna i nie ostatnia 🌼 Tak planuje jeszcze trochę pokarmić i odstawić starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewczyn? moi chłopacy już śpią,co oczywiście nie znaczy że nocka spokojna przede mną;) niedługo pierwsza pobudka na cycucha:) ile masz lat dagmaraa?ja tyle ile przy nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nicku nic nie mam ;) a Mam 29 lat a ty ile wiosen? Moi jeszcze nie śpią, Oscarek przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) nie ja mam na imię Kasia mam 27 latek i własnie połozyłam spać mojego Mateuszka... tylko ciekawe na jak długo, bo strasznie nam spi w nocy jak był mniejszy to lepiej sypiał... juz nam ręce opadają i nie wiemy co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 miesięcy:):) już nie taki malutki i nie jest na cycusiu od dawna, wogóle ma fazę zero mleczka sztucznego i kaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój już zaczął się przebudzać,ale ja go bach bujam w wózku i śpi dalej wiem,niezbyt dobre rozwiązanie ten wózek ale innej opcji nie ma tak nauczony.w nocy śpi ze mną bo sił brakowało mi na wstawanie i odkładanie młodego do łóżeczka a te nam służy teraz za kojec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe więcej chłopczyków się rodzi ;) i dobrze bo pewnego czasu pamiętam same dziewczynki więc będzie równowaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jakby się miało wstawac co chwile na cycusia to nocka z głowy, a w dzień też trzeba jakoś funkcjonować wiec lepiej mieć maluchy przy sobie, w nocy to duża wygoda, na pół śpiąco daje pierś i nie muszę wstawać i biegać po pokojach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego woże w samochodziku heh wiem, ze to tez głupie ale poprostu wymiakałam:) był też etap usypiania w hustawce, ale minał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kaszki wcina,rano i wieczorem ale mleko butelkowe bleee naprawde te nasze dzieciaczki mają fazy:P no i wygrał 1:0 dla niego,już mnie doji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami jestem na pół spiąca w dzieć bo cycuś nieaktualny:D ze tak powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre z tym samochodzikiem,ciekawie to musi wyglądać:)głowa na kierownicy zwisa?:P zgadzam się że mama musi w dzień jakoś funkcjonowac i nocka z dzieckiem to dobre wyjsciechoc z tym moim funkcjonowaniem roznie bywa czasami starszak cos do mnie mowi ale nic do mnie nie dociera;) sory ze bez polskich znaków ale pisze jedna reka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładę mu poduszke pod głowę smoczek w pysio drugi w rękę i jazda;];];] ciekawe jaka będzie kolejna faza uzypiania jak samochodzik przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż otworzył właśnie piwo i tak sobie sączę pare łyków nie zaszkodzi a może lepiej maluda pośpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha - Jak karmie młodego to też jedną ręką piszesz bo gramowi się i przytula, jak starszaka to dwoma daje radę pisac bo tak się wiersi że w rezultacie kleczy albo stoi, tylko w południe i w nocy na leżaco karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam odstawić, problemy zdrowotne leki musiam przyjmować i pokarm zanikł a mały przyzwyczaił się do butelki.. taie życie niestety a miałam sporo poakrmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są współczesne kobiety karmią i siedzą na necie:):):) nasze babcie by się za głowy złapały eheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×