Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

pietrucha nie przejmuj się! teraz w tych czasach to dużo kobiet zostawiłoby najchętniej dziecko z opiekunką i poszłoby do pracy się spełniać, ale nie dla każdego to jest priorytet...ja akurat mam dobry zawód, mogłabym pracować, ale nie chcę na razie, wolę spędzić te 3 lata z dzieckiem w domu, a praca nie ucieknie, do emerytury jeszcze hohooo trochę zostało:) nie jestem kurą domową i nie uważam się za nią, owszem sprzątam,gotuję,zajmuję się dzieckiem, ale wychodzimy też na spacery, chodzimy na basen, ja uprawiam fitness 5razy w tygodniu, wychodzę do kina, czasem spotykam się ze znajomymi, a jak otworzę może swoją działalność to wtedy będę nawet bizneswoman, a nie tylko kurą hehehehe:D ps. i poza tym jak ktoś może kogoś obrażać nie znając go, nie rozumiem?:o eeeh ta kafeteria schodzi na psy! pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiemy się daga oczywiście,uważam podobnie jak Ty:) stwierdziłam że tam dziewczyny poprostu zazdrościły mi możliwości bycia non stop z dziećmi i tego że niczego nam nie brakuje one musiały wracać do pracy i dzieci oddawać pod opiekę innych żeby nie było że krytykuję mamy pracujące-ale niech i nas nikt nie poniża i nie krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga_83 (realnie Kasia nawet nie wiem skąd mi się wział ten nik, jakoś tak wyszło) wiek:27 lat wojew.; mazow dzieci: Mateusz 15 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na razie na tym topiku zadnych takich uwag nie, że niby MY gorsze i mam nadzieję, że tak zostanie ja też jak mam czas to uciekam do miasta na zakupy czy też inne sprawy chodze do kina z mężem, wiadomo, że rzadziej, ale jestem bardzo zadowolona ze swojego życia. Wiem, że będę przy tym jak moje dziecko dorasta i nic nie stracę. Nikt nie ejst gorszy ani te mamy co sa w domu ani te co pracuję, jak wogóle można tak kogos oceniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga skopiuj może mój szkic tabelki i pod spodem wpisz swoje dane:) ja także mogłabym iść do pracy ale jak mam zarobić 1000zł z czego połowe oddać opiekunce to chyba lepiej by dzieci były ze mną w domu:) poza tym mąż prowadzi własną działalność i chyba lepiej we własnym interesie siedzieć niż wyrabiać sie u kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej nie zawracać sobie głowy głupimy uwagami i żyć swoim życiem:) mi też jest dobrze tak jak jest:) oooooo nie,jest jedno co mnie dobija-choroby:( no normalnie jazda wciąz z katarami jak tylko zaczęła sie jesień tak walczymy na okrągło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! opisłam się i mi wszystko wcięło :( może później jeszcze raz to napiszę, ale teraz mi się nie chce :P na razie dopisze się do tabelki i obiecam częściej coś pisać :P może dołożymy wiek dzieciaczków do tabelki? będzie łatwiej się zorientować :) ...Nick........wiek.......województwo......dzieci..........wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor.... mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.........15 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec co dziewczyny robimy stopki?:?) Co do nocnikowania to ja juz nocnik kupilam jak Gabi miala 12 mies, tak z ciekawosci co bedzie robiła z nim i wogóle. O dziwo nie boi sie na nim siedziec:) Od tamtej pory kupy robi na nocnik, jak widze ze sciaga spodenki to ide po nocnik i kupa jest.... po staraniach bo jeszcze troche postęka:) Co do siku to codziennie rano po tym jak wstaje z lozeczka to sadzam ja na nocnik. zrobi z polowe nocnika, ja ja pochwale i Gabi i mamusia zadowolona:) Ale na dzien lata w pieluszce, od czasu do czasu ja sadzam, (duzo pije i jak wypije butle to ja za ok godz musze na nocnik i juz siku robi) Wazne ze chce siedziec i nie ucieka, nawet jak przynosze nocnik to sie cieszy:) Jak zrobi sie cieplej to tez bedzie latac z gola pupa :) Bedzie miala pinad 1,5 roku wiec to najlepszy okres do nauki tejze trudnej sztuki:) A wiecie co? ostatno w parku rozmawialam z mama prawie 3 latka (bez 2 mies) i on wieje od nocnika jak najdalej:) Wiec to sprawa indywidualna jak raczkowanie cyz chodzenie czy mówienie.... na kazdego przyjdzie czas:) Ja na obiad robie grochowa:) moze zjem troszke... ale troszke... bo sie odchudzam:) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziewczyny jestem padnięta i w sumie nic nie kupiłam,najtańsze spodnie na niego kosztują 20 zł:O Przecież to chore,i wytrzymają 3 m-ce? Nie wierze:( Byłam nawet w lumpku tam znalazłam 1 w super stanie za 3 zł.I mamy taki fajny sklep z ciuszkami i wygrzebałam jeszcze za 12.60 zł.Więc nie będzie mi szkoda w razie czego:) Co do chorowania: Julka przeważnie przyniesie ze szkoły jakiś katar,ale w miarę się to rozejdzie bez antybiotyku. Kasper-też z przedszkola przynosi katar który zawsze kończy się zatokami(skutek uboczny usunięcia 3-go migdałka) więc właśnie byłam dzisiaj bo recepte na biseptol bo od wczoraj ma straszny katar:O A Patryk-jest alergikiemi,zawsze się u niego kończyło zap.oskrzeli,ale od pewnego czasu jest spokój,ale za to mieliśmy jazde z uszami:O Dostał od laryngologa szczepionkę i na razie jest oki.Ostatni antybiotyk miał w grudniu. Teraz jesteśmy świeżo po biegunce:( Więc nie jest już tak źle jak było:) Ale się rozpisałam.Sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nick........wiek.......województwo......dzieci....... ...wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor.... mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi Przyszłamama...22....kuj-pomor...........Klaudia.....5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelkę musisz skopiować i wkleić w nowym poście, potem normalnie się wpisujesz do niej :) tak jak piszesz tekst :) ja przygodę z nocniczkiem zaczęłam dość szybko, bo jak Franuś skończył 6 miesięcy. na początku go podtrzymywałam na nocniku bo jeszcze sam nie siedział. po miesiacu zaczął wołać jak robił siusiu, nie zawsze się udawało, ale było coraz lepiej :) obecnie robi i siusiu i kupkę praktycznie tylko na nocnik :D czekam aż sie ociepli to na dwór bez pieluchy wyjdzie :) na razie w domu bez pieluszki lata (zresztą zdjęłam mu ja już wtedy jak te 6 mieszków miał), w dzień śpi bez pieluszki bo nie siusia, w nocy coraz częściej budzi się w suchą pieluszką, ale jeszcze się nie odważyłam go bez niej puścić spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nick........wiek.......województwo......dzieci....... ...wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor....6 lat,11m-cy mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mies. wiele osób na kafeterii krytykując innych leczy w ten sposób swoje kompleksy:P:P:P ale co tam,grunt to rodzinka:) ewelinka,nie odchudzaj się!!!! ja tam nigdy żadnych diet nie stosowałam,nie mogłabym sobie odmówić słodkości:) uwielbiam piec ciasta i wcinać słodycze teraz mi wolno bo jak karmię to schudłam i chudnę dalej,ważę 60 kg przy 160cm ale jak odstawię małego trzeba będzie przystopować z jedzeniem;) no i oczywiście Damian zupy nie zjadł,stwierdził ze otruje sie marchewką:) wyprosił pyzy z sosem:) on to w ogóle taka klucha,jadłby kluski,naleśniki,makarony i zupe pomidorową lub rosół widzę że daga ruszyłaś z porządkami wiosennymi? pomału bym też musiała zacząć ale to dopiero jak igorek wyzdrowieje bo teraz ledwo obiad można zrobić z nim w tej chwili śpi znowu więc mam wolną chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nick........wiek.......województwo......dzieci....... ...wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor.... mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi Przyszłamama...22....kuj-pomor...........Klaudia.....5 m-cy Ewelina 84...26...Mazowieckie...........Gabrysia.....16 mies A ja myslalam zeby to w stopce zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nick........wiek.......województwo......dzieci....... ...wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor.... mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi Przyszłamama...22....kuj-pomor...........Klaudia.....5 m-cy Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy dopisałam się do całości a co:) widzę, że jest rówiśnik mojego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos wyzywania i poniżania na kafe-ja pisze jeszcze na jednym topiku mamy 3 i więcej,i tam jesteśmy notorycznie wyzywane od patologi:O Ale cóż. Powiedzcie mi czy tą tabelkę będziemy za każdym razem kopiować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a da się zrobić tak abysmy wpisywały sie w tabelke która jest tylko w jednym miejscu chyba nie bardzo co:) tak aby łątwiej było nas ogarnąć:) patologia mówisz Agniecha... wiesz brak słów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha a czy u Ciebie dzieciaki zarażają się od siebie? co do zakupów,zazwyczaj robię je na allegro,tam jest wybór i tanio:) mi teściowa właśnie kupiła sinupret,kumpela mi poleciła na katar i zapalenie dróg oddechowych zobaczymy co to za wynalazek,może znacie? przyszłamama chyba masz tu najmłodszą pocieche?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nick........wiek.......województwo......dzieci....... ...wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor.... mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi Przyszłamama...22....kuj-pomor...........Klaudia.....5 m-cy Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk...8,6,4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kafe to pochłaniacz czasu:) kurcze lecę zajrze póxniej:) i my niby kury domowe:) zajmujemy się dziećmi domem i na necie siedzimy to jest organizacja co Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to chyba napisze to oczym wcześniej pisałam :) a pisałam o alergii na mleko. u nas alergia objawiała się głównie problemami z jelitkami. ciągłe bóle brzuszka, gazy, problem ze zrobieniem kupy, a jak już była to śluzowata, z krwią, albo praktycznie sam śluz mieszany z krwią i tak to było. na twarzy wyszły mu krostki, czerwone szorstkie place. od razu mnie to zaniepokoiło i jak miał 3 tyg sama postawiłam diagnozę skaza białkowa. odstawiłam mleko, nabiał, mięsko krowie i cielęce i było lepiej. po tygodniu buzia piękna, ale kupki nadal nie ładne. więc szukałam dalej i wpadłam na trop - soja! i to był strzał w 10! odstawiłam wszystko z soją, lecytyną sojową, czyli ogólnie 3/4 gotowych produktów, łącznie z wędlinami, ciastami wszystko! jak mały miał 5 tygodni to w końcu skończyły sie szalone noce (mały całą noc się prężył, postękiwał, cudował), oczywiście nie znaczy to ze zaczął przesypiać całe noce, o nie ale nie piszczał. potem doszłam też do innych alergii - na rybę, mąkę żytnią, ogórka, pomidora........i pewnie masę innych rzeczy o których już zapomniałam :) w wieku 11 miesięcy wyrósł z alergii :D zbiegło sie to idealnie z czasem kiedy odstawił sie od piersi :P a ja po 11 miesiącach jedzenia wafli ryzowych, pieczonego schabu i gotowanej marchwi mogłam jeść wszystko :D co do alergii na marchewkę to bardzo często ona występuje! wbrew pozorom marchew, jabłko czy ryż mogą bardzo silnie uczulać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha sinupret super sprawa...pomaga 3 razy po 2 tabl biorę często ja jako dorosła dzieci pewnie mniej ale po nim ścieka z noska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha, patologiczne to są mózgi tych osób:o żal im dupę ściska, że ich na 3dzieci nie stać, osobiście znam rodziny wysoko sytuowane z takimi gromadkami:) pietrucha, nooo najmłodsze dziecko i najmłodsza ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już mniej,ale początki były ciężkie.Jak tylko któryś starszak zaczął kichać to już wiedziałam że Patryk będzie miał oskrzela:( Mnie też się wydaje że najlepiej zrobić stopke,ona zawsze jest ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopkę można i tak sobie zrobić a co do tabelki to chyba co jakiś czas sobie któraś ją skopiuje, tak zeby chociaż co te 3-4 strony się pojawiła :) zresztą za chwilkę zapamiętamy się i nie będziemy musiały już jej kopiować :) ja stopkę mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×