Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Witam wszystkich:-) U nas katar "przyniosła " córka ze szkoły tam cała klasa przeziębiona:-( Nie wiem co się z Szymkiem dzieje ostatnio wogóle nie przesypia normalnie nocy W dzień śpi tylko raz ok godzinke to raczej nie jest wyspany Mummy zmykaj do lekarza duża utrata krwi prowadzi do anemii Lekarz może Ci przepisać leki na tak obfite krwawienia Ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga- kochana przebiłaś mnie, ja poszłam spać o 0:30, zwykle śpię już o 22:30. zdrowia dla dzieciaków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ze spacerku wróciliśmy i Mati poprostu padł:) usypia w łóżeczku. Teraz codziennie popołudniu usypia sam. Kłade do łózeczka daję smoczek 9bez tego ani rusz) poduszeczka i lulu. Niestety wieczorem to się nie sprawdza. Musze go poprzytulac na kolankach u siebie. Pogoda cudowana!!!! az wracac się nie chciało. Teraz pora brac się za obiad i resztę:) Anuśka ja nigdy nie śpię przed 23. Ale wczoraj to posiedziałam wyjatkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka My właśnie z miasta wróciliśmy,pogoda cudna,normalnie lato,można chodzić na krótki rękawek :) Połaziłam troszkę po galerii i niczego dla siebie nie znalazłam...ale za to Gabisiowi kupiłam w reserved czapeczkę jesienną Daga ja też poszłam spać ok pierwszej ale ja zazwyczaj kładę się miedzy24 a 1 :) Mummy idź wcześniej do lekarza,po co masz się daremnie stresować i martwić... dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie mebli kuchennych,bo jesteśmy przed remontem i szukam mebli.Czy któraś ma może kuchnię z ikei ??? Po przejrzeniu wielu katalogów kuchni na wymiar stwierdziłam że wolałabym z ikeii,podobają mi się ich rozwiązania...ale nie wiem jak z trwałością,no i do tanich też nie należą...może pomożecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też pogoda śliczna,cieplutko :) Kubuś śpi a ja zbierałam orzechy na zimę :P Jeszcze muszę iśc do sadu ale poczekam aż Kubuś się obudzi i pójdziemy razem. Sebuś na podwórzu rządzi od rana. mummy ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza. Tak wogle to ja też muszę się wybrac,już dwa lata mineło od ostatniej cytologii. No i zapas tabletek by się przydał na zimę :P Jakoś źle się dzisiaj czuję i nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)dziewczyny czy na all można kupić jakiś motorek do duupska by mieć lepszą wydajność w obowiązkach?;P9nie tych łóżkowych;)) o 11 wróciliśmy od lekarza,bo on przyjmuje w innej miejscowości,szybko obiad,pranie rozwiesić,dopiero usypiam igorka no i skończyło się na antybiotykach,obaj chłopacy gardła czerwone,zapalenie gardła lekarz stwierdził więc kurujemy się:) dziunia,ja mam meble od stolarza,ale co do mebli z ikei,kurcze trzeba uważać moim zdaniem bo te tanie są poprostu kiepskie koleżanka kupiła sobie łóżko sypialniane drewniane i po 2 dniach dolne szczeble jej poszły a nie myślałaś o takich z własnego projektu? agatka na pewno wszystko będzie dobrze z oczkami,grunt to przestrzegać zaleceń lekarza i jak lekarz mówi nie sn to nie,cesarka to nie koniec świata mummy,ja też poszłabym wcześniej do gina! daga dziubku masz coś pecha z tymi zakupami na all:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Pietruszka teraz szpital w domciu macie...niech Ci chłopcy szybko zdrowieją,a ty jak się czujesz? A o motorkach nie słyszałam :)szkoda :(przydałby się do zwiększenia wydajności i m akurat o tą łóżkowa chodzi hehe Co do tej ikei to wiem ze na większość mebli ludzie narzekają,ja mam na przykład dla małego stolik i krzesełka z tej serii mamut i też są średnie,żadna rewelacja.A kuchnie podobno chwalą,ale wiesz jak to jest,wolałabym zapytać kogoś kto ją ma Od znajomej koleżanka kupowała teraz tam kuchnie i za 2,6 metra zapłaciła ponad 4 tysiące...ale ma od 3 tygodni więc niewiele może powiedzieć. Daga no faktycznie masz pecha na te zakupy...ale zdarza się,raz lepiej raz gorzej się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mi sie troszkę przysneło powiem szczerze. Położyłam sie na moment i przysnełam. Z tymi zakupami to mam chyba pecha.:) nie ma jak widzieć co sie kupuje, pietucha to ładnie Was rozłozyło...to kurujcie sie. Co do ikei to ja jej nie znosze. Takie moje osobiste zdanie na marginesie:) lecę do Mateuszka bo mnie woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) właśnie wróciliśmy ze sklepu. dziś byłam znów z mamą i kupiłyśmy panele na 1 piętro :D super!!! chciałyśmy też drzwi wziąć ale mieli dostawę. za jakieś 1,5-2 tygodni będzie nowa ekspozycja, mają nowe wzory itp to wtedy pojedziemy kupić :D u nas też śliczna pogoda :) a Franek dostaje fioła!ciągle płacze, wymusza i wrzeszczy :O pomalutku mam dość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga nigdy o oczach nie pisałam :) nie wiedziałam że aż tak źle jest :( buuuu! ale nic trudno1 najwyżej cc będzie :P dobra kobito najpierw w ciążę zajdź a potem nad porodem dumaj :P :P :P co do chorób to u nas na szczęście wszyscy zdrowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka mój Mati też taki mały buntownik jest czasami dziś był akurat dzień aniołka:) ale są i dni diabełka na maksa:) u mnie działa ką czy tam karny jeżyk jak kto woli. Naprawdę pomaga. Ostatnio wziął jakas zabawkę i napierdzielał w lustro na szafie:( i kacik pomogł inaczej wogóle nie chciał słuchac. my dopiero wróciliśmy do domu. Na 17 pojechałam na fitness. Mati do tesciowej. Potem załapałam sie ejszcze na naleśnika:) bratowa męza usmażyła. zjadłam jednego:) ja z bratową m mam świetny kontakt, wiec jak jestem u teściów to zawsze sobie gawędzimy. A jak chorowitki nasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i byłam dziś na ciuchach i kupiłam maluchowi 2 bezrękawniki, kurteczkę i bluzkę i sobie 2 sweterki i 2 bluzeczki :) także zadowolona wróciłam :D co więcej za te rzeczy zapłaciłam całe 42 zł :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) u mnie już cała ekipa śpi wreszcie:) ja zaraz tez się kładę. jakas jestem ostatnio ciągle zmęczona i jakaś osłabiona. Wojtus dziś spał na dworze jak suseł to chociaz sobie kwiatki porozsadzałam bo już mi się niektóre w doniczkach nie mieściły. agatka - to sie obciuchałaś dziś nieźle:D i to za jaka kasę!:D monique - a u Ciebie to nadmierne krwawienie to tez po porodzie? i jakie leki miałaś? bo u mnie to chyba za bardzo nie można zaszaleć bo jeszcze karmię. a co do karmienia to nie wiem już co z tym moim małym księciem zrobić. w dzień tylko butlę mu dawaj a wieczorem wytrąbi z butli 150 ml i jeszcze cyca mu dawaj bo nie zaśnie. musi sie poprzytulać i po 5 minutach śpi. próbowałam go jakoś w dzień przystawiać bo nie chcę kończyć karmienia ale on nie chce wcale. może jakos uda mi się go przekonać. no to do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja popijam piwko.Mały spi,maz na kompie u synka w pokoju,jego synka tez nie ma bo go babcia zabrała do siebie,Zuzi nie ma bo u taty i mamy luzik wieczorny. A jutro maz dał mi wychodne hi hi.Mam isc na zakupy sobie .Dostalam w prezecie urodzinowo-rocznicowo ślubnym caly tysiaczek na ciuszki. Marzą mi sie wranglery dżinsy i taka kamizelka sweterek.A na allegro mam upatrzone takie fajne traperowate buziki na zime.Ja lubie chodzic na sportowo ubrana. Tylko ja mam dylemat co mezusiowi kupic z dokładnie takich samych okazji i jego synkowi na dzien chłopaka.Myslałam o jakiejs koszulce ze smiesznym napisem albo o niesmiertelniku. Mąz w zeszłym roku dostał kurtke w prezecie a w tym roku juz nie mam pomysłu. Zegrek ma i w nim nie chodzi.Macie jakies pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammy//tak patrze na Twoją stopke i dopiero zauwazyłam ze Ty masz trojke urwisów prawie rok po roku !! Ty to bohaterka jestes !!!!!!!!!! SZACUN to ja narzekam ze mi ciezko. Juz nie bede chyba hihi.ale mysle ze takie chłopaki jak Twoje to sie przynajmniej nie nudza ze sobą, no bo TY to napewno sie nie nudzisz /hmmm nie ma tu znakow zeby wyrazic ze chcialam Cie pogłaskac / ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa no piekny prezent :) mój R się wczoraj pytał co chcę dostać na urodziny a ja nie wiem :P co do prezentów to ja ostatnio kupowałam R nowy portfel, wcześniej krawat, a jeszcze wcześniej chyba zestaw jakiś kosmetyków (chyba bo już nie pamiętam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi. MOj maz to stary rocmen i krawatow nie znosi.jakbym mu kupila toby sie obraził.On ma jeden i zadko go uzywa,nawet garnituru nie ma hii Takiemu to własnie ciezko cos kupic.Motor chce ale tyyyyyyyyyle kasy to ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)witam weekendowo zapraszam na jabłecznik,właśnie polałam lukrem ciasto i jest pyyyycha:) dzieci grzeczne dzisiaj więc spokojnie upiekłam,byliśmy tez troszkę na podwórku bo tak pięknie na dworze łapa ale mężulek zaszalał:)oj przydałoby się i mnie troszkę kasy na szaleństwo,a musze zaopatrzyć się w kozaki i jakiś płaszczyk bo zeszłoroczny sprzedałam na allegro;) dziunia,mamuta i my mamy ale przyznam że mi ten zestaw przypadł do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Ja tak na chwilkę,pomiędzy jedzeniem obiadu i sprzątaniem. Pietruszka jabłecznik ja poproszę :) Kozaczki mi się bardzo podobają,tylko tak jak napisałaś zamsz przemaka,ale w sumie mam i lakierowane i prawdziwą skórę i każde mi przemakają...Ja w tamtym roku kupiłam podobne,siwe tylko całkowicie płaskie,bardzo wygodne i nieźle się trzymają :) A co do mamuta to nie jest zły,tylko u nas mały nogi powyrywał i trzeba było przykleić...my mięliśmy zestaw z nogami do wkręcania ale podobno mięli dużo reklamacji i teraz te nogi są na jakieś wkręty czy coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha co do zamszu to zaimpregnuj go preparatem do nubuku i nie będzie przeciekał :D sama sobie butki na allegro upatrzyłam :P też zamszowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka nigdy nie używałam tego preparatu do zamszu,a gdzie się go kupujem i czy nie zmienia koloru materiału? dziunia ja też w trakcie obiadu i usypiania igorka:)mam dywan do wyprania i chyba zaraz się za niego wezmę,ale ręcznie vanishem.M kupił niedawno odkurzacz piorący(używany)ale jeszcze go nie uruchomiliśmy,sama nawet za to się nie biorę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziś głowa pęka dosłownie i ogólnie źle się czuję.....nie wiem cos mi niedobrze.....nawet nie bardzo mi pisanie idzie ja nigdy nie miałam zamszowych butków, bo bałam się, że będę przemakały, ale jak widać agatka ma sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszka impregnat kupisz w sklepie obuwniczym lub na allegro.To jest taki spray i nie zmienia koloru butów.Niestety na moje buty to nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie impregnat w obuwniczym kupisz :) ja dostałąm jak małemu buciki kupowałam właśnie zamszowe :) nie zmienia koloru, a buty nie przemakają. dziunia może zalezy od firmy tego impregnatu, bo nie powinny przemakać. nie pamiętam jaki ja mam. bo w domu jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka może faktycznie.Jak będziesz w domciu to napisz mi jakiej firmy masz,takie coś zawsze się przyda...małemu też pewnie butki zamszowe kupię i będzie jak znalazł :) A ty daga odpocznij sobie,może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłyście dziewczyny?mamy 200 stronkę;)trzeba to jakoś uczcić:0częstuję kawką i jabłecznikiem daga mojego m też boli dziś głowa,ale on tak ma za każdym razem gdy zmienia sie pogoda,już wiem że zbliża się zachmurzenie;) a ja dziś mam gospodarczy dzień,wyprałam dywan,teraz schnie na powietrzu,igor śpi,damian bajkę ogląda mam ochotę na pizze,chciałam zamówić ale m uparł się że jak pizza to tylko w pizzerni a mi jakoś z moją chora brygada nie uśmiecha się jechać do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×