Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Daga - a Ty daleko się budujesz od tego bloku w którym teraz mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiowa sprawdziłam teraz swoja pocztę i nie moge wysłac do Ciebie maila. Jest jakiś problem. Podaj jakiś inny adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mieszkam na początku jak sie wjeżdża do naszego miasta, a budujemy się po drugiej str miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia, wszystko możliwe, ja nigdy nie umiałam wypatrzyć tego do kogo dziecko podobne:) zawsze widzę inaczej:):) Daga - to zostajesz w tym samym mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia moim zdaniem Starszy podobny do taty. Daga Twój maluch taki aniolek :) Teraz zaczyna pylić co raz bardziej i pewnie jakieś katarki nie uniknione, moje chlopaki z rana kichaja seriami, ale z nosa nie cieknie, alergolog pytała o kichanie, więc podejrzewam,że to może być właśnie to. Justysia , prosbę mam :możesz przesłać moje zdjęcia na naszą topikową skrzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka zostaję w swoich Siedlcach:0 nigdzie się z nich nie ruszam:) wszyscy się nas pytają dlaczego nie przeprowadzamy sie do Wawki skoro m tam pracuje, ale my nie chcemy. W wawrszawie dobrze się pracuje i mozna zarobić ale kiepsko sie mieszka. No i ceny mieszkań są duzo wyższe. Andzia Mati tylko wygląda jak aniołek:):):) ale ma temperamencik diabełka:) kazdy jak go pozna blizej to tak mówi, a na pierwszy rzut oka to taki aniołek:) Wysłałam cos od siebie na neszego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga- Mati to dopiero przystojniak! On chyba wysoki jest jak na swój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba na pewno do tata,a Kubuś to ludzie mówią różnie raz że do mnie,raz że do tataa co niektórzy to są najlepsi :) mojego męża nie było prawie przez całą moją ciążę wiec mówią " oj on do tata nie podobny a to dziwne " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia Sebastian to jak skórę zdjał z taty. Nie wyprze się:P a Kubuś mieszany taki. Mój Mati też takie ksero taty jest do mnie ni w ząb:P A Mati jest drobny ale wysoki. Ma 83 cm. Nie wiem czy to duzo. Ale nizutki nie ejst raczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga wszyscy tak mówią,że nie wyprze tatus sunusia :) a Twój mati śliczny taki drugi tatuś :) juniorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia ostatnio jak którakolwiek moja koleżanka urodziła to pierwsze dziecko zawsze podobne do taty:) Mateusz wygląda jak moj Mariusz (czyli maż) jako dziecko. Tylko ja się wyróżniam w naszej trójce:D Trochę mi boleści przeszły to lece i ja się wezmę za sobotnie porządki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tylko czekam na galaretkę aż stężeje żeby wylac na cistko Kubuś właśnie usnął a ja muszę rozpalic w centralnym na wodę ciepłą. Andzia wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka.. mam problemy z siecią. mąż mi popsuł. mam szlaban do poniedziałku.a jak będę nieposłuszna to i dłużej :( swój naprawił a mój popsuł. to sabotaż jakiś. :( justysia dzięki! pozdrawiam Was wszystkie. internetu nie mam bo mąż jest baran i skasował adresy IP jak był w serwisie ja też jestem baranica bo wyszłam za barana. :) :) :) i mamy małe owieczki hehe dobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia,nie Ty jedna zła tego wieczora ja też za sprawą m kurcze miał facet wolne popołudnie to spędził je na pogawędce z sąsiadem zamiast zając się dzieciakami:( a ja z jęzorem na wierzchu ganiałam po placu zabaw za igorem powiedziałam pare słów co o tym myśłałam i już jest ok ale złośc siedzi dalej we mnie igor śpi od 19.30 więc choć teraz odpocznę trochę byłam na naszej poczcie justysia masz cudnych syneczków,starszy do tatusia bardzo podobny:) a Ty ładniutka kobitka:) daga a Twój urwis ma tak słodka szparkę między ząbkami że ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha kochana z tych nerwów to już chyba źle widzisz,ja ładniutka ?? :) no weż przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmwaiałam z moim m przez skype,trochę nachlany ale jeszcze to tak mnie nie wkurzyło w domu mamy jeden internet na 3 komputery,mój brat też jest za granicą i moja bratowa codziennie z nim gada a my nie mamy takiej możliwości,zadzwonił wcześniej mój m,poprosiłam moją bratową żeby się rozłączyła ale ona tego nie zrobiła i my nie mogliśmy rozmawiac,rozłączało nas :( myślałam,że ją uduszę wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia,a co ta twoja bratowa taka do przodu,nie panoszy się za bardzo?a w ogóle jaki masz z nią kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj taki średni,były konflikty i to nawet duże a teraz to jakoś leci,no wiadomo w ramiona sobie nie skaczemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezbyt mila ta twoja bratowa;/ na szczescie moj maz jest jedynakiem i chwilowo nie mam takich problemow a moj brat ma dopiero 16 lat wiec tez nie predko bede miala bratowa:P moj maly tryska energia ze nikt by nie przypuszczal ze jeszcze wczoraj mial goraczke i przewracal sie na nogach- widac ten eurespal pomogl:) ledwo go do lozka o 19 zaciagnelam... usilowalam mu poczytac bajke ale wyszlo jak zawsze- on tylko kaze sobie opowiadac co jest na rysunku, wiec czytanie musimy odlozyc na kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) U nas juz lepiej troszke i chyba zdecydowalismy sie juz na to mieszkanie no i bierzemy kredyt no cuż takie czasy niestety całuski dla was i waszych bąblów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj takie pustki? U mnie pada i grzmi,noc miałam ciężką. Pooszłam spac prawie o 23 kilka pobudek a o 5 jak wstał Kubuś to przez godzinę tłukł się po łóżku i nie miał zamiaru spac. O 6 padł. W dodatku gaz mi się skończył w trakcie gotowania rosołu,wściekłą jestem bo przecież nie wsiądę i nie przywiozę go sobie a tato mi dowiezie około 11 :( każdy ma swoje i za przeproszeniem czyjeś sprawy w d... znowu mam zły humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :P u nas dzis nocka niewiarygodnie spokojna tzn jak zasnol o 19 tak obudzil sie o 6 wiec to 4 nac w jego zyciu jaka przespal bez pobudek i w swoim lozku:) teraz bryka z ciocia na podworku Justysia- nie martw sie u mnie tez tak jest ze jak cos potrzebujesz to musisz liczyc na siebie... meza nie ma calymi dniami a my z kuba wojujemy sami... w sumie o 11 to jeszcze nie jest tak pozno wiec chyba zdazysz ugotowac?! a ty masz osobna kuchnie czy wspolna??? my mamy calkowicie wszystko osobne i dzieki temu mam spokuj od czesto upierdliwych tesciow:P no tyle tylko ze my sie juz stad nie wyprowadzamy bo kupilismy wspolnie ten dom i mieszkamy dopiero 6 mies... czasem bywa to wkurzajace ale czesto tez przydatne- np teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia usmiechnij się bedzie dobrze U nas super noc i chyba pierwszy raz od 10 miesięcy czuje sie wyspana pogoda super wiec zaraz zmykamy na dworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×