Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

justysia mały na początku był wierną kopią taty! te same usta, czoło, wyraz twarzy, a teraz coraz bardziej do mnie się upodabnia, choć taty ma włosy i oczy :) nos od zawsze mój, taka mała klucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia nie martw się ja też zostałam zjechana na kafe ale w nosie to mam tutaj z Wami czuję się naprawdę dobrze zabusia nie mogę odnależc Ciebie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia nie martw się ja też zostałam zjechana na kafe ale w nosie to mam tutaj z Wami czuję się naprawdę dobrze zabusia nie mogę odnależc Ciebie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja mam 167 cm wzrostu, ważę 51 kg. U nas dzisiaj na obiad zupa fasolowa. Wojtuś śpi, Szymek maluje farbkami. Justysia ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu! Wreszcie zobaczyłam Żabusię:) niunia cudna !! Mummy - GRATULUJĘ zdrowego synka, trzymaj się dzielnie:) Mała agatko - zdjęcia Twoje super, synek przystojniak, fajny ma uśmieszek:) Daga - poprasowałaś już wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chłopaki śpią a ja nakręciłam się na prawko i rozwiązuję testy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na maila fotki od siebie. Nawet nie wiedziałam, ze az tak duzo mi się zapakowało:) Mati wstał i daje mi ognia, a ja coledwo żywa. wezmę go chyba na spacer, wsadzę w wózek, bo nie dam rady za nim biegać. Wasze zdjecia obejrze póxniej, bo teraz nie mogę, bo Mati nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy z placu pobojowego bo chyba inaczej go dziś nie można nazwać,nabiegałam sie za igorkiem i mam nogi w dupskuuu:) mummy gratulacje syneczka!!!!!!!!fajnie że o nas pamiętałaś i podzieliłaś się tą cudowną nowinką 🌻dużo zdrówka dla Was!!! co do naszego śłubu,ho ho to był bardzo dawno temu a ja byłam młoda i piękna:P był w 2003 roku,miałam 21 latek:) wyszłam za mąż nie wiedząc że jestem w 1 miesiącu ciążu z Damiankiem to dopiero był news jak zrobiłam testa:) fotki bym musiała zeskanować bo niestety w tamtych czsach cyfrówki nie mieliśmy ani kompa może gdy znajdę czas pobawię się w skanowanie,na razie skopiuję to co mam na NK:) teraz musze nakarmić igorka i sama coś wciągnąć co by nie schudnąć za bardzo:) audii odprowadzone do mechanika więc nadzieja ze więcej prosić się teścia o auto nie będę musiała tak jak dziś a na nasze miasto zbliża się fala kulminacyjna,wiara pozalewana tuż przy Warcie:( nieciekawe widoki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z naszej poczty dziewczyny Wasze slubne zdjęcia przepiękne wyglądałyście jak księżniczki!!!! zabusia,córeczka piękniutka,chyba została na naszym topiku rodzyneczkiem,chyba że coś pomyliłam daga wracaj do zdrowia wiem jak to jest chorować z dzieckiem,nie da się poprostu,tylko można pogłebić chorobę:P moi chłopacy już zbierają pprezenty,a co to będzie jutro:) Damian dostał klocki lego i teraz w skupieniu układa:) anuśka chyba Ty pytałas o prezent dla synków,właśnie może klocki lego ale z serii duplo spodobałyby się im?fajne i edukacyjne:) justysia,to może ja z tobą w ramach powtórki z testów poćwicze z Tobą ;)serio to wszystko wyparowało mi z głowy jedynie znaki rozpoznaję ;) a tak jeżdże na pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha ważne,że masz prawko i możesz jeżdzic dobra lecę na spacer z maluchami bo słoneczko błysneło :) będę póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia wysłałam ci zaproszenie :) zapomniałam ze przez afere z tesciem zablokowałam możliwość wyszukania mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrócilismy ze spacerku:) Mateusz obiadu jesc nie chciał, ale w wózku opitolił prawie całą paczkę flipsó i soczek, a teraz jeszcze babeczkę zjadł:) teraz musze poodkurzac po babeczce:P ja dla swojego maluszka na jutro klocki mam:) ma masę innych zabawek a teraz ma fazę na klocki, wiec to bedzie trafiony prezencik:) do fotek jeszcze sie nie dokopałam:) ale zaraz nadrobię mam nadzieję:) u nas tez błysnęło słońce i jest naprawdę ciepło. Nawet ja się troszke lepiej poczułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i my wróciliśmy ze spacerku ale wiatr nas wygnał do domku,wiało jak cholercia i dobrze bo w domku czekała na mnie kawunia i placuszek:P mój igor też na obiad kiepsko zadł,za to potem dynie z żółtkiem(słoiczek)i danonka pochłonął w całości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać że sukienki ślubne miałyście cudne:) za moich czasów ściętych nie było,co najwyżej spuszczone rękawki(ja takie miałam:P) daga,Ty to nic nie zmieniłaś się od ślubu,za to Twój mężulek chyba trochę zaokrąglił się co:P?dobrze mu na Twojej kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaokrąglił sie hehe to prawda:) przed slubem to on był taki raczej szczupły a teraz jest pełniejszy:) ale powiem Wam, ze kazdy facet po ślubie się zaokrągla, bynajmniej z moich znajomych:) a ja się nie zmieniłam?? mi się wydaje, ze się troszkę zestarzałam:) i tez jestem pełniejsza:) widzę, ze jestem jedynka blondynka w naszej ekipie:) same brunetki tu królują:) własnie obejrzałam fotki. Bajeczne są. Wszystkie wyglądałyście pięknie. I tak ma być taki dzień. Zabusia niunia słodka. Dawajcie więcej zdjeć:) strasznie lubię ogladać zdjecia. Jest nas ok 10 w naszej ekipie, więc powinno jeszcze byc troszkę fotek:):) czekam czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się gdzie podziewają się dziewczyny które dołączyły do nas na samym początku? paula,ewelinka,agniecha........... chyba nie polubiły nas:( rety wciągłam 3 kawałki placka:P mummy napisz coś więcej o swoim skarbie:)dobrze że poród łatwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia Ty miałas inny kolor włosów. Ja od 10 lat mam ajsny balejage. Raz sobie odwaliłam kolor kasztanowy:P ale masakra wyszła i szybko wracałam do blondu i tak już zostanie:) Pietrucha ty od zawsze krótka fryzurka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha mówiła, ze działa jeszcze na 3 topikach to mzoe z nas zrezygnowała bo było nudno:P a pozostałe dziewczyny...no cóż moze tez było nudno...jeszcze były tez inne przelotne kolezanki. iguszynek...alicja jesli dobrze pamietam... mummy to raczej rzadko bedzie teraz zaglądała. pamietam, ze po porodzie to ja się całkiem wyłaczyłam na sprawy zewnętrzne. Mati cały czas przy cycusiu:) net dla mnie nie istniał. Zreszta wtedy jeszcze nie działałam tak czynie:P na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluszek śpi więc wpadłam:) zacznę od poczatku:) tak jak pisałam pojechałam do mojego lekarza na oddział. po badaniu stwierdził że mam 6 cm rozwarcia i jego zdaniem powinnam się udać na porodówkę. na porodówce dostałam oxytocynę i dopiero około 13 zaczęły się delikatne skurcze. i tak do 15. o 15.20 przyszedł mój lekarz żeby zobaczyć co się dzieje i połozna podsunęła mu pomysł żeby przebic pęcherz. po odejściu wód nagle zaczęły się konkretne skurcze, parę jeszcze takich na szyjkę i prawie od razu parte. nie mam żadnego nacięcia, szwu ani czegokolwiek:) aha - i zostałam gwiazda oddziału połozniczego bo z sali poporodowej poszłam już o własnych siłach na położnictwo:) czułam sie po prostu świetnie:) no i miałam super położną - pomagała mi jak mogła żeby jak najszybciej poszło. maluszek bedzie miał na imię Wojtuś - tak uzgodnili starsi bracia. chłopcy po prostu zachwyceni dzidziusiem. justysia - rodziłam w Krasnymstawie. jeszcze muszę doczytać co tam naskorobałyście przez te kilka dni no i na poczte muszę zajrzeć:) jak będe miała więcej czasu to wrzuce jakieś zdjątko maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie zawodzę :P wciągnełam się dziewczyny jak nie wiem co :) wróciłam ze spacerku,oczywiście Seba jest jeszcze z dziadkami na podwórzu dziewczyny zdjęcia ze ślubu są śliczne co tam porabiacie dziewczynki? zjadłam właśnie swój ostatni dzisiaj posiłek a póżniej zabieram się za brzuszki pamiętam kiedyś bez problemu robiłam 50 a teraz ledwie 10 zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia skoro jesteś to napisz mi na NK jeszcze raz dane dotyczace poczty bo coś sie nie moge zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy a to dobrze że nie w Chełmie cieszę się,że Twój poród był tak łatwy i że wszystko jest wporzadku trzymaj się kochana i zaglądaj czasami imię bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sobie siedzimy i tv oglądamy z Matim. Dedektywów dokładnie:) a Mati ze mną, bajek nie chce oglądac, woli takie z mamą:P mummyto się cieszę, ze poszło tak elegancko:) dawaj dawaj zdjecia niuni i chłopców tez wrzuć:) to już drugi wojtuś w anszym gronie. justysia kochanie dawaj dawaj brzuszki. ja 50 trzaskam podstawowych i po 50 skośnych. Zobaczysz ćwicz a codziennie bedziesz robić wiecej. Widzę, ze się zawzięłaś. Jak idą testy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×