Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

pietrucha a gdzie Ty kochana jestes???? juz po 12 zawsze się meldowałas:) nie mów, ze u dentysty siedzisz:( brrr czekamy na ciebie tu z kawką:):):) Agatka Ciebie już nie było zee 3 dni:) też kawka czeka i reszta koleżanek halooo!!! Mummy pewnie maluszka przytula:) A my tu sobie fajne pogaduchy robimy typowo babskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) home sweet home :) w końcu w domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! udało się, przeżyłąm i nie zwariowałam! poczytałam Was tak po łebkach. odnośnie ostatniego tematu to ja przed ciążą 65 kg ważyłam, w dniu porodu 77 a po 11 miesiącach karmienia 54 :) obecnie mam 55 kg, niestety 1 kg wrócił :( wzrostu mam 168 cm :) od dziś zaczynam walkę z brzuszkiem :) bo waga ładna ale brzuszek jeszcze mi wystaje :( ehhhh ale dzielnie z R zaczynamy ćwiczyć od dziś od wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam agatka:) wage ty masz elegancką:) a brzuszek tylko nie tobie przeszkadza:) to cwicz kochana ćwiczz męzem. Lecę położyć Mateuszka spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) ale nie wiem czy przy takich zgrabniarach z niemal idealnymi wymiarami i kg mam tu co szukać:P ja mam 160 cm i 61 kg wiem wiem powinnam mieć z dyszkę mniej:P ale cóż,taki ze mnie klopsik mały:) byłam w mieście,mam gdzieś dentyste 2 razy byłam i 2 razy baby nie było,a to w sanepidzie a to czasu nie miała tak jest jak chodzi się na kase chorych,prywatnie to szanuję pacjenta kupiłam igorkowi album,super są w biedronce i niedrogie po 11zeta:) jestem już po obiadku i mam wolną chwile a co do teściowych to ja niegdy,od samego początku nie pozwoliłam wtrącać się do wychowanie dzieci i choć teściu próbował wtrącac swoje 3 groszę wiedział że o tak zrobię po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś na obiad knedle ze śliwkami robię :) mam jeszcze troszkę mrożonych węgierek, ziemniaki stare jeszcze są to wczoraj wieczorem je ugotowałam, dziś tylko polepię i będą :D mniam! ze śmietanką....mmmmmmmmmm pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nakarmiłam Kubusia a teraz pałęta mi się obok komputera :) i oczywiście wyłącza mi go, łobuziak chyba nabrałam motywacji na całego,trzeba wyrzucic brzuszka :) wiecie mojemu m to ja zazdroszczę on tak zajada,wszystko co popadnie i w dośc dużych ilościach i nie ma mowy żeby przytył choc odrobinę więc Agatko ja sama muszę się zmagac z cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia, my już raz podjęliśmy taką walkę wspólną o kaloryfer na brzuchu :P ale się rozłożyliśmy (przeprowadzka, mój okres, potem choroba) i się poddaliśmy :( ale czas znów zawalczyć :) wrzuciłam zdjecia na pocztę :) i oglądam Wasze skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mati spi kropleki zapuszczone. Obiadek dochodzi. Mam dziś kurczaka z ryżem. Zaraz zjem w spokoju poprasuję troszkę i moze sie połoze, bo kiepsko się czuję. Pietrucha jaki klopsik. Uśmiałam się jak przeczytałam to:) ale masz poczucie humoru:) Jak tam noce Igora??? Agatka dorzuc cos na maila od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to R jest chudziutki (174 wzrostu 72 kg wagi, co jak na faceta nie jest dużo) zero brzucha, zero fałdek, boczków czy czegoś takiego, ale chce powalczyć o mięsnie :) :) :) kubusiowa - Twój synek to taki duży mężczyzna :) takie wrażenie miałam jak go widziałam :) a Ty fajna babka :) troszkę inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :P pietrucha - świetne chłopaki :) Damian praktycznie dorosły facet a Igorek taka mała kulka :) na tym zdjęciu w ręcznikach taki grubasek jest :) fajowe nóżki ma :P a Ty wcale jak klopsik nie wyglądasz :P :P :P andzia - fajne zdjecie przy słoniku :) daga - mały przystojniacha ci rośnie :) justysia - super babka z Ciebie :) maluchy świetne :) Sebek pięknie pod krawatem wygląda :P i tak ładnie sie bratem zajmuje :P anuśka - ile kwiatów dookoła wejścia do domu! fajowe drzwi wejściowe macie :P to tak z innej beczki :P :P :P jaka wystrojona :P i mały jaki elegancki :) nic tylko do ślubu iść w garniaku :P chłopaki jak bliźniaki w takich samych bluzkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsumuję obiad i oglądam zdjęcia agatki. Ale słodkie jest to z buziaczkiem:) mmm słodziutko własnie jaki klopsik z tej pietruchy tez jej pisałam. Dziewczyna jak malowana. Nawet moj m powiedział, ze ładna dziewczyna, bo zajrzał akurat jak oglądałam jej foty:) Dziewczyny a moze wrzucimy jakieś zdjecie ze slubu:) co Wy na to:) zobaczmy jak wyglądałyśmy parę latek temu:) to taki fajny moment w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dzięki agatko zaraz obejże i Twoje :) właśnie pisaliśmy z mężem o moim prawku, chciałby żebym teraz zaczeła robic no ale jak :( co z dziecmi,nawet gdybym chcaiała niańkę wynając na te kilka godzin dziennie to nie miałabym kogo u nas w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście:) otóż zawiadamiam że 26 maja o godzinie 16.05 przyszedł na swiat mój synek:) ważył 3400 g i mierzył 55 cm. poród był ekspresowy wiec nie zdązyłam się namęczyć. wczoraj wrócilismy ze szpitala. dzidzius grzeczny. to na razie na tyle. pędzę się ze wszystkim ogarnąć i może później zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga no ja mogę wrzucić ze ślubu, ale to nie tak dawno było -styczeń 2009 :P i z calą pewnością najoryginalniejszy strój miałam :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy GRATULACJE :) ściskam mocno :) :) :) fajnie że jesteś i że poród był lekki W Chełmie rodziłaś? Jak synek ma na imię ? :) A jak chłopaki zaaregowali na braciszka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy witaj:):):) no jasne, ze nie zapomniałyśmy. Często sobie ciebie wspominałysmy:) Ciesze się, ze dzidzius zdrowy i ze było lekko i szybko. Ucałuj całą trójeczkę od cioci:) dochodz tam do siebie i trzymaj się. Jak bedziesz miała chwilke to prosimy o więcej szczegółow:) dobra najadłam się lece prasowanko robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ty Agatko jeszcze młoda mężatka jesteś :) mój był w 2006 roku 16 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawajcie kochane:) ja wychodziłam za maż 22 lipca 2006 podeślę coś prasuja cjednoczesnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mummy to wielgachne gratulacje!!!!!!!!!! 🌼 dla Ciebie i dla syneczka! czyli jednak trzeci chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no młoda mężatka ze mnie :) najprawdopodobniej w czerwcu 2011 będzie kościelny :) :) :) no chyba że los zdecyduje za nas i będziemy go przyspieszać :P chciałabym wziąć kościelny zanim urodzi się drugie dziecko, bo przy jednym jest wystarczająco dużo zamieszania :P na naszym cywilu Franuś miał niecałe 2 miesiące i był przekochany!!! zajęła się nim moja mama i nawet nie zakwilił podczas całej uroczystości, a potem na przyjęciu pobył z nami pierwsze 20 minut, potem poszłam go nakarmić i położyłam spać w specjalnie przygotowanym dla niego pokoiku i pięknie sobie spał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej daga jasne ze mam na NK konto a jeśli moge niesmiało to poprosze waszego meila tajnego ;) to wysle wam tam namiar na mnie na Nk zabusia22@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z wagą dalej za dużo hehehe w ciązy przytyłam 15kg ale z wagą startowa 76kg co juz wtedy było dla mnie za dużo mam 165cm teraz oczywiście waga z ciąży zrzucona i kolejne kg też ale chciałbym ważyć tak 65kg maksymalnie a do tego jeszcze mi zostało troche musze zacząc brzuszki robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowa nie wiem dlaczego ale byłaś blondynką :P :P :P nie wiem jakoś tak mi się ubzdurało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko śliczne zdjęcia,Franuś to drugi tatuś chyba :P a na ślubie to taka malutka grudeczka jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×