Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mosciu

Z jakim towarzystwem siedzicie teraz w biurze/uniwerku ?

Polecane posty

Gość ześlubowana
wirowka - widzisz a ja dzis wylewam swe zale na erotycznym bo moj pan maz ostatnio nabral owych zelaznych zasad a mnie roznosiiiiiiii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
Mosciu - ja sobie tez wspolczuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co mu chodzi z tymi zasadami? przeskrobałaś coś i masz karę? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
zasada nr 1 - "nie teraz" Zasada nr 2 - "jestem zmeczony" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo szit!! Zmęczony?? rok po ślubie? a glowa nie boli wać pana? o ja pitoleeeee. a zasada nr 1 pt "nie teraz" kiedy ma zastosowanie? w jakich to okolicznościch lub przy jakich czynnościach go przyłapujesz, że jest to tzw. zły moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
No nie sa to momenty takie jak np zakupy w hipermarkecie :P "nie teraz" ma bardzo szerokie zastosowanie, a ja mam powoli dosc scenariusza - wieczorna kąpiel, wygodne ulozenie sie w łóżku i czekanie na to czy ewentualnie dziś coś się wydarzy :P A byl taki "obrotny" kiedys 😭 I tak cieszył się, żem wyzwolona i otwarta na wszystko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada nr1 - w centrum handlowym ,czy jak :D chociaz z drugiej strony....centrum handlowe, przebieralnia....hmmmm Normalnie czasami przeskakuje sam siebie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
Mosciu - uprzedziłamTwoje pytanie :P Choc mnie ten scenariusz tez by sie podobal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zauwazylem :D PRAWIE trafilem, cholera :) Ale w hipermarketach te zczasem sprzedawaja ciuchy, tylko przebieralni tam nie widzialem- ewentualnie mozna sie schowac w lodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się panowie bali tego równouprawnienia a tu proszę - może teraz taki powiedzieć, że 'nie teraz", jego żona marudzi, że ją nosi bo jej mąż nie bzyka i wszytsko jest ok. Eh, signum temporis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z centrami handlowymi było kiedyś mnóstwo dowcipów jak to ludzie na necie umawiali się na seks w realu :)) niektórzy nie czaili bazy i pytali czemu nie w tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze przyjemnosci w powiedzeniu " nie teraz". Przyjemne jest chyba: " to dawaj" :D A swoja droga- chcialyscie rownouprawnienia, to macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sama , nudze sie niemiłosiernie , do 16 ile jeszcze minut...... dobrze ze choć kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
Mosciu nie uogólniaj - ja nie chciałam :P Gdzie te czasy kiedy to pan maz przemierzal 300 km po otrzymaniu kilku zdjec, lub parkowal samochod na poboczu bo ja tak chcialam, no pytam sie gdzie kurde noo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93 minuty - dasz rade. Ja uziemiony do 19 tej. Boje sie liczyc, ile to jest minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosciu od której sie męczysz? pewnie gdzieś koło południa przybiłeś do biurka heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo- wszedlem do tego bajzlu o 10 tej, nie lubie gonic na 8 ma rano. Poranne wstawanie szkodzi mojej delikatnej cerze :D Jeja, jak sie ciesze na ten wieczor- piffko, tv, ew. jakis filmik no i moj kot hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana żąslubiowana - jakby nie równouprawnienie to byś nie miała prawa się odezwać, że masz na coś ochotę :) a tak możesz sobie opowiadać jak to ci się chce a mąż jest "nie teraz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
No niby tak :P Mosciu ja sie dzis tez wieczorem napije, a jak ;) Tylko kota nie mam :P Ale mam zmeczonego meza :D Po piwku to dopiero bedzie katoga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam - uwaga: - 3 koty - fajnego ciągle chętnego chłopaka - piffko po ;) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
wirowka - nie prowokuj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi staram się :D a co do papugowania to u mnie to samo, zaczęlam przynosic sobie domowe jedzonko do pracy , w pojemnichach takich na żywność, nastepnego dnia oczywście atak klonów, każda z tych 3 wspomnianych wyżej pind z którymi pracuje pojemnik z domowym jedzeniem, przerzuciłam sie na chleb waza , to oczywiście za pare dni żadna juz nie je tych swoich buł i pączków tylko nagle wszystkie kupują "waze" hahaha no żałosne. a fajnie patrzec jak po sobie papugują, jedna obcięła wlosy , minął tydzien i nastepna przyszła w identycznej fryzurze.... i tak cały czas. ehh ci ludzie bez fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo, pogadamy w przyszlym tygodniu- przylatuje ktos do mnie :P Bedzie: flaszka whiskey kot kocica ptasie mleczko i cala reszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Mościu z tym tekstem, że i mąz i kot to lenie - to było całkiem, całkiem trafne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym tygodniu??? hehe Ty wiesz ile rzeczy się może wydarzyć do przyszłego tygodnia? żyje się tu i teraz a nie w przyszłym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześlubowana
mościy whisky nie lubie 😭 za ptasim mleczkiem tez nie przepadam :P Masz jeszcze cos dla mnie w zanadrzu...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×